Skocz do zawartości


Zdjęcie

18/19 na serwerze a ja wejść nie mogę?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 29 października 2008 - 10:30

ej ziom kto kogo ma w d*pie?



a Tobie co?


mi? chyba wam... i to od dluzszego czasu.

Dziki pyta czemu nie moze wejsc na serwer jak jest 17/19 pomimo ze ma wykupionego slota. Jest to chyba dosc dziwna sytuacja ktora nie powinna miec miejsca. Grzecznie zapytal, oczekiwal wyjasnien a co dostal?

to macie pograne i tyle w tym temacie


do czasu naprawy przez valve tego co nabroili ja umywam rece od problemów zwiazanych z amxxem.


bo Twoj komp nie spelnia standadowych wymogow tej gry


to sa odpowiedzi adminstratorow? Ludzi ktorzy sa tutaj jak d*pa od srania zeby pomagac graczom? No ale na tawernie od dluzszego czasu widac mentalnosc admina i jego zachowanie wobec innych.

Zastanowcie sie nad swoim zachowaniem i uszanujcie czas i pieniadze innych.

eot.

ps. dobrze wiesz stoper ze od zawsze wk***ialy mnie takie postawy, wiec nie wiem czemu sie dziwisz.

Użytkownik ReV edytował ten post 29 października 2008 - 10:42

  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#22 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 29 października 2008 - 11:12

czlowieku zrozum ze nie pokazuje ze jest 19/19 ja p*****e musk off......... !!

policz sobie nastepnym razem playerow i dodaj 1 = 19

prosty rachunek

i caps lock off ! bo od krzyczec to my a nie na nas....
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#23 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 29 października 2008 - 11:54

Swoją drogą co niektórzy naprawdę za bardzo się frustrują od tej gry, Dziki mało łba nikomu nie ukręcił od tego slota...Rozumiem ze placisz ale nie jest to też wina ze strony FF tylko Valve.Ja dziś też nie pograłem parę razy a chciałem wejść ale nie rozkręcam jakoś Kambodży na forum :D
  • 0

#24 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 30 października 2008 - 12:42

ROTFL, wszystko to sie stalo po apdejcie zj**anego cs'a i wszyscy od razu placza, ze nie moga wejsc na serwer, owi napisal, ze nic nie zrobi az sie sytuacja nie wyjaśni a wy od razu, ze to my wszystko zrobilismy i mamy w d*pie graczy ROTFL!!!

i jeszcze niby nie szanujemy innych i ich kasy... rev troche przegiales :/

Użytkownik stoper edytował ten post 30 października 2008 - 12:44

  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#25 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 30 października 2008 - 01:25

ta, dokladnie

najlepiej zwalic wine na nas... bo tutaj mozna popyskowac nie ?
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#26 QK

QK

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisano 30 października 2008 - 08:25

to nie jest wasza wina ale sposób jaki to wyjaśniacie nie jest na miejscu

Użytkownik QK edytował ten post 30 października 2008 - 08:25

  • 0
(;

#27 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 30 października 2008 - 08:25

ReV bardzo gładko przeszedłeś na druga stronę barykady. ?atwo jest krytykować cytując zdania wyrwane z kontekstu.
Przypadkiem nie cytowałeś moich postów z wyjaśnieniem sytuacji.

Serwer jest po prostu pełny i dlatego nie można wejść.

Rezerwacja slota nie oznacza, że ktoś na slota na własność, gra 15h w tygodniu a resztę czasu slot będzie pusty.
Rezerwacja oznacza, że jest znacznie łatwiej wejść ponieważ gracz ma prawo do wbicia na zarezerwowany slot. Ale jak serwer jest pełny - czyli ktoś już korzysta z zarezerwowanego slota to nawet HA nie da rady wbić.

Rozwiązania tej sytuacji są trzy:
1- pozostawienie sprawy jak jest, serwer jest popularny i często pełny, stąd trudności z wejściem
2- zwiększenie liczny zarezerwowanych slotów z 1 do 2, gracze bez dostępu do slota będą mieli o jeden slot mniej do gry,
3- zmiana sposobu rezerwacji. Kiedy będzie chciał wejść ktoś z rezerwacją, a nie będzie wolnego miejsca, wtedy najkrócej grająca osoba będzie kickowana z serwera żeby zrobić miejsce.
  • 0

#28 QK

QK

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisano 30 października 2008 - 08:30

Moje zdanie jest takie, ze powinny byc 3sloty max a nie rozdajecie a pozniej gracze po wbiciu na serwer sa kickowani

Użytkownik QK edytował ten post 30 października 2008 - 08:30

  • 0
(;

#29 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 30 października 2008 - 08:36

Qk nie, że rozdają tylko ludzie wykupują także należy im się być w jakimś stopniu uprzywilejowanym skoro inwestują w ten serwer. Kickowanie najkrócej grającego jest dość irytujące wg mnie.. Cóż poradzić, że Tawerna zajmuje dość wysokie miejsce w rankingu polskich serwerów na arenie CS..?;]
  • 0
Dołączona grafika

#30 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 30 października 2008 - 08:37

Przepraszam ogół za moje zachowanie, ale zważywszy na olewające podejście "części" adminów do sprawy troszke się uniosłem. Tyro propozycja numer 3... tak własnie było przed całym tym syfem z valve. Ja wiem że z jednej strony nie fair to jest wobec graczy bez slota, którzy chcieli by sobie pograć a tu ich wywala bo akurat, gdy on wejdzie to po nim wchodzi koleś ze slotem i go outuje :/ z drugiej strony przeciwna sytuacja (czyli taka jak teraz) jest nie fair wobec slociarzy którzy płacą za ów przywilej wbicia pomimo tłumów. A tak wogóle to czymże w koncu jest jeden slot na tyle osób które mają rezerwację :/

Musicie podjąc decyzję na czym wam bardziej zależy. Zrobicie kickowanie ostatniego gracza bez slota... będą oburzeni... ale w sumie nie bardziej niż to miało miejsce przedtem, jakoś nikt wielu postów/skarg nie złożył na to (chyba że ich nie zauważyłem). Sytuacja korzystna dla slociarzy jest korzystna dla serwera. W końcu to są jedyne profity serwera :/ ja osobiście nikomu (w obecnej sytuacji na serwerze) nie polecam już slota gdyż... no cuż... niewielki to plus z posiadania go teraz :/


Przemyślcie to...

PS
Jak ktoś mi napisze żebym zrezygnował ze slota jak mi sie nie podoba jest zbutwiałym jajem =]
  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#31 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 30 października 2008 - 08:47

rozumiem cie dziki w 100%! jak juz poruszamy ten temat to wg mnie opcja nr.3 jest najbardziej uczciwa wobec graczy placacych za slota. "place - wymagam" proste! slot nie kosztuje 1000zl wiec mysle ze kazdy kto nie chce byc kikowany da ten grosz i bedzie hepi.
  • 0

ws2xe1.jpg


#32 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 30 października 2008 - 12:04

weic rev wyjasnie Ci ze problemy z amxxem wynikly w zwiazku z updatem valve - nikt tego nie naprawi bo na razie nie bylo na to lekarstwa - wszystkioe csowe serwery maja z tym problem. Dopoki valve nie naprawi tego co zepsulo my mamy zwiazane rece.

Po drugie nikt nikomu nie wylacza slota w 2 dni po terminie - zawsze jest nawet 10 dni dluzej. Wiec jak ktos nie ma slota przez pare dni to mu korona z glowy nie spadnie. Mial ktos z was slota rowne 30 dni? Zabral wam ktos slota rowno w ten dzien kiedy sie skonczyla kasa?
Nie - wiec kurwa przestańcie smutki pierdolić bo az zal sluchac. KAZDY ma pare dni gratis zawsze. Zazwyczaj jest to dokladnie 14 dni bo 15tego kazdego miesiaca Tyro weryfikuje slota. Wiec jak cos piszecie to sie najpierw zastanówcie.

Dodatkowo dodanie slotów nie zmieni sytuacji. Zrozumcie ze nawet jezlei byloby ich 2 czy 3. To wchodzi 2 osoby ze slotem - i dalej znow nie ma jak wbic....Sytuacja nie poprawi sie liniowo.... To znaczy ze jak jest jeden slot to wbije tylu a ylu graczy a jak dodamy drugi zarezerwowany to wbije ich 2x wiecej. NIe. To nie jest zaleznosc liniowa. Dodajac drugi slot w momentach najwiekszego oblpozenia serwera dostepnosc slota zmieni sie nieznancznie. I tak i tak serwer bedzie full.

Jedynym wyjsciem jest kickowanie tych co nie maja slota.


Dodatkowo zeby wszystkich krzykaczy tu uciszyc liczba wpisów w AMX nie zwiekszyla sie od pol roku. Nie przybylo graczy ze slotem- po prostu serwer jest bardziej oblegany.

DODATKOWO DO KURWY NEDZY - inaczej do was nie dotrze.
JA NA SERWERZE NIE GRAM WCALE. Zagralem pare godzin od 4 miesiecy. Tyro nie gral od roku. NIE MAMY Z TEJ DZIALALNOSCI NAWET GROSZA. Nam wasze pieniadze nie sa do niczego potrzebne. SERWER JEST DLA WAS NIE DLA NAS.
Jak mnie ktos jeszcze raz oskarzy ze ja biore pieniadze to WYWALE NA ZBITY PYSK

paniatno?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#33 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 30 października 2008 - 12:46

:* owi bo ci żyłka trzaśnie :)

Mam trochę KONTROWERSYJN? propozycję. Trzeba zrobić głosowanie. Serwer stoi tylko dlatego że się znalazły na to pieniądze z naszych własnych kieszeni. Więc to my mamy głos decydujący (przynajmniej w moim mniemaniu).


Głosowanie było by czy wrócić do kickowania ostatniego (w kolejności wchodzenia na serwer) gracza na serwie, gdy wchodzi "slociarz". W głosowaniu mogli by jedynie brać udział osoby ze SLOTEM :) bo to jedynie nas dotyczy sprawa. Wiadomo że każdy bez slota powie NIE i nie ma się co dziwić, ale to nie oni utrzymują serwer. Dlatego proponuję założyć nowy topic z głosowaniem. Chyba że po prostu wszyscy jednomyślnie przyznacie mi racje, że tak nie może być jak jest i git :) było by po sprawie...

... no prawie... OWI powiedz mi, lub kto kolwiek inny... czy z powodu tych machlojek z AMX będzie problem ustawić ponownie kickowanie graczy bez slota??

Proszę o konkret komentarze


POZDRO

  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#34 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 30 października 2008 - 01:25

z mojego punktu widzenia nie ma wiekszego powodu aby nie kickowalo graczy. Byla masa oburzenia z tego powodu ale to jedyne w miare sprawiedliwe wysjcie
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#35 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 30 października 2008 - 01:54

A mógłbym wiedzieć jak to się stało że ten plugin został wyłączony? był jakiś taki temat poruszany? czy to sprawka valve?

Ja wiem że oburzenie ze strony graczy istniało i jak się teraz włączy pluga to dalej to będzie miało miejsce. No ale nie widzę innego powodu (oprócz pobudek charytatywnych :P ) by inwestować w serwer jeśli się nie ma z tego większego pożytku (oprócz fun'a z gry na serwie który stoi dzięki naszej inicjatywie :P - niezła wlewka). Ja wydałem 50 zł na slota tylko dlatego że widziałem faktyczną korzyść z tego :) egoistycznie ale chyba nie obchodzi was dlaczego dajemy pieniadze :P ważne jest to że dajemy :) i z RACJONALNEGO punktu widzenia jest to że chcemy (lub chcę bo jakoś większego poparcia moją/naszą sprawą to nie widzę) by plug znowu zaczął działać =]
  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#36 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 30 października 2008 - 02:11

plugin nie działa bo kickowało na FFA a teraz FFA nie działa i nie ma gdzie przenosić więc nie kickuje
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#37 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 30 października 2008 - 02:38

Działa, normalnie kickuje i przenosi na ffa, tylko to przenoszenie kończy się na tym, że zobaczysz pasek connecting to server i tyle :) Ale z serwera wywala.
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#38 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 30 października 2008 - 03:00

GUUUUZIK PRAWDA TATO !!!


Jak by ziauauo to był raczej nie zakładał posta co nie? :) ja kumam że 18/19 to full (pseudo) to czemu nie ładuje mnie na slot 19-sty i w tym czasie oproznia slot 18-sty i mnie wrzuca jako ostatniego ? :P buwhwhw :P taka sobie teoryja


BUT THAT IS NOT CHANGING ANYTHING !!!


jak by kickowao to bym mógł grać od razu, a nie mogę więc nie kickuje, tylko ja czekam 15 min jak zwykły śmiertelnik by skopać wam zadki joł


do roboty !!! next idea
  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#39 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 30 października 2008 - 03:26

dziki ma racje nie kikuje pierwszego tylko nie wpuszcza wcale!
  • 0

ws2xe1.jpg


#40 Bonz

Bonz

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 78 postów

Napisano 30 października 2008 - 03:30

sory ale dla mnie w ogole ta gadka nie ma sensu po co wy sie klucicie o takie glupoty kazdy chyba ma troszke rozumu logiki itd nie trudno sobie wyobrazic pomyslec co i jak dziala w ogole post non sens for me:)
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0