Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika mOOn_

Odnotowano 288 pozycji dodanych przez mOOn_ (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 06-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#28255 snajper

Napisano przez mOOn_ w 17 października 2008 - 03:03 w Cheaterzy

Jul 13 2008, 03:03 AM

Nic się nie da zrobić dostałeś bana i tyle w temacie, demo dawno wygasło i nie widzę sensu dalszej dyskusji



#28174 mentos/tp

Napisano przez mOOn_ w 16 października 2008 - 03:08 w Podania na administratora

Jestem za, na serwerze ffa tak żeśmy akcje pro tim plejowe razem grali, że szok :] i w dodatku już jest ogarnięty w adminowaniu



#28091 FAJNE HE NIE ?

Napisano przez mOOn_ w 15 października 2008 - 01:17 w Skargi oraz uwagi

Do wora takie osobniki tu są nie potrzebne wiadomo, że wróci po wygaśnięciu bana więc panowie zespermować go!



#28040 De_tawerna , De_kabul

Napisano przez mOOn_ w 14 października 2008 - 08:47 w Mapy

Gościu temat na miarę Shoutboxa nie nabijaj na siłę postów bezsensownymi tematami z resztą widać jak znasz forum skoro te mapy były wałkowane tyle razy. Zamykam



#27798 FIRMA /nowa płyta 15 wrzesień

Napisano przez mOOn_ w 12 października 2008 - 09:36 w Muzyka

Premierę przekładali 2 razy ale było warto taka muza, że ostro siada na psychę i bije polską scenę hip hopu to nie są już tylko piosenki o nienawiści do policji po prostu trzeba ją przesłuchać POZDRO FIRMA JP! http://www.sendspace.pl/file/uabktHnz/



#27593 bJszop-.-

Napisano przez mOOn_ w 10 października 2008 - 11:20 w Podania na administratora

Ja jestem za ale musisz czasem wpaść na ffa :D



#27400 de_cbble

Napisano przez mOOn_ w 05 października 2008 - 09:26 w Mapy

Moim zdaniem jest to mapa dobra pod skilla bo szybkie rasze tam odpadają najpierw trzeba sobie kilku wystrzelić aby coś zdziałać i wtedy można się organizować

Im mapa trudniejsza tym lepsza na TP



#27275 zcv

Napisano przez mOOn_ w 04 października 2008 - 02:31 w Screeny

A widać jak regulamin znacie:

W szególności zabronione jest wyłączanie nieba, stosowanie jednokolorowych/jaskrawych/wysokokontrastowych modeli postaci lub znacznie rozjaśnionych tekstur. (ban do 7 dni)



#27222 Ori

Napisano przez mOOn_ w 03 października 2008 - 11:49 w Cheaterzy

Zamykam.



#27101 |Bna*| Dr@C0Nit0

Napisano przez mOOn_ w 02 października 2008 - 02:46 w Cheaterzy

Nie oglądałem jeszcze dema ale kiedyś2 kolesi z tagiem BNA zbanowałem za podpowiadanie na ts/vt



#26926 Te, na ktore wskazujecie chęci, mapy do dodania

Napisano przez mOOn_ w 30 września 2008 - 05:18 w Mapy

PISA? DLACZEGO JESTEŚ ZA MAP? LUB DLACZEGO PRZECIW!

Wysilcie trochę mózgi i napiszcie więcej niż dwa słowa a jak jest to dla was za trudne to nie pisać nic a nie nabijacie sobie posty nie będzie bezsensownego pisania w tym dziale. Człowiek tworzy temat pisał go z godzinę a wam się nie chce 5 minut poświęcić na uzasadnienie swojego wyboru. Kolejne z d*py posty będą kasowane.



#26782 Mapcykl serwer tp

Napisano przez mOOn_ w 29 września 2008 - 03:34 w Mapy

Dalsza dyskusja w tym temacie http://gamingcrew.pl...?showtopic=2369



#26779 Te, na ktore wskazujecie chęci, mapy do dodania

Napisano przez mOOn_ w 29 września 2008 - 03:31 w Mapy

Kabul byłby dobry ten z 2 bs-ami wtedy szanse są bardzo wyrównane



#26769 Gdzie jest Zonk?

Napisano przez mOOn_ w 29 września 2008 - 03:00 w Off topic

Człowiek się poważnie pyta a wy z każdego tematu jajca robicie aby posta nabić



#26695 Prosba o unban.

Napisano przez mOOn_ w 28 września 2008 - 08:07 w Skargi oraz uwagi

Słów wypowiedzianych przez mikrofon nikt nie udowodni ale ty typie dalej swoje jedziesz co miałem powiedzieć powiedziałem w poprzednim temacie.



#26669 [inne] może trochę dyscypliny?

Napisano przez mOOn_ w 28 września 2008 - 04:19 w Skargi oraz uwagi

panowie  i panie :P
gralem chwile  na ffa na d2 i stwierdzam ze na ffa jest lepsze tp niz na TP!! co wy na to....


Bo szeryfy tam robią ostry rasz i wbita i jest kul extra git majonez ;)

Co do serwerów DM. Może na tawernie zamiast FFA zrobić DM? Tylko na lepszym łączu, bo serwer FFA kipi jakimś łączem z zagranicy.


No szoszty! W tej chwili już na FFA przez pół dnia jest full a serwer DM już był to same pustki na nim...ludzie są po prostu zwolennikami standardowej rozgrywki a DM jest jak grzybów po deszczu i to ludzie nei zabawiają tam zbyt długo bo wchodzą się tylko rozgrzać



#26657 Ban na 2 tyg. to absurd

Napisano przez mOOn_ w 28 września 2008 - 02:50 w Skargi oraz uwagi

1. Ban jest za przeklinanie + obrazę razem 14dni
2. Nie minął nawet tydzień a koleś mówi, że czeka już 1,5 tyg.
3. Nie widzę tu żadnego dowodu skruchy czy przeprosin z jego strony
4. temat zrobiony jest na odwal tak aby napisać z żalem, "żeby mnie odbanowali"

Tyle ode mnie pamiętam, że z mentosem się jeszcze konsultowaliśmy na steam pytałem co mówił itp dlatego długość bana jest taka a nie inna.



#26625 Ban na 2 tyg. to absurd

Napisano przez mOOn_ w 28 września 2008 - 11:28 w Skargi oraz uwagi

Ja ci tego bana przedłużyłem ponieważ mentos nie ma flag na tak długie bany i ponoć padły wyzwiska przez mikrofon



#26590 BANY

Napisano przez mOOn_ w 27 września 2008 - 09:23 w Dyskusja ogólna

podajcie może stare konto fukacza (STEAM_0:0:15271269) na blacklisted niech se nigdzie nie pogra złodziej.


Już kiedyś sie z nas śmieli, że podaliśmy id konta ZCV na blacklisted aby ktoś zbanował. Blacklista nie banuje za kradzież tylko za cziterstwo



#26544 BANY

Napisano przez mOOn_ w 27 września 2008 - 07:30 w Dyskusja ogólna

...a mówiłem, żeby te lamusy banować mówiłem ale nikt biednego małego mOOnika nie posłuchał każdy miał to w d*pie



#26522 BANY

Napisano przez mOOn_ w 27 września 2008 - 07:16 w Dyskusja ogólna

A mówiłem, żeby te ścierwa banować permanentnie co ostatnio zgłosiłem ale niektórzy są zbyt ciekawscy i w takie linki wchodzą:/



#26396 [gracze] generatory kont steam

Napisano przez mOOn_ w 26 września 2008 - 03:10 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: mOOn_
Mój Steam ID: -
Godzina zdarzenia:-
Opis co sie stało sie: kolesie reklamowali linki do generatorow kont steam prawdopodobnie hackują konta
Dowod/y: załącznik

I teraz mam pytanie w regulaminie nie ma czegoś takiego na ile są bany za reklamowanie generatorów kont. ja byłbym za tym aby dawać bany permanentne. Jak na razie bany na tydzień za zwykłą reklamę

http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=4243
http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=4241

Aha i jeszcze jedno linków nie sprawdzałem i nie mam zamiaru jak wam nie zależy na koncie to sobie sprawdzjcie

Załączone pliki




#26382 [inne] może trochę dyscypliny?

Napisano przez mOOn_ w 26 września 2008 - 01:44 w Skargi oraz uwagi

To zamknąć temacik bo bez sensu dalsza rozmowa



#26333 Mapcykl serwer tp

Napisano przez mOOn_ w 25 września 2008 - 09:14 w Mapy

A ja powiem tylko tyle, widać, że temat założył ktoś kto nie zna historii forum. Wiele razy było wałkowane o niektórych mapach:
as_... te mapy wcale się nie nadają nie ma sensu ich wrzucać
de_kabul po paru rundach mapa staje się da snajperów a terro boi się wyjść więc odpada
de_aztec to samo
de_prodigy za mało możliwości ma terro mapa odpada
de_tawerna mapa dobra na FFA nie na tp zbyt wiele przejść i jest zbyt pokręcona
de_dust odpada terro boi się wyjść z trupy (czasami trafi się team gdzie paru pociągnie zespół i zrobią rasz ale jak zginą parę razy to im się odechce wbiegać
de_dawn j.w
Btw. mc niedawno był układany i jak na razie nie widzę potrzeby aby tworzyć takie tematy jedynie nad czym można myśleć to de_tuscan



#26279 Wieczór map Bomb/Defuse

Napisano przez mOOn_ w 25 września 2008 - 03:08 w Wieczorki map niestandardowych

lol grajcie zwykłe mapy a nie już trochę na siłę te wieczorki wymyślacie ... wątpię czy będzie komu na nich grać skoro na ostatnim takim wieczorku było z 10 w porywach do 14 osób i jeszcze ShataN poblokował najlepsze bronie i trzeba było z jakimś gównem biegać ;/ jak chcecie dla beki pograć to istnieje zakładka New Game i jazda