Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika ^Freeq^

Odnotowano 24 pozycji dodanych przez ^Freeq^ (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 10-maja 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#65193 Cheatował w cs'a , dostał nożem w głowę

Napisano przez ^Freeq^ w 24 marca 2010 - 04:54 w Off topic

Witam. O to co znalazłem dzisiaj na onecie
http://gry.onet.pl/2145413,,Oszukiwal_w_CS_a_i_dostal_nozem_w_glowe,wiadomosc.html



#59661 Walka O Liczbę

Napisano przez ^Freeq^ w 04 stycznia 2010 - 04:55 w Gry Forumowe

546



#59650 Walka O Liczbę

Napisano przez ^Freeq^ w 04 stycznia 2010 - 04:28 w Gry Forumowe

534



#50761 [Zabawa] Kontynuacja Niekończącej Się Opowieści

Napisano przez ^Freeq^ w 01 września 2009 - 03:33 w Gry Forumowe

Jest to historia o niezwykłym mhrocznym rycerzu na białym koniu zróżową opaską na oczach i giermkiem imieniem Stefan, z którymprzemierzając łąki odkryli w sobie niebywały dar przekazany w genach zpokolenia na pokolenie. Darem tym była krew Gumsiów dająca niespotykanąsiłę dzięki której widzieli przez ściany. Ludzie mówili że mająwallhacka, ale nie mieli dowodów więc zawołali Luffiego, który zajmowałsię rozwiązywaniem spraw nie do ogarnięcia. Przeskanował rycerza orazStefana i zidentyfikował niezidentyfikowany obiekt służący do niezwykleniecnego planu identyfikowania polipów sumeryjskich na Madagaskarze.Luffi postanowił powiedzieć o tym swojemu przyjacielowi Andrzejowi,który specjalizował się historią i przyrodą Madagaskaru. Rycerzeprzypuścili zmasowany atak na mrówki zamieszkujące tereny dżungliBengalskiej używając broni chemicznej z Ukrainy, która zostałastworzona przez rusków w podziemnym bunkrze na terenach byłej twierdzymaczupikczu położonej nieopodal Wrocławia. Po przeprowadzeniu atakuokazało się, że Andrzej tak na prawdę nie potrafi liczyć do pięciu więcwyciągnął z kieszeni liczydło, które upadło na ziemie. Schylił się izostał wykorzystany - ktoś mu zwinął liczydło sprzed nosa! Zdenerwowanyi zbulwersowany poszedł do baru napić się drinka. Spotkał KubusiaPuchatka i Świętego Mikołaja i zaczęli wspominać swoje wspólne wyprawyw Himalaje,gdzie spotkali jeti i wielka stopę oraz białego murzyna.Święty Mikołaj niechętnie, ale dał mu lolka z mongolskiej marichuany .Po spaleniu całego skręta Andrzej myślał, że jest właśnie na powabnejdziewicy ktora machając reka dawała mu znać, że dziś o północy zacznąodprawiac czarna msze!. W chwili odprawiania rytuału , nastąpiłoobjawienie się przed nimi anioła. Anioł ten rzekl do nich:"Te gościu,którędy na Wąchock?" Na to Andrzej odparł krzycząc: Kobieto dajsiekiero jehowi atakują !! Anioł przerażony na widok siekieryprzypomniał sobie, że jest duchem i rozpłynął się niczym kisiel,pozostawiając po sobie budyniową kałużę która po chwili wyparowała.Andrzej z deka osłupiały zastanawiał się co teraz ma zrobić. Dajkamienia, krzyknął i rzucił się na piorunochron. W celu zdewastowaniamienia publicznego, bo chciał być certyfikowanym chardkorem! Podokonaniu tego czynu, poszedł do miasta Venore w Tibji i zabił 3szczury nie wiadomo po co. Ale był z tego bardzo zadowolony.Wracającprzez las spotkał Orka, który wyciągnał z kieszeni dużą, maczetę.Skierował ja w stronę bezbronnego, malutkiego króliczka, który chciałspokojnie spacerować po drodze. Nagle kiedy ork zamachnął się swojąmaczetą,a Andrzej desperacko biegnąc uratować królika, potknął się.Upadając zwichnął sobie obie ręce oraz powiekę. Jednakowoż królik nieucierpiał i postanowił się zemścić na złym Orku , w walce z nim królikprzebił mu jelita oraz żołądek. Nagle monstrum zaczęło płakać, bostracił wiaderko i grabki. Wtedy mały króliczek wgryzł się w ser.Smaczny był tylko trochę zgniły,spleśniały nie patrzył na to i wszamałdalej. Aż tu nagle, dmuchło! puchło! i z zarośli wyskoczył sam ŚwiętyMikołaj i okazało się, że worek zostawił w piwnicy niedaleko wielkiejobślizgłej jaszczurki która swoim jęzorem pilnowała nowej zdobyczy.Natomiast Wielki Winnetou założył czerwone sandały, widać jednak pojego grymasie na twarzy, że były o 3 rozmiary za małe,ale niezastanawiając się ruszył do ustępu bo cisło go niesamowicie. Pozałatwieniu "sprawy" w ustępie, w szybkim tempie zahamował na swoim ciepłym kale i poczuł wielki nie do zniesienia ból przeszywający jego wnętrze. Pomimo tego kał był aż tak gorący



#50749 [Zabawa] 1000 Powoduf Aby Dostać W Buzię.

Napisano przez ^Freeq^ w 01 września 2009 - 03:10 w Gry Forumowe

25. Za samo bycie ^^



#50748 [Zabawa] Co Lepsze? X Czy Y ?

Napisano przez ^Freeq^ w 01 września 2009 - 03:07 w Gry Forumowe

hmm sam nie wiem, stawiam na radiówkę

cs czy dwór ?? ;)



#50452 Gry

Napisano przez ^Freeq^ w 29 sierpnia 2009 - 08:44 w Ogólna dyskusja

nfs u2



#50383 Titan Quest Immortal Throne

Napisano przez ^Freeq^ w 28 sierpnia 2009 - 11:42 w Recenzje i Opisy

Nie właśnie nie grałem po lanie, chciałem sprobować ale nie byli chętni, a przez neta nawet nie probowalem. Usunąłem ją ale w każnej chwili moge zainstalować ponownie. Jak coś to sie kiedyś zgadamy to pogramy sobie, narazie mi się zbytnio nie chce :)



#50368 Titan Quest Immortal Throne

Napisano przez ^Freeq^ w 28 sierpnia 2009 - 08:01 w Recenzje i Opisy

Witam.
Mam oryginała tej gry podstawy + dodatku. Wg. mnie gra jest do d*py. Pograłem w nią z 2 dni i mi się znudziła.
Gra 4/10
Artykuł 8/10



#50335 Usain Bolt

Napisano przez ^Freeq^ w 27 sierpnia 2009 - 06:20 w Off topic

W faktach ostatnio było o nim, i przy okazji powiedzieli że te sukcesy w biegach "czarnych" to w połowie ciężki trening a drugą połowę odwalają hormony tkwiące w każdym z nich i nie ma szans że jakiś białas im dorówna, a zauwarzyliście pewnie że w tym biegu na 100-tke biegli tylko czarni ;) także coś w tym jest.
Oni mają w sobie teGO PAŁERA.

Pozdrawiam.



#50060 Apel Do Kobiet !

Napisano przez ^Freeq^ w 25 sierpnia 2009 - 01:15 w Off topic

hahaha prawda prawda :happy:



#50058 Diablo III

Napisano przez ^Freeq^ w 25 sierpnia 2009 - 01:06 w Ogólna dyskusja

No ja czekam z niecierpliwością, grafika super, a najważniejsze to że gra nie straciła klimatu z II. Ale Blizzard już tyle razy przekładał datę premiery że już nie wiadomo kiedy wyjdzie.



#49899 [Film][Dramat, Komedia] Forrest Gump

Napisano przez ^Freeq^ w 24 sierpnia 2009 - 05:35 w Film, serial

Film jest niesamowity, piękna historia,wzruszająca momentami, oglądałem go z 3 razy i oglądną bym go ponownie. Film 10/10 artykuł też niczego sobie 9/10.



#49799 Jaki Sport Uprawiacie?

Napisano przez ^Freeq^ w 24 sierpnia 2009 - 09:01 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Ja osobiście bardzo lubię grać w siatkówkę :D I tylko w nią



#49789 Gratulacje Dziewczęta

Napisano przez ^Freeq^ w 24 sierpnia 2009 - 07:50 w Dyskusja ogólna

O to super :)



#49786 Gratulacje Dziewczęta

Napisano przez ^Freeq^ w 24 sierpnia 2009 - 07:46 w Dyskusja ogólna

No Gratulacje rozgromiliście ich!
A i mam pytanko, wczoraj nie mogłem oglądnąć meczu, jest może gdzieś on do oglądnięcia, pobrania? Bo chętnie bym go zobaczył :)



#49639 Nasze zwierzaki

Napisano przez ^Freeq^ w 23 sierpnia 2009 - 11:13 w Off topic

A tu mój jeszcze mały ptasznik Mimi, już się nie mogę doczekać aż będzie miała 8 cm ciałka :) Konio szacun że gdzieś go nabyłeś bo naprawde trudno :D jak dorośnie to nabierze charakterystycznego niebieskiego połysku :). A mój pajączek to zwykły kędziorek L5 lub L6 :)
Dołączona grafika


Oprócz tego mam jeszcze dwa psy tylko muszę im jakąś fajną fotke trzasnąć to wrzucę :)



#49612 [Anime] Naruto

Napisano przez ^Freeq^ w 23 sierpnia 2009 - 09:07 w Film, serial

Anime super, dużo odcinków, świetna fabuła, i prawie cały czas jest jakaś akcja co mi się bardzo podoba.
Artykuł bardzo dobry widać że się starałeś.
I plusik dla Ciebie.



#49610 [Anime] Bleach

Napisano przez ^Freeq^ w 23 sierpnia 2009 - 08:54 w Film, serial

Anime jest bardzo fajne ale nie mogłem się o tym przekonać do końca ponieważ skończyłem oglądanie na 41 epie. Było to spowodowane tym iż mój internet zawodzi czasami ;p i nie mam już sił do niego.
Artykuł SUper.
Pozdrawiam
P.S Polecam kinówki naprawde fajne.



#49545 Lubicie Kawe?

Napisano przez ^Freeq^ w 21 sierpnia 2009 - 06:56 w Off topic

A ja pije tylko i wyłącznie Nescafe z mlekiem. Rano do śniadanka lub po południu z jakimś ciachem :)



#47938 Sprawdź Kim będziesz po śmierci? REINKARNACJA

Napisano przez ^Freeq^ w 05 sierpnia 2009 - 07:47 w Off topic

Szczur... NC



#47932 Przedstawiam Się

Napisano przez ^Freeq^ w 05 sierpnia 2009 - 07:00 w Off topic

Hehe, posiedzimy, zobaczymy. :D



#47899 Przedstawiam Się

Napisano przez ^Freeq^ w 05 sierpnia 2009 - 04:27 w Off topic

Witam.
Jestem Kamil, mieszkam na przedmieściach Rzeszowa. Mam 16 lat, a gram na Tawernie odkąd mam steam czyli od października 2007 roku. Nie widać mnie może na serwerze tak często z powodu tego iż mam internet radiowy :/ więc wiadomo o co chodzi, nie zawsze daje pograć ;). Myślę że to na tyle. Pozdrawiam !!!



#47896 tak zwany "pegazus" xD

Napisano przez ^Freeq^ w 05 sierpnia 2009 - 04:14 w Konsole

ahh wtedy to było coś, pamiętam te czasy. Contra, pacman, bomberman i... Mario ;)