Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga na admina -Predator


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 20 marca 2008 - 11:55

ale sie tu zal zrobil. wszyscsy sie zbanujcie za ffa, statszenie i tsa haha lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />
kÓrwa jak ktos gra ffa to sie najpierw ostrzega conajmniej raz a nie od razu ban na dzien... a ch** mnie to zreszta.
  • 0
Dołączona grafika

#22 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 marca 2008 - 12:09

wahahahha whahahah a to sie usmialem od kiedy bany za tsa sa?? jest to dozwolone i podczas sparow i podczas normalnej gry i nikt tego nie zabroni... -__-"



a co to kurwa za nowa moda na podpowiadanie???

Samemu grac nie mozna???


Sytuacja ktora opisuje polegala na tym ze jedna menda byla w cs a druga w terro i podpowiadali sobie nawzajem dokladnie kto gdzie siedzi i latali sobie jak od slupka do slupka wyzynajac ludzi...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#23 Largos

Largos

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 marca 2008 - 12:12

O zal teraz k***a przesadziłeś! Nigdy tak nie było ze lataliśmy w innych temach i podpowiadaliśmy!! Nigdy. Zresztą jak z Nami grałeś to raczej wiesz ze nie jesteśmy wymiataczami zawsze na szarym końcu. Wiec proszę Cie teraz zamknij twarz. Nigdy nie było takiej sytuacji jak Ty opisujesz. Nawet jak jesteśmy w innych teamach to ts off. Robimy off top. Temat był o moim banie ^^.
  • 0

#24 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 marca 2008 - 12:15

a czy ja mowie ze to bylo o was???

a za zamknij twarz za chwile juz wcale ine pograsz...

Obrazilem Cie? To wez powstrzymaj sie z takimi komentami...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#25 Largos

Largos

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 marca 2008 - 12:18

Przepraszam. Ale mam już tego dosyć. Fajnie koleś kilka godzin wcześniej dostaje bana za to co ja ale na 120 min.Teraz na forum najeżdżają za tsa... Moze w ogolę mam monitora nie włączać?
  • 0

#26 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 marca 2008 - 06:34

Co to jest TSA ?
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#27 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 21 marca 2008 - 08:40

TS=teamspeak program do rozmow glosowych w pokojach na duza ilosc osob ^^ jak largo wspominal NIGDY NIGDY NIGDY NIGDY nie podpowiadalismy sobie jak bylismy w innych teamach... z reszta nigdy nie ejstesmy w roznych teamach...... a co do mowienia ze paka na b ON WSPOMNIAL ZE BYL AFK!!! wiec nie mowcie ze mowiliscie ja go wprowadzilem w blad bo myslalem ze rzeczywiscie paka jest na B przepraszam za to co do chowania broni...... largo i chowanie broni?? wahhaha smieszne nawet jak z awp latamy i mamy 0$ i zostal ich xcly team to i tak idziemy staramy sie rozboric pograj troche z nami to o cos takiego nas nie posadzisz ^^ pozdro for all wesolych swiat zycze wesolego kurczaczka mokrego jajak i smacznego dyngusa :*:* dla adminow graczy jak i dla Ciebie xD a co do ts sprawa zamknieta nikt nigdy tego nie zabroni i nie moze zabronic ^^
  • 0

#28 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 marca 2008 - 09:23

Ja podalem te przypadki z tsem i zachoywaniem broni jako przyklady - nie sa konkretnie o was - jakbys przeczytal dokladnie to teraz bys sie nie rzucal.

A co do tsa jak sie dowiem ze sobie ktos podpowiada ta jak w moim przykladzie to bede banowal i nikt tego nie zmieni. Dla mnie to jest zwykle oszustwo.

Nikt nikomu nie zabrania korzystac z tsa i normalnie sobie gadac czy cos, ale jak jedna osoba jest tero a druga w ct i sobie podpowiadaja to jest najzwyklejsze cheatowanie i tyle. I bede banowac i ide w zakalad ze praktycznie wszyscy pozostali admini takze
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#29 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 21 marca 2008 - 09:40

tak z tym sie zgadzam ale jak jest taka sytuacja u nas w klanie to ts off uwierz mi ^^ wiem ze to byly przyklady ale ja chcialem tylko podkreslic ze my nigdy nie oszukujemy bo po co.... ^^ dobra jescze 10 godzin i bedzie ban zdjety troche dlugo ale coz pozdro dla calej ekipy procz prediego xD
  • 0

#30 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 21 marca 2008 - 09:41

wahahahha whahahah a to sie usmialem od kiedy bany za tsa sa?? jest to dozwolone i podczas sparow i podczas normalnej gry i nikt tego nie zabroni... -__-"

sory ale co to w ogole za porownanie? ffa z cw.. omg..
na cw nie mozesz byc w przeciwnym teamie i nie podpowiesz kumplowi gdzie sa wszyscy przeciwnicy... itd

imo za ta pake to kick, chyba ze to nie 1 rsz sie zdazylo..
Czekamy na predatora.
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#31 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 marca 2008 - 10:02

dobra ja juz zdjalem
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#32 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 marca 2008 - 10:10

zamknac to bo pyskujo dzieci znowu...

internetowie elo pro kozaki...
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#33 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 21 marca 2008 - 10:13

Rzeczywiście przesadziłem z długością bana, teraz jak to wszystko przemyślałem dałbym na 4-8 godzin. Dobrze owi że zdjołeś. (za tsa oczywiście bym wam dołożył, ale to inna historia). Jednak w słuszności bana utwierdziły mnie teksty barneja i bakusia na steamie, że to nie 1 raz i że podobno wyzywał... Wiem że i ja czasem mam trudności z lataniem do paki, ale nigdy w stytuacji 1 na 1, 1 na 2, czy nawet 1 na 3. Dopiero kiedy widze, że nie mam szans: sam na 4, lou hp, albo sam z kolegą z teamu na 5, a kolega nie chce pomagać zastanawiam się nad zachowywaniem broni o wartości powyżej 2000 $, amunicji o wartości ponad 100 $, granatów i ochrony ciała, typu kevlar i hełm. Z tego co wiem żadna firma ubezbieczeniowa nie wypłaciła by mi kasy za tak głupio stracone uzbrojenie oraz odszkodowania mojej rodzinie :x

Wesołych Swiąt !
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#34 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 21 marca 2008 - 10:29

teraz rzeby nie bylo niejasnosci ban za tsa jest jak ludzie sa w dwoch roznych teamach a nie jak w jednym tym samym rozumiem tak?? ^^
  • 0

#35 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 marca 2008 - 10:32

z tym banowaniem za tsa to zescie trochu doj**ali;) sami zescie kiedys rozdawali konta na ts.. ok jak jeden jest w ct 2 w tt to kicka w ostatecznosci bana mozna dac ale ja widze ze oni grali w jednym teamie <_< zreszta elo oftopika zescie zrobili;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#36 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 21 marca 2008 - 11:20

Predator cos ci przypomne. Mapa inferno, paka na malym, idziesz na walku od drabinki na B, wyprzedza cie bl00kers ktory byl na respie zobaczyc czy typ nie byl afk. Bylo 5 CT 1 terro. terro ubił 4 a ty do paki nie zdazyles bo jak tamci wbiegali na maly to ty byles w polowie drogi mimo ze bananem przebiegly obok ciebie 2 osoby. Wiec nie sciemniaj bo kazdy widzi jak grasz. I w obydwu teamach leca teksty typu 'k***a ten jak zawsze ostatni'.

@a teraz na temat tsa. To ustaliliscie ze nie mozna sobie podpowiadac jak jest sie w osobnych teamach? A co z ff i adminami? Mamy admin esp i wiemy gdzie kto jest po smierci.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#37 Gość_mua_*

Gość_mua_*
  • Guests

Napisano 21 marca 2008 - 11:34

hehe widze ze predator nie jest swiety ^^ no co do tsa to troche ni fair jak mowisz ze w osobnych teamach siedzicie i tez ts a my bany mam zgarniac ale podkresle jeszcze raz zawsze gramy w tym samym teamie ^^ dobra skonczmy juz bo sie poklucimy ^^ ts jest legalny w tym samym team ktos bedize w roznych to juz nie moj problem ^^ pozdor i jeszcze raz wesolych swiat
  • 0

#38 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 21 marca 2008 - 12:28

normalnie na ts'ie gram czasami lub na vt jak kto woli, gram z kumplami, specjalnie idziemy do przeciwnych teamow i podpowiadamy sobie, to teraz mozecie mi perma wlepic za uzywanie ts/vt, H@H@H@H@H@H@H@H@.

Owi, nie raz na Wasz ts wszedlem i widzialem jak podpowiadali sobie admini, a w tym twoj brat :) Nie udowodnisz komus czy ktos gra na tsie czy vt, jedynie mozesz sobie sciagnac demko i zobaczyc czy mial infa od Boga, chociaz i tak niezobaczysz bo wh a ts/vt nie dokladnie sie podaje, jedynie "na krytym 2 siedzi z tylu i z przodu ;]" gdzie kto siedzi ;]

Ogolnie rzecz biorac, moge grac sobie z wlaczonym ts/vt i nie podpowiadac czyz nie ? Moge normalnie grac z /vt wlaczonym i nawijac ze znajomymi, wiec nie robcie scen z ts/vt ...


@edit nie chcialem pisac nowego posta to dopisze w ostatnim. na admin chacie oprocz bluzgania tez leca ciagle podpowiedzi gdzie ktos jest.

Użytkownik ulti edytował ten post 21 marca 2008 - 12:36

  • 0

#39 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 21 marca 2008 - 12:45

@edit nie chcialem pisac nowego posta to dopisze w ostatnim. na admin chacie oprocz bluzgania tez leca ciagle podpowiedzi gdzie ktos jest.

na KuPie tak jest, u nas na @czacie sie nie podpowiada.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#40 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 21 marca 2008 - 12:53

jak dostalem adma na swiezo, jeden raz podpowiedzialem ktoremus innemu @ gdzie jest przeciwnik i masmix mnie za to tak zj**au ze sie oduczylem ^^ Nie pamietam kiedy ostatni raz podpowiedzialem na @ czacie

blokers, jezeli z tym ostatnim chodzilo ci o tawerne, skad mozesz wiedziec czy u nas admini sobie podpowadaja jak nie masz dostepu do czata? :O
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0