Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop, Na Ktorym Bede Mial 100Fps


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 08:31

To znow ja...Tym razem prosze o podanie paru lapkow najlepiej ze strony komputronik.pl, na ktorych bede mial ONLY 100fps, nie, ze czasem mam a jak jest smoke to juz jest cyc, bo leca fpsy, musi byc cay czas 100fps tak jak mam na tym swoim stacjonarnym :D, co slysze o fpsach to glowna przyczyna jest laptop, na ktorych sa slabe karty graf wiec poprosze o takie lapki, na ktorych bede mial i przy okazji zeby mi chodzily te gierki wszystkie juz nie mowie o GTA IV, bo to przesada, ale NFS-y COD-y etc. Lapek ma sie zamknac w 3000-3200. Licze na Wasza szczodrosc i szczerosc w pomocy i pozdrawiam !
  • 0

#2 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 26 stycznia 2010 - 12:16

Z tego co slyszalem to Toshiba ma najlepsze i najmniej awaryjne laptopy.
I powiedz jaki rozmiar matrycy chcesz :>
  • 0
Dołączona grafika

#3 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 12:40

Rozmiar bym chcial tak ze 17.30, a co sadzicie o tym lapku ? Wiele osob mi go poleca i mowia, ze na nim bede mial 100fps, i czy wybrac lapka z rozdzielczoscia 16:9 czy 16:10 ? jest roznica jakas w cs'ie ?

http://www.komputron...2JR_SX024V.html
  • 0

#4 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 02:14

Ten lapek spokojnie powinien pociagnac all na low ;X Moze i bylby w sam raz ;X

http://allegro.pl/it...50_win7_64.html

Ja bym polecił tego lapka. Może mało znana firma, bo dopiero wchodzi na Polski rynek, ale w Europie a bardziej Japonia itp jest bardziej znana ;) Wczesniej była pod bandera NEC a jeszcze wczesniej jeden z wiekszych producentow sprzetu komp 90-95 lata. Ma HD 5650, a na tym juz spokojnie pograsz, nawet w takiego GTA IV i inne gry powinny odpalić spokojnie na tych średnich/wysokich płynniutko.

Nie wiem jak z komputronikiem ale pewnie takiego lapka tam nie będzie ;) No i poza tym DX11 ^^

Poza tym ja bym za tyle nie kupił tego lapka co na komputroniku dali ;X on wart jest góra 3k... W tym twoim karta jest nie adekwatna do sprzętu. Przy wsyzstkich grach 2006/7/8/9/10 rok może zacząć się krztusić troche jak będzie troche grubsza akcja.

Użytkownik Juri edytował ten post 26 stycznia 2010 - 02:20

  • 0

asdasdas


#5 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 02:27

Badź jeśli tej nowej firmie nie wierzysz to coś takiego:

http://allegro.pl/it...n7_g_n71vg.html (ACER - nalezy do ASUS'a)

A jak już coś koniecznie z komputronika to to wydaje mi się najbardziej odpowiednie, najmniej się będzie dusić sprzęt:

http://www.komputron...e_L500_126.html

Chociaż to Toshiba to głupia propozycja bo dysk 5400 RPM :X Bierz cos z allegro kurierem i będziesz miał w 2 dni góra.

Użytkownik Juri edytował ten post 26 stycznia 2010 - 02:35

  • 0

asdasdas


#6 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 stycznia 2010 - 02:57

Kierował bym się w stronę HD5XXX. Packard Bell LJ75 będzie dobrym wyborem. Razem z i5 powinno być cacy nawet w nowszych grach. :happy: Jeszcze coś z GT330 (GT240) http://www.euro.com....tml#content_3c.

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 26 stycznia 2010 - 02:57

  • 0
Dołączona grafika

#7 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 03:03

No no wszystko fajne te lapki, ale na tym asusie za te 3.2k nie bede mial only 100fps na takiej karcie ? Ten Packard dosyc niezly i ten drugi tez, toshiby nie chce cos mnie nie przekonuje ta firma :P co do packarda troche sie boje to bym sie musial rozeznac troche w temacie xP, mi glownie chodiz o takie rzeczy jak: ONLY SEKUNDA W SEKUNDE 100 FPS W CS, szybki wydajny procek, z jakies 500GB dysku, i plyta glowna zebym do niej all mogl podlaczyc, a czy ten obraz 16:9 i 16:10 rozni sie czyms przy grze w cs ?
  • 0

#8 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 03:36

P.S. Ten Packard mnie troszq podjaral :D dobry na prawde sprzecior, ale martwi mnie ta firma z tego wzgledu, ze nei wiadomo jak z dostepnoscia w Polsce, bo jak mi sie zepsuje to co zrobie ? Gdzie go spakuje i wysle ? Na KaraJiby ? :D
  • 0

#9 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 26 stycznia 2010 - 04:01

Chcialbym podkreslic fakt, ze CS jest gra KUPOWATA i ma LIPNA grafike :X wiec nie martw sie o 100 FPS bo CS stoi na 10 letnim silniku ....
To po pierwsze, a po drugie co do twej niepewnosci do Toshiby, jest to najlepsza firma ktora produkuje laptopy, sa najmniej awaryjne i maja ponoc najlepszy serwis.(prawe mowiac nie posiadam laptopa ale wzoruje sie na opinii kolegow, ktorzy zakupili wlasnie tej firmy 'laptopa' oraz na artykulach roznorakich gazet komuterowych, ot co ! )
Zacznijmy od nowa, laptop nie sluzy do gier ale to szczegol.
Na wszsytkich wymienionych powyzej laptopach pojdzie ta 'pixeloza' CS :X nie masz sie co martwic
  • 0
Dołączona grafika

#10 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 stycznia 2010 - 04:23

Tak pójdzie na wszystkich, ale pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na wersję 64 bitową systemu to cs-a Ci będzie rżnąć ;] Miałem tak przynajmniej na lapku z vista x64.
I tak jak już mówiłem na sb. Cs supportuje tylko rozdziałki widescreen w proporcjach 4:3 i 16:10(mogę się mylić), więc do lapka będzię to 1280x800.
A niektóre lapki mają rozdziałki w proporcji 16:9, czyli np. 1366x768 - rozdziałka maksymalna(przynajmniej na mojej 16' matrycy), przez co obraz jest rozciągnięty.
  • 0

#11 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 04:36

u mnie tam na 7ultimate 64bit z csem nic sie nie dzialo.
  • 0

Dołączona grafika


#12 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 26 stycznia 2010 - 04:36

system operacyjny zawsze mozna zmienic, a co do rozdzielczosci, najwyzej bedzie mial male czarne pasy po bokach, kwiesta przyzwyczajenia
nie widze w tym zadnego problemu
Ja mowilem o parametrach sprzetowych
  • 0
Dołączona grafika

#13 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 04:44

Ludzie wybaczcie, ale nie jestem tak tempy by nie wiedziec, ze CS mi pojdzie na lapku za 3kola omG, mi sie rozchodzi czy pojdzie na 100fpsach -.-

Shatan to bardzo ciekawe co mowisz, czyli jakeigo lapka mam wybrac zeby bylo ok na cs-ie ? Ja juz nie gram w inne gry only CS a jak 1 gra to wiadomo, ze nei caly dzien przy kompie wiec lapek nei bedzie mi sluzyl do gier, ale nie chce by byl to zlom, ktorego bede musial wymienic za pol roku-rok bo do niczego sie nie bedzie nadawal -.-, widze, ze wiekszosc lapkow jest na Windows 7, ale jakbym sobie zainstalowal XP-ka to tez bym mial ten obraz taki jak mowisz Shatan ? , ale z drugiej strony na XP nie ma directa 10+ wiec...:C wiec moja prosba jest taka: prosze o opinie tych dwoch laptopow: asusa i tego Packarda pod takim wzgledem czy bedzie mi chodzic cs na only setna w setna sekunde 100fps i czy bede mial normalny obraz w cs-ie czy jakis obsrany rozciagniety ?

Ps> I czy w tych lapkach asusie i packardzie sa wejscia zebym mogl podlaczy 2x jacki ( sluchawki z mikro ) ?

PS. 2 Widze po rozdzielczosci maksymalnej tych lapkow, czyli 1366x768 a w packardzie 1600x900, ze obraz bede mial zrabany w cs tak ?

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 26 stycznia 2010 - 04:51

  • 0

#14 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 stycznia 2010 - 05:43

Lebron, 8 razy pisałeś już o tych 100 fpsach.  :dry: tak, będzie ich nawet 200! 
Obraz najprawdopodobniej będzie można zrobić z tymi paskami po bokach. U mnie te paski w niektórych grach wyglądają przyzwoicie i łatwo się przyzwyczaić, ale jeśli nie byłoby takiej opcji wtedy obraz na pewno będzie rozciągnięty.
  • 0
Dołączona grafika

#15 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 stycznia 2010 - 05:49

nie wiem jaki badziewny ( z obecnie produkowanych) laptopow musialbys kupic zeby ten stary trup jakim jest CS nie chodzil w 100fps( w sensownej orzdzialce)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#16 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 08:42

Moj kuzyn ma lapka za 2300 i jakos ma tych fps od 30 do 70 i co ? dobra dzieki all za pomoc, pisalem 8 razy czy bede mial 100fps az wreszcie uzyskalem prawidlowa odpowiedz, zadajemy pytania, odpawiadamy na pytania, pozdrawiam, temat do zamkniecia i dzieki all za pomoc
  • 0

#17 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 26 stycznia 2010 - 09:02

Nie pochwalisz sie co wybrales :>? Mnie to na przyklad interesuje xd
  • 0
Dołączona grafika

#18 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 27 stycznia 2010 - 12:16

Wszytko wydał na panny lekkich obyczajów i alkohol. :) Laptop po nowym roku kupi...

Użytkownik Furai edytował ten post 27 stycznia 2010 - 12:17

  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#19 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 08:48

Wybralem raczej tego Packarda, ale musze sie jeszcze paru rzeczy dowiedziec od kuzyna xP
  • 0

#20 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 09:41

To sobie kupilem Packarda :) w moim kapitalnym miasteczku nie ma oczywiscie takiego, a na allegro sa raty w zaglu, a zagiel takze nie wchodzi w gre :> zal...czyli jedziemy dalej :F wypatrzylem takie cudenka jeszcze:

http://www.komputron...2JR_SX038V.html

I moje pytanko brzmi czy ten laptop jest duzo gorszy od tego Packarda ?

http://allegro.pl/it...50_win7_64.html

Wiem, ze ma packard i5, asus i3, ale obydwa maja po 3mb cache czy to az tak wiele roznicy sie odczuwa przy tym w wydajnosci tych dwoch procesorow ? Karta graficzna taka sama co mnie bardzo cieszy noi ram 1GB mniej czy to tez taka wielka orznica w odczuwaniu ? Reszta taka sama oprocz dysku 320GB, ktory mi i tak w zueplnosci wystarczy
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0