Skocz do zawarto艣ci


Zawarto艣膰 u偶ytkownika ^fOssa

Odnotowano 31 pozycji dodanych przez ^fOssa (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-maja 23 )



Sortuj wed艂ug                Sortuj  

#46172 Active*

Napisano przez ^fOssa w 08 lipca 2009 - 08:03 w Cheaterzy

Awi臋ct ak w 1 rundzie zabi艂em 5 ct pierwszy by艂 biszop ta akcja wydaje mi sie normala najpierw nikogo w zaluzi nie by艂o nast臋pnie us艂yszalem ze ktos tam wchodzi wiec zacz膮艂em strzelac nast臋pnie ja sie dzia艂em w zaluzi i s艂ysza艂em jak ct wychdzi ze srodka wiec przycelowa艂en na banie 1 razem sie nie udalo nie celo艂em ael potem s艂ysza艂em leci drugi i tym razem mi sie uda艂o nast臋pnie ten 1 sie wruci艂 do zaluzi a ja z tamt膮d wychodzi艂em i sie na mnie nadzia艂
runda 2 zabi艂e mtylko 1 ide domkie mi jak sie wychodzi po schodach dod domku od drugiego srodka jeden tt by艂 przedemn膮 wiec mia艂em przyn臋te typ sie dzia艂 po lewej stronie i go zabi艂 a ja juz wiedzia艂臋m ze on juz tam jest tt ktury zgina艂 odwar贸ci艂 sie ale nie ndazy艂 wiec zaczo艂em skanowa膰.
runda 4 posz艂em domkiem paka pod艂o偶ona zosta艂o 3 poszed艂em na resp ct aby odci膮c im drige lukno艂em tam i ich widzxa艂em wiec na heda poszed艂em i zabi艂em 1 z 3
Teraz jestem w ct to jest to cytat czy gapienie sie w sciany co艣 daje?? nie nie daje jestem na schodach czekam az kto艣 rozwali wentyla gdy ktos rozwali艂 to wywali艂em na nich fullauto nie moja wina ze ich tam 3 by艂o
Nastepnie by艂em w zaluzi kolejny raz i czeka艂em az kto艣 wejdzie do domku a ja go wtedy zabije i tak sie sta艂o dalej czekam w zalizi i na srodku nic nie s艂ysza艂em wiec lukno艂em na 2 艣rodek z zaluzi a przy okazi na srodek a tam by艂 gosc na paczkach po prawej stronie to by艂o trzoche na farta tak odruchowa go walno艂em

Nast臋nie jestem na srodku i patrze pod drabink膮 na bananie luka gosc z awp wiec gdzy srzeli艂 nie wemnie to ja poszlem tam szed艂em po sciane zeby nie widzia艂 czas mia艂em wtedy gdy od prze艂adowa艂 i sie wycofa艂 posz艂em na 2 srodek przez respa tt i go zobaczy艂em przez luke w futrynie on nie zda偶y艂 nie zabic wiec sie wr贸ci艂em polowa艂em na niego wysz艂em po shodach i wbi艂em na pe艂nie i go zabi艂em

Ide zn贸w domkiem i znowu gosc prze demn膮 jest z mojego teamu ct w domku go zabi艂 to ja speed i go zabi艂em sytuacja powtarza sie w 19 rundzie mapy


ostatnia runda posz艂em na banana by艂em w ct typ z awp by艂 tam strzeli艂 i sie wycofa艂 a ja na gazie posz艂em do granicy raszu i czekalem na niego az znowu wyjdzie strzelac i sie uda艂o

SORKI ZA B艁EDY ALE D艁UGI TEXT STRASZNIE:D
ALE TO MI NIC NIE DA
Wiec dozobaczenie za jakis czas :D
Pozdrawiam!!!!



#46159 Active*

Napisano przez ^fOssa w 08 lipca 2009 - 06:50 w Cheaterzy

Tak widzia艂e male nei mia艂em czystej pozycij do strzelania wiec czeka艂em na lepsz膮
Jak kazdy gdzie艣 skanuje ja nie wie mczy tam jest czy nei ale licze na szcz臋sie
Mam s艂uchawki i s艂ysze czy typ sie oddala czy przybliza
Prosze nie karzcie mnie za co艣 takiego bo zapewniam was ze to prawda.



#46157 Active*

Napisano przez ^fOssa w 08 lipca 2009 - 06:42 w Cheaterzy

Panowie dalczego mi to robicie ja nie jestem citerem gram na tym serwerze juz 4 miesi膮ce (to m贸j jedyny serwer) nabi艂em 200 godzin prosze was nie dawajcie mi perma pewnie ws zaskoczy艂o to ze mi lepiej idzie skukek tego jest taki tydzien temu dosta艂em bana na tydzien i ca艂y czas gra艂em na mapach gg oraz DM powtarzam nie jestem citerem nigdy nie gra艂bym na tym serwerrze na citach tak sobie powiedzia艂e mgdzy was juz pozna艂em nastepna rze cz to tak ze do neta kupi艂em antane wzmacnaj膮c膮 i nie mam lagow w czesiej mia艂em wiec teraz mi sie lepiej gra prosze was nie b膮dzie tacy surowi ja jestem uczulony na puynkcie citer贸w a zw艂aszcza na takim doskona艂ym serwerz nak TAWERNA sam z艂apa艂em jesnego cheatera
Prosze was potraktujcie to jako prawde bo to jest prawda.



#46152 Jak By膰 Dobrym Adminstratorem Tawerny?

Napisano przez ^fOssa w 08 lipca 2009 - 05:21 w Dyskusja og贸lna

Maslany czyta艂em to rewelacja m贸zg masz na ON



#46122 Przedstawiam Si臋

Napisano przez ^fOssa w 07 lipca 2009 - 08:46 w Off topic

Witam graczy i za艂oge Tawerny, nazywam sie Marceli, NICK: ActiVe* Mieszkam w krk
O Tawernie dowiedzia艂em sie od gracza o nicku GarezZ~?
Do艣膰 czesto gram na serwerze TP(to jest jedyny serwer na kt贸rym gram):D
POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!



#46104 Problem Z Odpaleniem Gry Na Www (shockwave, Flash, Itd)

Napisano przez ^fOssa w 07 lipca 2009 - 07:10 w Pomoc

Ja gra艂em w t膮 gre i zainstalowa艂em wszystkie sk艂adniki takie jak wyminie艂s, ale nie polecam tej gry beznadzieja sterowanie jak na grze telewizyjnej a o grafice juz nie wspomne:D



#45969 Call Of Juarez: Wi臋zy Krwi

Napisano przez ^fOssa w 05 lipca 2009 - 01:34 w Pytania i Odpowiedzi

Elo chcia艂em sie poradzic was czy op艂aca sie sci膮gac najnowsze call of juarez.
Na screenach wygl膮da to ca艂kiem nie zla ale nie wiem jak w praktyce
Tak naprawde screeny nie pokazuj膮 tego :D
Czekam na ODP



#45955 Avatar Dla Mnie

Napisano przez ^fOssa w 05 lipca 2009 - 12:44 w Grafika

Ok dzieki
W艂asnie o taki mi chodzi艂o :D



#45946 Mapa De_lite

Napisano przez ^fOssa w 05 lipca 2009 - 11:55 w Mapy

No na pr贸be mozna wystawic za tym jestem na tak tez jestem za tym zeby clan_fire2 wr贸ci艂o bo to doskona艂a mapa :D



#45938 Mapa De_lite

Napisano przez ^fOssa w 05 lipca 2009 - 10:45 w Mapy

A dlaczego???
Ja uwazam ze kiedys jakas dojdzie napewno ale kiedy to nie wiem:(



#45936 Mapa De_lite

Napisano przez ^fOssa w 05 lipca 2009 - 10:42 w Mapy

Tez jestem na nieeee, wiele razy gra艂em na tej mapce na innych serwach i mysle ze to z艂y pomysl, ale pomys艂 niez艂y tylko inn膮 mapke tez uwazam ze mapki takie pod inferno train bed膮 fajne :D

Leborn nieee tuscana nie bo to jest prawie to samo co clp_mill wiec nie ma sensu:D



#45913 Avatar Dla Mnie

Napisano przez ^fOssa w 04 lipca 2009 - 07:15 w Grafika

Ok dzieki :D



#45908 Avatar Dla Mnie

Napisano przez ^fOssa w 04 lipca 2009 - 05:23 w Grafika

Czy kto艣 mi艂y m贸g艂by mi zrobic avatar na steam???
Nick:ActiVe
rozmiar 100 na 100 lub 200 na 200
Kibicuje druzynie Liverpool Fc
Wiec chcia艂bym zeby M贸j nick zosta艂 umieszczony na cherbie itp.
Jesli mozesz to poszukaj jakiegos fajnego cherbu czy obrazka z LFC
Barwy wiekszkosc czerwieni i troszke bia艂ego.



#45654 Wyb贸r P艂yty G艂贸wnej

Napisano przez ^fOssa w 01 lipca 2009 - 10:51 w Hardware

Ja nie wiem pierwsze slysze:(



#45600 Wyb贸r P艂yty G艂贸wnej

Napisano przez ^fOssa w 01 lipca 2009 - 10:16 w Hardware

Ta ostatnia ze wszystkich jest najlepsza ja bym wybra艂 t膮!!!



#45575 Wyb贸r P艂yty G艂贸wnej

Napisano przez ^fOssa w 30 czerwca 2009 - 10:23 w Hardware

No jak bym by艂 twoim kolegom to bym ci poleci艂 ASUSA bo saj j膮 mam.
Taka sytuacja by艂a uszkodzi艂a mi sie p艂yta gl贸wna wiec kompa na grawancje da艂em i mi wymienili Mia艂em jakiegos Gigabite na wymienili mi na ASUSA na tamtej starej gdy wchodzi艂em do Test Drive Unlimited (gra taka) i do grafiki to mi kompa scina艂o a jak z naprawy dosta艂em kompa to gra艂em juz na full w Test Drive Unlimited nic mn ie to nie kosztowa艂o bo komp na graranci by艂 wiec jesli chcesz rady to dawaj jakies p艂ytki z ASUSA wtedy podagamy :D



#45573 Wyb贸r P艂yty G艂贸wnej

Napisano przez ^fOssa w 30 czerwca 2009 - 10:12 w Hardware

Jak patrzy艂em na t膮 ostatni膮 p艂yte to z tego c owidze jest najlepsza i najdro偶sza(ale nie tym sie kierowa艂em nie cen膮) jak j膮 sprawdza艂em na necie to ona jest ca艂kiem nie z艂a.Sprawdzaj膮c w艂asciwo艣ci lukno艂em takrze na obs艂ugiwanie procesory i INTEL E 5200 napewno obs艂uzy:D



#45557 Twardziel

Napisano przez ^fOssa w 30 czerwca 2009 - 12:14 w Hardware

No ale sam powiedz dysk a pendrive to r贸zni膮 sie tylko wygladem i budow膮 ale w艂a艣ciwosci maj膮 takie same wiec mozna je naprawic tym samym sposobem:D



#45555 Twardziel

Napisano przez ^fOssa w 29 czerwca 2009 - 11:56 w Hardware

No wez Amciek jak Rev nie ma sposobu jak to naprawic to ten jest najlepszy:D



#45541 Twardziel

Napisano przez ^fOssa w 29 czerwca 2009 - 08:34 w Hardware

Najlepej idz do jakiegos sewisu nich oni to zobacz膮.
Ja kupi艂em pendrivea przysz艂em do domu i na nim by艂 jakis progam do partycij i go uruchomi艂em po podpiecu od nowa do USB m贸j PENDRIVE mia艂 pojemnosc 2 MB a powinien 2 Gb.
Zanios艂em do serwisu i tam mi partycje usuneli i wszystko gra艂o:D
A dysk i USB to jest praktycznie to samo;)



#45503 Mr.frik Steam_0:0:21129347

Napisano przez ^fOssa w 29 czerwca 2009 - 10:48 w Skargi oraz uwagi

Tez tak膮 szytuacj臋 zauwa偶y艂em(nie w tym samym czasie co brzoza tylko wczesniej)
Typ robi to dla frag贸w tylko wiec na 100% popieram bRzoze:D



#45453 Zamiana Jednej Mapy

Napisano przez ^fOssa w 28 czerwca 2009 - 06:33 w Mapy

Ok da艂em tylko propozycje :D
Ten temat niech zostanie zamkniety.

Albo jeszcze mam cos do powiedzenie zgadzam sie a Jurim na tej mapie jest najmniej graczy.;p



#45428 Zamiana Jednej Mapy

Napisano przez ^fOssa w 28 czerwca 2009 - 05:11 w Mapy

Ja jestem za tym aby zmienic jedn膮 mape a konkretnie Vertilgo NA ClanFire.
Czy jeszcze ktos tak uwaza????



#45417 Pro艣ba

Napisano przez ^fOssa w 28 czerwca 2009 - 04:36 w Hardware

Ja mysle ze taki komp ci wystarczy

Plyta-ASUS P5LD2-200 z艂
Procek-Dual core e-2220 2x 2,4 - 300 z艂
Karta graficzna-GeForce 9600 gt 512 - 350z艂
I 50 zl na pamiec ram 1 gb w jednej kosci

AAAAA zasilacz to 60 70 z艂 max dobbry:D



#45328 Ban Za Nic !!!

Napisano przez ^fOssa w 27 czerwca 2009 - 07:23 w Skargi oraz uwagi

Ok to jeszcze raz sorki:D
Jaka sie nic nie da zrobic to dozobaczenia z tydzie艅
:*********************************