Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika piXel

Odnotowano 28 pozycji dodanych przez piXel (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 08-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#82619 Tydzień Broni

Napisano przez piXel w 30 marca 2011 - 08:46 w Dyskusja ogólna

Tydzień broni z Tmp wygrywa Pixel zdobywając 246 fragów

w tym tygodniu nie wyznaczamy żadnej broni. Ruszamy od nowa od poniedziałku!



Wygrałem tygodniowego slota, lecz nie korzystałem z niego, ani nie będę prawdopodobnie korzystał do końca tygodnia. Czy mogę wykorzystać go w innym tygodniu?



#82566 mtX!

Napisano przez piXel w 28 marca 2011 - 09:52 w Cheaterzy

Mam prośbę- nie zamykajcie tematu. Nie mam możliwości sprawdzenia dema teraz, ale zrobię to za jakiś czas. Niech ciągle będzie otwarty. Może ktoś poza mną, wcześniej się tym demem zainteresuje.



#82475 mtX!

Napisano przez piXel w 26 marca 2011 - 10:49 w Cheaterzy

Serwer: TP
Data zdarzenia: 26.03.2011
Nick podejrzanego:
STEAMID: 0:1:15493468
Ewentualny rodzaj czitu: wh on/off
Kto złapał: xXx
Mapa: de_dust2
Link do dema: bedzie
Link do screena/profil gracza: ESL
Czasy i opis podejrzanych akcji: będą jak będzie dostępne demo



#82454 Eldo - Nie pytaj o nią

Napisano przez piXel w 25 marca 2011 - 03:45 w Muzyka

Dobra muzyka, bardzo patriotyczna. Mam ją od nowości. Cały czas wożę ją w samochodzie bo czuję sentyment do tych tekstów.



#82427 Pendrive

Napisano przez piXel w 24 marca 2011 - 08:48 w Hardware

Wybierasz taki, który ma duża szybkość przesyłu danych, porównujesz cenę i wybierasz.. Ja osobiście mogę polecić markę Sandisk, mam 4GB U3 (bardzo szybki) i 16GB zwykły. Ten drugi jest zdecydowanie wolniejszy, więc jeżeli zdecydujesz się na Sandisk to bierz te z oznaczeniem U3, są zdecydowanie szybsze.



#81547 ROBOT

Napisano przez piXel w 03 marca 2011 - 03:47 w Cheaterzy

To co jest w końcu? :angry:



#80755 ROBOT

Napisano przez piXel w 16 lutego 2011 - 09:15 w Cheaterzy

To ja zacznę, bo widzę, że mało kto się tym interesuje.
Link do dema: DEMO



#80754 Amphetamine

Napisano przez piXel w 16 lutego 2011 - 09:13 w Cheaterzy

LINK DO DEMA:
- train: http://hltv.sliceit....e_train.dem.zip
- inferno: http://hltv.sliceit....inferno.dem.zip

wystarczy spojrzeć na kilka rund i wszystko jasne



#80705 Lopez

Napisano przez piXel w 15 lutego 2011 - 02:00 w Screeny

Dokładnie, po co kombinować i wrzucać na imagecos tam jak najlatwiej spakowac nie naruszone screeny i wrzucic na byle jaki serwer wtedy nikt sie nie czepi ze cos bylo kombinowane


Dokładnie tak powinno być.



#80659 Amphetamine

Napisano przez piXel w 14 lutego 2011 - 06:23 w Cheaterzy

Serwer: TP
Data zdarzenia: 14.02.2011, ok.6:10
Nick podejrzanego: Amphetamine
STEAMID: STEAM_0:0:21790178
Ewentualny rodzaj czitu: wh/esp
Kto złapał: xXx
Mapa: train, inferno
Link do dema:
Link do screena/profil gracza:
Czasy i opis podejrzanych akcji: praktycznie wszystkie, dałem bana na 1day bo wiecej nie moge, wiec prosze o przedluzenie na perma.



#80496 Bijemy rekord użytkowników! - rozdajemy sloty na TP!

Napisano przez piXel w 12 lutego 2011 - 12:25 w Dyskusja ogólna

18
STEAM_0:0:8301302



#80313 xXx

Napisano przez piXel w 09 lutego 2011 - 05:02 w Podania na administratora

"ja mam 29 lat, kim Ty jesteś człowieku" Sorry ale jak skakałeś do mnie jako do innego admina i pyskowałeś to hem, godna postawa, to że widzisz burdel nie jest wystarczającym powodem do bycia adminem, to że strzelasz dobrze również nie. Liczy się to jakim jesteś człowiekiem, Twój charakter wg mnie nie pasuje na admina. Pamiętam Cię dobrze i jeżeli mam prawo głosu to jestem na NIE. Yman to, że mało adminów oznacza, że trzeba każdego od razu brać ? :) Po za tym jak dobrze pamiętam bana może nie dostałeś, ale zawieszenia były :) Ja mam dobrą pamięć :) Tylko tyle chciałem dodać, dziękuję za uwagę.


Pyskowałem do ciebie? Dziwne, nic nie pamiętam. To było zanim jeszcze miałem admina, a może ktoś grał na tym samym niku? Miałem sporą przerwę, a grając od 3 tygodni nie przypominam sobie takiej sytuacji. Musiałbyś mi jakiegoś screena pokazać czy logi. Poza tym myslalem ze z tobą dobrze sie dogadywałem przed tą przerwą, gdy miałem admina- tyle zapamiętałem. Jeszcze jest sprawa tego typu, że nie wypisałeś tych żalów co do mojej osoby na forum, tylko dopiero teraz, więc dlaczego teraz to robisz i to w dodatku wtedy gdy nawet ja nie pamiętam tej sytuacji i gdy pisze o ponowieniu admina? Żadnych skarg do mojej osoby jako admina nie było, a jeżeli były to je zaraz opisywałem i przyznawałem rację albo nie. Strasznie sie mnie uczepiłem, chociaż nie wiem czemu, ale każdy może sie czepiać, takie prawo przyrody :).



#80275 xXx

Napisano przez piXel w 08 lutego 2011 - 05:42 w Podania na administratora

Jeżeli na 2-3 tygodnie to nie ma sensu Cię przyjmować, jednak jeśli masz zamiar grać dłużej to nie widzę problemu ;]


Nie wiem ile bede grał aktywnie. Jeżeli twoim zdaniem nie ma sensu, nawet jeżeli widze burdel na serwerze gdy nie ma akurat żadnego admina, to ok. Mniej dla mnie do robienia i może przy tym zostańmy.



#80253 xXx

Napisano przez piXel w 07 lutego 2011 - 10:30 w Podania na administratora

Może tam nie jestem ważniejszym adminem na GC (tak w ogóle to jestem tylko moderatorem), ale nasunęło mi się pytanie, a mianowicie - na długo teraz wracasz w nasze szeregi? Czy za chwilę znowu masz zamiar przepaść? :) Nie ma w tym żadnej niechęci czy zgryźliwości. Lepiej wiedzieć czy jest sens w ogóle przywracać flagi.


Jest sens zawsze. Nawet jezeli to bedzie tylko 2 tygodnie. Gram czesto jak nie ma adminow i jest balagan, a ja tu tylko pomógłbym w porządku- tak jak poprzednio. Nie wiem ile będę a ile nie. Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że moje działanie na serwerze jest jak najbardziej na korzyść wszystkich. :)



#80251 xXx

Napisano przez piXel w 07 lutego 2011 - 09:59 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: TP
Nicki na serwerze:xXx
Wiek:29
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc: nie mam
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): 0:0:8301302
Kontakt: gg/skype/mail/xfire (co najmniej 2): gg:21088956, src@vp.pl
Czas gry na danym serwerze: 466:11:46
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): LINK
Status banów (liczba banów np z AMXbans): chyba żaden w przeciągu roku czasu.
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Odnowienie funkcji admina ze względu na długą nieaktywność.

przekierowuję do wcześniejszej decyzji przyjecią f. admina: LINK



#75885 Laptop do max 3 tysi

Napisano przez piXel w 14 października 2010 - 01:16 w Hardware

Polemizowalbym czy spadnie az do 2.7, ale pixel ma racje, że przed swietami zdołuje, gdyż waluty prawie zawsze dołują na święta. Dorzucając do tego faktu wszelkie promocje, można niezły towar wyciągnąć. Ja bym nawet poszedł dalej i proponował kupić dokładnie w styczniu aby połączyć niski poziom walut z wyprzedażą towaru z magazynów. Oczywiście jeżeli jest czas.


Witam na 2,77. Mógłbym zaryzykować i stwierdzić że do stycznia zahaczymy o 2,65. Jednak ten kurs musiałby utrzymać się przez dłuższy czas, aby sklepy obniżyły cenę. Oczywiście najlepiej byłoby sprowadzić sprzęt- tylko w ten sposób można odczuć realny kurs dolara, który i tak będzie się osłabiał jeszcze przez kilka miesięcy.



#74834 moviemaking?

Napisano przez piXel w 17 września 2010 - 01:54 w Filmy

co do filmu;
czy ładnie bedzie wyglądało jak mam dema z hltv i na dole jest to takie ten caly pasek jakbym specowal kogos?


Wystarczy wstawić czarny prostokąt albo przyciąć obszar roboczy.

Co do całego filmu, to najlepiej go zgrywać z niesformatowanych plików bmp, dlatego super movie makerzy potrzebują dużo miejsca na dysku.

Też bym polecił tutoriale. Nawet te po angielsku są całkiem zrozumiałe. Aha zawsze dobrze jest poznawać program po angielsku. Nie tylko Vegas, bo czasami jest bieda później jak wcześniej używało się tylko spolszczonej wersji.



#74688 Przedstawiam Się

Napisano przez piXel w 13 września 2010 - 06:54 w Off topic

Gra w WoW nałogowo hahah ;p


Chińczycy pewnie biją już rekordy w ilości gier, które są nałogiem. Witaj w naszym wirtualnym świecie kobietko.



#74613 Skorpion STEAM_0:0:31688764

Napisano przez piXel w 11 września 2010 - 02:05 w Cheaterzy

Serwer: TP
Data zdarzenia: 11.09.2010, g: 3:00
Nick podejrzanego:Skorpion
STEAMID: 0:0:31688764
Ewentualny rodzaj czitu:
Kto złapał:
Mapa: inferno
Link do dema:
Link do screena/profil gracza:
Czasy i opis podejrzanych akcji:
Jakies dziecko, bo gadał przez mikrofon. Bezwzględnie ESP.  jak bylo 6-4 to go zbanowalem.

Do przedłużenia na perm.



#74562 Laptop do max 3 tysi

Napisano przez piXel w 09 września 2010 - 06:51 w Hardware

Owi dobrze mówi. Najlepiej byłoby kupić w styczniu, a jeżeli już z wielką niecierpliwością doczekasz do Świąt, to szukaj w różnych sklepach bo można nawet kilkaset złotych oszczędzić.



#74530 mRk STEAM_0:0:1727373

Napisano przez piXel w 09 września 2010 - 10:39 w Cheaterzy

Dodawać, nie spać!



#74525 Laptop do max 3 tysi

Napisano przez piXel w 09 września 2010 - 03:32 w Hardware

Samsung R580

Producent Samsung
Gwarancja
2 lata w serwisie zewnętrznym Gwarancja realizowana jest w autoryzowanych serwisach poza firmą Komputronik, zgodnie z informacją zawartą na karcie gwarancyjnej

segment Multimedialny
klasa

* styl
* gry 3D

przekątna ekranu LCD 15.60 cali
LED
nominalna rozdzielczość LCD 1366 x 768 pikseli
typ ekranu błyszczący (glare)
procesor Intel® Core™ i5
model procesora
i5-430M (2.26 GHz, 3 MB cache)
wielkość pamięci RAM 4 GB
typ zastosowanej pamięci RAM DDR3 (1066 MHz)
pojemność dysku twardego 500 GB
napęd optyczny DVD+/-RW DL
zewn. układ graficzny tak
karta graficzna NVIDIA GeForce GT 330M (DirectX10, SM 4.0, PureVideoHD)
wyjścia karty graficznej

* wyjście D-Sub
* wyjście HDMI

czytnik kart pamięci

* SD
* MMC
SDHC

komunikacja

* WiFi IEEE 802.11b/g/n
* LAN 1 Gbps
* Bluetooth

interfejsy

* ExpressCard
* eSata / USB
* 3x USB

zainstalowany system operacyjny Windows 7 Home Premium
64 bit
szerokość 379.80 mm
głębokość 255.50 mm
wysokość 36.70 mm
waga 2.60 kg


Moim zdaniem nic lepszego za tę cenę nie znajdziesz. Weź pod uwagę, że każdy laptop z potężniejszą kartą graficzną się bardzo grzeje jak i zużywa więcej prądu. Na granie bez podłączonego zasilania nawet nie licz, bo po1. szybko padnie bateria, a po2. laptop będzie po prostu przycinał. Natomiast przy normalnym używaniu, filmy, a nawet zaawansowane programy graficzne, laptop będzie działać bez zarzutów. Ogólnie odradzałbym kupno laptopa do gier również ze względu na to, iż ekrany mają odświeżanie max 60hz, co oznacza, że np. podczas gry w cs. twój ekran wyłapie tylko 60klatek, co mija się z celem, bo miałbyś w laptopie świetną kartę graficzną a fps... (wiadomo o co chodzi). Jeżeli jednak masz na myśli gry (nowości), to bez problemów odpalisz najnowsze GTA, ale od razu zalecałbym kupno podkładki chłodzącej. Jeżeli jesteś zdecydowany i liczysz się z moimi argumentami, to zdecydujesz się na tego laptopa bez wahania. Osobiście ten właśnie teraz bym kupił, a mam ponad rocznego HP Pavilon, który jako pierwszy wszedł do sprzedaży z kartą graficzną 512 mb i na nim też działa najnowsze GTA (nie to że się uczepiłem, ale ona miała największe wymagania z gier, w które miałem okazję zagrać).

Jest jeszcze jedna ważna sprawa. Czy tak na prawdę musisz teraz go kupować? Aktualna sytuacja na rynku walutowym ma się bardzo kiepsko, ale pozytywnym sygnałem jest umacniający się złoty, który za ok 3 miesiące powinien się zbliżyć do 2.7zł za dolara, co wiąże się ze spadkiem cen laptopów. Może warto poczekać do Świąt?

Proszę bardzo.



#74511 mRk STEAM_0:0:1727373

Napisano przez piXel w 07 września 2010 - 10:33 w Cheaterzy

3.14
6:38:84- troche za wczesnie ten zoom otworzyl i to z taką nerwowością, zanim jeszcze widział ct
7:24:44- ruch za ct
9:47:40- troche nagiete, zostalo tak malo CT, a on akurat patrzy tylko tak zeby tamten kat widziec, a nie caly most, wh. Dla porównania 10:27:70- gdzie przeskakuje całym sobą, bo dobrze wie, ze na moscie ct nikt nie stoi z awp.
12:34- ok, jeszcze w miare, ale prawdopodobne ze esp z kwadratami, bo wybuch granata wszystko przycmiewa

Moim zdaniem gość nieźle się kryje, tyle że zdradzają go ruchy które wykonuje przy skanowaniu. Myślę, że włącza i wyłącza esp/wh.

Jeżeli te akcje do was nie przemawiają, to grał chyba jeszcze na poprzedniej mapie, ale nie pamiętam jaka to była.



#74486 mRk STEAM_0:0:1727373

Napisano przez piXel w 07 września 2010 - 01:48 w Cheaterzy

Serwer: TP
Data zdarzenia: 7.09.2010
Nick podejrzanego: mRk
STEAMID: 0:0:1727373
Ewentualny rodzaj czitu: wh/esp
Kto złapał: dzięki uwadze gracza 'fanta'
Mapa: aztec
Link do dema:
Link do screena/profil gracza:
Czasy i opis podejrzanych akcji:

Znajdzie się kilka, widocznych gołym okiem. Jestem przekonany w 100% że czegoś używał.
Dałem 1 day. Do przedłużenia.



#74390 molesta ewenement ! <3 STEAM_0:0:20438336

Napisano przez piXel w 04 września 2010 - 10:54 w Cheaterzy

Serwer: TP
Data zdarzenia: 4 września, ok 23:10
Nick podejrzanego: molesta ewenement !
STEAMID: STEAM_0:0:20438336
Ewentualny rodzaj czitu: wh/esp
Kto złapał: ja
Mapa: nuke, train
Link do dema: podajcie
Link do screena/profil gracza:
Czasy i opis podejrzanych akcji: jakiś laps z haxami, szkoda mojego czasu na opisywanie akcji, sami zobaczcie koncowke nuke i początek train

Ban 1 day, do przedłużenia.