Skocz do zawartości


Zdjęcie

Geneza nicku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#81 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 18 sierpnia 2009 - 09:11

TEN GRACJAN?? :D ściemniasz :D
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#82 h8u

h8u

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 69 postów
  • Skype:chciałbyś podrywaczu xD
  • Ską…d:ŁcT

Napisano 18 sierpnia 2009 - 11:07

nie nie Roztocki :D
  • 0
Dołączona grafika

#83 Swatek

Swatek

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 sierpnia 2009 - 09:38

Co tu dużo pisać Filuś(','F!Lu$?_13 to tylko tunig) od nazwiska. Niekiedy mam nick Swatek tak jak na forum a to wzięło się od starych czasów jak chodziłem do cafejki internetowej i ci co mnie nie znali a grali z nami w cs mówili do mnie Swatek;p Acha a 13 to nie wiek tylko szczęśliwa liczba :)
  • 0

#84 TeO

TeO

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów
  • Ską…d:Wejherowo(k. Gdyni)

Napisano 21 sierpnia 2009 - 09:44

krolik - po nazwisku ;p
  • 0

#85 Demon

Demon

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 sierpnia 2009 - 05:30

Demon dlatego ze sam nie wiem(moze dlatego ze lubie ciezka muzyke, metal w szerokim tego slowa znaczeniu), jakis czas temu ok. pol roku dalem se taki i w CSie uzywam takiego a na codzien znajomi do mnie mowia od nazwiska kobiel
  • 0

#86 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 337 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 22 sierpnia 2009 - 08:58

Dołączona grafika Inkwizytor datego, że moją pasją jest historia Dołączona grafika Tak tak historia heheh.Inkwizytor dlatego, że związane z historią no i lubię porządek,kulturę na serwerach.Tak sie przyjeło i zostało. Dla znajomych jestem InkiDołączona grafika

Użytkownik Inkwizytor edytował ten post 22 sierpnia 2009 - 08:59

  • 0

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 


#87 pr0mocja

pr0mocja

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 23 sierpnia 2009 - 09:23

Kiedy zaczynałem swoja piekna kariere w cs to nie miałem pomysłu na nick pewngo razu w szkole z moim kumplem skrzatem "nova" postawnowilismy wymyslec dla mnie nick chcilismy cos wykombinowac zeby w nicku było "pr0" a ze pr0mocja ma w nicku pr0 i ta nazwa jest tak nie powtarzalna to zostąłem przy tym az do dzisiaj to to była moja piekna historia z nikiem pr0mocja.
Dziekuje
  • 0

#88 SoulFailer

SoulFailer

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów
  • Ską…d:Kochanowice

Napisano 24 sierpnia 2009 - 09:49

Mój nick w grze na samym początku brzmiał klapek. A dlaczego? Ponieważ jest to moje codzienne przezwisko już od bardzo długiego czasu (14 lat). Następnie zmieniłem nick na bartosh (od mojego imienia, jest to również mój nick na wielu forach graficznych i motoryzacyjnych). Aktualnie mój nick w grze to SoulFailer. Nie wiem sam dlaczego go wybrałem. Może dlatego że szukałem czegoś oryginalnego, ale mniejsza z tym na takim nicku grałem w diablo II :) .

Pozdrawiam :)
  • 0

#89 WuDu

WuDu

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 24 sierpnia 2009 - 08:59

WuDu właściwie ten nick wymyśliłem niedawno po prostu siedziałem tak przed kompem i mi tak wpadło to głowy a że mi się spodobał to go zostawiłem.
  • 0

#90 STR8

STR8

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 25 sierpnia 2009 - 09:06

Skąd się wziął mój nick? A... Raczej każdy zna perfumy STR8, po prostu spodobała mi się ta nazwa.
Cw gram pod nickiem ontroX, co wogóle nic nie oznacza.
Nick ontroX wymyśliłem od ręki.
Raczej średnio fajna historia mojego nicku, ważne że mi się podoba :happy:
  • 0

#91 tzu

tzu

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 06:30

AIDC AT-3A Tzu-chungdwusilnikowy samolot szkolno-bojowy powstał przy współpracy tylko tzu mi sie spodobalo xD
  • 0

#92 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 07:22

ehmm a skad sie wzial moj nick hmm :D to jest dluga historia;p
zanim zaczalem grac w cs'a gralem w mmorpg tam mialem nick kamstru(od imienia i nazwiska) na poczatku po paru miesiacach mi sie znudzilo i na kolejne pare miesiecy przemienilem na kamils (od imienia)
potem zaczalem grac w cs'a i jako low na ns mialem taki nick przez pare miesiecy jak wkoncu sobie kupilem steama ( <radocha> ) xD postanowilem juz nie grac na tym low nicku bo z reszta kiedys zauwazylem ze jest dosc czesto spotykany xD i tak kiedys sobie jakis film ogladalem i tam glowny bohater mial przezwisko Codi no i coz spodobalo mi sie XD i od razu zmienilem nick w cs'ie :) w sumie w realu tez sie staralem ale nie do konca sie przyjelo :D bo niestety juz na mnie kaczor mowili a stwierdzilem ze jednak takiego nicka do cs'a nie dam xDD
  • 0

#93 Bania.

Bania.

    Kapral

  • Novice
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:Jarocin

Napisano 27 sierpnia 2009 - 12:46

Geneza mojego nicku jest tak skomplikowana że nawet najstarsi aborygeni i indianie nie wiedzą skąd on się wziął:rolleyes:.
A tak na poważnie to Bania mówią na mnie prawie od zawsze i wywodzi on się chyba tylko z tego że jak byłem mały to miałem małą głowę i prawie we wszystko z niej uderzałem :DD.
Natomiast nick FreeFrag to już tylko i wyłącznie nick cs'owy. Po pierwsze bardzo mi się podoba a po drugie to jestem takim FreeFragiem :D.
Tyle w tym temacie pozdrawiam!!

Użytkownik Bania. edytował ten post 27 sierpnia 2009 - 12:47

  • 0

#94 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 27 sierpnia 2009 - 12:52

jak byłem mały to miałem małą głowę i prawie we wszystko z niej uderzałem :DD.

H@H@ ;p
  • 0



#95 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 27 sierpnia 2009 - 01:09

Haha Bania nie martw się! Każdy był kiedyś FreeFragiem! Tutaj zostaniesz CS'a MAGIEM! :D
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#96 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 27 sierpnia 2009 - 01:18

reflex braUes cos? ;p
  • 0



#97 Bania.

Bania.

    Kapral

  • Novice
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:Jarocin

Napisano 27 sierpnia 2009 - 02:18

Łaaaa :). Zawsze chciałem być magiem w cs'a :P.
  • 0

#98 dopiero sie ucze

dopiero sie ucze

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 12 września 2009 - 06:15

dopiero sie ucze - bo to prawda
zrysowany dzban x] - bo lubię mieć banię
  • 0

#99 Joker

Joker

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 września 2009 - 12:20

Jak widzicie mój nick to Joker. Nie wiem skąd mi się wziął nick może dlatego, że kolega zaproponował bym dał sobie jako avatar Joker'a. Później wpadłem na pomysł, że skoro mam avatar Joker'a to, i nick sobie taki zrobię. To jest historia mojego nicku :).
  • 0

#100 sizen.m

sizen.m

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 04 października 2009 - 08:07

A skąd się wziął mój nick? hmmm... gdy grałem jeszcze na "ns" też miałem swój ulubiony serwer założony przez kolegów z miasta, więc chciałem żeby koledzy wiedzieli, że to ja gram a nie ktoś inny, więc kiedyś sobie grałem na serwerze i dałem sobie nick "SIZEN" zresztą w realu też wszyscy mówią do mnie "sizen albo sławuś" ;D i tak jakoś jest, a że nie jestem z tych co zmieniają nicki gdy tylko spodoba się inny, albo zobaczą lepszy i zaraz ustawiają sobie taki sam bo myślą, że dany nick daje "+3" do skilla, to mój nick został do dziś ;-)

Użytkownik sizen.m edytował ten post 04 października 2009 - 08:08

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0