Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika n1un1o

Odnotowano 54 pozycji dodanych przez n1un1o (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 18-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#96137 [Sprzedam] Ford Focus 1.6 16v (74kW) 2003r

Napisano przez n1un1o w 08 maja 2012 - 07:12 w Giełda

marka? w tytule, cena? wystarczy otworzyć link;] fajny. jakbym miał tyle gotówki, to z chęcią bym kupił. akurat lubię focusiki;)



EDIT by wodny

No co Ty nie powiesz?!  ;O



#95666 [BAN]BOTY NA EASY BIJA

Napisano przez n1un1o w 02 maja 2012 - 10:28 w Skargi oraz uwagi

ban na BL, ban na allplay, ban na kilku serwerach. dla mnie to już jest wystarczające. nikt czysty by takich banów nie miał.
poza tym Twoje drugie konto: 0:1:19086983, też zbanowane na BL.



#94777 [admin]CappoDiTuttiCappi

Napisano przez n1un1o w 15 kwietnia 2012 - 03:11 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: n.
Mój Steam ID: 0:1:13313661
Steam ID oskarżonego: 0:1:3379127
Data oraz godzina zdarzenia: 15.04.12 ok.15.45
Mapa: de_prodigy
Opis wydarzenia:  Była to pierwsza runda na mapie, tzw. pistoletówka. Ja zaczynałem po stronie T, Cappo po stronie CT. Cała drużyna T biegła na domek, jednak CT postawili zbyt dzy opór i trzeba było sie cofnąć. W trakcie cofania(biegłem pierwszy) chciałem wyrzucić C4, żebym jej nie zgubił jak padnę. No i wyrzuciłem paczkę w niedostępne dla gracza miejsce. Tak, bardzo głupie i naiwne tłumaczenie, jednak nie sprzeciwiam się decyzji Cappo,jestem za, a nawet przeciw. Ba, nawet uważam, że nałożona przez niego kara(2h) jest nieadekwatna do wykonanego czynu. Wyrzucając C4 w niedostępne miejsce uniemożlwiłem drużynie T wygrania normalnie rundy. Musieli zabić wszystkich CT. Przez mój czyn ucierpiała ich psychika, bo musieli zmienić tok myślenia oraz swoje przyszłe plany w tej rundzie. Dlatego uważam, że kara powinna być wyższa. Jest to zachowanie niegodne gracza, nie mające nic wspólnego z grą TP.

Regulamin mówi:
5.Zabronione jest wrzucanie bomby w niedostępne miejsca (ban do 7 dni). Nie dotyczy to miejsc, do których można dostać się z pomocą kolegów z drużyny.

I tego tyczy się moja skarga, że admin Cappo jest zbyt pobłażliwy.Ja wiem, że jest niedziela, ale czy ten dzień pozwala na łagodniejsze traktowanie takiej chołoty jak ja? A co Wy sądziecie na ten temat?

d( ^ _ ^)b



#93713 333e - STEAM_0:1:50192643

Napisano przez n1un1o w 27 marca 2012 - 01:35 w Cheaterzy

no nie wiem. ogólnie wydaje się czysto. nic perfidnego tutaj nie ma. no może poza refleksem, który jest naprawdę kosmiczny;) szczególnie w 1 rundzie na małym w matrixie. obejrzałbym to na wh, ale nie posiadam takowego działającego na win7. no i ten stim...konto można zawsze nowe zrobić. pytanie tylko czy wcześniejsze zostało zbanowane czy zhackowane? no nic. rano obejrzę jeszcze raz, ale nie sądzę abym stwierdził coś innego. póki co moja opinia brzmi: czysty