Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga na admina -Predator


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#1 Largos

Largos

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 marca 2008 - 10:14

Sytuacja ma sie następująco dostałem bana,na 1 dzień. (za to co teraz powypisuje pewnie będzie następny ban ale za przeproszeniem sram na to, probowałem to załatwić poza forum). Zostałem sam w team, myślałem ze paka znajduje sie na B .. niestety (za to dostałem bana) była na A. Pobiegłem na B.. rzuciłem flasha... wszystko ładnie ale paki nie ma. Nagle patrze okienko.... "You are banned for "tp gramy tu, narka ". Predator dal mi bana!. Na 1.5 dnia. Wcześniej gracz nGk dostal bana za to samo (sprawiedliwego) lecz na 120 min. Po pierwsze ban trochę za długi a po drugie nie sprawiedliwy. Do tego Predator nic nie daje sobie powiedzieć. Serdecznie dziękuje za rozpatrzenie mojej sprawy. Largo.
  • 0

#2 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 20 marca 2008 - 10:17

tak dokładnie tak było grałem w tym czasie po banie próbowałem to jakoś wyjśnić ale wogóle predator nie reagował.... bl1nd mówił że jak się nie podoba to mam wyjść ale ban rzeczywiście niesłuszny...

Ps:Troche larga zmyliłem bo na ts mu mówiłem że paka jest na b...
  • 0

#3 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 20 marca 2008 - 10:19

Ban przesadzony, zdarzaja sie takie sytuacje, w 100% wystarczylo ostrzezenie. Nie wspominajac, ze osoba, ktora go dala gra tylko na fragi (nie mowie, ze ja zawsze gram mega tp, ale takich banow nie daje).

Ja bym Ci go sciagnal...

Oczywiscie, jezeli to co piszesz jest prawda.

Użytkownik Masmix edytował ten post 20 marca 2008 - 10:21

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#4 Bakus

Bakus

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 59 postów
  • Ską…d:Gdansk

Napisano 20 marca 2008 - 10:23

tez bylem na serwerze jak sie to wydarzylo ... Hmmm ciezko powiedziec bo akurat bylem w terro . Co moge powiedziec ... jezeli bylo tak jak wy mowicie to racja blad predatora , ale czy bezpodstawnie Predator dal komus bana to watpie .
Po 2 co racja to racja akurat w tym czasie dziwnie bylo na serwerze i gralo sie bardziej "ffa" jak "tp" (tak jak wyrzej mowicie ze wczesniej typ dostal bana) --> dsotal bana bo to bylo uprzedzenie (ngk) ---> drugi ban 1 dzien (largo) ---> trzeci pewnie by padl tydzien bo trzeba sie jakos nauczyc i miec nauczke .
po 3 po co robic taka afere o jeden dzien ?? Ja pamietam ze dostalem dziwnego perma i tak nie plakalem .

Wyluzuj zioooom jutro przeciez pograsz ;)

Użytkownik Bakus edytował ten post 20 marca 2008 - 10:26

  • 0

#5 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 20 marca 2008 - 10:26

bez przesady za takie cos banow nie dajemy... oczywiscie jezeli to jest prawda co piszesz, niech sie predator wypowie.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#6 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 20 marca 2008 - 10:30

Nie ma nie robcie afery - ban to ban, nie daje sie za darmo, bezpodstawnie. Zreszta predator "za gre tp" moglby dostac niejednego bana to tak swoja droga.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#7 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 20 marca 2008 - 10:44

tak?? bezpodstawnie?? nie daje banow?? no ciekawe dlaczego largo wtedy dostal bo co bo myslal ze paka na b?? jego wina?? jak admin taki madry to mogl napisac paka na a a nie bany sypac za blad gracza omfg... -_-" dobra ja juz koncze temat dla mnie to jest smieszne to co sie stalo...... szkoda ze demka nie nagralem.... aaaaaa przecierz jest HLTV ale no tak to niby nic nie udowodni ....
  • 0

#8 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 20 marca 2008 - 10:48

ziom miejmy pewność, że kiedyś nas odwiedzi Władek Jagiełło i będzie tego pełno...24 godziny skoku adrenaliny ;))

predi sie musi wypowiedzieć, wątpie że dałby bana za free,,,
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#9 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 20 marca 2008 - 10:52

do tego czasu tez myslalem ze nie da nikt bana za free ale jednak... kiedys ten pierwszy raz musial byc... ok czekamy na wypowiedz prediego a co do jagielly wolalbym krzywoustego
  • 0

#10 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 20 marca 2008 - 10:57

no to skoro nie pasuje wam ban za gre ffa to moze za podpowiadanie na ts'ie sie nalezy??

Użytkownik se lamie se edytował ten post 20 marca 2008 - 10:59

  • 0

Dołączona grafika

#11 Largos

Largos

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 marca 2008 - 11:04

Eee na tsie każdy może gadać chyba.... Szczególnie jak jest sie razem w klanie ^^
  • 0

#12 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 20 marca 2008 - 11:05

na sparingach owszem. ale podpowiadanie sobie w czasie gry jest rownoznaczne z banem
  • 0

Dołączona grafika

#13 Largos

Largos

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 marca 2008 - 11:07

Ehh z tego tematu robi sie chat. Chyba zdradzenie pozycji gracza... a nie pozycji paki ^^. Nie mówiąc ze byliśmy w tym samym teamie.
  • 0

#14 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 20 marca 2008 - 11:22

juz mnie takie mendy pare rund z rzedu ubijaly dopoki ine dowiedzialem sie ze podpowiadaja sobie na tsie...

banowac z miejsca - jak dla mnei to jest zwykle oszustwo i banik na dluuuuuugo



a zeby nie bylo ze nie na temat to ban dla largosa przydlugawy troszke, zobaczymy co predzio powie. A czy sluszny? Duzo takich cwaniakow juz bylo co zachowywali bron w ten sposob ze sobie szli na drugi BS specjalnie i glupa rzneli ze nie wiedzieli gdzie jest paka. Jak bylo w tym przypadku? Nie wiem...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#15 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 20 marca 2008 - 11:23

wahahahha whahahah a to sie usmialem od kiedy bany za tsa sa?? jest to dozwolone i podczas sparow i podczas normalnej gry i nikt tego nie zabroni... -__-"
  • 0

#16 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 20 marca 2008 - 11:31

Nawet jesli ban jest sluszny to i tak smieszne jest dla mnie ze dal go ten co w CT do paki idzie najwolniej, w terro ginie ostatni i przemierza całą mape na 'walku'. Owi jesli chcesz banowac za podopwiadanie sobie na ts to zacznij od ff i adminow.

Użytkownik ulti edytował ten post 20 marca 2008 - 11:32

  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#17 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 20 marca 2008 - 11:32

no a jak widzisz Ty tu masz najmniej do gadania bo to nie od Ciebie zalezy co jest dozwolone a co nie
  • 0

Dołączona grafika

#18 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 20 marca 2008 - 11:43

pozdro&pocwicz z tsa nikt nie zabroni korzystac i za to nie mozna dawac banow.... tak samo jakbym mu na steam albo gg pisal to co za to tez ban by byl?? smiech!! zaastanow sie co mowisz....
  • 0

#19 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 20 marca 2008 - 11:48

bylem wtedy w ct i nie bylo wcale tak miodzio jak to kolega opisal

kilaka osob mowilo ze paka na A idzie i potem ze na A pake polozyli (zanim padli) i kolega zostal sam i sie patrzyl z 10s na B z łącznika i potem ruszyl na to B ... nie wiem moze gluchy ?
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#20 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 20 marca 2008 - 11:52

a co nie umiesz grac jak Ci nikt nie podpowie?? to moze sobie jeszcze wh zapodaj to juz wogole bedziesz wiedzial co, gdzie i jak
  • 0

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0