Skocz do zawartości


Zdjęcie

po przerwie.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 17 maja 2008 - 11:00

nick: po przerwie
Steam id na screenie
Demo załączone.
Ew. czit: wh i anty flesz.

Koleś strasznie lamił, nagle reconnect i wymiot patrzy sie bezczelnie na kolesiów przez sciany, chodź nie zawsze ich zabija bo widać, że nie umie grać. ewidentne wh i nie potrafil tego ukryć, posiedzialby jeszcze minute na serwie i już by otrzymał perma ode mnie. Warto zwrócić uwage na runde 20 (stan 11-8). Kampi z awp na respie ct, nagle dostaje 2 flesze na ryj, u mnie był śnieżno biały ekran, nic a nic nie widać, a on zabija kolesia z awp nie wiem czy strzelił na farta, czy poczekał aż on wyjdzie, czy może miał anty flesza i widział wszystko choć nie powinien nic, warto zwrócić na to uwage.

Załączone pliki

  • Załączony plik  sdif.JPG   94,44 KB   33 Ilość pobrań

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 26 października 2008 - 07:49

  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#2 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 17 maja 2008 - 11:32

Predator widac Twoje wh ;f :D
  • 0
:>

#3 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 19 maja 2008 - 02:55

Laki mądralo admin ESP :P
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#4 KSW16

KSW16

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 21 maja 2008 - 06:53

Hahahaha ale koles :D:D:D jesli to byl ten sam co koles o nicku "przerwa" to widac, ze sie ladnie zestresowal keidy to robiac reconnecta wychodzil przy 0:6 i od razu 1 akcja kiedy to wszedl pod nickiem "po przerwie" na server cofa sie i czeka az wyjda z trupii kolo gali i nawet do konca nie czekal tylko walil przez drzwi i potem skacze i udaje, ze go nie widzi przez drzwi tylko tak dla sciemy ...nastepna akcja wbija do trupi od razu banka cofie sie i beszczelny skan przez sciane na gale poprostu ZAL goscia 100% wh i tyle :)
  • 0

#5 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 21 maja 2008 - 07:31

Czy ogladales chociazby demko ?!

Tam 2 gosci jest po przerwie. jak w temacie i przerwa :/, ogladac po przerwie. a nie przerwe :/

Do czasu wyjscia gral czysto,( demko mozecie ogladac przy koncu bo potem reconnecta zrobil ) potem akcje gdzie Predatora zabil z patriota o ile dobrze pamietam tez czysto bylo, slyszec was obu mogl wiec tutaj nic z tego, nastepnie akcje ktore mi sie nie podobaja to jest gdzie stojac na gali wyczekuje terro stojac na dlugiej, odrazu celownik na gorze w piasku trzyma iz wie, ze stamtad wyjdzie terro pierwszy, nastepna akcja to jest w trupie idzie nikogo sie nie obawiajac przed tym oddajac kilka strzalow odrazu po wejscia do trupa z B w typka ktory stoji na gorze przy respie, nigdzie sie nie rozgladal w tej rundzie "."

31:30 - no flesz ?! centralnie w niego strzelil po tym jak juz bialy przeskoczyl ( nie mial prawa go zabic, no chyba ze na totalnym farcie bo bialko niesamowite musial miec ) nie mogl o tym wiedziec, mimo to juz nie wyczekuje. Jak dla mnie po tym wyjsciu i wejsciu zalaczyl smierdziela.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 23 listopada 2008 - 10:38

  • 0

#6 KSW16

KSW16

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 21 maja 2008 - 07:36

"czy ogladales chociazby demko ?!"

tam 2 gosci jest po przerwie. jak w temacie i przerwa :/, ogladac po przerwie. a nie przerwe :/

Boze chlopie napisalem slowo "JESLI" to byl ten sam co przerwa ;/...wiem, ze mnie nie lubisz i wiem, ze masz tu wtyki, bo jestes tu poprostu dlugo, ale nie urazajac Cie naucz sie czytac ze zrozumieniem :O niehcce sie tu klocic z nikim, ale taka jest prawda

Użytkownik KSW16 edytował ten post 21 maja 2008 - 07:36

  • 0

#7 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 21 maja 2008 - 07:48

Nic nie powiedzialem takiego, ze Cie nie lubie wiec nie wiem skad te przypuszczenia :O Nie znam Cie przecierz, 1 raz na forum widze. Wtyki to mam w domu w scianach.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 23 listopada 2008 - 11:44

  • 0

#8 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 maja 2008 - 08:03

pobijcie sie
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#9 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 maja 2008 - 08:45

pobijcie sie



spamer! :D bijo sie o to kto bedzie od cziterow na forum ! :X :D
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#10 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 21 maja 2008 - 08:57

Ja juz napisalem mi to zwisa czy cos dostane czy nie, dostane bede sie cieszy, nie dostane tez sie bede cieszyc nie jestem materialista ze cos za cos musze miec, ja nie musze miec nic, nie walcze o nic, demka mialem w poniedzialek ocenic wiec nadrabiam tylko.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 23 listopada 2008 - 10:39

  • 0

#11 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 21 maja 2008 - 11:10

28:15 - ładnie sobie ogląda ściany na B [SCREEN 1] [SCREEN 2] [SCREEN 3]
28:31 - wchodzi do trupy z celownikiem na Patriot'a [SCREEN 1] po prawej miał gościa 'nie ogarniam' który czekał przed trupą na jakiegoś raszera i on widząc to zrobił skok na +duck. Później gdy bl00keRs zabił gościa z przed trupy od razu poszedł z niej przez BS'a jak by wiedział że tam nikogo nie ma [SCREEN 2]
29:33 - widzi że nikt nie idzie trupa więc zaoszczędził sobie skanowania ( chodź nie wiem czy czasem nie szedł tam nad słuchiwac ). dalej przy samym respie, daleko przed trupa stoi Mr. czapka którego od razu wypatruje przez ściane [SCREEN 1] [SCREEN 2] później schodzi wypatruje sobie z górnej trupy bJszopa [SCREEN 3] który stoi na środku, lecz widzi że ktoś go zabił więc idzie sobie jak gdyby nigdy nic na środek z HE ( :O ) [SCREEN 4] [SCREEN 5], gdy już oblukał sobie środek i dolny trup znów wybrał się do górnej trupy i zobaczył za skrzynią czapke i chamsko przez nią na niego nacelował [SCREEN 6].
30:28 - patrzy się z gali na tą długą patrzy, patrzy i patrzy nie ruszając celownikiem [SCREEN 1], gdy nagle widzi, że to MAc będzie wychodził pierwszy od razu bierze celownik wyżej [SCREEN 2]. Gdy terro weszło na BS'a on schował się wgłąb galerii, chociaż nie widział żeby jakikolwiek gracz przechodził za ściane on zaczął skanowac [SCREEN 3]

dalej chyba nie trzeba opisywac, jak dla mnie ban jak coś moge zacząc dalej opisywac pojerzane akcje...


  • 0

#12 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 22 maja 2008 - 08:56

No to owi banuj, a ty quit co myslisz o tym momencie z fleszem ?
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#13 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 maja 2008 - 10:47

http://slmdnk.org/cs...ls.php?bid=2855
jest z deka wiecej adminow z dostepem do amxbans
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0