Skocz do zawartości


Zdjęcie

[gracz] tantE


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 bezimienny

bezimienny

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 04:51

Mój nick: bezimienny
Mój Steam ID:0:0:16652018
Steam ID oskarżonego: 0:0:32051583
Data oraz godzina zdarzenia: 25.04.2012
Mapa: cbble i prodigy
Opis wydarzenia:
Otóż wszystko zaczeło się od umyślego TA na mnie przez gracza "tantE" i złośliwego słowa przez mikrofon "ups". Ze względu na to, że nie był to pierwszy raz, a poziom wypowiedzi tego gracza przez mikrofon jest żenujący moja cierpliwość się dzisiaj skończyła.Postawiłem być również złośliwy i specjalnie atakowalem gracza tantE za co dostałem dzisiaj bana na dwa dni i słusznie. Było TA? było i dlatego należ mi się kara. Piszę tutaj odnośnie bana na graczu tantE, który jak widzę też wynosi dwa dni i tutaj mnie trochę boli gdyż uważam, że niezasługuję na taką samą karę jak on, a z tego co widzę to nie jest święty - http://gamingcrew.pl...pic/7860-tante/ , http://banid.pl/kto?...%3A0%3A32051583 , http://gamingcrew.pl...na-admina-bez0/ . Po całej sytuacji na mapie cbble gdziebyły TA, na następnej mapie gracz tantE mnie prowokował rzucając FB i HE w moją stronę.

Prawie przy całej sytuacji obecny był admin "PFK", ale niestety zasugerował się na początku tylko skargami gracza tantE i uważam, że teksty do mnie stylu "nie rozpoznajesz modeli drużyn?" bez wcześniejszego zapytania się mnie o sytuację było nie na miejscu - z góry zostałem uznany za winnego.

Zamieściłem ten temat tylko dlatego, że jest to od 3 tygodni jedyny serwer na którym gram i jeżeli kara dla gracza tantE się zmieni i będzie taka sama jak moja to niestety będę szukał innego serwera do gry czego bym nie chciał.Pozdrawiam

Użytkownik bezimienny edytował ten post 25 kwietnia 2012 - 04:52

  • 0

#2 bezimienny

bezimienny

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 04:59

Nie mogę edytować pierwszego posta, a mam coś jeszcze do dodania.

PFK nie obraź się, że piszę o tym tekscie ale robię to tylko dlatego żeby na przyszłość admini sugerowali się zdaniem obydwu stron.

P.S. Dlaczego nie mam dostępu do tematu, który zamieścił admin PFK w mojej sprawie i tantego?

Użytkownik bezimienny edytował ten post 25 kwietnia 2012 - 04:59

  • 0

#3 PFK Michał szpak

PFK Michał szpak

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 05:31

Temat został usunięty bo w złym dziale go napisałem (cheaterzy ;D) Ja , po pojawieniu sie linku do dema z cebbeble poszedłem go obejrzeć. Nie dawałem nikomu bana i nie działałem z byt pochopnie bo po wejściu na serwer tantE napisał ze bezimenny ciągle go bije , wiec napisałem żeby był spokój bo polecą bany (a to z modelami to tak żartowałem) i ty jeszcze napisałeś zobacz kto zaczął i dlatego nikogo nie banowalem odrazu. Obejrzałem demko i wszystko wyszło na jaw , bezio się zainteresował sprawą i dokonał decyzji.
  • 0

#4 ttttm

ttttm

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 06:06

PFK obejrzyj demo z cbble, RAZ przypadkiem strzeliłem w niego z AWP za 30hp, przy czym nie miało to żadnego przełożenia na rozwój wydarzeń bo zabrałem mu 30hp,
po prostu coś robiłem i pomyliłem modele. Potem przez 2 mapy strzelał do mnie non stop, przy czym nie oddałem mu ani razu, i poinformowałem admina aby się temu po prostu przyjrzał. Dlatego nie wiem o czym Ty teraz tutaj piszesz.
  • 0

#5 PFK Michał szpak

PFK Michał szpak

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 06:21

Jakoś mi sie nie chce wierzyć w to twoje "przypadkiem" , demo oglądałem i to ewidentnie zamierzone. Moim zdaniem
  • 0

#6 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 25 kwietnia 2012 - 07:26

Bany raczej na pewno zostaną takie jakie są.

tante 2-3 celowe ta + poźniej wymiana strzałów z bezimiennym
Bezimienny - oddanie tante, co prowadzi do wymiany strzałów + później 2 celowe ta na respie

Na prodigy nie zauważyłem sytuacji, żeby tante celowo rzucał jakieś granaty w Twoją strone.
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#7 ttttm

ttttm

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 07:26

Był to jeden strzał, przy czym go przeprosiłem, czy to powód dla 2 dniowego bana?

Później pare razy do mnie strzelał, ale ogólnie graliśmy 2 mapy i NIGDY nikt nikogo nie zabił.

Dlatego proszę o odbanowanie i mnie i jego, wszyscy będą zadowoleni i będzie to takie ostrzeżenie na przyszłość,
a Ty PFK mógłbyś się bardziej przykładać do pracy admina, olewasz graczy gdy Cię o coś pytają,
gdy jest mało osób na serwerze nie chcesz zmienić mapy mimo iż regulamin Ci na to zezwala,
jesteś tutaj żeby graczowi pomagać..

pzdr

Użytkownik ttttm edytował ten post 25 kwietnia 2012 - 07:28

  • 0

#8 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 07:28

ttttm JA nie może zmienić mapy :)
  • 0

#9 ttttm

ttttm

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 07:42

Admin nie może zmienić mapy? ;-)

Dziwna sprawa, ale mógłby chociaż nie olewać graczy tylko im odpisywać, i to nie chodzi mi o mnie tylko ogólnie.

Abras, jak możesz to odbanuj mnie i bezimiennego bo nasze zachowanie nie wpływało na gre drużyny, i przez ponad godzine było to tylko kilka strzałów,
trudno... zdarza się najlepszym.

pzdr
  • 0

#10 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 07:54

ttttm on jest Junior Adminem i ma pewne ograniczenia i jednym z nich jest brak możliwości zmiany mapy :)

Użytkownik Kimix edytował ten post 25 kwietnia 2012 - 07:54

  • 0

#11 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 25 kwietnia 2012 - 08:07

Dziwnym trafem jakos ostatnio ttttm jest obiektem wielu tematów na forum. Czy wszyscy się na niego uwzieli? Chyba nie. Co do odbanowania to uważam to za głupote, ponieważ unban wpłynął by na naruszenie regulaminu oraz wiele sprzecznych decyzji i wiele innych tematów, że ja nie chciałem a on chciał itp. A tłumaczenie, iż robiłem coś i pomyliłem modele i trafiłem kogoś przypadkowo z awp.. hmm no najlepszym się zdarza nawet na mistrzostwach świata (ironia)
  • 0

#12 ttttm

ttttm

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 08:12

Label, grałem ponad 100 godzin na tawernie, to dopiero drugi temat, jeden dotyczył bana za obrazę, gdzie miałem racje i z 14 dni został skrócony do 2 dni,
a drugi dotyczył zbanowania mnie za WH - BAN zdjęty. I w jednym przypadku i w drugim miałem racje, więc nie wiem co próbujesz tutaj sugerować, po prostu jak wiem że mam w czymś rację to o to walczę, a nie poddaje się - może Ty tak robisz, twoja sprawa.

Co do bana to po prostu raz strzeliłem w niego, on mi oddał pare razy ale NIGDY nikt nikogo nie zabił, więc 2 dniowy ban jest za surową karą i starczyło by te pare godzin które już upłyneło, powiedzmy 6, dodam że za 3 zabicia "automat" banuje na 360 minut bodajże, więc kara nie może być tutaj raczej większa.

pzdr
  • 0

#13 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 25 kwietnia 2012 - 08:18

, a nie poddaje się - może Ty tak robisz, twoja sprawa.


Nie o mnie tu jest temat, więc uwagi do mnie zachowaj dla siebie :).
http://gamingcrew.pl...pic/7860-tante/ hm... ban zdjęty bez wypisania czegokolwiek? hm...
Nie wiem ile grasz, nie piszę, że cały czas tak było tylko ostatnio (wiem, że można to rozumiec jako rok..).
Jestem poporstu za utrzymaniem bana i tylko tyle w temacie odemnie. Wyjaśniłem dlaczego.
  • 0

#14 ttttm

ttttm

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 08:23

Jeżeli nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj, admin wie o co chodzi, a Ty nie musisz.
Na forum się po prostu broniłem w słusznych sprawach, i jak widać miałem racje, a Ty to bez sensu komentujesz,
jeżeli nie masz nic konstruktywnego do napisana to po prostu nie pisz.


Za 3 celowe TK jest z automatu 6 godzin, to za pare strzałów nie może być 2 dni, tylko karą także powinno być 6 godzin, a więc już upłyneła...

Czekamy na admina.

pzdr
  • 0

#15 bezimienny

bezimienny

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 08:47

Żałosny jesteś tantE... 30 hp mi zabrałeś? - tyle to mi chyba zostało, ale już nawet szkoda mi czasu żeby sprawdzać... nie wpłyneło na sytuacje w grze? - gościu z terro, który stał obok usłyszał mnie przez co chwilę później zginąlęm bo musiałem się ruszyć z miejsca... przeprosiłeś mnie? - no to już największa kpina...gdyby było głupie "sory" to nawet bym na to nie zwrócił uwagi i całej sytuacji by nie było... żadnego TA z mojej strony...

Jeśli chodzi o prodigy to tak samo jak Wam nie chce mi sie przeglądać demka, żeby dokładnie powiedzieć kiedy to było... Mam nadzieję, że admini banów nie ściągna, a zwiekszą... Z mojej strony nie mam już chyba nic do dodania...
  • 1

#16 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 25 kwietnia 2012 - 08:54

Mam wiedzę i się wypowiadam, po to jest forum i takie sprawy. Mimo że nie jestem adminem mam prawo wypowiedzieć (napisać swoje zdanie) akurat w tym temacie na Twój temat.
Napisałem dlaczego powinny zostać bany. Nie mówię, że nie masz prawa się bronić, jak najbardziej masz. Szanuj innych i ich zdanie. Ja do Twojej osoby się nie odnoszę tylko do sytuacji.
Co do celowego TA jest ban z automatu, lecz za 3 zabójstwa lub za więcej niż 5 krotne TA w rundzie. Więc ja mogę sobie całą mapę biegac i 4x w rundzie każdego sobie obijać. I mam wytłumaczenie że jest ustawiony automat i nikt nie może mi nic zrobic. :)
  • 0

#17 PFK Michał szpak

PFK Michał szpak

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 09:30

tttttm ale kręcisz ....
  • 0

#18 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 25 kwietnia 2012 - 10:04

cytuje regulamin

Zakaz specjalnego atakowania graczy z własnej drużyny. (tzw. TA/TK. ban do 30dni)


ktoś chce coś jeszcze dodać czy można zamykać?
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#19 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 26 kwietnia 2012 - 10:40

Automatic generated message
This topic has been closed by a moderator.

Reason: Następnym razem zastosujcie się do regulaminu - 30 dni z miejsca i będzie po płaczu.

If you disagree to this action, please report this post, and a moderator or administrator will reconsider it.

Kind regards,
GamingCrew.pl Staff
  • 0
-------------------------------------------------------
Beware!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0