Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Just Skill =)

Odnotowano 20 pozycji dodanych przez Just Skill =) (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 11-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#62862 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez Just Skill =) w 13 lutego 2010 - 10:28 w Muzyka

http://www.youtube.c...h?v=EBg3SfwAQ1U


http://www.youtube.c...h?v=HzeZhCt5PVA

stary dobry ice cube



#62749 Njukk

Napisano przez Just Skill =) w 12 lutego 2010 - 11:38 w Cheaterzy

bylem dzis an serwie gadalem z njukiem i wporzadku koelszka nic nie mial

najabrdziej mnei rozsmieszyal wypoweidz u gory: STeam 09, chlopak ma talent skill? watpie?

hahaha

ja tez mam steam 09 i jak mam forme zabije 40:6 i tez mam czita? chociaz ze moj pierwszy steam byl w 2003 roku?;]

dziwne myslenie bil njuk duzo osob gral normalnie bylem an serwie gralem znim przeciwko niemu i nie poweidzialbym ze cos ma. poprostu uzywa glowy i sluchawek. ale dla niektorych to trudniejsze niz napisanie WH;]



#62285 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Just Skill =) w 04 lutego 2010 - 09:27 w Dyskusja ogólna

dobra to ogarniajmy panowie musimy znalezc okolo 15 prowadzacych zeby nie braklo na serwie jak cos !!!

ogarnijmy to bedziemy wszyscy wchodzic na TS3 podac wszystko co i jak z TS

ja zglaszam sie na prowadzacego bez problemu(np wczoraj prowadzilem wieczorkiem i caly team lecial za mna i sluchali sie gdzie smoki rzucac itd, procz 2 osob tylko) wiec nie jest tak zle da sie ogarnac ludzi :)
tylko znajda sie ludzie jak np wczoraj seer packi: ja nie bede za toba biegal ja przyszedlem sobie pograc i biegne jak chce;] cos tego typu uslyszalem odp przez mikrofon czemu nei biega z teamem;] ale to wyjatki jakies



#62204 Skarga Na Disco Pogo

Napisano przez Just Skill =) w 03 lutego 2010 - 10:36 w Skargi oraz uwagi

Dobrze mistrzu :)

Temat uważam za zamknięty
tylko prosze jeszcze o jakas kare dla tamtych 2 graczy detektyw bronislaw , i TWO, bo tylko aj ejstem poszkodowany a nigdy nie ma winy po jednej stronie jak to mowili moi ŚP dziadkowie.

Dziekuje Pozdrawiam OFF TOPIC



#62201 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Just Skill =) w 03 lutego 2010 - 10:30 w Dyskusja ogólna

ja moge sie zajac adminowaniem porzadkiem na VT

VT wspanialy pomysl kary za ffa rowniez wspanialy pomysl

z checia pomoge nowicjuszom juz dwum pomoglem na tawernie ;p

z terrminarzem moze przesadzilem ale jestem cso maniakiem ;p


ja sie moge zajac prowadzeniem teamu nie ma problemu:)


ps: pomysl jeszcze mam taki ze moze jakby ktos mialsprawe do admina to zalozyc serwer MIRC tawerny ze jak ktos ma problem zmoe wejsc w kazdej chwilii porozsmawiac z adminami



#62199 Skarga Na Disco Pogo

Napisano przez Just Skill =) w 03 lutego 2010 - 10:27 w Skargi oraz uwagi

ps: prosze przeczytac drogi adminie wyzej

informowalem 2adminow na PRV ale byli zajeci gra niestety nie na tawernie;]

rozmawialem z 2fast4you i innymi znajomymi co wtedy grali ale oni nie maja admina niestety

a jak ty grasz an fejku to ja nie wiem ze admin jest na serwerze powinniscie grac na swoich nickach wtedy bym wiedzial do kogo zglosic a tak widzialem ze na serwerze admina nie bylo to nie mialem co zrobic i zrobilem ja kzrobilem

Pozdrawiam



#62197 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Just Skill =) w 03 lutego 2010 - 10:25 w Dyskusja ogólna

ja uwazam ze podst to admini powinni reagowac !

pisacn aglownym ekranie konkretnei nicki pisac co sie dzieje nei tak i dawac bana na 3mini pisac: ban za ffa poczytaj zasady serwera i wroc



#62195 [Cs 1.6]Tawerna Ffa+Bf2

Napisano przez Just Skill =) w 03 lutego 2010 - 10:19 w Dyskusja ogólna

np moj ziomek ost wywalil sie na quadzie i nie mial ciuchow kombinezonu itd i go przygniotlo 300kg pojechal do szpitala z bulem klatki piersiowej kregoslupa itd pani doktor go przepadala sluchawka i poweidziala ze nie ma sensu przeswietlenia zrobic bo nci nie widzi ;d

a on siedziwdomu smiac sie nie omze pochylac kaszlec nic ;d masakra NFZ na 100%



#62194 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Just Skill =) w 03 lutego 2010 - 10:15 w Dyskusja ogólna

pierwszy pomysl dobry, ale jakbys go zrealizowal skoro weszlo by 10 dzieci i kazdy by biegal w swoja strone, wyrzucisz nagle 1/2 serwera?? awejda nowi i to samo??

w sumie poczesci dobrze powinni admini dawac ban za ffa,poczytaj zasady serwera=czas 3min


kazdy zeby nei czekac 3min bedzie gral TP po kicku wchodzi zaraz isie awanturuje za co kick


2 pomysl z vt bardzo dobry vt bysie przydalo bo czasami dzwiek rpzez mikrofon,lub rozmowy ze znajomymi natawernei przeszkadzaja w graniu, lepiej by bylo na prywatnym kanale vt



ps: moj maly pomysl zrobic maly terminarz adminow, ze ci graja rano ci po poludniu a ci weiczorami bo tak maja ogolny plan dnia,

np uszczelka chodzi do pracy na 12 to gra do godziny 11 na tawernie, amciek chodzi do pracy do godziny 18 to gra od 19 tak zeby zawsze byl admin, a czesto wizde ze jak cos sie dzieje an serwerze to admini w ogole na tawernei nie graja... czasami nie wiem poco adminowi admin jak siedzi 3godz na innym serwie zamiast na tawernie grac uwazam ze peirw trzeba ogarnac to co jest nei tak a dopiero potem wstawaic zmiany



#62192 Poprawa Jakości Gry Na Serwerach Cs

Napisano przez Just Skill =) w 03 lutego 2010 - 10:10 w Dyskusja ogólna

uwazam ze podstawowym pomyslem w tej sprawie jest reakcja adminow w szczegolnosci rano i po poludniu okolo 15-17

w tym godz graja same dzieci mowi sie do nich lecimy razem gramy tp nei kamp nei stoj na respie nikt sie nei slucha jeszcze odszczeknie ze co go toobchdozi..

piszac do admina nie raz z prosba wywal go za ffa czesto nawet nie otzymywalem odpoweidzi, nie tylko ja, a gracz dalej robil swoje

uwazam ze admini czesto pisac powinni na glownym ekranie ze to serwer TP ze przestrzeganie zasad i np rzucac gracza na pierwszy ogien.

np" kiliman_jaro, [poczatkujacy, bloomber jeszcze jedna takasytuacja ffa i przekierowani zostaniecie na serwer FFA tu jest TP zasay TP. i zeby kazdy to widzial ze admin reaguje a jak admini nie reaguja to akzdy ma to w dupsztalu bo mysla ze nie ma admina albo jak admin nic nie robi to sobie robia co chca bo admin mato gdzies



#62189 Skarga Na Disco Pogo

Napisano przez Just Skill =) w 03 lutego 2010 - 09:54 w Skargi oraz uwagi

ha dobry zart...

nie bede tego komentowal

po prostu napisze zloz na mnei skarge a nie wypowiadasz sie nie na temat :]

a ban zacelowa TA jest bezsensowny, prosze zwiekszyc liczbe adminow jak nie dajecie rady z prozadkiem na serwerze
czemu niby mam odpowiadac za 2-óch bachorow ktorzy rpzeszkadzaja w grze za jeden strzal z glocka w glowe...
jakby admin reagowal mape wczesniej nie bylo by tej akcji bo by nie bylol graczy ktorzy mnie obrazali;]...

ps bodziu nigdy nie uzylem slowa kur** leszczu pzrez mikrofon jak cos mam inne slowa:] bardziej wyrafinowane pozatym nei musze sie ukrywac z moimi tekstami, mowie co mysle a ty jak narazie tylko piszesz posta, a gdzie temat ze skarga tak sie zalisz ze od dluzszego czasu jestem nie fair to czemu ztym zyejsz ejszcze jak juz dawno powinieens temat zalozyc...
wiekszosc ludzi na tym serwerze mnei zna i wie jaki jestem sadze ze znalazlbym z 40 osob z tego serwera z ktorymi jakos umiem sie spokojnie dogadac sami znajomi i watpie aby mieli do mnei zastrzezenia, oraz ja do nich, tylko tobie cos nie pasuje w moja strone od pozcatku odkad gram na tym serwie... ,, dziwne moze po prostu nie zwracaj an mnie uwagi"



Dziekuej za rozmowe nei rozwijajmy tego bezsensownego tematu nei robmy afery naforum
Pozdrawiam wszystkich bua zgodze sie co do 2 pod punktu ale za pierwszym bym polemizowal ;p

dalej prosze unbana to nei bylo celowa TA tylko obrona , wolalem mu strzelic raz w glowe z glocka za 20hp niz obrazac go jak on mnie bo jzu raz mialem bana zaobrazanie bo mnei inni prowokowali dlatego ie mialem zamiaru zroic tego ponownie proste


a i pisalem wczoraj do 2 adminow zeby weszli naserw bo mnei obrazaja ale byli zajeci zbytnio grami;]



#62177 Skarga Na Disco Pogo

Napisano przez Just Skill =) w 03 lutego 2010 - 01:59 w Skargi oraz uwagi

prosze o unbana chce sobie w spokoju pograc



#62175 Skarga Na Disco Pogo

Napisano przez Just Skill =) w 03 lutego 2010 - 01:25 w Skargi oraz uwagi

a bania z glocka przed wejsciem na zamek do tego co zwrocil Ci uwage ze grasz ffa? Pamięć wybiórcza widzę, ale wygodniejsza wersja przecież jest najważniejsza. Przestań mieć wiecznie problemy do całego świata tylko popatrz na siebie...



hahaa zartuejsz sobie??
bania z glocka nie byla za zwrocenie FFA, tylko dostal ja za obraze mnie kilkukrotna...
NIGDY EJSZCZE AN TYM SERWERZE FFA NIE GRALEM, zawsze gram TP i wykonuje cele mapy !!!!!

banie z glocka dostal za teksty ktore do mnie rzucal z kolega: np ze sie masturbuje przez kabel :)

zajmij sie tymi co psuja gre naprawde a nie banuj tych co graja TP i chca pograc w spokoju !!!

wszedles ledwo na serw nie patrzyles co sie dzialo mape wczesniej i podejmuejsz decyzje

i nie robie problemow do wszystkich tylko do ciebie drogi adminie gram na tym serwei TP od 5 lat znam kazda zasade serwera tawerny !! i jakos nigdy bez powodu do nikogo nie strzelam ani nie obrazam...
ja dostlame bana za nic strzelilem mu w glowe bo mnei denerwowal !!!
ile mozna od 20min sluchalem cos na swoj temat od 2 osob wiec jeden strzal z glocka w glowe to nic w porownaniu z tamtymi ale widac ty masz inne myslenie

ciekawe jak ty bys sie zachowal gdybys admina nie mial jakby cie 2 denerwowalo na serwei tekstami przez 20min
ja nie naleze do ludzi ktorzy stoja bezczynnie jak ktos mnie obraza...


PS: nawet 2fast4you pisal do mnie poczatkujacy nie odpisuj mu jzu nic

wiec to nei ja prowokowalem, lecz zostalem sprowokowany ;]



#62170 Skarga Na Disco Pogo

Napisano przez Just Skill =) w 02 lutego 2010 - 10:28 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: POCZATKUJACY =)
Mój Steam ID: nie pamietam
Data oraz godzina zdarzenia:2.02.2010 godz 22:20
Mapa:de inferno/ de train
Opis wydarzenia:
Jest godzina 22:20 gram na inferno potem na train jaksi 2 gosci do mnei cos pisze cochwilasie czepiaja jzu na inferno sie czepiali, teksty typu ze sie masturbuej przez kabel ze gej przez mikrofon itd

wkurzal mnie koleszka to nie napisalem cos obrazliwego tylko to mu napisalem :czy ma jakis problem z moczem ze tyle pisze

jakis gracz Two i detektyw bronislaw

a admin mi dal bana za prowokowanie na jeden dzien
pytam sie gdzie tu sprawiedliwosc !!!!!!!!! jak normalnie rgac nie mozna

ponoc ten disco pogo to fikus



#62167 Skarga Na Disco Pogo

Napisano przez Just Skill =) w 02 lutego 2010 - 10:23 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: POCZATKUJACY =)
Mój Steam ID: nie pamietam
Data oraz godzina zdarzenia:2.02.2010 godz 22:20
Mapa:de inferno/ de train
Opis wydarzenia:
Jest godzina 22:20 gram na inferno potem na train jaksi 2 gosci do mnei cos pisze cochwilasie czepiaja jzu na inferno sie czepiali

napisalem do nich nie cos orbazlwiego tylko wkruzal mnei koelszka to mu napisalem czy ma jakis problem z moczem ze tyle pisze

a admin mi dal bana za prowokowanie na jeden dzien
pytam sie gdzie tu sprawiedliwosc !!!!!!!!! jak normalnie rgac nie mozna

ponoc ten disco pogo to fikus



#62030 Wieczorek Map Z Hostami ;D

Napisano przez Just Skill =) w 30 stycznia 2010 - 10:05 w Wieczorki map niestandardowych

ja jestem za cs_siege i cs_747

dwie kozackie mapy z dawnych czasow grane przez wszystkich graczy teraz zapomniane



#61917 Laptop, Na Ktorym Bede Mial 100Fps

Napisano przez Just Skill =) w 29 stycznia 2010 - 10:24 w Hardware

LEBRON GŁUPCZE

kup sobie takiego jak ja mam: TOSHIBA SATELLITE A300

radeon 512mb, 2rdzenie intel, 4gb ramu

caly czas 100fps i w smoek i elegancko ;d nawet jak masz 3 smoke to lecisz normalnie :)

ja tam poelcam od kwietnia gram na lapku caly czas w cs i jest kozaczek

polecam citen model

ps: nie kupuj acera nie kupuj acera asusa i innych gowien

jak cos toshiba, HP, dell reszta to buble szybciej sie rypia ale polecam ci te A300 satellite

dokładnie masz tak: Intel dual core 2,0 GHZ, radeon HD 512mb, 256bit , 4gb ram, 320GB twardziel, design kozak ;d



#61916 Problem Z Sg

Napisano przez Just Skill =) w 29 stycznia 2010 - 10:05 w Dyskusja ogólna

witam

chcialem zaczac od tego iz gram w cs 7 lat nigdy tak nie mialem nie mam zielonego poejcia OCB.

od jakis 2 dni jak lacze sie ze steam wyskakuje mi w 2 plikach .dll Dwa TROJANY. sciezka (D:\Program Files\Steam\steamapps\szef90\counter-strike\valve\cl_dlls\particleman.dll ) <-- w tym pliku
w half life blue shift ten sam plik jest taki sam tez trojan.

no i biore delete itd

ale gdy wchodze w cs na serwer rzucam SMOKE(SG) lub ktos rzuca i pokazuje mi tak jakbym mial no smoke, tak jakby byl niewypal rzucam smoke odpala sie ale nei widac dymu tylko jakas tam malutka hmurke jak przy bugu.

jak mam naprawic ten problem

zrobilem reinstal steam, wywalilem cfg i bez zmian.

Prosze o pomoc nie moge normalnie grac na serwerach ludzie pisza ze mam 16 bit jak ja nawet smoke nie widze;] juz 2 dzien nie gram w cs bo do d*py tak;/

PS: za kazdym razem jak wlaczam cs to sciagaja mi sie te trojany automatycznie z serwera steam



#60872 Skarga Na Shatan

Napisano przez Just Skill =) w 17 stycznia 2010 - 01:01 w Skargi oraz uwagi

Juz sprawe wyjasnilem z shatanem

prosze o skrocenie bana albo uniewinnienie :D



#60870 Skarga Na Shatan

Napisano przez Just Skill =) w 17 stycznia 2010 - 12:14 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: Poczatkujacy =)
Mój Steam ID: czy to wazne ?
Data oraz godzina zdarzenia: dzisiaj okolo 13-16
Mapa: nie pamietam
Opis wydarzenia:

Witam wszystkich, wrocilem sobie z dworu wypilem kilka piwek wszedlem sobie na serwer Tawerna jak co dzien.
Grałem normalnie bez problemowo nie odzywalem sie nawet 1 slowa ani nic !!!
po chwili biegne sobie  po mapie jak co runde i wyskakuje mi okienko Ban od shatan na 7dni za wyzywanie i chamstwo. dziwne...

Chcialbym sie spytac czemu dostalem bana panie Shatan skoro nawet nie powodziałem slowa a tym bardziej nie uzywalem wulgaryzmow????

Prosze o szybkie rozpatrzenie sprawy. Ban za nic.

Pozdrawiam all