Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika hajen

Odnotowano 22 pozycji dodanych przez hajen (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 09-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#103858 Ciekawe kawałki

Napisano przez hajen w 04 września 2012 - 08:41 w Muzyka

Może kogoś zaciekawi ten kawałek:

http://www.youtube.c...&feature=relmfu



#103656 Komu kibicujesz i dlaczego?

Napisano przez hajen w 03 września 2012 - 09:20 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

RKS Chuwdu, nic poza tym.



#103408 Problemy Ze Steamem, Csem

Napisano przez hajen w 31 sierpnia 2012 - 12:40 w Pomoc

Reinstall Steam ale w innym katalogu. Najlepiej innej partycji, ze ścieżką bez polskich znaków.



#102802 hajen - Podanie na administratora serwera Tawerna TP

Napisano przez hajen w 27 sierpnia 2012 - 11:16 w Podania na administratora

Dzięki za zaufanie. Chłopaki chyba mają rację i gram za krótko. Proszę o "zamrożenie" tematu, wrócimy do tego jak pogram trochę więcej. Może spróbuję w przyszłym roku :)

Siema.



#102741 Smutna sprawa: Kradzież

Napisano przez hajen w 26 sierpnia 2012 - 10:52 w Pomoc

Pisz maila do Valve ze szczegółowym opisem. Zresetują hasło i wyślą na starego maila bodajze. Próbuj! :)



#102205 POMOCY!

Napisano przez hajen w 22 sierpnia 2012 - 02:53 w Pomoc

Skąd mam wiedzieć? Sprawdź.



#102203 POMOCY!

Napisano przez hajen w 22 sierpnia 2012 - 02:49 w Pomoc

Po uruchomieniu komputera jak sie pojawia napisy wciskaj F8. Potem uruchom tryb awaryjny z wierszem poleceń.



#102201 POMOCY!

Napisano przez hajen w 22 sierpnia 2012 - 02:45 w Pomoc

No ale wiersz poleceń zanim uruchomi się Windows. Co masz, XP?



#102199 POMOCY!

Napisano przez hajen w 22 sierpnia 2012 - 02:43 w Pomoc

Wiersz poleceń:
chkdsk /p
fixboot



#102190 synchronizacja pionowa

Napisano przez hajen w 22 sierpnia 2012 - 12:53 w Pomoc

A w New Game działa normalnie?



#102187 Głośny problem z PC

Napisano przez hajen w 22 sierpnia 2012 - 11:23 w Hardware

Taki dźwięk to problem przegrzewania komputera. Na bank. Miałem to kiedyś w starym kompie. Wyczyszczenie całego komputera, nowa pasta pod procek, odkurzenie, przewianie powietrzem.

Dźwięk znika po zminimalizowaniu, ponieważ temperatura zaczyna spadać i poziom alarmu jest nieosiągnięty. I dźwięk pochodził z beepera, nie z wiatraków.



#102166 synchronizacja pionowa

Napisano przez hajen w 21 sierpnia 2012 - 10:48 w Pomoc

Formatując zmieniałeś system na inny? Sterowniki najnowsze?



#101530 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez hajen w 14 sierpnia 2012 - 10:52 w Muzyka




#101522 hajen - Podanie na administratora serwera Tawerna TP

Napisano przez hajen w 14 sierpnia 2012 - 08:34 w Podania na administratora

pamietam Cie z peceelowego tp jak mi kiedys kicka dales za "kampienie" na trainie - a paki bronilem z gory ;)


Heheh, nigdy bym nie powiedział, że ktoś może pamiętać jakiegoś kicka :D. Ale jak to mówią - dobrych rzeczy nie pamięta się tak samo dobrze jak złych. Nie kojarzę sytuacji, ale jeśli tak było - sorki, każdy może się pomylić :D



#101508 hajen - Podanie na administratora serwera Tawerna TP

Napisano przez hajen w 13 sierpnia 2012 - 10:24 w Podania na administratora

Ja jestem na tak ale pewno Ci powiedzą że za krótko grasz u nas, tak ~200 h trzeby by mieć przegrane.


Wcale się nie zdziwię i chcę zaznaczyć, że moja aktywność się raczej nie zwiększy ;). Będę grać mniej więcej tak często (rzadko), jak gram teraz. W dodatku od tej środy do końca tygodnia mnie nie będzie, jadę się wyluzować do Zakopanego :P



#101504 hajen - Podanie na administratora serwera Tawerna TP

Napisano przez hajen w 13 sierpnia 2012 - 10:01 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina Tawerna TP Progamers.pl
Nicki na serwerze: hajen
Wiek: 23
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc (opcjonalne): Nie wiem czy macie dostęp: www.facebook.com/marcin.skorupinski
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:0:5360374
Kontakt:GG: 9411983 / mail-gtalk: moodek@gmail.com / xfire: hajenleet / skype: mood.o
Czas gry na danym serwerze: 43h
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://gamingcrew.pl...ayer.php?id=687
Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0
Powód ubiegania się o stanowisko admina:
Myślę, że byłbym cennym "nabytkiem" dla Tawerny. Posiadam bardzo duże doświadczenie w byciu adminem. Pierwsza funkcja admina została nadana mi 7 lat temu (2005 rok) na serwerze GRY.AWACOM.NET 3. Od tamtej pory posiadałem admina na następujących serwerach:
  • GRY.AWACOM.NET 3 FFA / nick mOOd.o / headadmin: Ronin
  • GRY.AWACOM.NET 1 TP / nick mOOd.o / headadmin: `jmk
  • PCL.PL 1 TP by AWACOM.NET / nick mOOd.o / headadmin: `jmk
  • Team Pentagram FFA#1 i FFA#2 / nick hajen / headadmin: (bodajże) PawelS
  • Idealan Warcraft 3FT / nick rea / headadmin: jacki
  • CS-Biesiada / nick jigga what? / headadmin: nie pamiętam
  • CS-Bytow / nick hajen / headadmin: kasza
Więcej serwerów chyba nie było. Nie zapewnię Was, że będę przesiadywać godzinami. Spędzam wieczory i czasami weekendy na graniu po kilka godzinek (nie więcej niż 2-3 godziny dziennie), ale zdarzają się sytuacje, gdzie byłbym potrzebny. Aktualnie wiele czasu nie poświęcam na grę (żona w ciąży, praca, pasja i tak dalej :) ), ale kiedy już gram - lubię grać w atmosferze pozwalającej się zrelaksować, bez niepotrzebnej napinki.
Admin nie jest mi niezbędny. Pomyślałem, że spróbuję swojej szansy. Jeśli jest to problemem dla graczy, mogę dostać admina bez flagi "b" i spokojnie czekać w swojej kolejce :). Jako załącznik daję moje przedślubne foto :D.

Pozdro - Marcin.

Załączone miniatury

  • 471521_2181973485877_1326666875_o.jpg



#101136 Problemy z serwerem Tawerna

Napisano przez hajen w 06 sierpnia 2012 - 02:23 w Dyskusja ogólna

Kiedys przerabialem to na swoim serwerze. O ile macie dostęp do shella to tutaj jest ciekawy artykuł:

http://www.topwebhos...dos-rootkit.php



#99972 Przedstawiam Się

Napisano przez hajen w 24 lipca 2012 - 09:56 w Off topic

A Ty ćwicz, żeby mi się w środek celownika zawsze ustawiać :D Siema siema, dzięki za powitanie.



#99816 League of Legends

Napisano przez hajen w 23 lipca 2012 - 10:27 w Recenzje i Opisy

Jakby ktoś chciał  mnie dodać, to na Eu West mam nick hajenleet, na Eu NordicEast nick Wild Derp



#99815 Cykl wieczorków retro - temat do dyskusji

Napisano przez hajen w 23 lipca 2012 - 10:09 w Wieczorki map niestandardowych

Cześć.

A nie pomyśleliście może o mapach typu es_ ? Dla tych, co nie mieli styczności - na początku CS'a cisnęło się również na mapach, gdzie CT mogło normalnie kupić bron, a terroryści "uciekli z transportu" z glockami. Podnoszą bronie ukryte na mapie. Celem jest dotarcie do "extraction point", działa to tak samo jak z VIPem, tyle, że terro wygrywa, jeśli określona ilość członków ucieknie lub wystrzela przeciwników. Przykład: es_trinity: http://gamebanana.com/cs/maps/160046



#99737 fineasz <

Napisano przez hajen w 21 lipca 2012 - 07:36 w Cheaterzy

Potwierdzam podejrzenia. Również uważam, że gra na WH. I nie jest dobry, bo w bezpośredniej konfrontacji dostaje po głowie. Strzela tylko na krawędzi ścian, z awp czekając aż wychyli się milimetr zza rogu lub po prostu skanuje miejsca, których normalnie się nie skanuje.



#99719 Przedstawiam Się

Napisano przez hajen w 21 lipca 2012 - 01:52 w Off topic

Witam. Mam na imię Marcin, 23 lata, mąż i przyszły ojciec, absolwent informatyki na PW :P. W wolnych chwilach latam na dwóch kółkach po stolicy, czasami zagram w CSa. Gram od powstania tej gry, ale raczej rekreacyjnie. Pozdro :)