Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika ChriS

Odnotowano 114 pozycji dodanych przez ChriS (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 19-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#67677 Logo Lana

Napisano przez ChriS w 13 maja 2010 - 12:05 w Grafika

dobra, masz rację trochę to nieprofesjonalne :) sam CS może być, logo nie musi być nie wiadomo jak wyczesane :)


p.s. ja już swoją drugą połówkę odnalazłem... ;)



#67674 Logo Lana

Napisano przez ChriS w 13 maja 2010 - 11:36 w Grafika

Witam, potrzebuję logo lana CS, który będzie się odbywał u mnie w mieście.

Jego nazwa to Tarnobrzeski Lan

Rozmiar: 400x100
Tematyka: Counter-Strike
Tło: ciemne, zielone efekty i dodatki
Inne: napis Tarnobrzeski Lan

bardzo bym prosił o współpracę, projekt lana jest na wykończeniu, chcę, żeby już wszystko było

strona: www.tarnobrzeskilan.fora.pl



#53439 Max Payne 3

Napisano przez ChriS w 05 października 2009 - 06:02 w Ogólna dyskusja

Więc... może jakoś tego nie okazywałem, ale jestem zagorzałym fanem Max Payne'a. Wciągnęła mnie świetnie opowiedziana historia tego "nowojorskeigo" detektywa, charyzmatyczna i rozpoznawalna sylwetka postaci. Tym bardziej ucieszyłem się, po długim oczekiwaniu, na wieść o powstającej trzeciej odsłonie tej, można powiedzieć, kultowej gry. Zmartwiło mnie parę innych aspektów: ze screenów wygląda na to, że akcja została przeniesiona do tzw. Ciepłych Krajów, co stało się ostatnio głupią modą wśród gier komputerowych. Po drugie radykalna zmiana sylwetki bohatera: jest łysy i ma obleśną brodę. Jednocześnie szef projektu zapewnia, że nie zmienili klimatu gry, wręcz go ulepszyli. Ja też mam taką nadzieję, oby nie zniszczyli czegoś, co było świetnie i bardzo grywalne.

Oto parę screenów:


Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Zapraszam do komentowania, i gry i mojego wywodu ;)

Bless



#46000 Zmiana Nazwy Forum :d Refresh Tawerna [tp]

Napisano przez ChriS w 05 lipca 2009 - 10:23 w Off topic

niby nic, ale dobrze, że ktoś takie drobiazgi zauważa. W sumie to TawernaTP dalej tu króluje i nie trzeba podejmować tutaj radykalnych kroków :)



#47751 Tsds 2On2 Tarnobrzeg I Dalsze Okolice ;)

Napisano przez ChriS w 04 sierpnia 2009 - 10:32 w Off topic

w takim razie proszę o usunięcie posta



#47756 Tsds 2On2 Tarnobrzeg I Dalsze Okolice ;)

Napisano przez ChriS w 04 sierpnia 2009 - 10:44 w Off topic

my nawet serwerów jeszcze nie mamy, chcemy zrobić tylko turniej... to nie będą serwery codziennego użytku, tylko turniejowe, więc dla Tawerny nie ma żadnej konkurencji. Powiem więcej, tawerna gromi wszystkie inne serwery na których grałem i społeczność jest tu najprzyjaźniej nastawiona, to pomyślałem, że jest może ktoś kto się pokusi na nagrody o wartości 500 zł.



#51245 Pomocy Bionik Comando

Napisano przez ChriS w 07 września 2009 - 04:57 w Pytania i Odpowiedzi

tadaaaam! przyszedł lamie se i wymyślił. Jeszcze tylko daj mu "pomogłem" ;)



#47691 Tsds 2On2 Tarnobrzeg I Dalsze Okolice ;)

Napisano przez ChriS w 03 sierpnia 2009 - 08:33 w Off topic

Dołączona grafika

Tarnobrzeska Strefa Dobrego Skilla zaprasza do udziału w turnieju graczy z Tarnobrzega i okolic. Turniej składa się z 2 faz: online i Lan. Z turnieju online zostanie wyłonione 4 drużyny które zmierzyły by się na "Ostatecznej Rozgrywce" w Tarnobrzeskiej Jaskini Gier CyberNet najprawdopodobniej w ostatnią sobotę wakacji! (wszystko zależny od czasu trwania eliminacji).

Specyfikacja Turnieju:
Ilość drużyn: 16 lub 32 | Gramy fazę grupową oraz drabinkę DE
System rozgrywek:
- 2on2 only steam
- Faza grupowa: BO1 MR 15
- Faza PLAY OFF: BO3 MR 15
- Ostateczna Rozgrywka: BO3 MR 15
Wpisowe: 10zł ( od drużyny [5zł/gracz] ) Wszystkie pieniądze przechodzą do puli nagród!
Pula nagród ( z wpisowym od 32 drużyny ) to ponad 500zł! Nagrody mogą ulec zmianie jedynie na lepsze!

Zapisy już otwarte i potrwają do 8 sierpnia br. na forum http://www.tsds.xaa.pl (niebawem domena)

Sponsorzy Turnieju !

Viacom.pl - sklep komputerowy
CyberNet Tarnobrzeg - Jaskinia Gier

Niebawem więcej info !

Nie zwlekaj zapisz swoją drużynę już dziś !



#47849 Spawn Powraca

Napisano przez ChriS w 05 sierpnia 2009 - 08:19 w Off topic

no niestety nie postarałeś się i skopiowałeś czyjeś wypociny, szkoda. Nie rób czegoś takiego na drugi raz.
Nie gnębmy już chłopaka i zamknijmy topic, bo są tu tylko negatywne komentarze



#46546 Hmm... Cheater?

Napisano przez ChriS w 14 lipca 2009 - 07:49 w Off topic

Hmm... cheater?

Piszę tego posta zainspirowany moimi ostatnimi doświadczeniami oraz kolega Masmixem :)
Otóż:
Ostatnio naciąłem się na typka, który wysłał mi link do specjalnego programu do gry Team Fortress 2, który odblokowuje tzw. czapeczki. Są to modele głów postaci, heavy ma hełm do rugby, medic hełm z 1 wojny światowejDołączona grafika Dołączona grafika

Niestety, serwer główny TF2 daje te czapki dosyć wolno, według polskiego serwisu: "Szansa, że wylosowany przedmiot będzie czapeczką wynosi 0.3-0.44%". Dodam jeszcze, że posiadanie tych oto "czapeczek" nie wpływa na rozgrywkę, jak kevlar i helmet w CSie, nie zmniejszają obrażeń, nie dają criticów. Program jednak okazał się keylogerem i ukradł mi konto steam. Postanowiłem podzielić się tym faktem na forum, gdzie spotkałem się ze zdaniem Masła, że on cheaterów nie lubi i dobrze mi tak. Nie żywię ŻADNEJ urazy do kolegi Masmixa, powód napisania tego posta jest inny.
Gdzie jest granica między cheatami a programami supportu i modelami? Według mnie uproszczona definicja cheatów to "programy umożliwiające zdobycie lepszych statystyk niż inni gracze, nie wkładając w grę żadnego wysiłku i własnego talentu". w sumie, ten mój program można porównać do zmiany modeli w CSie, ale nie na takie, które ułatwiają trafienie, tylko upiększają grę.
A jaka jest wasza opinia w tym temacie? Czuję, że spotkam się ze sporym sprzeciwem, ale spróbujemy Dołączona grafika zapraszam do dyskusji



EDIT by ShataN: Używaj normalnej czcionki, okularów jeszcze nie potrzebujemy.



#46567 Hmm... Cheater?

Napisano przez ChriS w 15 lipca 2009 - 07:57 w Off topic

tak, teraz wiem, żeby nie wchodzić w takie linki, konto już odzyskałem, ale kosztem tego, że typ sam odblokował hackami wszystkie archievmenty, a chciałem je zrobić sam. Pierwszy i ostatni raz dałem się na takie coś namówić. A will ma dużo racji, rzeczywiście, osoby na serwerach z czapeczkami uchodzą za farciarzy i zyskują respekt.



#46408 Pavilion - Nówka Sztuka ;)

Napisano przez ChriS w 12 lipca 2009 - 04:32 w Off topic

no siemanko gościu :) mam nadzieję, że będziesz ogarniał, bo ostatnio stara gwardia się wykrusza. Miłej gry Dołączona grafika



#53958 Koniecpzpn.Pl

Napisano przez ChriS w 15 października 2009 - 10:41 w Off topic

całkowicie popieram protest, nie można im płacić za nic nierobienie. Zwłaszcza, że mamy możliwość wprowadzenia zmian. 5 tyś premii dla działaczy "bo tak"? Ludzie, dajcie spokój.
Brawo, oby więcej takich akcji

Bless



#49587 Perseidy

Napisano przez ChriS w 22 sierpnia 2009 - 09:37 w Off topic

ja byłem wtedy w Sielpi, a tem jest czyste dość niebo o tej porze roku. Osobciście udało mi się wypatrzyć 3 spadające gwiazdy, nie omieszkałem pomyśleć życzenia :D



#52415 Dziura

Napisano przez ChriS w 22 września 2009 - 01:22 w Off topic

albo te panele, które transportują promy kosmiczne, też niezłe cuda. Mike Row czyścił taki w Brudnej Robocie ;)



#46046 Jak Być Dobrym Graczem Tawerny?

Napisano przez ChriS w 06 lipca 2009 - 08:03 w Dyskusja ogólna

istny Eden czy inna Utopia :) ech, tak bardzo chciałoby się, żeby wszystko tak wyglądało, cóż dążmy do doskonałości :P



#46545 Blogi, Które Czytacie.

Napisano przez ChriS w 14 lipca 2009 - 07:12 w Off topic

http://www.dakann.pl/ ---> blog autorski jednego z założycieli Diabolic Team, twórców takich dzieł jak Piątek, Piątek II czy projektu 3-cię Piętro. opisuje swój stosunek do świata i daje upust swoim emocjom dotyczącym aktualnych wydarzeń. Warte obejrzenia :)



#48014 Konopie Indyjskie

Napisano przez ChriS w 06 sierpnia 2009 - 10:44 w Off topic

sk z3ro: jasne że można dobrze się czuć i bawić bez marihuany, ale czemu nie ma być lepiej? ;) osobiście wczoraj się zbakałem i z tego co pamiętam, to gadałem z babką w kiosku czy ma komputer w piwnicy :D
MalisZ: fajnie jest się napić, ale jak się okazuje, alkohol wyrządza więcej szkód w organizmie  (nałóg, zepsuta wątroba, zdruzgotany układ pokarmowy, o odorze już nie wspomnę). Sam stałem się poplecznikiem gandzi od niedawna, ale uważam, że sprawa jest słuszna i można walczyć o lepsze jutro, każdy na swój sposób i możliwości :)
peace  :8



#47393 Reggae

Napisano przez ChriS w 31 lipca 2009 - 08:36 w Muzyka

ja ostatnio ostro się za reggae wziąłem, więc może tak:
Grubson - Pani R
Grubson - Pije Piwo (choć to troche HH kawałek)
Ras luta feat Miodu & Grusbon - Babilon Szuka Ganji
Metrowy feat. GrubSon - Otwarta Pestka
Bas Tajpan - 3 zyczenia
Bas Tajpan - Haile Selassie I
Nowy Protest - Rzeczpospolita ( to jest pewnie pozycja nr 2 mojego poprzednika, ale na wszelki wypadek ;) )
Firma - Brat II
no, może jeszcze Hemp Gru - Właśnie tak

mam nadzieje, że pomogłem, peace ;)



#54417 Left 4 Dead 2

Napisano przez ChriS w 24 października 2009 - 05:41 w Ogólna dyskusja

file not found, Reflexiasty :D

30 sekudn później

sry, ale lecze się po wczorajszym półmetku i nie dostrzegam pewnych rzeczy :| a filmik śmiechowy :D



#44700 Wyłączenie Dźwięku Strzału

Napisano przez ChriS w 20 czerwca 2009 - 09:28 w Counter Strike 1.6

tylko zastanawiam się po co ci to, skoro wiesz, że to swego rodzaju dopalacz. Grajmy tak jak twórcy gry nam zalecają, a cała społeczność będzie happy. To chyba tyle w tym temacie, nic nowego nie usłyszymy ;)



#46570 Gramy Dalej?

Napisano przez ChriS w 15 lipca 2009 - 08:00 w Dyskusja ogólna

ano, gramy dalej, nie ma to tamto! Wiem tyro, że chcesz się nas już pozbyć Dołączona grafika hehehe



#54210 Kwestia reklamowania innych serwerów

Napisano przez ChriS w 21 października 2009 - 02:36 w Dyskusja

wiesz Owi, to pewnie on z tych [J]ezus [P]alestyńczyk na 100%, on ma zawsze rację, a ty jako upierdliwy admin się czepiasz :) nie ma tu już nic do gadania, temat do zamknięcia



#67155 Prosto Mixtape 600V

Napisano przez ChriS w 04 maja 2010 - 09:16 w Muzyka

mam zamiar kupić ten mixtape, więc zapytam tych co już mają: opłaca się?



#61478 Cd Action

Napisano przez ChriS w 23 stycznia 2010 - 09:49 w Off topic

wiem, Amciuś, wiem :) dlatego wrzucam inne, to są komórką bo bida w domu dom z kartonu i z tego tylko siekam :P
Łykajcie

Załączone miniatury

  • DSC00101.JPG
  • DSC00098.JPG
  • DSC00097.JPG
  • DSC00096.JPG