Skocz do zawartości


Zdjęcie

M


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 yman

yman

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 211 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 maja 2009 - 11:38

Data zdarzenia: 26.05 godz: ~00:00
Nick podejrzanego: m
STEAMID: STEAM_0:1:12240455
Ewentualny rodzaj czitu: wh ab/norecoil
Kto złapał: aj
Link do dema: nie ma jeszcze
Link do screena/profil gracza: w załączniku
Czasy i opis podejrzanych akcji: fart na maxa na de_nuke, a na inferno jakby z deka się ogarnął ale i tak farcił za bardzo. czekam na demo

Załączone pliki

  • Załączony plik  m.bmp   2,39 MB   4 Ilość pobrań

  • 0
Dołączona grafika

#2 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 25 maja 2009 - 11:56





grał na tych 3 mapach ale nuke powinien wyjaśnić najlepiej czy coś ma

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 25 maja 2009 - 11:57

  • 0

ws2xe1.jpg


#3 yman

yman

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 211 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 maja 2009 - 04:28

obadałem całego nuka i niestety musze stwierdzić że mu wierze ;/ momentami fart 140% ale zdarzyć się może.. info od boga + 16bitów(smoki latają jak szalone, a na inferno najlepiej te 16 widać jak przez 2 smoki na środku zabija mnie i kogoś tam jeszcze:) SID dość stary więc... nie ma to jak się obalać :D

Użytkownik yman edytował ten post 26 maja 2009 - 04:29

  • 0
Dołączona grafika

#4 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 26 maja 2009 - 05:39

sid może i stary i skilor moze i jest.
Gdyby nie jedna akcja to bym powiedział, że czysty jesteś gościu, ale wytłumacz mi to de_nuke:
12:55 chyba coś ci się pomyliło kolega jest za ścianą nie przed, ta twoja szybkość trochę cię zapędziła.

2 cały nuke oglądany przeze mnie skaczesz skałka i ciagle jeden ruch tu go nagle zmieniasz:
18:09 no tak bo dwór skrócony.

Dałem narazie 7 dni czekam na odpowiedź pana zainteresowanego.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#5 mare

mare

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 maja 2009 - 09:05

Witam.
Jestem zaskoczony banem no ale ok, czlowiek omylnym jest :) Nie ogladalem demka, ale z ciekawosci sciagnalem i za chwile obejrze:) Jestem adminem od dobrych kilkunastu miesiecy na blacklisted.pl, dobrym znajomym Czuka z ktorym gram w teamie (http://www.esl.eu/pl/team/4123418/) jak i znamy sie bardzo dobrze z reala, wieloletnim graczem takich lig jak cb, esl i hlc :) Szczerze z wlasnego doswiadczenia (obejrzalem juz kilkaset demek na blacklisted.pl) ciezko jest wylapac aimbota i norecoila na demku hltv :) Tyle ode mnie, teraz sobie obejrze moje wypociny :)
  • 0

#6 mare

mare

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 maja 2009 - 09:35

Obejrzalem na szybko te demka:) Zadnej akcji tam nie widze na wh, no moze ten fart 12:55 . Chwile wczesniej sie z nim strzelalem jak wchodzilem od placu tak wiec wiedzialem ze tam jest i strzelilem tak o sobie. Z ta akcja 18:09 to nie wiem o co Ci chodzi. Normalna akcja, robilem tak praktycznie co runde, wskakiwalem na skalke, sprawdzalem czy ktos nie jest wychylony i zeskakiwalem. Co do strzelania na inferno przez smoke na srodku, po prostu wycwiczone z oficjalnych meczy klanowych (taktyki itd. :) Szczegolnie na ffa zawsze ktos tamtedy biegne to i jakos fartem dostalem w glowe przez smoke :) Co do 16 bitow, jezeli 2 smoke lezy to nie ma szans nawet na 16 bitach zeby cos przez nie bylo widac :) Od zawsze gram na 32 bitach, poniewaz jak wspominalem gram regularnie esl gdzie jest taka wartosc wymagana:)

Użytkownik mare edytował ten post 26 maja 2009 - 09:41

  • 0

#7 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 26 maja 2009 - 09:43

przejrzałem też inferno, z racji że jedyna akcja która budzi niepewność to 12:55( a moze to być faktycznie zwykłe walenie na pałe) ban zdjęty. Dałem, bo byś się inaczej nie pojawił na forum a sam rozumiesz to nasza robota, żeby eliminować zakały z serwerów.

Banik zdjęty



Aha i nie ma mowy o żadny ab czy norecoil.

Użytkownik plaj edytował ten post 26 maja 2009 - 09:44

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#8 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 26 maja 2009 - 09:43

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga Tawerna TP
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0