Skocz do zawartości


Zdjęcie

Active*


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 lipca 2009 - 06:35

Data zdarzenia: 8 lipca, godzina popołudniowa:D
Nick podejrzanego: ActiVe*
STEAMID: STEAM_0:1:24090309
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ja, gracze
Link do dema:
Link do screena/profil gracza: http://www.tawerna-c...er.php?id=26752
Czasy i opis podejrzanych akcji:


1:35 - widział go, wycofał aż podejdzie i pif paf:D
2:08 - tutaj także ładnie go widział
2:52 - to też było brzydkie
4:16 - ojojoj
4:22 - widzi, że jest w piasku dlatego spokojnie się wycofuje, daje zabić jednego terroryste następnie bardzo brzydki skan.. :X
5:54 - widział go tam, typ zeskoczył, zaczął biec w jego strone to wyczekał
7:04 - ..
11:28 - idzie! uciekamy! patrzenie w sciane ma jakiś cel? :O
14:40 - jezdzi brzydko celownikiem po tt, gdy ten się odwraca wyskakuje i zabija
15:26 - piknie
17:42 - brzydki skan:X
18:56 - perełka w całym filmie :P
21:17 - magik :D



dużo z tych czasów mogą być moje urojone spostrzeżenia, gdyż nie do końca potrafie ocenić.. stąd taka ilość :P
demo usuniete

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 20 lutego 2010 - 05:12

  • 0

#2 ^fOssa

^fOssa

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 37 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 08 lipca 2009 - 06:42

Panowie dalczego mi to robicie ja nie jestem citerem gram na tym serwerze juz 4 miesiące (to mój jedyny serwer) nabiłem 200 godzin prosze was nie dawajcie mi perma pewnie ws zaskoczyło to ze mi lepiej idzie skukek tego jest taki tydzien temu dostałem bana na tydzien i cały czas grałem na mapach gg oraz DM powtarzam nie jestem citerem nigdy nie grałbym na tym serwerrze na citach tak sobie powiedziałe mgdzy was juz poznałem nastepna rze cz to tak ze do neta kupiłem antane wzmacnającą i nie mam lagow w czesiej miałem wiec teraz mi sie lepiej gra prosze was nie bądzie tacy surowi ja jestem uczulony na puynkcie citerów a zwłaszcza na takim doskonałym serwerz nak TAWERNA sam złapałem jesnego cheatera
Prosze was potraktujcie to jako prawde bo to jest prawda.

Użytkownik ShataN edytował ten post 08 lipca 2009 - 06:48
Nie pisz takich bzdur, tylko broń się w inny sposób - oglądaj demko i tłumacz dane akcje. Takie posty jak ten napewno nie sprawią, że Ci uwierzymy.

  • 0

#3 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 lipca 2009 - 06:44

w takim razie prosze o odniesienie się do czasów które wypisałem, jedynie to Cię może uratować:)

edit: a no i jeszcze decyzja PC może też:D

Użytkownik Omay edytował ten post 08 lipca 2009 - 06:45

  • 0

#4 ^fOssa

^fOssa

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 37 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 08 lipca 2009 - 06:50

Tak widziałe male nei miałem czystej pozycij do strzelania wiec czekałem na lepszą
Jak kazdy gdzieś skanuje ja nie wie mczy tam jest czy nei ale licze na szczęsie
Mam słuchawki i słysze czy typ sie oddala czy przybliza
Prosze nie karzcie mnie za coś takiego bo zapewniam was ze to prawda.

Użytkownik ShataN edytował ten post 08 lipca 2009 - 06:51
Nie spamuj postami i zastosuj sie do tego co powiedzieliśmy. Każdy następny post, który będzie nie na temat zostanie nagrodzony warnem +10%.

  • 0

#5 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 08 lipca 2009 - 06:54

Każdy następny post napisany nie na temat zostanie usunięty, a autor nagrodzony ostrzeżeniem +10%.
Post nienapisany na temat, czyli nie odniesienie się do wymienionych wyżej czasów czy dopisanie nowych.

Użytkownik ShataN edytował ten post 08 lipca 2009 - 06:55

  • 0

#6 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 lipca 2009 - 06:58

1:35 - ogólnie pistoletówka cud miód :) dobry zawodnik

4:10 - ct stoi on idzie, ct sie ruda on kuca :) skan przez skrzynie tez niezły
4:22 - widzi, że jest w piasku dlatego spokojnie się wycofuje, daje zabić jednego terroryste następnie bardzo brzydki skan.. :X
5:54 - HAHAHAHAH dobra narazie koleś
7:04 - pewnie go słyszał z respa tt jak wbiega do domku :> :)


choć ja tam pogromcą nie jestem to wydaje mi się że reszty oglądać nie trzeba;]

------------

tak przy okazji pan o nicku miq STEAM_0:0:19429798 dostaje bana na 3 dni - flesze na respie/utrudnianie gry w pistoletówce 1:00

http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=7235
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#7 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 08 lipca 2009 - 07:25

1.30 (pistoletówka) - ta runda jest już podejrzana
4.10 - jak idzie domkiem to cały czas wyczekuje momentów, gdy na go nie zobaczą
5.54- podejrzane, ale to za mało dla mnie
7.04- za bardzo jeździsz celownikiem po tym CT na bs
10.06- za bardzo tym diglem kierujesz na T
11.25- tutaj zacznijcie koniecznie oglądać akcje na domku - wyczekał na moment kiedy można zaatakować
18.56- faktycznie perełka... wh

Tyle czasów oglądałem, mam zdanie takie jak will, że więcej nie ma sensu, bo to WH.

Użytkownik Masmix edytował ten post 08 lipca 2009 - 07:27

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#8 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 08 lipca 2009 - 07:35

1:35 slychac go było ale nie tak dokladnie(może przeczucie,ale dziwne)
2:07 czemu tak przeciagasz za nim po tej scianie, dziwnie sie ustawiasz bardzo
2:45 nie wiem skad wiesz..podchodzisz na kucaka obserwujac balkon...
4:18 nagle zmieniasz pozycje?? why? po cichu idzie
4:27 tu sie pospieszyles za sprzynia siedzial nie ładnie
5:54 lolololoololoolollllll


18:56 ogladnalem z ciekawości ....
19:24 no way

zamknę po wyjaśnieniu!


Przykro mi kolego,miałeś tydzień przerwy teraz mocno się przedłuży, spodziewaj się też tego, że będziesz miał problem z grą na większości polskich serwerów, a szkoda.


http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=7234

Użytkownik plaj edytował ten post 08 lipca 2009 - 07:38

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#9 ^fOssa

^fOssa

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 37 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 08 lipca 2009 - 08:03

Awięct ak w 1 rundzie zabiłem 5 ct pierwszy był biszop ta akcja wydaje mi sie normala najpierw nikogo w zaluzi nie było następnie usłyszalem ze ktos tam wchodzi wiec zacząłem strzelac następnie ja sie działem w zaluzi i słyszałem jak ct wychdzi ze srodka wiec przycelowałen na banie 1 razem sie nie udalo nie celołem ael potem słyszałem leci drugi i tym razem mi sie udało następnie ten 1 sie wrucił do zaluzi a ja z tamtąd wychodziłem i sie na mnie nadział
runda 2 zabiłe mtylko 1 ide domkie mi jak sie wychodzi po schodach dod domku od drugiego srodka jeden tt był przedemną wiec miałem przynęte typ sie dział po lewej stronie i go zabił a ja juz wiedziałęm ze on juz tam jest tt ktury zginał odwarócił sie ale nie ndazył wiec zaczołem skanować.
runda 4 poszłem domkiem paka podłożona zostało 3 poszedłem na resp ct aby odciąc im drige luknołem tam i ich widzxałem wiec na heda poszedłem i zabiłem 1 z 3
Teraz jestem w ct to jest to cytat czy gapienie sie w sciany coś daje?? nie nie daje jestem na schodach czekam az ktoś rozwali wentyla gdy ktos rozwalił to wywaliłem na nich fullauto nie moja wina ze ich tam 3 było
Nastepnie byłem w zaluzi kolejny raz i czekałem az ktoś wejdzie do domku a ja go wtedy zabije i tak sie stało dalej czekam w zalizi i na srodku nic nie słyszałem wiec luknołem na 2 środek z zaluzi a przy okazi na srodek a tam był gosc na paczkach po prawej stronie to było trzoche na farta tak odruchowa go walnołem

Nastęnie jestem na srodku i patrze pod drabinką na bananie luka gosc z awp wiec gdzy srzelił nie wemnie to ja poszlem tam szedłem po sciane zeby nie widział czas miałem wtedy gdy od przeładował i sie wycofał poszłem na 2 srodek przez respa tt i go zobaczyłem przez luke w futrynie on nie zdażył nie zabic wiec sie wróciłem polowałem na niego wyszłem po shodach i wbiłem na pełnie i go zabiłem

Ide znów domkiem i znowu gosc prze demną jest z mojego teamu ct w domku go zabił to ja speed i go zabiłem sytuacja powtarza sie w 19 rundzie mapy


ostatnia runda poszłem na banana byłem w ct typ z awp był tam strzelił i sie wycofał a ja na gazie poszłem do granicy raszu i czekalem na niego az znowu wyjdzie strzelac i sie udało

SORKI ZA BŁEDY ALE DŁUGI TEXT STRASZNIE:D
ALE TO MI NIC NIE DA
Wiec dozobaczenie za jakis czas :D
Pozdrawiam!!!!
  • 0

#10 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 08 lipca 2009 - 08:21

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód:
złapany/dzięki

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga TAWERNA[TP]
  • 0

#11 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 18 lipca 2009 - 09:46

Jak już pewnie wiecie, Exit to Active. Ów osobnik zarzekał się, że nie oszukiwał, a tu proszę...


Ex^it | Tawerna-cs.org: ja wtedy weszłem 2 razy na citach
Ex^it | Tawerna-cs.org: a teraz koniec z tym
  • 0
Dołączona grafika

#12 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 18 lipca 2009 - 09:57

jako ze to ten sam kolega to jak FFFF napisał wale posta tutaj;]

Data zdarzenia: ostatni tydzień
Nick podejrzanego: Active aka ex^it
STEAMID: STEAM_0:0:25802863
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ja, szatan
Link do dema: Załączonik

Link do screena/profil gracza: http://tawerna-cs.or...er.php?id=34227
Czasy i opis podejrzanych akcji:

2:50 widzi tylu tt na odnodze to woli uciec bo na 5 to nawet z wh nie da rady:)
3;50 ladnie wchodzi w pana diglem przy scianie, potem w smogu przy skrzyni
8:45 nie ma ch zeby go wczesniej widzial na gorze
11:14 przypadek? 11:20 wyjezdza z celownikiem na typa
13:05 haha wydawalo sie ze to przed elektrykiem stoi a tu psikus
20:03 ;]
20:25 wiedzial kiedy sie odwrocic choc nie mial nawet szpary zeby widziec ze przechodzi;]
21:03 wiedzial ze nei da rady z 1 ctkiem na daleko i 1 na blisko to rzucil jednemu HE centra
pod nogi;]
21:25 widzi kolege na koncu bsa przy respie ale nie potrafi zabic, widzi kolejnego w "S" ale
idzie powoli i mu nie przeszkodzi w podlozeniu paki to biegnie na bs:)
21:36 magia 'kobieca intuicja'?
21:58 idzie powoli do respa ale zauwaza ct, wiec znowu stoi w miejscu i zabija przeciwnika;]

ja sie moze na ocenianiu dem nie znam ale dla mnie to jest kolejny zasrany hax;] wrazie czego przepatrze inne dema ale to juz jutro bo czasu brak na dzisiaj;]
demo usuniete

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 20 lutego 2010 - 05:12

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#13 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 19 lipca 2009 - 09:26

odwolalem sie do czasow will'a + moje...

2:50 widzi albo nie widzi ^^
4:39 dziwne
3:50 zgadzam sie w 100%
5:00 wg mnie jeszcze musisz wagon CHLEBA zjesc zeby sie lepiej kryc
5:18 czemu nie skanowales?
8:40 cala akcja wg mnie zalosna
9:50 po co ten celownik przesuwasz ?
11:14 tez dziwne
13:05 kolejna akcja gdzie sie powstrzymal
20:03 dziwne
20:25 mogl slyszec
21:03 nic nie widze tam
21:25 dziwne
21:36 slyszales go ACTIVE?!

wg mnie wh. daje na miesiac za klamstwo i czekam na ocene kolejnych lowcow ^^ http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=7330

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 19 lipca 2009 - 09:30

  • 0

ws2xe1.jpg


#14 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 19 lipca 2009 - 09:50

chyba ja muszę interweniować

de_inferno

akcja 18:56 mówi sama za siebie gość ma 100% wh i nie wiem nad czym tu sie zastanawiać do tego oglądałem 4 minuty z początku i zawsze ma info z d*py o położeniu przeciwnika.


Werdykt

100% wh i do pieca.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#15 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 19 lipca 2009 - 09:51

2;50 - to samo co Will napisal wczesniej jak stal 1 poszedl sobie na odnoge tym razem widzi 5 i ucieka prosze spojrzec jak ciagle zerka tam na sciane:)
3:01 - namierza juz typa przez skrzynie na srodku:) nie ladnie nie ladnie juz celownik prosto na niego
3:50 tutaj czysto rzuca Terro fb to Ex^it zabija TT chociaz idzie sie dopatrzec czegos no ale ja tutaj nie widze czegos nadzwyczajnego, akcja w smogu namierzanie znowu przez sciane
4:32 - prosze zobaczyc jak na odnodze leci celownikiem za modelem pod wagonem:) Gdyby nie mial wh nie lecial by tak celownikiem przy koncu:)
4:56 - prosze zobaczyc dalsza akcja zawsze wychodzi z celownikiem tam gdzie jest jakis Terro...narazie jeszcze nie widzialem zeby zobaczyl gdzies gdzie nie stoi zaden TT
dalej Terro skacze z wagonu na ziemie i pan Ex^it cel za nim i tutaj dla mnie PERELKA:) Terro w prawo to celownik w prawo Terro w lewo on w lewo i na koniec terro idzie w lewo a on patrzal najpierw w prawo ale ze widzial ze idzie w lewo cel zaraz na niego...
6:01 - strzela najpierw z awp na mala drabinke potem chce isc na odnoge ale? Zobaczyl terro i sie wycofal i znow te jego uciekanie i zerkanie czy nie wyjdzie przez ta sciane potem sie ustawia i buch nie zyje wczesniej ginie tam CT ale Ex^it juz wczesniej wiedzial ze tam terro dalej akcja poszedl odnoga idzie na respa zauwaza ze z srodka idzie TT i znowu przez sciane namierza czy tak normalny gracz bez WH robi?
8:27 - haha rozwalilo mnie to;] Wchodzi TT na zamku na wagon i idzie pan Ex^it i co robi? zamiast strzelic tego u gory namierza przez ta gorke tam tego na dole dopiero potem ubija tego u gory;]
8:41 - dalsza akcja znow u gory namierza TT przegladalem tutaj kazdego gracza z CT moze dali mu info ze jest u gory no ale nikt mu nie dal znowu sam nie? Znowu WH zadzialalo:)
8:47 - no czego on tam szuka? nie zwaza juz na nic tylko ciagle zerka na tego na dole kiedy on wyjdzie ale ten mu nie wychodzi wiec ucieka nasz Ex^it
(haha potem troche kurde myslalem nad ta akcja bo jak zaczyna uciekac na demie jest kolo niego stojacy TT myslalem ze on zyje i Ex^it tak sie zapatrzal na tego tam na koncu ze nie widzial tego obok niestety jednak TT obok nie zyl:D haaa)
9:49:59 - klatka stop:) Znowu celownik na typa jeszcze nie wychodzacego...
11:14 - yyy Will o co tutaj chodzi? Moze tak troche wczesniej i te zerkniecie znowu przez wagon tam w tego TT?? bo na 11:14 nic nie widze:)
11:20 - no coment...widzicie to? ZNowu namierzanie przez sciane...juz wychodzi z celownikiem na typa...
13:05 - Will hmm tutaj mozna to jakos wytlumaczyc chodzi mi to ze stoi tam 3 CT tzn strzelaja tam mogl dostac info ze stoi za elektrykiem i czeka na niego az wyjdzie:) dla mnie czysto:)
19;58 - namierzanie przez sciane...
20:03 - Will co Ty tutaj widzisz? nic tutaj nie widac...
20:22 - idzie na respa i chce wyjsc ale przed soba widzi za sciana model CT i zatrzymuje sie kolo sciany potem CT tupie wiec slychac go ale wczesniej go nie bylo slychac... ciekaw jestem gdyby CT nie tupnol czy Ex^it stal by tam dalej i zabil go na wh napewno;]
21:03 - to samo co Will:) No coment zobaczcie co zrobil jak zobaczyl tego na blisko cofnal sie szybko wyciagnal he i pod nogi sruu:)ucieka
21:25 - ha ha ha :) No coment co Ty tak typie po tych scianach zerkasz tu juz widac 100% wh jak patrzy na tego CT przez ta skrzynie tam rozumiem jakby szedl i spogladal obok skrzyni czy mu nie wyjdzie nie no ale Exit wie lepiej bo ma wh i wie ze on tam czeka za skrzynia...
21:36 - Will chyba prawda kobieca intuicja znowu spojrzalem na kazdego z TT czy daliby mu info ze on tam jest no ale nikt mu nie dal:) Tylko wh:)


I to by bylo na tyle:) Opisalbym duzo wiecej akcji bo znacznie wiecej ich bylo ale po jakims czasie normalnie odechciewa sie patrzec na tego typa...Dla mnie to jest hax kilka akcji mowi samo za siebie.:) Ex^it nie wie czasem czy Modele TT/CT sa przed czy za sciana;] Niby tam sie kryje ale potem na koncowych akcjach 0 krycia sie z wh :)

Dla mnie jedno :) BANNED ZA HACKs (wh)

a i cos odemnie:) 2 zalaczniki;]

Prosze spojrzec na nie:) Mowia same za siebie;]

Załączone pliki


Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 19 lipca 2009 - 01:10
jak juz wszyscy to zamykam, czekamy na 3 konto Active

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0