Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mafju


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 30 lipca 2008 - 09:20

Data zdarzenia: 29.07.2008 r.
Nick podejrzanego: Mafjuu
STEAMID: STEAM_0:1:2811755
Ewentualny rodzaj czitu: brak screenów
Kto złapał: ia
Link do dema: no właśnie z demami jest jest problem, ja nie moge ich ściagnąć, a potrzebne są te:
Tawerna-0807291625-de_piranesi.dem
Tawerna-0807291651-de_vertigo.dem
Link do screena/profil gracza: http://tawerna-cs.or...yer.php?id=1341
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#2 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 30 lipca 2008 - 09:42

To jak ściągniesz dema to od razu opisz akcje, a nie dajesz pierwszego lepszego typa i `joł joł obejżcie go sobie.`.
  • 0

#3 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 30 lipca 2008 - 10:22

no podal go tu bo nei dal skrenow wiec nie jest 'pierwszym lepszym typem' :D ;] choc czasy mogl podac ^^ ale sam by je musial szukac tak jak i Ty teraz a to nie jego dzialka wiec ocb? :)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#4 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 30 lipca 2008 - 10:33

skoro nie ma ss to sami macie sprawdzic demka...
  • 0

Dołączona grafika

#5 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 30 lipca 2008 - 11:16

Wczoraj juz chcialem sciagnac te demka, i gadalem z Owim bo mialem podobna sytuacje i okazalo sie, ze cos z hltv bylo i od 14-22 nie nagrywalo demek, nagrywalo ale sa one puste -.- Takze nici z tego, temat zamykam bo i tak nie ogladnie nikt bo nikt z hltv demek nie sciagnie bo sa zepsute ;]

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 23 listopada 2008 - 12:19

  • 0

#6 Gość_QUIt_*

Gość_QUIt_*
  • Guests

Napisano 31 lipca 2008 - 08:22

no podal go tu bo nei dal skrenow wiec nie jest 'pierwszym lepszym typem' :D ;] choc czasy mogl podac ^^ ale sam by je musial szukac tak jak i Ty teraz a to nie jego dzialka wiec ocb? :)


Ułatwi mi tym pracę, i będę zwracał szczególną uwagę na tę akcje. A skoro oglądał go to niech zapamięta sobie rundy lub zapiszę na karteczce bo nie zawsze mam czas aby oglądać całe demo.


Ja wymagam czasów, bo tak to możecie sobie dawać pierwszego lepszego, a jak napisałem nie mam za dużo czasu, są wakacje i chce sobie też odpocząć. :X
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0