Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika EE BANAN?

Odnotowano 17 pozycji dodanych przez EE BANAN? (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 10-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#42483 Puchar Tawerny #2. - Dyskusja

Napisano przez EE BANAN? w 16 maja 2009 - 04:17 w Turnieje dla graczy Tawerny

nie będzie takiej gadki... bo jak wygramy bez minusowych to wygramy tak czy siak, nie będzie mnie interesować ile minusowych punktów mamy no chyba ze zrobię coś złego na samym finale. tyle w tym temacie.



#41393 [gracz]v

Napisano przez EE BANAN? w 21 kwietnia 2009 - 09:39 w Skargi oraz uwagi

jak kogoś się zmutuje to ma mute na dobre możesz go odmutowac, samo istne się to nie robi(przynajmniej ja tak mam) nie pasuje Ci gadka moja badz kozy mutujesz i juz...

nie mam brata szukam e-kolegow i daltego dre sie do was :)

i nie nie kłóciłem się z nim :) a na ss pewnie mówiłem do Ciebie po tym super elokwentnym tekście który napisałeś ;)

co do ja "ja pierrrr" "o kuuuuu" to wina graczy bo wiesz ze nie są rozgarnięci, fb pod nogi i he, nikt nie pomaga, zero raszu:) ot co cale wasze TP, a że ogólnie lubie wasz server to nie każ mi go zmieniac :)

i skonczmy tą dyskusje bo jest bezsensu, do V ktoś coś powiedział i tyle chłopak sie wkurzył i odp...

Pozdrawiam,
EE BANAN?



#41377 [gracz]v

Napisano przez EE BANAN? w 21 kwietnia 2009 - 03:50 w Skargi oraz uwagi

owi jak ktoś gada to mutuje nie proszę się bo jak to mówią "mute", "mi wolno" po coś jest ta opcja prawda? jesli szukam samicy i wydaje z siebie okrzyki godowe to daje mi sie mute i juz :) a nie jak to ujął grzecznie bodziu "czy są patologiczną rodziną i muszą piszczeć i pierdzieć cały czas do mikrofonu."

a napinam się bo nikt mi nie będzie mówić, że zrobiłem coś a tak nie było proste prawda?

Co do liter to tak mi się wcisnęło.



#41374 [gracz]v

Napisano przez EE BANAN? w 21 kwietnia 2009 - 01:05 w Skargi oraz uwagi

Bodziuuuu nie prowokowałem go typie wiec nie wciskaj kitu, to raz, dwa to ze gadalem sobie przez mico nie powinno Cie obchodzić jesteś dziecko? nie potrafisz mutowac? nie sprowokowalem Cie w zaden sposob abys powiedzial to co napisales nie pasuje Ci to mute typie. tyle.



#41352 [pimer] Nałogowe Tk

Napisano przez EE BANAN? w 20 kwietnia 2009 - 07:21 w Skargi oraz uwagi

hehehehe lol wybaczcie, nie byliście wtedy wiec wasze wypowiedzi są zbędne i nie chce mi się opowiadać całej sytuacji bo jestem na medycznym nie na humanistycznym i opowiadań wam nie bede przedstawiać.

Pozdrawiam,
EE BANAN?



#41305 Hosty

Napisano przez EE BANAN? w 20 kwietnia 2009 - 08:22 w Skargi oraz uwagi

sorry za of top, ale muszę....

Erwin dziecko pisze do Ciebie na PW, pisze na gadu, odnośnie turnieju ciesze się ze masz go w d*pie, ale jak nie masz zamiaru grać itd daj walkower i będzie po sprawie tyle z mojej strony...



#40733 Kompjuter

Napisano przez EE BANAN? w 09 kwietnia 2009 - 11:20 w Hardware

ale każda gra jest robiona pod nvidie;) mozesz miec radeona nie wiem jakiego ale gra moze byc kupa;) oczywiscie kazdy ma swoje zdanie i takie jest moje;) a bedziesz podlaczal karte pod TV? bo ja np podlaczam i zasilacz gora 3 miechy mi chodzi;)



#40723 Kompjuter

Napisano przez EE BANAN? w 09 kwietnia 2009 - 09:43 w Hardware

karta ja polecam ta kartę graficzna;) innych innych poza nvidia Ci sie nie oplaca kupować;d bo po co masz zmieniac karte co 5 dni;)



#40658 Puchar Tawerny #2. - Dyskusja

Napisano przez EE BANAN? w 08 kwietnia 2009 - 12:30 w Turnieje dla graczy Tawerny

Yeah dzięki za aprobatę ;) co do azteca to chyba racja nie każdy ma 140 FPSów :P



#40594 Puchar Tawerny #2. - Dyskusja

Napisano przez EE BANAN? w 07 kwietnia 2009 - 12:20 w Turnieje dla graczy Tawerny

ja proponuje Azteca na mapę 2n2:) bardzo fajna mała i łatwa do ogarnięcia mapa dla gry 2n2 :D na pewno bardziej niż D2:)


O i jeszcze jedno:D chciałbym aby było coś takiego ze nie raz jest wiadomo ze nie którzy mogą się nie dostosować do zasad a dokładniej chodzi mi tu o ustawienia gracza:) a że nie mamy AQ ani innych zmyslnych programow:) to na prośbę gracza któregokolwiek jest robiony SS interpa:) aby nie bylo nie domowień:)

SS ma byc zrobiony na zasadzie ja prosze wiec gracz wl konsole wpisuje ex_interp->enter snapshot skrin ma zawierac moja prośbe:) aby nie bylo ze podczas gry zmienil ust.

to tyle z mojej strony:)



#40489 Ban !@#$%^&*()

Napisano przez EE BANAN? w 05 kwietnia 2009 - 10:42 w Skargi oraz uwagi

to może Oni nie są tacy dobrzy jak my? :) poza tym wy gracie CIĘŻKIMI standardami i niczym nie możecie nas zaskoczyć:) oczywiście są na waszym serwerze osoby które to potrafią, ale nie oszukujmy się jest to tylko parę osób :) poza tym jak gramy z KOZA to jesteśmy w tym samym team wiec nie ma możliwości podpowiedzi i są tylko nie liczne sytulacje jak jest inaczej...

i My nie biegamy zawsze wszedzie razem ja biegam tak jak mam resp gdzie blizej tam biegne tak samo KOZA.

co do ustawiania na bs to widze jak ustawia sie koza i jesli ust sie 1 to ja ust sie tak zeby pokryć coś innego albo z innego kąta:)

I jeszcze jedno gralismy duzo bardzo duzo cw 2n2 i jedynymi komunikatami to bylo B A dalej wiem co mam robic :)



#39742 [ban]

Napisano przez EE BANAN? w 29 marca 2009 - 04:45 w Skargi oraz uwagi

masz racje i doceniam to ze został skrócony :) jednakże odzywam się tylko tak w wyjątkowych sytuacjach:D i wtedy kiedy gracze nie graja waszego przysłowiowego TP:) i nie oszukujmy się bo dużo ludzi używa kolokwializmów:)

P.S przepraszam ze napisałem temat 2x miałem problem z przeglądarką :)

Pozdrawiam EE BANAN?



#39740 [ban]

Napisano przez EE BANAN? w 29 marca 2009 - 04:39 w Skargi oraz uwagi

dziękuje i przepraszam:) a do Ciebie tak powiedziałem bo przeszkadza jak coś wyświetlasz:d to wtedy gapie się na to co napisałeś:D a miałem w sumie dużo czasu:)) tak czy siak jestem wdzieczny za skrocenie bana:)
Pozdrawiam EE BANAN?



#39736 [ban]

Napisano przez EE BANAN? w 29 marca 2009 - 04:34 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: EE BANAN?
Mój Steam ID: STEAM_0:1:9812272
Data oraz godzina zdarzenia: teraz
Mapa: de_cbble
Opis wydarzenia:

Witam,

Dostałem bana od mr SZAAATAN za wyzywanie jakiegoś typa;) bo strzelił mi umyślnie w głowę;d no wiec się powiedziało to co sie myslalo. W powodzie bana napisane bylo ze "ostrzegalem ale bez skutku", ale nie moglem slyszec admina bo dalem mu mute :) bo za duzo gadal na nuke:) wiec nie moglem slyszesz jego próśb(a zapewne dostosowalbym sie do jego uwag) tak wiec prosilbym o skrocenie bana:d o ile to mozliwe oczywiscie:)

Pozdrawiam EE BANAN?



#39690 Ee Banan

Napisano przez EE BANAN? w 28 marca 2009 - 09:20 w Screeny

KODY KODY!!:P trudno było zamalować kwadraty w paintcie:D

Załączone pliki




#39636 Ee Banan?

Napisano przez EE BANAN? w 28 marca 2009 - 12:08 w Cheaterzy

ani nie siedzimy w jednym pokoju ani nie gramy na tsie bo nam jest to nie potrzebne :) wy gracie standardami nie potraficie niczym zaskoczyć dlatego wam się wydaje ze coś mamy... na cw gramy o wiele lepiej pokażemy wam to na turnieju o ile się odbedzie bo cos malo os sie zapisalo:), a tak w ogole to wez rozpisz akcje w ktorych mam esp/wh to Ci wyjasnie...
Pozdrawiam.



#39626 Ee Banan?

Napisano przez EE BANAN? w 28 marca 2009 - 12:29 w Cheaterzy

nie gramy na tsie ani na vt chyba ze jest to cw :)
Pozdrawiam.