Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyrzucanie c4 na respie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#21 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 22 września 2008 - 08:10

I ani sranie żarem ani kicki/bany/pluginy tego nie zmienia. Poza tym upominani za brak gry tp (w sensie kick/ban) sa tylko zwykli gracze.


gj zgadzam sie w pelni z tym i postem wyzej a pluginy jakies smieszne czy karanie za wyrzucanie paki jest imo z d*py.
  • 0

#22 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 22 września 2008 - 08:36

No nie jesteście w stanie zrozumieć nic, za małe móżdżki macie aby to pojąc. Ja o niebie wy o chlebie, ale juz przywykłem...
róbcie swoje

Użytkownik Masmix edytował ten post 23 września 2008 - 11:42
To wytlumacz to jasniej, a nie od razu ze ktos ma za male mozdzki. Moze ktos ma inny punkt widzenia i tyle.

  • 0
Dołączona grafika

#23 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 września 2008 - 09:32

Ja chyba zacznę właśnie karać tych co wypieprzą byle jak pakę. Też mnie to irytuje. To jest wręcz powszechne na serwerze.

Fukacz przyznałeś się, to spoko, ale Twoja argumentacja może się schować. Masz pakę, mówisz ludziom "za paką", "wbijamy tu i tu, kryć mnie, mam pakę". Innym jakoś to nie sprawia problemu a mają pakę i wbijają pierwsi. Nie chwaląc się do takich osób należę ja, a także FFFF, Tytanowy Janusz, Ramos i inni potrafiący grać dobre TP. Wystarczy mieć jaja.

A i właśnie. Ludzie jak nie macie jaj, to nie grajcie w CS. Za "cykoryzm" chętnie bym pobanował :D

(pisząc o dobrym TP, mam na myśli odpowiednie zachowanie się wobec założonego celu mapy, a nie że niesamowity skill czy coś)

Użytkownik MilczaR edytował ten post 22 września 2008 - 09:35

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#24 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 22 września 2008 - 10:15

tak tylko ja mam mikro zdupcone i zanim bym cos napisal zgarnalbym HSa i upuściłbym pake więc wyszłoby na to samo jakbym sam wbiegł

Ja pake bede ludziom podrzucac i bede to robil najwyzej bede zgranial bany bo szlag mnie trafia jak widze czekających jak hieny na fragi ludzi i cofających. Dlatego wbijam pierwszy i albo robie ownage albo gine od razu i minimalizuje gre bo oczopląsu dostaje przez coponiektórych
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#25 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 23 września 2008 - 01:52

Masz pakę, mówisz ludziom "za paką", "wbijamy tu i tu, kryć mnie, mam pakę".

i co niby wtedy wszyscy biegna za paka? I moze jeszcze biegna dalej jak pierwsza osoba zginie? Nawet jesli sie tak zdarzy ze pobiegna za toba, to jesli zostana wybici, to w next rundzie juz bedzie standard: 3 na dachu, 3 przed kurnikiem i 2 podworkiem.

Użytkownik ulti edytował ten post 23 września 2008 - 01:53

  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#26 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 23 września 2008 - 07:12

Ja powiem tyle co w poprzednim podobnym temacie: Wyrzucenie Paki = Slap do 1 HP i problem z głowy :)
  • 0

#27 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 23 września 2008 - 08:18

wlasnie, ze wtedy powstaje problem, bo przypuśćmy, ze musisz rzucic komus pake z gory np. korona na piranesi i co wtedy? a to tylko jeden przyklad...

Użytkownik stoper edytował ten post 23 września 2008 - 08:18

  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#28 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 23 września 2008 - 08:43

wlasnie, ze wtedy powstaje problem, bo przypuśćmy, ze musisz rzucic komus pake z gory np. korona na piranesi i co wtedy? a to tylko jeden przyklad...


Trzeba było nie iść koroną :D
  • 0

#29 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 września 2008 - 08:49

chodzi o wyrzucanie paki naaa respie kiedy juz wszyscy sie rozbiegli i nagle zauwazamy ze paki nie ma trzeba sie wracac i taktyke diabli wzieli.....a jak paka jest w niedogodnym miejscu to wtedy moze jej sie pozbyc ale po tym jak sie upewni ze ktos inny ta pake zaplantuje (jezeli chodzi wlasnie o korone na pirenesi lub jak tt ma malo hp na drabince od strony respa ct na nuke...jezeli zaraszuje...to tez musi sie tej paki pozbyc wrzucajac ja na gorny bs..na nuke...). :D


wg mnie sleyowac tylko tych co wyrzucaja na respie ta pake...a potem wierzmy tylko w inteligencje gracza ;/.
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#30 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 23 września 2008 - 08:59

ludzie nie kombinujcie.. oO

i co w freezetime nikt nie bedzie rzucal ale skoczny sie freezetime to rzuci byle gdzie zeby jak najszybciej biec.. a takto na respie rzuci ja komus pod nogi... zostawic jak jest i tyle;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#31 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 23 września 2008 - 09:05

To wytlumacz to jasniej, a nie od razu ze ktos ma za male mozdzki. Moze ktos ma inny punkt widzenia i tyle.


wlasnie, ze wtedy powstaje problem, bo przypuśćmy, ze musisz rzucic komus pake z gory np. korona na piranesi i co wtedy? a to tylko jeden przyklad...


TYLKO i wyłącznie
w przypadkach nieuzasadnionego dropa, lub kompletnie bezinteresownego porzucania c4 na respie, pół biedy jak ktoś ją podniesie, gorzej jak zostanie, to bedzie jak wczoraj na piranesi - bs zajęty i nagle pada pytanie "-Gdzie paka?!?!" "-na respie..."

edit.

...skoczny sie freezetime to rzuci byle gdzie zeby jak najszybciej biec...

to bez paki szybciej sie biega? <_<

Użytkownik Atze edytował ten post 23 września 2008 - 09:07

  • 0
Dołączona grafika

#32 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 września 2008 - 09:11

i co niby wtedy wszyscy biegna za paka? I moze jeszcze biegna dalej jak pierwsza osoba zginie? Nawet jesli sie tak zdarzy ze pobiegna za toba, to jesli zostana wybici, to w next rundzie juz bedzie standard: 3 na dachu, 3 przed kurnikiem i 2 podworkiem.


No widzisz ulti, nie grasz ostatnio, to nie wiesz co się dzieje na serwie :)
W zasadzie to i ja nie wiem, co się dzieje za dnia, ale późnym wieczorem i wczesną nocą w T jest dobra gra zespołowa, w porywach do bardzo dobrej. Są pewni ludzie, którzy od niedawna uczęszczają na nasz serwer i dzięki nim, a także i mojej osobie, takie sceny typu "walimy z paką tu i tu" są coraz częstszym zjawiskiem.
Tu usytuowanie paki nie jest istotne, bo czy biegnie wtedy pierwsza czy szósta, to i tak wbije. Nie ukrywam, że 1/3 teamu może spękać, bądź pobiec frywolnie, ale to już bajka nie do tego tematu.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#33 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 23 września 2008 - 09:16

MilczaR :D po 1.. widze ze Ty strasznie skromny jestes :D :P po 2.. to jest noc.. inni ludzie graja.. jak to mowia bardziej ogarnieci, starsi ^^

Atze.. nie chodzi mi o to ze bez paki sie biega szybciej :D ale ludzie beda ta pake rzucac byle gdzie.. nie patrzac czy spada komus pod nogi czy nie;] rzuca na odwal sie i leca.. a respie z freezetimem przewaznie patrza gdzie ta paka leci i celuja tak aby ktos ja wzial ;X
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#34 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 września 2008 - 09:56

Will musiałem napisać, że i dzięki mnie, bo inaczej wyszłoby, że to za sprawą wspaniałomyślnych graczy doszło do gry zespołowej, bez mojego wkładu :) Chyba mnie rozumiesz. A wiedziałem, że tak to będzie zrozumiane, kiedy pisałem :D

Uważam, że jeśli dobrze się pilnuje serwera, to nie ma różnicy czy to dzień czy noc. Tym bardziej, że za dnia ponoć adminów jest więcej niż tylko jeden... Ba. Więcej niż trzech.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#35 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 24 września 2008 - 10:02

dajcie se spokój. nic z tego nie wyniknie. podobna dyskusja była juz w temacie plugina co karał za wyrzucanie paki.

prywatnie popieram Atze.
żadne tłumaczenia i wydumane powody do wyrzucania paki do mnie nie trafiają.
ze wszystkiego co przeczytałem jedynie przypadek o którym pisał stoper ma sens. może by się znalazło kilka takich.
generalnie paka przeszkadza w statsowaniu, reszta argumentów to zwykły kit.

dawno już zapomniano o co chodzi w tej grze. w zasadzie paka jest zbędna i tylko przeszkadza. najlepiej wywalić pakę z gry i grać do ostatniego. kto przeżyje ten wygrywa ^^;>
  • 0

#36 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 24 września 2008 - 10:43

No skoro popierasz Atze to wrzuć tylko plugin i z dyni :diablo:
  • 0

#37 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 24 września 2008 - 10:45

jak widac z wypowiedzi nie da rady tego zrobic, zamknac juz to bo nabijaja sobie...
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#38 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 24 września 2008 - 10:56

j/w nie chcę nabijać tylko sprostować otóż chodzi o to że: Wiadomka że całym serwerem jest społeczność na nim grająca i to ona właśnie (Czyli my wszyscy tu zgromadzeni w tym temacie) mamy prawo głosować o jego losie ale i tu się pojawia jeden szkopół mi.n różne poglądy - jednemu nie podoba się wyrzucanie paki a drugi to właśnie robi i skoro zostało to już stwierdzone że takie tematy i zbędne dyskusje nic nie dają więc tu pojawia się rola HA serwera który ma ważny głos w takich sprawach i gdyby on "coś" orzekł (np. wprowadzenie w/w pluginu) reszta osób musiała by się temu podporządkować wiadmomo że jedni by się z tym szybciej oswoili a drudzy dłużej lub wcale.Generalnie o to mi biega że niech HA ma prawo i może wprowadzić takie zmiany na serwerze jakie uważa za rozsądne.Ehh mam nadzieje że wiecie o co mi biega

PS: i teraz nie warto się spierać czy mam racje czy nie tylko poczekać co na to powie "Czerwony"

Użytkownik w0rms.dll edytował ten post 24 września 2008 - 10:58

  • 0

#39 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 24 września 2008 - 11:25

?aden plugin w0rms.dll tu nie pomoże, to leży tylko w gestii adminów, a że jest jak jest to...


...tylko poczekać co na to powie "Czerwony"


...nic z tego nie wyniknie...

też tak już stwierdziłem, dlatego pisałem wyżej, żeby robili swoje, ja też będę robił swoje.
  • 0
Dołączona grafika

#40 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 24 września 2008 - 12:29

prywatnie w wielu przypadkach mam zupełnie inne zdanie niż to co oficjalnie robię. wspólnie z Owi'm zarządzany tym serwerem, ale robimy to zawsze biorąc pod uwagę oczekiwania graczy. tym bardziej, że sami nie gramy, więc w zasadzie jest nam obojętne czy paka jest czy jej nie ma. często proponujemy jakieś rozwiązanie, ale wprowadzamy je tylko wtedy, kiedy gracze to akceptują lub przynajmniej nie krzyczą głośno przeciw. plugin karzący za wyrzucanie paki był przez chwilę i był wielki krzyk. został więc wyłączony.

ponieważ sprawa wypłynęła ponownie, mogę zaproponować następujące rozwiązanie:

slap 20hp za wyrzucenie paki w ciągu pierwszych 10s rundy.

trochę zniechęci do wyrzucania paki na respie, pozwoli jednak na "rozgrywanie" paką w pobliżu bs'ów.
proszę o rzeczowe wypowiedzi, mnie na tym nie zależy szczególnie, więc nie zamierzam się o to kłócić.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0