Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika ttttm

Odnotowano 24 pozycji dodanych przez ttttm (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 21-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#95974 ban tttt

Napisano przez ttttm w 05 maja 2012 - 09:51 w Skargi oraz uwagi

Najlepszego admina zawieszać... :/

Już po banie, a na przyszłość kimix przeglądaj takie sytuacje dokładniej, bo widać tutaj jak to "oglądałeś",
a to nie kara dla mnie, a strata dla serwera, jeden gracz mniej.

Temat do zamknięcia.

pzdr



// Amciek
opinia jest jak d*pa, każdy ma swoją. Zamykam.



#95929 Propozycje / uwagi odnośnie serwera Tawerna TP

Napisano przez ttttm w 05 maja 2012 - 12:35 w Dyskusja ogólna

Sam wchodzę jak widzę mirage bo fajnie zagrać coś, co gra się normalnie na ESLU. tak samo będzie z forge, można śmiało dodawać.
Usunięcie mało grywalnych mapek bardzo pomogło frekwencji serwera.



#95927 ban tttt

Napisano przez ttttm w 05 maja 2012 - 12:31 w Skargi oraz uwagi

Mogłeś przejść do CT i zobaczyć o co chodzi, mogłeś się także spytać innych graczy, na pewno by Ci odpowiedzieli.
Przez 3 rundy do mnie strzelali gdy miałem FULLa na którego oszczędzałem pare rund, informowałem Cie o tym kilku krotnie i zero reakcji.
Po braku reakcji także postanowiłem do niego strzelić jak miał fulla i powiedziałem że ma się uspokoić bo widzi jak to teraz jest,
i na tym zakończył się nasz spór, graliśmy później normalnie.

Więc po pierwsze jeżeli miałbyś banować to tylko ich,
po drugie po braku Twojej reakcji sam załatwiłem sprawę, i nie zamierzałem już tego zgłaszać,
więc nie wiem z jakiej racji się tutaj pchałeś, jeżeli na serwerze nie potrafisz zareagować właściwie, a potem nikt Cie o nic nie prosi.



#95880 ban tttt

Napisano przez ttttm w 04 maja 2012 - 11:15 w Skargi oraz uwagi

Krejzi ale ja to doskonale rozumiem, tylko na serwerze było 2 adminów, z czego jeden musiał teraz zrezygnować z praw i nikt nie reagował przez pare rund,
mimo iż kilku krotnie prosiłem o zaprzestanie strzelania do mnie, powinni dostać po 7 dni bana od ręki, a tutaj to ja byłem osobą pokrzywdzoną,
i nie wiem na jakiej podstawie kimix wyciągnął tutaj wnioski, bo widzę że dema to nie oglądał, bo nie zbanował jeszcze jednej osoby



#95877 ban tttt

Napisano przez ttttm w 04 maja 2012 - 11:05 w Skargi oraz uwagi

Kimix przez 2-3 rundy prosiłem admina o interwencje, ale jak się okazało nie miał praw,
więc później mu oddałem pare strzałów ale nigdy nikt nie ginął, nie ma skargi na forum,
uznałem że nie warto jej pisać, to po cholerę się tutaj pakujesz?
Dodatkowo w tym wszystkim uczestniczyła jeszcze jedna osoba która strzelała do mnie kilka razy, ale widać jak "analizujesz" sprawy,
junior adminku, widać żal tyłek ściska, ale okey pogram sobie przez 2 dni na hashjamie.

pzdr



#95874 ban tttt

Napisano przez ttttm w 04 maja 2012 - 10:09 w Skargi oraz uwagi

Już widzę także że zbanowałeś gracza exu, przypomniała mi się sytuacja w której byłem poszkodowany, i zgłaszałem to do tita i jeszcze jakiegoś admina,
ale tit napisał że nie ma już praw. Byłem atakowany przez tamtych 2 graczy kilka rund z rzędu, upominałem, prosiłem admina o reakcje, więc uważam że mój ban jest akurat niesłuszny tylko ukarani powinni być tamci dwaj.



#95872 Propozycje / uwagi odnośnie serwera Tawerna TP

Napisano przez ttttm w 04 maja 2012 - 10:07 w Dyskusja ogólna

mirage super mapka, ludzie na niej grają i w ogóle nie wychodzą - wręcz przeciwnie, jeszcze tylko forge trzeba dodać ;-)



#95871 ban tttt

Napisano przez ttttm w 04 maja 2012 - 10:03 w Skargi oraz uwagi

[AMXBANS] Zostales zbanowany przez Kimix
[AMXBANS] Zostalo Ci 23 hours , 3 minutes and 40 seconds do konca bana.
[AMXBANS] Zbanowany nick : tantE
[AMXBANS] Przyczyna : ' TA '
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na gamingcrew.pl/amxbans
[AMXBANS] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 32051583 '
[AMXBANS] Twoje IP : ' unknown_STEAM_0 : 0 : 32051583 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked : Masz BANA.


Proszę o uzasadnienie bana przez kimixa, wchodzę teraz pograć i nie mogę wejść, a żadnej skargi na forum nie widzę.



#95502 Lekka zmiana mc

Napisano przez ttttm w 28 kwietnia 2012 - 03:17 w Mapy

Wejdzcie w gametrackera i popatrzcie...
Od godziny jest de_prodigy wszyscy gracze wyszli a mapa się nie zmienia bo od czasu do czasu ktoś wejdzie i "wyzeruje" rundy.
Map packa trzeba by szybko zmienić, usunąć prodka, piranesi, cpl milla, a dodać mirage i forge...
Mając bana rozejrzałem się po innych serwerowniach, na hashjamie jest o niebo lepiej pod względem map, grywalności i poziomu.
Zacznijcie coś robić zanim całkiem nikt nie będzie grał.



#95400 [gracz] tantE

Napisano przez ttttm w 25 kwietnia 2012 - 08:23 w Skargi oraz uwagi

Jeżeli nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj, admin wie o co chodzi, a Ty nie musisz.
Na forum się po prostu broniłem w słusznych sprawach, i jak widać miałem racje, a Ty to bez sensu komentujesz,
jeżeli nie masz nic konstruktywnego do napisana to po prostu nie pisz.


Za 3 celowe TK jest z automatu 6 godzin, to za pare strzałów nie może być 2 dni, tylko karą także powinno być 6 godzin, a więc już upłyneła...

Czekamy na admina.

pzdr



#95396 [gracz] tantE

Napisano przez ttttm w 25 kwietnia 2012 - 08:12 w Skargi oraz uwagi

Label, grałem ponad 100 godzin na tawernie, to dopiero drugi temat, jeden dotyczył bana za obrazę, gdzie miałem racje i z 14 dni został skrócony do 2 dni,
a drugi dotyczył zbanowania mnie za WH - BAN zdjęty. I w jednym przypadku i w drugim miałem racje, więc nie wiem co próbujesz tutaj sugerować, po prostu jak wiem że mam w czymś rację to o to walczę, a nie poddaje się - może Ty tak robisz, twoja sprawa.

Co do bana to po prostu raz strzeliłem w niego, on mi oddał pare razy ale NIGDY nikt nikogo nie zabił, więc 2 dniowy ban jest za surową karą i starczyło by te pare godzin które już upłyneło, powiedzmy 6, dodam że za 3 zabicia "automat" banuje na 360 minut bodajże, więc kara nie może być tutaj raczej większa.

pzdr



#95388 [gracz] tantE

Napisano przez ttttm w 25 kwietnia 2012 - 07:42 w Skargi oraz uwagi

Admin nie może zmienić mapy? ;-)

Dziwna sprawa, ale mógłby chociaż nie olewać graczy tylko im odpisywać, i to nie chodzi mi o mnie tylko ogólnie.

Abras, jak możesz to odbanuj mnie i bezimiennego bo nasze zachowanie nie wpływało na gre drużyny, i przez ponad godzine było to tylko kilka strzałów,
trudno... zdarza się najlepszym.

pzdr



#95385 [gracz] tantE

Napisano przez ttttm w 25 kwietnia 2012 - 07:26 w Skargi oraz uwagi

Był to jeden strzał, przy czym go przeprosiłem, czy to powód dla 2 dniowego bana?

Później pare razy do mnie strzelał, ale ogólnie graliśmy 2 mapy i NIGDY nikt nikogo nie zabił.

Dlatego proszę o odbanowanie i mnie i jego, wszyscy będą zadowoleni i będzie to takie ostrzeżenie na przyszłość,
a Ty PFK mógłbyś się bardziej przykładać do pracy admina, olewasz graczy gdy Cię o coś pytają,
gdy jest mało osób na serwerze nie chcesz zmienić mapy mimo iż regulamin Ci na to zezwala,
jesteś tutaj żeby graczowi pomagać..

pzdr



#95378 tante odwołanie

Napisano przez ttttm w 25 kwietnia 2012 - 07:00 w Cheaterzy

abras, ale przecież ja go celowo nie zabijałem ani razu, raz strzeliłem z awp za 30hp bo coś robiłem i akurat zobaczyłem..
Potem on przez 2 mapy mi dokuczał.

Co do nicku kimix to wystarczy że wejdziesz w psychostatsy i poszukasz:

http://gamingcrew.pl...yer.php?id=2000

Masz tutaj. 105 godzin gry.

W związku z powyższym proszę abyś abrys odbanował i mnie i tego bezimiennego bo oby dwoje dużo gramy sobie na serwerze to nie ma co nas tak karać..

Co do tantE to jest to nick z "high fps" cfg, z counter-strike.pl, nie chciało mi się zmieniać.



#95374 tante odwołanie

Napisano przez ttttm w 25 kwietnia 2012 - 06:29 w Cheaterzy

12 Punkty Oszukiwanie

Ban przeniesiony z LC

Czy widzisz że jest napisane że ban jest przeniesiony z innej ligi po tym jak się połączyli?

I co ESL ma do jakiegoś serwera FFA... zobacz w psychostaty ile czasu już tutaj u Was grałem,

ściągnij te dema i obejrzyj i mnie odbanuj, bo jest to bardzo nie rzetelne podejście do sprawy, i tylko świadczy o poziomie jaki tu prezentujecie swoją postawą.




#95369 tante odwołanie

Napisano przez ttttm w 25 kwietnia 2012 - 06:19 w Cheaterzy

Bo przed chwilą sam pobrałem raz.
Nie mogę tego odtworzyć:

couldnt load...

To już w ogóle śmiechu warte.



#95367 tante odwołanie

Napisano przez ttttm w 25 kwietnia 2012 - 06:11 w Cheaterzy

Ban nie jest za cheatowanie, jest to blokada przeniesiona z ligi cybersportu za niesportowe zachowanie.
Jest przecież tam o tym napisane, wystarczy się zainteresować i poszukać.

Cała sytuacja jest śmieszna, bo zbanowałeś mnie nie oglądając w ogóle żadnego dema - liczba pobrań 0.

Dlatego zapraszam do lektury i obejrzenia, może nauczysz się czegoś ciekawego i zmienisz swą decyzje na właściwą.

pzdr



#95365 [gracz] tantE

Napisano przez ttttm w 25 kwietnia 2012 - 06:06 w Skargi oraz uwagi

PFK obejrzyj demo z cbble, RAZ przypadkiem strzeliłem w niego z AWP za 30hp, przy czym nie miało to żadnego przełożenia na rozwój wydarzeń bo zabrałem mu 30hp,
po prostu coś robiłem i pomyliłem modele. Potem przez 2 mapy strzelał do mnie non stop, przy czym nie oddałem mu ani razu, i poinformowałem admina aby się temu po prostu przyjrzał. Dlatego nie wiem o czym Ty teraz tutaj piszesz.



#95362 tante odwołanie

Napisano przez ttttm w 25 kwietnia 2012 - 05:53 w Cheaterzy

Witam,

Nigdy ale to nigdy nie używałem jakichkolwiek czitów typu WH, albo inne gówna.
Zostałem zablokowany z LC na 1 sezon w styczniu zeszłego roku, za niesportowe zachowanie,
po połączeniu się cybersportu z ESL automatycznie blokada została przeniesiona i na ESL, ale to nie ma nic wspólnego z tawerną.
Proszę admina abrasa o obejrzenie tych dem, bo nie ma na nich całkowicie nic, i jestem przekonany że nawet nikt ich nie ściągnął.
W razie wątpliwości można rozpisać i dodać na bla.

pzdr



#95230 [Ban] oraz skarga na admina bez!0

Napisano przez ttttm w 22 kwietnia 2012 - 08:30 w Skargi oraz uwagi

O_o a tawerna to nie jest organizacja z tradycjami ? Ty myślisz że tawerna ma rok dwa czy trzy ? Wyjdź typie i nie wracaj tyle ludzi poświęciło swój czas i pieniądze tworząc niepowtarzalny klimat i ogromną ekipę a ty to jeszcze śmiesz nazywać "siecią serwerów".

Kultura na srvie ma być a nie że będziesz sobie jechał po kimś bo mapy nie chce zmienic - nie podoba się to wyjdź z serwera i wróć potem omg. Chcesz grać te swoje głupie i nudne standardy to idź na tego swojego stera, a no tak zapomniałęm rip :dance:



Kolego, mylisz się, mi obojętnie jakie mapy się gra, byle było komu grać.
W tym momencie po prostu nie było ludzi na serwerze, i dlatego chcieliśmy zmienić mape, a brakowało 2 głosów,
nie zamierzałem nikogo obrażać, przegrałem na tym serwerze już 100 godzin i to pierwszy incydent jaki mi się przytrafił.
Po prostu zdenerwowałem się że wszyscy chcą zmienić mapę, a ktoś wyskakuje z głupim tekstem,
i dlatego napisałem "osoba twojego pokroju".

Widać tutaj że są "równi i równiejsi" świadczy o tym inne tematy, np ten:

http://gamingcrew.pl/forum/topic/7776-admin-admin-tit/

Ewidentna obraza admina typu: "wy***rdalaj, kolegów szukasz, wyjdz z szafy jak do mnie mówisz"
i ban z 10 godzin zmniejszony do 4 godzin, bo to zwykły admin, zresztą jeden z lepszych tutaj,
a w mojej sytuacji przy dobrych chęciach ban zmniejszony z 14 do 7 dni.
Wnioski wyciągnijcie sami, żałosne zachowanie, żeby to był szary gracz lub junior admin
to taka sytuacja nie miała by w ogóle miejsca.



#95225 Lekka zmiana mc

Napisano przez ttttm w 22 kwietnia 2012 - 07:45 w Mapy

Witam wszystkich,

Jak dla mnie to należałoby usunąć de_piranesi oraz de_prodigy, na nich dużo ludzi wychodzi, serwer pustoszeje.
W zamian dodałbym aztec, mirage oraz forge, o ile aztec to już klasyk i bardzo go lubię, o tyle mirage i forge to mapy "esportowe"
i warto także wrzucić je chociaż na próbę.

pzdr



#95218 [Ban] oraz skarga na admina bez!0

Napisano przez ttttm w 22 kwietnia 2012 - 06:56 w Skargi oraz uwagi

http://gamingcrew.pl...era-tawerna-tp/


7dni to dużo, ale jeśli mnie by ktoś na serwerze nazwał idiotą bo nie chce zmienić mapy, a potem komentował tego bana inaczej bym nie postąpił. To że na śmiesznym sterku który upadł było inaczej to nie znaczy że tu też panują takie zasady.



No widzisz, cytując regulamin tylko mnie poparłeś, ponieważ na serwerze było poniżej 10 graczy, idź lizać dupkę gdzie indziej, bo jak widać nawet nie chciało Ci się
zapoznać z tematem w którym się wypowiadasz.

Mój post nie miał na celu nikogo obrazić, admin ironicznie odpowiedział, to i ja mu odpowiedziałem, powinien sam to zrozumieć i potraktować jako żart, to tylko gra,
ale jak widać nie którzy tego nie rozumieją.
Czy 7 dni czy 14 to dla mnie nie ma różnicy, przyszedłem tutaj wyjaśnić sprawę, ale jak pisałem już wcześniej, jest to nie możliwe,
bo zbanował mnie akurat admin wysoki rangą, trudno. Serwer usunełem i będę grał gdzie indziej.
Nie porównuj tawerny do steru, bo to jak porównywać lecha do barcelony.



#95191 [Ban] oraz skarga na admina bez!0

Napisano przez ttttm w 22 kwietnia 2012 - 03:48 w Skargi oraz uwagi

Witam,

Dzięki za szybką odpowiedź, ale dalej uważam że kara jest nie adekwatna do przewinienia.
Na serwerze było kilka osób, brakowało 2 osób do zmiany mapy, admin widząc że 90% graczy chce zmienić mape
powinieneś zrobić to sam, a nie jeszcze to blokować i się wywyższać.

Dziwię się że napisałeś że "było całkiem inaczej" skoro nasze wersje różnią się jednym słowem "inteligent" a "idiota"
napisanym w ironicznym tonie po Twojej bardzo dużo wprowadzającej do tematu wypowiedzi:

"Bez!o : ten kto nie chce"

Ty także nie zachowałeś się prawidłowo.
Ale jak teraz patrze na Twoją rangę iż jesteś senior admin to oczywiste że się nie wygra,
więc moje dalsze posty nie mają sensu.

Kimix potwierdzam, że pogratulowałem adminowi decyzji o 14 dniowym banie gdy pojawiło mi się okienko,
i powiedziałem że jest to żałosne, i dalej tak twierdzę.

To admin ma pomagać graczom, a nie się nad nimi wywyższać.
Podczas rozgrywki widziałem setki gorszych tekstów które nie były skierowane do adminów, i nikt nie został nawet upomniany,
ale w tym momencie każdy na forum boi się cokolwiek napisać bo trafiła się osoba wyższa rangą.

Róbcie tak dalej, a na pewno "przybędzie" Wam jeszcze więcej graczy, chociaż i tak już serwer mało kiedy jest ciągle pełny.



#95184 [Ban] oraz skarga na admina bez!0

Napisano przez ttttm w 22 kwietnia 2012 - 02:54 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: t
Mój Steam ID: STEAM_0:0:32051583
Steam ID oskarżonego: nick bez!o
Data oraz godzina zdarzenia: 22.04.12 ~15:30
Mapa: de_cbble

Opis wydarzenia: Mapą było de_cbble, kolejno wychodzili gracze, na serwerze zostało pare osób,stwierdziliśmy na sayu że mapkę trzeba zvotować bo nie bedzie miał kto grać zaraz bo wszyscy wyjdą (następne było prodigy)No więc wszyscy zaczeliśmy wpisywać votemap10, wpisało jakieś 7 osób i brakowało głosów od 2 graczy,wtedy na respie spytałem się "kto jeszcze nie wpisał?" ktoś mi odpowiedział że "pewnie jakiś inteligent"i wtedy admin bez!0 chciał zabłysnąć i napisał coś w stylu "nie wpisał ten kto nie chciał" no to napisałem"ta i zaraz nie będzie komu grać, pewnie jakiś inteligent twojego pokroju" i otrzymałem bana za obrazę na okres 14 DNI.

Całą sytuacje można zobaczyć na HLTV, nie dość że coraz mniej ludzi gra na tawernie, to sami widzicie co się dzieje,admin ewidentnie nadużył uprawnień w tym momencie.

Proszę o zdjęcie mi blokady, bo w mojej opinii nie zrobiłem nic złego, a na tawernie gram codziennie,oraz proszę o upomnienie admina lub ograniczenie mu uprawnień, bo jak widać zamiast pomagać graczom to im tylko przeszkadza.Pozdrawiam

Dodam jeszcze to:


[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin Bez!o
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ gamingcrew.pl/amxbans
[AMXBANS] Reason: 'nie obrazaj'
[AMXBANS] Length: '2 weeks'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:32051583'
[AMXBANS] Your IP:

Byłem adminem na sterze TP i nigdy nie przyszło by mi do głowy banowanie kogoś za taki tekst,
maksymalną karą był by slay lub kick, ale jak widać prawda boli i otrzymałem 14 dni.
Dla mnie wielkiej straty nie ma, serwerów są setki, pogram gdzie indziej, szkoda tylko
że taki szanowany i dobry serwer spada na PSY przez takich oto adminów.

pozdrawiam