Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika EEKOZA?

Odnotowano 13 pozycji dodanych przez EEKOZA? (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 11-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#42425 Puchar Tawerny #2. - Dyskusja

Napisano przez EEKOZA? w 14 maja 2009 - 04:40 w Turnieje dla graczy Tawerny

ukarzcie samego banana jakims mocnym banem na tawernie a nie odejmujecie nam punkty, to jest niesprawiedliwe dla przebiegu finału. Czy ja mam odpowiadac za wyczyny BANANA? ;D



#41554 Puchar Tawerny #2. - Dyskusja

Napisano przez EEKOZA? w 26 kwietnia 2009 - 08:08 w Turnieje dla graczy Tawerny

To możesz nas wykreślić z turnieju, bo właśnie rezygnujemy.

Po cholere się zapisywałeś do tego turnieju? :O
Tu chodzi o grę a Ty byś chciał punkty a free...



#41330 [pimer] Nałogowe Tk

Napisano przez EEKOZA? w 20 kwietnia 2009 - 04:20 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: EE KOZA?
Mój Steam ID STEAM_0:0:7817244
Serwer: Tawerna TP
Data oraz godzina zdarzenia: 19 kwietnia, mapy de_aztec demo z godziny 14 : 42, de_cbble demo z godziny 21 : 13
Mapa: de_aztec, de_cbble
Opis wydarzenia: na mapie cbble czas zdarzenia: 26:10, na mapie aztec, daty zdarzeń: 26:40, 30:40, 32:30.
Podaje psychostats gracza pimer.
Dowod/y: chyba nie warto abym wstawiał dema skoro są one na serwerze tawerny, szczegółowo opisałem daty zdarzeń oraz czasy akcji, tak więc admin nie będzie miał problemu z załatwieniem sprawy :)

Załączone pliki

  • Załączony plik  cbble.rar   5,85 MB   0 Ilość pobrań
  • Załączony plik  aztec.rar   5,78 MB   0 Ilość pobrań



#41306 Puchar Tawerny #2. - Dyskusja

Napisano przez EEKOZA? w 20 kwietnia 2009 - 09:18 w Turnieje dla graczy Tawerny

mądre posunięcie, zastanawiam się po co ludzie zapisali się do turnieju w którym nie mają czasu na rozegranie meczu który trwa kolo 30 minut.



#40485 Ban !@#$%^&*()

Napisano przez EEKOZA? w 05 kwietnia 2009 - 09:57 w Skargi oraz uwagi

Ban dany tylko i wyłącznie po to aby was przyciagnac na forum do rozmowy. Ja wiem ze to głupio, ale innej możliwości nie mam. dodatkowo bylem poinformowany o tym ze odpowiadaliście na rzeczy których nie mielibyście prawa widzieć (Ty bodajże grales a koza byl nieżywy) po czym Ty wiedziałeś co było powiedziane. Jednakze po analizie logów wyszlo, ze odpowiadałeś kompletnie innej osobie i tylko zbieg okolicznosci sprawil ze wygladalo tak jakbys znal to co bylo pisane na teamsay. Takze tu jest dowód obalony na waszą korzyśc.

Ban zdejmuję (jako ze byl celem przygonienia na forum) liczę jednak że bedziecie dalej uczestniczyc aktywnie w dyskusji.

Dzieki:)



#40482 Ban !@#$%^&*()

Napisano przez EEKOZA? w 05 kwietnia 2009 - 09:47 w Skargi oraz uwagi

Owi mam Cie za rozsądnego człowieka i niech tak zostanie, ale nie wierz w to co mówią ludzie z serwera... najlepiej sam sprawdź że to nie prawda, że podpowiadamy sobie przez komunikatory głosowe. Jest HLTV można sobie poobserwowac:) Wiem wiem nie masz czasu... ale jeśli nie masz czasu to nie podejmuj pochopnych decyzji i nie banuj mnie za domniemania bo Pan bumek, asienka albo inny matołek powiedzieli ci ze sobie podpowiadamy...

Przypadkiem to nie jest, że bs obstawiacie w bardzo fajny sposób bez komunikacji na serwerze i jak jesteście w jednym teamie bardzo często lecicie razem również bez słowa na sayu bądź przez mica. Nie powiecie też, że to jest przypadek.


Po 1 jeśli raszujemy to zdarza sie że biegniemy jeden za drugim,
po 2 obstawiamy dobrze bs bo widzimy co kryjemy i nie bedziemy sie patrzec oby dwoje w to samo miejsce, to chyba logiczne?
Po 3 gramy ze sobą od 4 lat wiec znamy sie jak łyse konie:)
Po 4 zawsze idziemy do tego samego teamu chyba ze juz nie ma slota w druzynie do ktorej chciemy sie wbić, można to zauważyc bo czesto bywa tak ze zabijamy sie w rundzie na noże ( na mapie na ktorej dostałem bana też bylismy w tej samej druzynie )



#40479 Ban !@#$%^&*()

Napisano przez EEKOZA? w 05 kwietnia 2009 - 09:33 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: EE KOZA ?
Mój Steam ID: STEAM_0:0:7817244
Serwer: Tawerna TP
Data oraz godzina zdarzenia: 10 minut temu
Mapa: cbble
Opis wydarzenia: dostałem bana na 1 dzień od admina Owi za... no właśnie za co ? ? :)



#39693 Ee Koza

Napisano przez EEKOZA? w 28 marca 2009 - 09:56 w Screeny

:O

Załączone pliki




#39675 Puchar Tawerny #2. - Dyskusja

Napisano przez EEKOZA? w 28 marca 2009 - 07:08 w Turnieje dla graczy Tawerny

przecież i tak każda drużyna odrzuca 2 mapy wiec nie mam obaw że zagram na tej mapie:)



#39663 Puchar Tawerny #2. - Dyskusja

Napisano przez EEKOZA? w 28 marca 2009 - 02:58 w Turnieje dla graczy Tawerny

Niby ta mapa jest dostępna w wyżej wymienionych ligach ale wiekszość osób nie chce grać tej mapy.

Zawsze się ktoś znajdzie komu coś nie pasuje ta mapa zła może inna... tak jest zawsze...

Jeden będzie chciał tą mapę a drugi tamtą, załozyciel turnieju podał przyzwoite mapy więc nie widze sensu zmieniania czegokolwiek.



#39659 Ee Banan?

Napisano przez EEKOZA? w 28 marca 2009 - 02:49 w Cheaterzy

Snifer czekam na to twoje demo i opis do niego gdzie te czity są :)



#39658 Puchar Tawerny #2. - Dyskusja

Napisano przez EEKOZA? w 28 marca 2009 - 02:47 w Turnieje dla graczy Tawerny

Według mnie te mapy które zostały zaproponowane przez założyciela turnieju są w porządku i nie powinny one ulegać zmianom :)

Ktoś wspomniał o mapie tuscan... sorry kolego ale gdzie się gra takie mapy ? :) chyba tylko na FFA



#39657 Puchar Tawerny #2 - Zasady I Zapisy!

Napisano przez EEKOZA? w 28 marca 2009 - 02:42 w Turnieje dla graczy Tawerny

Nazwa drużyny: EE
Nicki zawodników:
EE KOZA? STEAM_0:0:7817244
EE BANAN? STEAM_0:1:9812272
Steam ID zawodników
Link do psycho zawodników:
http://tawerna-cs.or...yer.php?id=8804
http://tawerna-cs.or...yer.php?id=8734
Terminy w których możecie grać: pon-piatek 15-22, w soboty i niedziele po 18
Kontakt z liderem zespołu: 9174819 lub 6068325
Oświadczam, iż zaakceptowałem regulamin: tak

Bananowi brakuje jeszcze godzina do 25 godzin rozegranych na serwerze, mi 6 godzin ale do czasu zebrania 32 drużyn na pewno uzyskamy regulaminowy czas bycia na serwerze :) :)

/zapisani!