Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika vache

Odnotowano 29 pozycji dodanych przez vache (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 06-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#99365 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez vache w 13 lipca 2012 - 09:23 w Dyskusja ogólna

Spoko, jutro z rana podrzuce coś jeszcze ode mnie :f



P.S 28-01 sierpień jestem w Wejsunach, zatem nawiedzę Pisz :D



#99195 Tawerna Movie vol. 2

Napisano przez vache w 11 lipca 2012 - 10:55 w Dyskusja ogólna

To jest temat dotyczący demek.... Jak przyjmujesz Basior jeszcze jakieś akcje to mam do przesłania.


P.S Proszę o usunięcie postu solara



#99194 Nowy komp

Napisano przez vache w 11 lipca 2012 - 10:54 w Pomoc

Obudowa latem ta jest biedna ze względu na cienką blachę i komp się szybko grzeje, zatem dobre chłodzenie na CPU się przyda. Co do płyty głównej najlepsza jaka może być w tej cenie. Co do układów Z68 co by korzystać z integry marnotrastwo pieniądza.



#99079 basior

Napisano przez vache w 09 lipca 2012 - 01:41 w Cheaterzy

Takie moje uwagi tylko, nie chce dyskutować, masz w tym dużo większe doświadczenie ode mnie :P, a czy je weźmiesz pod uwagę czy nie to zależy tylko i wyłącznie od Twojego widzi mi sie :D i wcale mi to nie przeszkadza.



#99062 basior

Napisano przez vache w 08 lipca 2012 - 10:39 w Cheaterzy

Aż obejrzę bo ostatnio szału nie było na serwerze i nie śmiałbym podejrzewać o dzikie akcje, prędzej FREZ, ale on już tutaj ma chyba temat. Szok w trampolkach...



p.s

1. Akcja na odnodze na 12:30 kapke podejrzana bo zazwyczaj w kant skrzynki sie nie celuje na wyjsciu z awp, zatem tutaj może być brudaśnie.

2. Akcja na małej była śmierdząca ta 1 co jeszcze nie widział,aczkolwiek strzelił za wcześnie, ale nawet nie zmieniał ruchu kursora na model, zatem cholera wie Cie jak to ocenić.

Reszta akcji normalna i za równie takie to bym miał kapke banów już tutaj...



#97659 basiorbb`

Napisano przez vache w 11 czerwca 2012 - 06:10 w Podania na administratora

Jestem na TAK przynajmniej na okres probny.



#88881 Zbiórka na potrzeby GamingCrew

Napisano przez vache w 21 grudnia 2011 - 11:29 w Dyskusja ogólna

za kilka dni po wypłacie dorzucę 4 dychy



#88082 ktm

Napisano przez vache w 04 grudnia 2011 - 01:15 w Cheaterzy

http://hltv-3564-p.h...e_train.dem.zip



#88081 ktm

Napisano przez vache w 04 grudnia 2011 - 12:29 w Cheaterzy

Serwer: Tawerna TP
Data zdarzenia: 04.12.2011 r.
Nick podejrzanego: ktm
STEAMID: STEAM_0:1:15486150
Ewentualny rodzaj czitu: WH
Kto złapał: Vache
Mapa: de_train
Link do dema: trwa mapa (de_train)
Link do screena/profil gracza: http://speedy.sh/RmQmj/abc.JPG
Czasy i opis podejrzanych akcji:

Na owoce egzotyczne jest rozpiska idealna, że ma wh, zatem jest to recydywista zmieniający serwery.

Także na de_nuke niektóre skany Over Powered. Tutaj link do demka http://hltv-3564-p.h...de_nuke.dem.zip



#87856 Plugin - info po śmierci

Napisano przez vache w 22 listopada 2011 - 07:07 w Dyskusja ogólna

Wystarczy na przykładowym inferno rzucić celownikiem kto idzie, zobaczyć po prawej stronie kto zginął plus info na radarze i wiem wszystko i znacznie lepiej niż info od graczy, które często jest po prostu słabe, typu idą duży, a tam 2 zawodników, a 6 pod małym.



#87051 podanie Lucjan

Napisano przez vache w 18 października 2011 - 10:21 w Podania na administratora

Mimo multum plusów mówiących ZA, to jednak mam swoje powody i jestem na nie.



#86952 podanie Lucjan

Napisano przez vache w 14 października 2011 - 07:57 w Podania na administratora

TiT stalowy :D? Poczekaj aż będziesz mógł widzieć admin chata ^^



#86861 SLONECZNY SOLAR

Napisano przez vache w 11 października 2011 - 01:46 w Podania na administratora

Znam z serwera, potrafi strzelać, trzeźwo myśli, nie ponoszą go emocje zarówno na say'u, jak i w zachowaniu w trakcie gry. Tam kiedyś zarzucano, że tacy gracze powinni prowadzić, ale za równo jak i wajsik i tutaj tego nie ma i mi to odpowiada. Reasumując, jestem na tak.



#86852 wajsik

Napisano przez vache w 11 października 2011 - 10:20 w Podania na administratora

Za młody, nie ma skilla, nick wajsik rymuje się ze srajsik.

Tak serio jestem na tak ! Znany mi od wielu lat, poświadczam swoją osobą za niego.



#86811 specjalista

Napisano przez vache w 09 października 2011 - 12:51 w Cheaterzy

Nie słucham się innych pseudograczy, gdyby tak było to bym pobanował połowę graczy, dałem Ci bana na 1 dzień by ustalić czy jesteś czysty czy nie. Moim zdaniem nadawało się do zbadania, tyle w temacie.



#86803 specjalista

Napisano przez vache w 09 października 2011 - 10:53 w Cheaterzy

Serwer:TP
Data zdarzenia: 9.10.2011 kolo 11:50
Nick podejrzanego: Specjalista
STEAMID: STEAM_0:0:13389684
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ja
Mapa: de_tuscan

Link do dema HLTV: wrzucę po zrobieniu przez serwer


P.S Zanim tutaj doleci demo, kilkakrotnie na respa skanował idealnie mierząc celownikiem po modelu i czekał aż się zatrzyma by go zeskanować, także pewność 100%.



#86797 Hypnotize

Napisano przez vache w 07 października 2011 - 10:03 w Cheaterzy

Co do nuka to szału nie było z infem, a i sytuacja tabelowa nie była zbyt znacząca. Rate miał może x4, ale nie było nic podejrzanego. Co do d2 moim zdaniem skreśla go z grona graczy o "czystym sumieniu"



#86748 CS i jego przyszłość

Napisano przez vache w 05 października 2011 - 07:21 w Dyskusja ogólna

Teraz zostały usunięte mapy typu piranesi, cheateu, vertigo i raczej tylko odstrasza czasami aztec,zatem przesuwanie nocnego MC jest raczej zbyteczne.



#86197 vache

Napisano przez vache w 01 września 2011 - 11:26 w Podania na administratora

Mi ukradli konto, moje oryginalne :D. Nie robię z Ciebie zlodzieja :P i nie mówię, że mi je zabrałeś, gdzie tak napisałem Fukacz no ^^. Po prostu dlatego gram na Twoim bo nie miałem już żadnego, a jak odzyskałem stare to mam 2 :D.



#86177 Samoczynna zmiana serwera

Napisano przez vache w 31 sierpnia 2011 - 03:04 w Pomoc

Wajsik, zróbmy tak. Lis z tej strony. Dodasz mnie na steam i ja Tobie to ogarnę z tym cfg. tylko na mumble siądziemy.



#86162 vache

Napisano przez vache w 30 sierpnia 2011 - 07:37 w Podania na administratora

Równie dobrze, mogę dać sid skradzionego konta, które odzyskałem ;) i sid będzie ilościowo identyczny. Jednocześnie wiesz dlaczego gram na byłym koncie fukacza.

CS 1.5 do 2006 roku, a latem 07 1.6 (August 2, 2007): STEAM_0:0:15686168. Do dodania jako salisek. Włala.

Sorki, że x2, ale nie mogłem edytować tamtego posta, a tego nie mogę usunąć,



#86159 vache

Napisano przez vache w 30 sierpnia 2011 - 07:13 w Podania na administratora

Nie działają w ogóle, bo miałbym masę fragów i w TOP'ie powinienem być, chyba, że nie nie bierze pod uwagę jak mam steam offline, a gram.



#86152 vache

Napisano przez vache w 30 sierpnia 2011 - 02:48 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: TP

Nicki na serwerze: od 2009 roku było dużo. Kiedyś SZCZWANY LIS, obecnie vache

Wiek: 05.11.1991

Link do portalu potwierdzającego wiek: http://www.facebook....100000377594002

Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:0:15271269

Kontakt: gg: 5742261, poczta: bysiorek6@gmail.com, na steamie: teister

Czas gry na danym serwerze: przez 2 lata się dużo ciupało, a tak ostatnio wg steama w ciągu 2 tyg, gdyż tylko tutaj gram to 50h.

Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0


Powód ubiegania się o stanowisko admina:

Często, gdy nie ma żadnego administratora na serwerze panuje chaos. Ludzie robią specjalne TA i TK, bardzo często doznaje to po sobie, a tacy powinni dostać kicka, bądź bana, gdyż często dołączają do tego obrazę na innych graczy. Poza tym lubię prowadzić grę w TT, a gracze mnie słuchają, a będąc adminem miałbym to wręcz zapewnione.

Mają miejsce sytuacje tego typu, że jest po 3-4 graczy na drużynę i jest męka ze zmianą mapy poprzez vote, choćby dzisiaj, a także zdarzają się gracze podejrzani, a ja lubię takich łapać na gorącym uczynku.

Plusy:
- doświadczenie CS'a od 2001 roku
- gra w ESL Amateur Series i HLC Amateur Series
- top 15 w lidze ESL (szpan,lol) :D w ligach 1on1, obecnie nie gram
- doświadczenie z bycia adminem na serwerach CS 1.5 i CS 1.6
- komunikatywność
- stanowczość
- bezproblemowa współpraca z graczami
- brak wcześniejszych skarg na innych serwerach podczas adminowania

Minusy:
- zdarza mi się czasami zachować broń zamiast kamikaze na pakę
- zdarzają mi się sytuację, że się denerwuję, ale wyłączam hud_saytext 0 i się czilałtuję
- zdarza się podnieść głos podczas gry i ochrzanić za głupie zagranie bądź celowe zawodnika z innej drużyny

P.S Różnego rodzaju składki bądź inicjatywny nie są mi obce, a także aktywne działanie na forum nie sprawia problemu, gdy zajdzie taka potrzeba.



#86077 Nie ogarniety admin

Napisano przez vache w 28 sierpnia 2011 - 11:06 w Skargi oraz uwagi

Jako ten, który nie raz adminował (brzmi jak chwalenie, lol) to przyznaję także, że styl agresywny na forum jak widać, ale przyzwyczaiłem się bo bardzo często moi współadmini też tacy byli, ale jak trzeba było zbanować za zachowanie, wyrzucić za TA,TK itp to problemu nie było, a decyzje przez nich podejmowane były jak najbardziej na miejscu.

@ Bodziuu Co do rozmowy na serwerze, ze strony Cappo będę go bronił. Nie przeklął, nie obraził Jeffa, nic nie pisał tylko zbanował za bluzgi co do jego osoby, a także gracza "podejrzanego". Gracze ostrzegali, że prędzej poleci ban dla niego niż dla Player'a za to jak pisał.



#86057 Nie ogarniety admin

Napisano przez vache w 27 sierpnia 2011 - 07:57 w Skargi oraz uwagi

Ja mogę się wypowiedzieć, gdyż byłem na serwerze i całą sytuację "przeżyłem". Moim zdaniem ten zawodnik po prostu lubi kampić i wyczekiwać, a podejrzanej gry z jego strony nie zauważyłem, wh/esp/aima- nic z tych rzeczy,a "Twoja spina" i wyzywanie admina jak i zawodnika nie było na miejscu. Co do tego, że byłeś adminem to może i prawda, ale na serwie 10 slotowym co najwyżej...bo to w jaki sposób piszesz tutaj, czy wyrażasz się na serwerze wyzywając gracza, a później admina to wątpie w Twoje umiejętności i wiedzę w tym temacie. Powiesz mi, że się mylę itd, ale sory, a propo tej gry zawstydzę Cię we wszystkim, zatem rozmawiać z Tobą nie zamierzam. Popieram CappoDiTuttiCappi, który niczym nie zawinił, a zachował się w sposób odpowiedni. Jak nie podoba się, że nie ma bana to nagraj demko, daj mi, a ja podeśle do bl00kers'a, zrobię temat i opiszę wszystko na bl i będzie +1 do statystyk.