Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tawerna The Movie II -> ZBIERANIE DEM


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
259 odpowiedzi w tym temacie

#221 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 28 lutego 2009 - 10:24

bl00keRs ależ ty śmieszny...
tak chciałeś zrobić ster movie to daj taki playerbar dla ster


on juz to movie zrobil ^^

a co do samego postu blokersa to jest zalosny ^^
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#222 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 lutego 2009 - 10:28

Nie czepiajcie sie blokersa chłopak sie starał :D lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> . Pomaluj i będzie ładnie :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#223 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 28 lutego 2009 - 02:26

Dzieki za rade, kazdy sie uczy na bledach a ja chcialem pomoc jedynie :( :( :( Tak sie swieci swiat szczerych checi...
Widze sobie ze Tawerna muwi#2 i mialbyc w wrzesniu, padzierniku, grudniu teraz widze, ze w tym miesiacu mialbyc gotowy, wiec myslalem, ze autor filmu potrzebuje pomocy i wrzucilem cos swojego ale widac nikomu sie nie podoba :(
  • 0

#224 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 28 lutego 2009 - 04:16

Dzieki za rade, kazdy sie uczy na bledach a ja chcialem pomoc jedynie :( :( :( Tak sie swieci swiat szczerych checi...
Widze sobie ze Tawerna muwi#2 i mialbyc w wrzesniu, padzierniku, grudniu teraz widze, ze w tym miesiacu mialbyc gotowy, wiec myslalem, ze autor filmu potrzebuje pomocy i wrzucilem cos swojego ale widac nikomu sie nie podoba :(

nie robię na odp***** typu wrzucam 42232132 presetów z magic bulleta a potem płaczę, że to niby rendering ściemnił obraz tak, że nic nie widać. Idź lepiej postrzelać na ten swój Ster może tam kolegów znajdziesz.

Użytkownik MaCho edytował ten post 28 lutego 2009 - 04:16

  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#225 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 28 lutego 2009 - 06:20

Dokładnie, blookers jape zamknij i idź na swój ster. Zrobiłeś "film" w miesiąc nie no szacun. Film w którym gówno widać, bo jest ciemny, film który ma "fantastyczny" playerbar, film który ma wywalone w kosmos czcionki i najlepsze, fragi nie są w 101% zgrane z muzyką, która też jest gówniana (a tak sorry, w outro dales strony sponsorów w rytm muzyki ohoh). Dlatego się tak nie rajcuj, bo to, że dzieci na sterze mówią, że film jest fajny nic nie znaczy. W ogóle jak można brać pod uwagę komentarze osób, które uważają, że Twój film jest lepszy od Annihilation 2 hahahahahahahahah
  • 0

#226 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 28 lutego 2009 - 06:33

Tylko przypomne nazwe i cel stworzenia tego tematu zanim nastepna osoba zrobi offtop


Tawerna The Movie II -> ZBIERANIE DEM, Zbieranie dem na 2 cześć Filmu.
  • 0

ws2xe1.jpg


#227 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 lutego 2009 - 09:31

Moge dac demooo gdzie zabijaaam all ct na surviovorze moge moge?:> 1on7 i wszystkich 7 pocisnaleeem :D ale to jutro dodam jesli moge xD

Użytkownik FFFF edytował ten post 28 lutego 2009 - 10:45
polaczysz posty, zeby sie Konio nie czepiał

  • 0

#228 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 01 marca 2009 - 12:08

Bodzio nie napinaj sie tak bo Ci zaraz galy wyjda na wierzch i nie ujrzysz z wrazenia TM II a bede grac tam gdzie mi sie zywnie podoba miszczuniu, MaCho w porownaniu do Twojego filmu, ktory zrobiles miesiac temu to jak slon do mrowki a gowno wiesz co dodalem do klipu, spojrz na swoja czcionke w tym filmie, spojrz na kolory ? eee chyba jeden kolor na caly film taki sam wlozony z MB, wiec gadaj co chcesz, Bodzio nie no szacun ogladales film na YT z rozdzialka 320x240 i stwierdzasz, ze nie widac nic. Widac, zazdrosc ludzka nie zna granic, wiem, ze Ci mnie brak ale czasy sie zmieniaja i widocznie tak mialo byc i nie wiem po co w ogole te komentaze nonejmow, chcialem pomoc a mi tu wjezdzacie dzieci ...

A jak nie wiesz, ze VD sciemnia obraz to rzeczywiscie zaj**isty z Ciebie moviemaker MaCho, hahaha.
Nie musisz stukac juz na klawiaturze aby mi odpisac i wjechac niczym troll bo i tak nie mam tu zamiaru zagladac.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 01 marca 2009 - 12:11

  • 0

#229 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 01 marca 2009 - 12:13

to idz sobie stad bo przyszedles nie wiem po ch** i wprowadzasz nerwowa atmosfere :0
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#230 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 01 marca 2009 - 12:22

Ale prosze Cie jaka nerwowa ? To ze chcialem pomoc ? Nie kazalem Wam tego umieszczac a jedynie podsunalem pomysl, ciekawe czemu innych np. wormsa.dll ktory tez wrzucil swoj pb nie zjechaliscie jak mnie, bo co, bo poszedlem sobie gdzie indziej ?! Wciaz jestescie tacymi szarymi nonejmami jakim jestem ja i bylem, wiec nie wiem po co te spinki...
Powinienes sie cieszyc, ze ktos sie interesuje i chce pomoc ...

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 01 marca 2009 - 12:23

  • 0

#231 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 01 marca 2009 - 12:25

Dokładnie, filmów nigdy nie oglądam na streamie, straciłem te 30 minut i pobrałem te 300mb, ale niestety, Twój film w 101% nie zasługuje aby pozostać na moim dysku. Idź rajcuj się postami, że Twój film jest lepszy od annihilation 2 lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
W porównaniu do innych filmów Twój film jest ciemny, a w miejscach jak ct resp na d2 broń to czarna plama i nie powiesz, że nie.
Chciałeś pomóc ? Wrzucając jakieś gówno z painta ? Idź lepiej tam na forum i poopowiadaj im w shoutboxie, jakie masz dresy, jak tam impreza i o dmuchanej lalce.
  • 0

#232 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 01 marca 2009 - 12:27

Uspokoilibyscie się troszke. temat dotyczy zbierania dem.

Fakt blookers wprowadzil zamieszanie - ale tez z drugiej strony pokazal to co i ja widze - temat tego filmu przeciaga sie niesamowicie długo. Macho w miedzyczasie zrobił kolejny film a nasz film stoi. Dziwne to troszkę, nieprawdaż??? Podobno darowanemu koniowi (pozdro Konio) nie zagląda się w zęby - dlatego tez czekamy.


Nie pozwolcie tej dyskusji wyjsc poza pewne ramy kultury
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#233 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 01 marca 2009 - 12:40

Dokładnie, filmów nigdy nie oglądam na streamie, straciłem te 30 minut i pobrałem te 300mb, ale niestety, Twój film w 101% nie zasługuje aby pozostać na moim dysku. Idź rajcuj się postami, że Twój film jest lepszy od annihilation 2 lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
W porównaniu do innych filmów Twój film jest ciemny, a w miejscach jak ct resp na d2 broń to czarna plama i nie powiesz, że nie.
Chciałeś pomóc ? Wrzucając jakieś gówno z painta ? Idź lepiej tam na forum i poopowiadaj im w shoutboxie, jakie masz dresy, jak tam impreza i o dmuchanej lalce.



Nie wyczules ironii dziecko drogie ale zrobilem to w nieco inny sposob aby pokazac czy moze takie cos przyspieszy prace. Mialem dokladnie to samo na mysli co Owi napisal posta wyzej.
Wiem, mozecie mi miec za zle, ze przeszedlem do konkurencji i mam to w d*pie, bo z pewnoscia gdybym skonczyl grac w cs'a i byscie o tym dobrze wiedzieli to nie bylo by takich tekstow...Widac czesc osob tutaj widzi tylko dobrych ludzi jak graja na Tawernie i sa swoimi nic poza tym a tych co kiedys grali, mimo to, ze git ludzie byli i robili aby jak najlepiej bylo sa to odrazu niech sp***dala...
  • 0

#234 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 01 marca 2009 - 01:11

Ok w swietle nowych informacji

http://www.forum.net...macho-t823.html

Pierwszy movie... hmmm ... ktos tu nam nałgał deczko...


Nie robić offtopa bo bedziecie mieli blokade pisania postów
  • 0

#235 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 01 marca 2009 - 01:30

Oj Owi patrzę że i ty już szukasz dziury w całym...Przeczytaj pierwsze 1-3 strony i tam nigdzie Maczo nie napisał że już coś zrobił, napisał tylko tyle że pomagał w tworzeniu filmów np. IGNITION 2 co jest prawdą bo jest nawet wymieniony na końcu filmu w Thanksach

Nie chcę nic stwierdzać ale sam chyba tego linku akurat nie wykopaleś, co ?
  • 0

#236 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 01 marca 2009 - 01:33

Nie szukam. Tylko naprawdę to sie dziwnie długo przeciąga. Chcialbym aby macho utwierdził nas w przekonaniu ze ten film robi. I dał jakiś realny czas jego ukończenia. To wszystko.

Naprawdę doceniam inicjatywę zrobienia czegoś dla społecznosci dlatego czekam, jednakze minelo sporo czasu a nie ma zadnych wiesci o tym jak to idzie. Nikt nie widział próbek tego jak to wygląda.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#237 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 01 marca 2009 - 01:38

Nikt nie widział próbek tego jak to wygląda.

nie mów o czymś czego nie wiesz.
  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#238 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 01 marca 2009 - 01:43

ja moge tylko tyle powiedziec ze jak kiedys bylam u macza to pokazywal mi zbiory tych wszystkich demek ktore mu wysylacie
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#239 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 01 marca 2009 - 01:43

Ja osobiście mogę cię zapewnić że napewno wszystko nie stoi w miejscu, głupio tak odpowiadać za kogos ale mam częsty kontakt z Maczem i dostaję co rusz jakieś Newsy odnośnie filmu.Oczywiście nic tu nie piszę gdyż cały film stracił by swój urok gdyby wszyscy wiedzieli co się kiedy i jak dzieje :P Aktualnie widziałem już kilka fragpartów i teraz ściągam niemal że końcową wersję :P (Która oczywiście może ulec zmianie) Maczo cały czas stara się to ulepszyć film co by nie było to jakieś Gówno
  • 0

#240 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 01 marca 2009 - 01:46

To ja się zapytam - dlaczego nikt z ogółu tutaj nie był o tym poinformowany - potem nie dziwcie się ze takie opinie chodzą. Ja wiem ze nie mozna calosci nikomu pokazac. Jednak poinformowac ogol o postepie prac wypadałoby.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0