Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czas na mapcykl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
153 odpowiedzi w tym temacie

#101 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 07:15

To jak będzie grało "dosyć dużo osób" to daj znać, bo jakoś nie zauważyłem. Co z tego, że na serwerze pokazuje np 10 osób, jak grają tylo 4 osoby, może 6. Reszta ściąga, a jak ściganie to albo wychodzi, albo stoją afk lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> Tak samo było z russką, pamiętam jak była w tym map cyklu to grałem z kaczorem 1on1 w weekend w środku dnia lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' /> lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />

Ja jestem jak najbardziej za standardowymi mapami, ale nie mówie "nie" mapom niestandardowym. Pisałem wcześniej piranessi, tawerna, cpl mill, chateau(wczoraj grało sie super nie dumbass ;d), office, bo mapy typu weestwood czy ratsy to się nadają na jakieś w3, a nie na gre tp

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 02 czerwca 2008 - 07:19

  • 0

#102 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 07:22

Przyklad ?!
Kilka dni temu mapa de_cpl2fire czy cos takiego serwer full byl 3-4 osoby mapy sciagaly a reszta grala, jak ma byc full graczy jak ciagle mc sie zmienia i niechcecie dac ludziom pograc na takich mapkach to albo zmieniacie po chwili jak niestandardowa wejdzie, nie kazdy ma niestandardowa mape na kompie wiec musi ja normalnie zassac najpierw zanim wbije, sciagna wbija - pograja, przyklad ruska elegancka mapka jak reszte co mialyby byc w mc, da sie pograc elegancko.

Grales z kaczorem 1on1 ale niektorzy moze pamietaja jak stara Tawerna byla na shootersach na niestandardach bylo dosyc duzo ludzi na takim cpl_fire nawet z Masmixem gralem, stoperem tez bodajze kiedys to bylo full :O

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 02 czerwca 2008 - 07:23

  • 0

#103 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 07:43

Raczej pamiętają, bo tak dawno to nie było B) Ale ja pisze o cpl strike a nie fire. To, że ludzie grają na fire to wiem, tylko tam to 90% ludzi gra czyste ffa, a nie o to tu chodzi B) Od kilku dni jest w map paku cpl strike no i komedia w ciągu weekendu trafiłem na tą mapę chyba 3 czy 4 razy i najlepszy wynik to było chyba 4on4 ;p


A no i z kaczorem grałem właśnie na starej tawernie kilka miechów temu B)

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 02 czerwca 2008 - 07:44

  • 0

#104 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 02 czerwca 2008 - 08:37

Od kilku dni jest w map paku cpl strike no i komedia w ciągu weekendu trafiłem na tą mapę chyba 3 czy 4 razy i najlepszy wynik to było chyba 4on4 ;p


dokładnie, a ja bym wolał de_italy_gign świetna mapa grana na wielu serwerach i bez hostów http://www.fpsbanana.com/maps/10253 wrzuciłbym ja za jakąś cpl bo i tak na nich nikt nie gra a admini muszą zmieniać na standard bo ludzie uciekają

Użytkownik mOON_ edytował ten post 02 czerwca 2008 - 08:38

  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#105 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 08:38

na de_cpl_strike było, jest i będzie pusto na serwerze

ta mapa powinna być zakopana i zapomniana. nie wiem po co do niej wracacie po raz nie wiem który. ona bywała w mc już nie raz i zawsze kończyło się tak samo 3on3 w porywach. nic tego nie zmieni. nawet w szczytach popularności Tawerny jak leciała to wychodziła połowa graczy.

czemu daliście cpl_fire skoro jest nowsza wersja clan2_fire do której mamy strefy. to jest słaba TP mapa, ale dla odmiany może być w mc jezeli chcecie.

o ruskiej zapomnijcie ta sama historia co cpl_strike. chociaż tą mapę akurat lubiłem i ostatnim czasie mojego grania w zasadzie tylko na niej grałem.

dustyaztek - nie wypowiem się, bo nie rozumiem sensu grania tej mapy. dusto-shitowe tekstury brr.... zwykły aztec jest piątą co do popularności mapą, grana na większości serwerów. poza kilkoma przeciwnikami, nikt z niej nie wychodzi. jedynym jej minusem jest awp.


chcecie nowości jest ponad 1000 map de_ do cs1.6. wiele z nich jest super i nadwałaby się do grania. poszukajcie, a nie odgrzewacie stare zaplesniałe pyrki takie jak cpl_strike.

to tylko moje 0.02€ do sprawy, poza tym róbcie co chcecie.
  • 0

#106 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 02 czerwca 2008 - 09:44

dlatego co chwila zmieniam zgodnie z sugestiami. Na cpl_strike gralem raz 7vs 7 a potem wszystkie inne jak byla ladowana to bylo 3vs3 wiec poleciala. D

Dusty aztec ludzie graja i im sie podoba, ale to jest nadal aztec ktorego na naszym serwerze ludzie nie potrafia grrac bo jest awp vs awp i najprawdopodobniej tez poleci. Clan2 fire byla u nas, predzio zaproponowal cpl_fire ze wzgledu na dodatkowe korytarze co by bylo lepiej dla terro. Sprawdzimy ją i jak sie nie da na niej grac to sie wroci do clan2_fire...

Russka tez jak wczesniej pisalem - miala swoje 5 minut - czasem udawalo sie pograc a z reguly bylo 2vs2
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#107 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 02 czerwca 2008 - 10:59

akurat na ruskiej za czasow swietlnosci jak sie gralo po poludniu to zawsze bylo minimium 6vs6 :) a ta mape zawsze lubilem bo nie byla jednostronna. dalo sie fajnie pograc TP. a co do cpl_strike mapa fajna ale malo popularna ;/
  • 0

Dołączona grafika

#108 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 02 czerwca 2008 - 02:32

cpl_strike- mapa swietna, ale wywalic z mc- bedzie pusto
russka- j.w, moze troche mniej ludzie z niej wychodza, mozna dodac tak za pare miechow? W wakacje? (na probe)
cpl_fire- tu wiadomo ta mape graja -> czyli zostawiamy
dustyaztek- nie gralem, ale juz bym wolal zamiast niego (skoro "zmieniamy" azteca) azteca 1.5...

Użytkownik Masmix edytował ten post 02 czerwca 2008 - 02:33

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#109 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 03:25

Nie rozumiem co się wam nie podoba w zwykłym aztecu. Bo mało fps ? Skoro aztec to takie gówno, to czemu zaaaaaawsze jest praktycznie full B) B) B) B) B)
  • 0

#110 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 02 czerwca 2008 - 03:31

westwooooooooooooooooda dac bo dobrze sie gra na tej mapie! i russka nie jest duza mapą.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#111 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 02 czerwca 2008 - 03:50

duza = ciezka


ma grubo ponad 10 mb wiec oznacza to z 5 min sciagania
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#112 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 05:24

rzadko mam stima odpalonego, ale teraz patrzyłem jak ludzi przerzuca i było tak: inferno 17/17 potem cpl_fire i nagle 7/17. teraz cały train musiał upłynąć, żeby było 14/17
  • 0

#113 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 czerwca 2008 - 09:17

Hej kasztany.
Mam kompromis w tej sprawie.

DE_SURVIVOR !

No k... Można przecież spróbować. Sprawdzić czy się ... sprawdzi no :to_pick_ones_nose2:
Znamy frekwencje przy tym, przy tamtym... sprawdźmy kolejną propozycję. Nie wypali, to odpadnie. Aż zostaną najlepsze.
(No chyba, że nie ma na tej mapie stref i jest to jakimś problemem)

Użytkownik MilczaR edytował ten post 02 czerwca 2008 - 09:18

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#114 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 09:20

stref niet. problema też niet. trochę czasu trzeba żeby zrobic. no i ktÓś musi dać screeny gdzie te strefy mają być.
jak przekonasz kolegów, zrobisz screeny, Owi da mape do mapcycka, to jak zrobie strefy.


ps/ no i przydałyby sie drogowskazy na bsy, bo ja sie gubię na tej mapie. ;p
  • 0

#115 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 09:23

w sumie mozna by dodawac niektore mapy do mc po tygodniowo i zobaczyc czy sie sprawdzaja, jak ludzie beda grali to mozna zostawiac albo wywalac i zamiast nich dodawac inne.
  • 0

#116 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 czerwca 2008 - 09:23

Tylko szkoda, że ja nie wiem, gdzie te strefy powinny być ...


--

a może i wiem (cztery to wiem gdzie są na bank)...

Użytkownik MilczaR edytował ten post 02 czerwca 2008 - 09:28

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#117 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 09:27

eee tam. właczasz se mapę, chodzisz, chodzisz, chodzisz, chodzisz i patrzysz gdzie co jest. potem właczasz se boty i grasz z nimi i patrzysz gdzie kampię, gdzie raszują i jak wygląda rozgrywka. potem patrzysz na overwiew mapy i juz wiesz gdzie. robisz screeny wrzucasz na forum i jest.

inny sposób. wchodzisz na serwer na którym jest mapa i sa strefy, robisz screeny, wrzucasz na forum i ok.
  • 0

#118 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 czerwca 2008 - 09:30

Ta hehe. Napocę się, a okaże się, że mapa się nie przyjmie :)
Ale spoko. Zrobię tak. Lecz nie wiem czy dziś.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#119 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 czerwca 2008 - 09:39

hehe ryzyko. nie wiem ile stref zrobiłem do map które się nie przyjęły.
  • 0

#120 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 03 czerwca 2008 - 09:59

se_survivor jest zaj**iaszcza mapka :) byla kiedys w mc na serwerze elpo (non steam) i zawsze gralo duzo ludzi. dawac ja do MC !! :D
  • 0

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0