Skocz do zawartości


Zdjęcie

zmiana hostingu - konkrety


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 AnooSka

AnooSka

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 31 postów
  • Ską…d:£ódź

Napisano 26 kwietnia 2008 - 11:10

20-slotow wieksze ffa ale to wasz wybor mam pelno znajomych ktorzy grali na tawernie jak bylo 16 slotow okolo 25 osob zrezygnowalo z tawerny jak zmienilo sie na 20 powiedzieli ze nie beda grac na j**anym ff@ i ja sie z nimi w sumie zgadzam 20 slotow jest zj**ane ffa 16 sa lepsze TP lepsza komunikacja miedzy graczaami lepsza gra teamplay ale to wasz wybor ja niemam nic do gadania

ale jak juz to gamenet



no zal kurtka znowu sie nie przelogowalem u Ani xD pisal Jaro

Użytkownik AnooSka edytował ten post 26 kwietnia 2008 - 11:11

  • 0

Dołączona grafika


#22 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 11:19

ja mimo że gram raz na miesiac to wolalbym z czasu wejsc i pograć porzadnie na gamesnecie niz na zlagowanych, zlosowanych, zchokeowanych szotersach ^^ ale ja juz tu udzialow wielkich nie mam wiec wasz wybor ;p
  • 0
Dołączona grafika

#23 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 kwietnia 2008 - 12:12

No ale przy 16 slotach, to będzie 14 graczy, więc może ostatecznie niech będzie 18 slotów (?).
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#24 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 02:18

18 slotow z czego 1hltv 1 dla adminow i bedzie git;] 8v8 czasem ten dziewiaty admin dojdzie... tak by bylo najlepiej;] ale niech sie najpierw FF zdecyduja czy to bedzie szoters czy gn ^^
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#25 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 kwietnia 2008 - 03:03

Ja Jaro doskonale rozumiem. Dobra atmosfera, swoi na serwerze, zrozumienie.
FF jednak muszą się zastanowić nad strategią, czy chcą tylko stałą ekipę, czy wielu graczy, by nadszedł czas, kiedy to Tawerna będzie okupowana o każdej porze dnia czy nocy. Przy pustym serwerze o pewnych porach nie ma co liczyć na rozgłos. W zasadzie to i teraz jest niższa popularność serwera, niż przed zmianą adresu.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#26 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 26 kwietnia 2008 - 04:45

Ja Jaro doskonale rozumiem. Dobra atmosfera, swoi na serwerze, zrozumienie.
FF jednak muszą się zastanowić nad strategią, czy chcą tylko stałą ekipę, czy wielu graczy, by nadszedł czas, kiedy to Tawerna będzie okupowana o każdej porze dnia czy nocy. Przy pustym serwerze o pewnych porach nie ma co liczyć na rozgłos. W zasadzie to i teraz jest niższa popularność serwera, niż przed zmianą adresu.


Tak, ale pisał o tym Owi, że jak będzie zmiana hostingu to będzie to podane wcześniej na serwerze. A wcześniej to było to zrobione nagle i znienacka :-D.
  • 0

#27 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 26 kwietnia 2008 - 07:05

FF jednak muszą się zastanowić nad strategią, czy chcą tylko stałą ekipę, czy wielu graczy, by nadszedł czas, kiedy to Tawerna będzie okupowana o każdej porze dnia czy nocy.


Prawda jest taka, że właściwie już nie ma FF jako grupy zarządzającej. większości nie ma lub nie są zainteresowani. FF pozostało już tylko tagiem na forum oznaczającym założycieli serwera.

tak więc, WY musicie zdecydować. ciężar utrzymania serwera spada na adminów i graczy.
serwer na shooters.pl jest wynajęty przeze mnie i chyba tak pozostanie, bo nikt z FF nie zgłosił chęci przejęcia go.

osobiście jestem zdania, że powinniśmy zmienić hosting na np. gamesnet.

gamesnet ma dobrą opinię, umiarkowane ceny. poza tym daje gratis dodatkowy slot i samą HLTV.
(jeszcze chyba jest ta promocja). dodatkowo można tam płacić częściowo - gracze mogą wpłacać bezpośrednio na konto gamesnet, nawet można SMSem - choć nie wiem jak to tam działa.

moim zdaniem Tawerna nie musi być bardzo popularna, powinien być raczej wysoki poziom gry TP, tak żebyście sami byli z niej zadowoleni. możemy ograniczyć liczbę slotów do 18. czyli 16+admin+hltv.

czekałem aż podejmiecie jakąś decyzję, ale jak widać również gracze są mało zainteresowani. wolą tematy oftopowe niż konkretną dyskusję o przyszłości serwera.

czas ucieka, zostało 2 tygodnie. jeżeli mamy zmienić to najwyższa pora. jeżeli nie to za ok. 10 dni wpłacę do shooters kasę którą od Was otrzymałem...

tyro out.
  • 0

#28 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 26 kwietnia 2008 - 07:17

piszesz tyro out, a i tak nadal piszesz posty ;p
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#29 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 26 kwietnia 2008 - 08:58

wpłacaj na gejneta, a żeby serwer szybciej postawili prześlij im skan dowodu wpłaty, to od razu włączą serwer i się wrzuci IP do pluginu "spamującego" i git ;-]
  • 0

#30 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 27 kwietnia 2008 - 09:52

Za gamesnet, jak wróce z majówki to coś dorzuce z kolegami. 150 zł może :)
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#31 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 27 kwietnia 2008 - 10:17

6 osób za gejnetem

0
za szutersem

0 za gamepadem
  • 0

#32 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 27 kwietnia 2008 - 09:05

gamesnet 18 ,16 +hltv+admin , wyliczona watrość serwera podaj tyro zeby ludzie zagladneli w portwel, ile by trzeba rzucic czekam na informacje zmiany hostingu w tym miesiacu kesz juz odlozony na serwer gdzie ma sie swoich ludzi ;d pozdrawiam panowie , no i tyro nie ma co czekac ten serwer powinien lada chwila stac bo pozniej jak nie pojdzie dobra reklama na obecnym to znowusz bedziemy ludzi(nie tyle ze nawet pusto ale o graczy z prawdziwego zdarzenia chodzi) wyczekiwac, elo
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#33 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 28 kwietnia 2008 - 10:46

zamówienie złożone i opłacone w GamesNet.pl

3-mce 17 (1+HLTV) (+ teamspeak. ) 734zł.

szczegóły podam jak będę coś więcej wiedział.
  • 0

#34 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 28 kwietnia 2008 - 10:54

jak juz bedzie wiadomo cos wiecej to jak najszybciej trzeba bedzie wrzucic reklame z IP na serwa.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#35 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 28 kwietnia 2008 - 01:16

Serwer uruchomiony, jeszcze surowy nieustawiony, ale można już dodać do favorites i testować.
resztę danych teamspeak i HLTV podam później...

IP serwera 193.33.34.23:27018
  • 0

#36 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 28 kwietnia 2008 - 01:32

gitara :D nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze dzieki zmianie hostingu serwer bedzie jeszcze lepszy :D mimo moich wczesniejszych obaw :]
  • 0

Dołączona grafika

#37 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 28 kwietnia 2008 - 02:12

niezle, wieczorem moze przetestuje. mam nadzieje ze nie bede mial lossa i choka w koncu i bedzie mozna komfortowo walic hetżoty.

Użytkownik RahH edytował ten post 28 kwietnia 2008 - 02:53

  • 0
Dołączona grafika

#38 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 28 kwietnia 2008 - 02:14

A do kiedy dokladnie ta z szutersów bedzie chodzila jeszczE ?
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#39 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 28 kwietnia 2008 - 03:01

11 maja o ile sie nie myle
  • 0

Dołączona grafika

#40 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 28 kwietnia 2008 - 04:09

jak tak to chyba troche za wczesnie wykupiony gamesnet ;] ale dobra, trzeba bedzie wszystko poustawiac dobrze.

narazie wbiłem sam to wszystko smiga elegancko, ciekawe jak bedzie przy full serwie i z pluginami naszymi...
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0