Skocz do zawartości


Zdjęcie

18/19 na serwerze a ja wejść nie mogę?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 30 października 2008 - 03:44

nie rozumiec ostatniego postu!!
  • 0

ws2xe1.jpg


#42 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 30 października 2008 - 03:46

i co bonz nabiłes sobie posta??
  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#43 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 30 października 2008 - 03:51

1.fascynacja wasza jest wielka tym,ze na serwer wejsc sie nie da,ludu spokojniej. Plugin przydaloby sie wlaczyc tyle,nie wiadomo tylko czy po zmianach STEAMOWSKICH bedzie dzialal.

2. NIkt tak naprawde ludziom nie kaze placici, uiszczenie wplaty jest dla kazdego dobrowolne,a slot jest dodatkiem do tego. Serwer nie jest tylko ludzi, ktorzy na niego klada pieniadze to jest public predzej czy pozniej ktos i tak cos wylozy na niego, ale tez osob ktore sie nim zajmuja(tak naprawde marnujac czas bo gry nie dotykaja), a nic z tego nie maja no moze poza kirwa problemami bo cos sie ciagle nie podoba. Najlatwiej jest wylozyc ke$z i tylko kirwa wymagac, to nie sklep gdzie placisz i ci ogorka sprzedadza??... ja sie dziwie kirwa, ale nie chce mi sie nawet juz gadac, bo to bzdura jest.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#44 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 30 października 2008 - 03:57

najłatwiej wyłożyć kesz i wymagać... hmmm no sorry... jak by nie było jestem udziałowcem czegoś większego co daje przyjemnośc i tobie i mnie i wszystkim... czy proszę o wiele? miejsce na serwerze? nie sądze...
  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#45 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 30 października 2008 - 04:00

koniec piepppppszenia!! wlaczymy kikowanie ludu bez slota jak to bedzie mozliwe!



EOT
  • 0

ws2xe1.jpg


#46 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 października 2008 - 04:05

Też mam podobny problem ostatnio. Ciężko wbić na serwa. Jeszcze byłoby spoko, gdyby pojawiła się ta tabelka, gdzie zaznaczasz "join.. gdy coś tam", a tu wyskakuje zwykłe "server full".

Użytkownik MilczaR edytował ten post 30 października 2008 - 04:06

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#47 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 30 października 2008 - 05:53

od dzis rana jest wlaczony znow kicker. Byl zawiesziony na czas "powrotu" FFA,ale jednak chyba zadnego FFA nie bedzie.

Jeszcze raz powtorze ze po updacie valve pluginy nie chodza tak jak trzeba. Jakby tawerna byla serwerem DM - tez mielibyscie do nas pretensje ze nie piszemy pluginu od poczatku? Spokojnie - troszke opanowania jeszcze nikomu nie zaszkodzilo. Zwlaszcza ze sytuacja nie trwa latami. W kwestii posiadania slota pare dni nic nie zmienia.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#48 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 30 października 2008 - 06:21

Nie no spoko. Ja tam się nie żalę. Tylko brak mi tej tabelki...
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#49 dZ!K!

dZ!K!

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 77 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 31 października 2008 - 08:26

ok OH RIGHT ewerything is now perfect =] close topic =]


yo
  • 0
Powiedz im by odbili,
by nam palić nie bronili,
swego ducha tym karmimy
w bongu ganja a nie crack!

#50 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 31 października 2008 - 08:34

jak pisał Owi i wspomniał ScaR, poprzednio graczy bez slota przenosił Redirect na FFA. Jak padło FFA wywalał w nicość. ktoś mi pisał że to głupie żeby pokazywało listę serwerów, których nie ma i przenosiło donikąd. wyłaczyłem więc redirekt.
kwestia rezerwacji slota pozostawała "w rękach" amx. ostatnio jednak amx nie działa w znany nam sposób. pluginy zachowują się inaczej. nieznaczy, że nie działają, ale rezultaty są nieco odmienne od tych do których byliśmy przyzwyczajeni. cala gra sie lekko zmieniła. rozumiem że to rodzi frustrację.

Panowie ze slotami mają oczywiście rację domagając się dostępu do serwera. niektórzy jednak trochę przeginali insynuując, że ja biorę kasę i mam wszystko w ...

dla mnie ta kasa to tylko kula u nogi, spróbujcie się zajmować cudzymi pieniędzmi a zobaczycie co to znaczy.

wczoraj przyszła mi myśl, ze skoro jesteście niezadowoleni ze sposobu w jaki działa serwer, kasa, rezerwacje, to może wpłacę cała kasę na przedłużenie serwera, na tyle ile wystarczy i zaprzestanę przyjmować jakiekolwiek wpłaty. nie będzie problemu.
sloty wygasną jak przyjdzie ich termin, oczywiście serwer również.
  • 0

#51 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 31 października 2008 - 08:53

tyro ten temat byl juz przerabiany ostatnio i dobrze wiesz ze nie mozesz zrezygnowac z serva ;p a tak szczerze mowiac jesli naprawde bedziecie mieli dosc z Owim tego wszystkiego no to uczyn jak zechcesz ale dobrze wiesz ze odbierzesz ludziom cs-owy dom jakim jest tawerna... nie wiem jak to jest zajmowac sie taka organizacja i wkladac tyle pracy i nie miec z tego przyjemnosci, dlatego podziwiam was ze robicie to dla NAS, SZACUN dla WAS. no ale jak co pisalem wtedy ze robimy WIELKA BIBE:D za kase co bedzie.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0