Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika mare

Odnotowano 2 pozycji dodanych przez mare (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 03-lipca 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#42929 M

Napisano przez mare w 26 maja 2009 - 09:35 w Cheaterzy

Obejrzalem na szybko te demka:) Zadnej akcji tam nie widze na wh, no moze ten fart 12:55 . Chwile wczesniej sie z nim strzelalem jak wchodzilem od placu tak wiec wiedzialem ze tam jest i strzelilem tak o sobie. Z ta akcja 18:09 to nie wiem o co Ci chodzi. Normalna akcja, robilem tak praktycznie co runde, wskakiwalem na skalke, sprawdzalem czy ktos nie jest wychylony i zeskakiwalem. Co do strzelania na inferno przez smoke na srodku, po prostu wycwiczone z oficjalnych meczy klanowych (taktyki itd. :) Szczegolnie na ffa zawsze ktos tamtedy biegne to i jakos fartem dostalem w glowe przez smoke :) Co do 16 bitow, jezeli 2 smoke lezy to nie ma szans nawet na 16 bitach zeby cos przez nie bylo widac :) Od zawsze gram na 32 bitach, poniewaz jak wspominalem gram regularnie esl gdzie jest taka wartosc wymagana:)



#42928 M

Napisano przez mare w 26 maja 2009 - 09:05 w Cheaterzy

Witam.
Jestem zaskoczony banem no ale ok, czlowiek omylnym jest :) Nie ogladalem demka, ale z ciekawosci sciagnalem i za chwile obejrze:) Jestem adminem od dobrych kilkunastu miesiecy na blacklisted.pl, dobrym znajomym Czuka z ktorym gram w teamie (http://www.esl.eu/pl/team/4123418/) jak i znamy sie bardzo dobrze z reala, wieloletnim graczem takich lig jak cb, esl i hlc :) Szczerze z wlasnego doswiadczenia (obejrzalem juz kilkaset demek na blacklisted.pl) ciezko jest wylapac aimbota i norecoila na demku hltv :) Tyle ode mnie, teraz sobie obejrze moje wypociny :)