Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tawerna Tp odc.1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 28 listopada 2008 - 02:13

Mój nick:Tawerna HLTV | GamesNet.pl
Mój Steam ID:STEAM_0:0:6369101
Godzina zdarzenia: ok 24 27.11.08
Opis co sie stało sie:Dostałem bana :<
Dowod/y: Był link do bana w amx, ale zniknął...
Ogólnie to wpadłem genialny pomysł aby dać sobie nick Tawerna HLTV | GamesNet.pl. Niestety długo nie pograłem bo już po 1 rundzie ffff, kazał mi zmienić nick, po czym dał mi kicka. Wszedłem z powrotem w bojowym nastroju i zacząłem się dopytywać o punkt w regulaminie w, którym jest coś o takim nicku, ale odpowiedz miszcza efefefef przerosłą moje najśmielsze oczekiwania. Podobno popełniłem wykroczenie w postaci reklamy za którą jak się okazuje wg ffff mogę dostać aż 31 dni(a to nowość, kłania się znajomość regulaminu). Ostatecznie dał mi bana na 2h z reasonem "wróc z innym nickiem". Po tym jeszcze bardziej przestałem rozumieć cała to chorą sytuacje, skoro była by to reklama to w powodzie było by to wpisane, a nie "wróc z innym nickiem".

Tawerna TP odc.293802482039

Występują:
wujek222 jako on sam
Scar jako Tawerna HLTV | GamesNet.pl \ ScaR
fukacz jako komentor
Tawerna HLTV | GamesNet.pl jako Tawerna HLTV | GamesNet.pl
gracze jako fragi bohatera

Scena1 {rzecz dzieję się na jednym z wielu polskich serwerów Counter Strik'a 1.6}
Główny bohater wchodzi na scene.
Pozbawiony pieniędzy i zmuszony do grania eco udaję się ze swoim wiernym usp za drewniana skrzynkę, opodal respa. Gdzie oczekuję tam na szturm wroga, który ma nastąpić już niebawem. Słyszy kroki, chrzęst żwiru pod nogami przeciwnika i to przerażające klekotanie Automatu Kałasznikowa model 47 przerywane wybuchami granatów. Czuje jak serce zaczyna mu szybciej bić i już chcę wybiegać z wrzaskiem na ustach ale nagle wszystko cichnie. Bohater myśli, pewnie to cholerne awp znowu gdzieś skampiło, tak to napewno to. Tak musi wyglądać raj, jednak to nie raj i nie piekło. To okienko cs'a z komunikatem "kicked" Eh pewnie się ktoś pomylił, myśli heros po czym ponownie rusza na pole walki i zaraz po przybyciu recze
-za co tenże kick wojewodo
-za nick wać pan
-jak to nick, toć on nie jest niezgodny z regualminem
-a założysz się, powiada wojewoda
-z miła chęcią
I się założył nasz dzielny wojak z nieustraszonym administratorem, a założyli się o admina.
wujek222 udaję się na forum w poszukiwaniu paragrafu na naszego wojaka, a on tym czasem zanosi się śmiechem na cały dom z tegoż powodu. Po dosyć długiej salwie śmiechu pewny swojego zwycięstwa Scar kupuje ak i rusza w bój pomóc ziomkom, którzy nie radzą sobie z przeważającymi siłami wroga. Wbiega w sam środek bsa, skacze strzela krzyczy, jednak pył bitewny i krew na okularach nie pozwalają mu dojrzeć co się dzieje. Dopiero po dobrych 30 s widzi, że znajduje się u siebie w obozie obok swojej ukochanej ciężarówki z której strzela heduwy z awp. Zdziwiony tym, że przeżył sprawdza statystyki, przeciera oczy ze zdumienia, ale ta 5 przy killach nie znika. Więc myśli sobie, ja to jednak nak***iam ostro skoro 5 zabiłem i nawet o tym nie wiem. Nasz srogi (s)karotor gotowy na następną bitwę biegnie na pole walki z całym rynsztunkiem, już chcę wbiegać na górnego bsa, ale w ostatniej chwili dostrzega po lewej niebieski kwadracik na pochylni, więc odwraca się i celną serią z ak przez ściane zabija przeciwnika w głowę. Nabuzowany rusza w kierunku kurnika a tu naglę pokazuje się Dołączona grafika
Bohater myśli hahaha dzisiejsza noc zapowiada się wyśmienicie, po czym udaje się na spoczynek.

A jak to w każdej bajce\telenoweli jest jakiś morał.
Więc jakie są wnioski z tych bzdur powyżej?

Takie, że ffff jest parówą i banuje jak leci byle tylko mieć jak najwięcej banów, a do tego nie zna regulaminu.
A wujek daje fajne reasony banów :) Tylko same bany są nie wiadomo za co.

Użytkownik ScaR edytował ten post 28 listopada 2008 - 02:24

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#2 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 28 listopada 2008 - 10:15

Trochę się ze scar'em zgodzę, że jak ja zgłaszam naprawdę poważniejsze problemy a nie zmieniony 4fun nick o godzinie ok. 00:30 to zostaje to bez reakcji po czym sam muszę słownie takiemu matołkowi tłumaczyć i dostaje kicka......

FFFF rzeczywiście przesadził :/ mógł przykładowo zmienic nick Scar'a, ewentualnie ban na 5 min... a nie 2h ja to całą sytuacje obśmiałem a zwłaszcza tą decyzję admina.

PzDr
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#3 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 10:47

7.  Zakaz reklamowania stron www (ban do 7dni) za wyjątkiem board.c-s, google, youtube.
Widocznie trzeba ten pkt powiekszyc o dodatkowe strony bo jak np ktos poda linka do wrzuty.pl to juz niektorzy dadza bana bo pkt 7 mowi tylko o 3 stronach. Na kupie tepe tez byli i dalej pewnia są nadgorliwe ćwierćmózgi ktorzy za google banowali. Tak to jest ze niektorzy jak widza poczatek www.***.com/pl to od razu zacieraja rece bo reklame widza i banik kolejny do kolekcji bedzie. Niedlugo dojdzie do tego ze prawdziwe hltv beda niektorzy probowali zbanowac albo nazwe zmienic a na koncu bedzie sonda czy wylaczyc serwer bo przeciez po nazwie Tawerna TP tez jest adres www.

"słupa myślec nie nauczysz"

Co do wujka to nie wiem czy scar niczego nie pominał opisujac sytuacje, ale jesli tak to widac tutaj że zdanie admina musi byc zawsze na wierzchu i jak wujek nie znalazl pkt w regulaminie zeby go zbanowac za nick to go zbanowal za dyskusje ktore ladnie nazwal "przeszkadzaniem w czynnosciach administracyjnych".
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#4 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 28 listopada 2008 - 11:38

pif-paf i mamy kolejnego plajera:) Co wy tak na tym Tp ostatnio zamiecie tworzycie , niedlugo wszyscy sie pozra. dobrze ze Scar napisal z ironia tego posta bo zaraz placze by byly. NIe przesadzajcie panowie wpisanie nicku reklamujacego własny serwer w czym przeszkadza?? w grze? czy uszczypliwosc nie pozwala wam przegapic takiego faktu??:) Jaa sobie zdaje sprawe, ze pewnie Scar znajac regulamin dosc rzeczownie pojezdzal wam po ambicji ale wy powinniscie cierpliwi byc i popuscic , bo mial racje.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#5 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 28 listopada 2008 - 11:57

Głosu co do Ciebie, wiem, że tłumaczyłeś kolesiowi w czym problem, ale fakt jest taki, że dobrałeś to w słowa bardzo nieodpowiednie (nie udowodnię bo gadałeś przez mica, ale dobrze wiesz co powiedziałeś, ja również także nie mów, że przesadziłem).

Scar co do Ciebie to czasem brak mi słów i nie życze sobie, żebyś mnie nazywał parówą. Ciągle coś sapiesz na każdego, wyzywasz od lou i botów, prowokujesz (jak choćby w ten sposób z nickiem), a jako ex admin powinieneś jednak zachowywać się jak na byłego @ przystało. Co do nicku, podszywanie się, nie jest z tego co wiem mile widziane, widziałem, jak parę razy inni @ dawali za to bany, poza tym reklama reklamą, a czy powiedziałem że ban na 31 czy 7 dni, to tu nie ma znaczenia, bo takiej długości nie dostałeś. Nie będę się tłumaczyl w jakim stanie siedziałem, bo to nikogo nie interesuje, regulamin znam, a inne czynniki wywołały inną odpowiedź (błędną - to fakt). Reason taki, a nie inny, wiedziałeś o co chodzi, nie wiem dlaczego ciągle szukasz zaczepki i oscylujesz na granicy regulaminu jako były admin powinieneś jednak zachowywać się ciut inaczej, ale to nie jest chyba lekcja wychowania...
  • 0
Dołączona grafika

#6 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 12:18

skazany na podszywanie sie pod hltv hahahahaha :sarcastic_hand:
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#7 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 listopada 2008 - 12:48

jakbym to byl ja dostalbys na dzien. Jedziesz po bandzie, specjalnie na granicy tak zeby prowokowac. I za to bys wylapal.
NIe lubie takiego cwaniaczenia.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#8 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 12:56

niektórzy się nudzą widać, nie mają co robić z czasem. zamiast się wziąć do nauki albo do roboty jakiejś to głupoty się trzymają.

krytykować i wyśmiewać jest najłatwiej. jest się wtedy takim cool kolesiem. wzrasta własne ego.

powiem krótko - nie podoba się coś -> prawy klawisz na serwerze w stimie i delete.
  • 0

#9 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 01:27

Chcialbym Ci przypomniec ScaR o sytuacji sprzed 2-3 dni gdzie weszles na serwa z nickiem: "Pizgam hedy" i nie chciales go zmienic bo to slowo nie bylo ocenzurowane w cenzurze na serwerze, po czym wodny dal Ci bana chyba na 5 lub 120minut ale mniejsza o to. Trzeba rozroznic naprzyklad reklame od podania zwyklej strony.

Reklama:

Zapraszam na moj serwer...


Pomoc w znalezieniu jakies nuty bo ktos prosil o nia:

www.wrzuta.pl...

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 28 listopada 2008 - 01:27

  • 0

#10 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 28 listopada 2008 - 01:53

a moim zdaniem reklamowanie firmy hostingującej serwer nie jest niczym złym

a po 2 ScaR sprawdził znajomośc regulaminu przez adminów
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#11 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 02:12

Tak jak piszą wyżej jesteś jednym z #FF ale to nie czyni z ciebie złotego jajka, jedziesz po samej granicy, na serwerze jak mówił FFFF wyzywasz każdego od botów i lou, wczoraj w nocy miałeś już odemnie dostać bana na 12 h z reasonem: Odpocznij lecz się potem uspokoiłeś.Najpierw płaczesz że nikt nie pilnuje żeby była jakaś gra na serwerze a gdy ja upominam kogoś tłumacząć że TT po to kładzie pakę by CT ją rozbroiło śmiejesz się oscentacyjnie na cały serwer i nazywając mnie ironicznie "Nauczycielem TP" Zachowujesz się jak dziecko: Próbujesz w każdy możliwy sposób "wzniecić ogień" (Nick,komentarze) a gdy już dostaniesz S?USZNEGO bana biegniesz na forum z płaczem jak małe dziecko i piszesz "Zbanowali mnie" po czym liczysz aż ktoś odbanuje grzeczego chłopczyka.To tyle co mam do powiedzienia
  • 0

#12 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 28 listopada 2008 - 02:52

Nie watpie, ze Scar prowokuje specjalnie wiele sytuacji (po co?) Ale... skupcie sie na tych 2 banach. Pytanie jest proste - ZA CO dostal.

PS- Jezeli Scar tak daje popalic to dajcie mu perma i macie problem z glowy.

Zeby nie bylo- nie wiem jak Scar sie teraz zachowuje, powtorze sie zrobcie sobie 2gi topic pt- Scar i jego zachowanie. W tym skupcie sie na 2 wymienionych baniakach. :D
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#13 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 listopada 2008 - 04:48

Chcialbym Ci przypomniec ScaR o sytuacji sprzed 2-3 dni gdzie weszles na serwa z nickiem: "Pizgam hedy" i nie chciales go zmienic bo to slowo nie bylo ocenzurowane w cenzurze na serwerze, po czym wodny dal Ci bana chyba na 5 lub 120minut ale mniejsza o to.


Halo, halo!
Od kiedy "pizgać" to wulgaryzm? Sam prof. Jan Miodek publicznie w telewizji podał, że to normalny wyraz wywodzący się z pewnej gwary (nie pamiętam z jakich okolic Polski.. może Śląsk). Oznacza tyle samo co "uderzyć", "rzucić", itp, itd.. ale to dzisiaj. Pierwotnie oznaczało tylko niską temperaturę. Stąd znany wszystkim zwrot - "ale pizga na dworze" (trzaskający mróz np.).
Wielu błędne kojarzy to słowo z innym wyrazem określającym żeński narząd płciowy.

Kiedyś takie wyrazy jak "j**ać" też były normalnymi, aż je zaliczono do niecenzuralnych. Jeszcze się okaże, że "pizgać" czeka to samo.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 28 listopada 2008 - 04:52

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#14 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 04:51

No dobra to w mojej gwarze "k***a" to znaczy tylko zdenerwowanie albo kropke w zdaniu. A "dziwka" to jest dziewczyna, kul :D :D :D
  • 0

#15 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 28 listopada 2008 - 05:45

Halo, halo!
Od kiedy "pizgać" to wulgaryzm? Sam prof. Jan Miodek publicznie w telewizji podał, że to normalny wyraz wywodzący się z pewnej gwary (nie pamiętam z jakich okolic Polski.. może Śląsk). Oznacza tyle samo co "uderzyć", "rzucić", itp, itd.. ale to dzisiaj. Pierwotnie oznaczało tylko niską temperaturę. Stąd znany wszystkim zwrot - "ale pizga na dworze" (trzaskający mróz np.).


raaacja milczar na slasku to nie jest przeklenstwo kazdy normalnie traktuje to slowo a typowi slazacy ktorzy godaja gwara godaja o tak: strasznie pizga dzisiaj na dworze az mi sie kinol czerwony zrobil i sluchej mycke nawet musialem znalesc (mycka-czapka)
i zgodze cie : sluchej jak jo cie zaro pizna znaczy ze uderze nie ?
to tyle odemnie na temat slowa pizgac :P
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#16 wujek222

wujek222

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 280 postów
  • Ską…d:Stolica

Napisano 28 listopada 2008 - 10:58

nie wiem jaki jest skar i co wy z nim macie... jesli chodzi o mnie to wydaje mi sie ze nie zlamalem regulaminu tylko go lekko nagielem blind powinien wiedziec na czym to polega :> strasznie mnie to rozpraszalo i prosilem o zmiane albo chociaz by wprowadzenie jakiejs roznicy zeby sie odroznic ale jzeli zrobilem blad to bardzo mi przykro jestesmy tylko ludzmi...
  • 0

#17 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 listopada 2008 - 11:15

dalem mu bana na 5 minut i nie za to slowo "pizgam" ale za "bezmózga" ktore bylo skierowane w moja strone xD troche sie rozesmialem z tego powodu. zamiast "bezmózgu" trzeba bylo napisac "pomysl troche" a nie obrazac :(.

nie znam sie na gwarze slazackiej ale chyba "pizgam" to inaczej "pizdziec" czyz nie? "ale pizdzi na dworzu".
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#18 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 28 listopada 2008 - 11:23

na polu a nie na dworzu omg warszawska gwara :O nie od wczoraj wiadomo ze scar oscyluje na granicy regulaminu.... I BARDZO DOBRZE!! gwarantuje wam ze robi to po to zeby pokazac nadgoliwosc niektorych adminow! nic tylko wyciagac wnioski panowie!! po to jest ten dzial....
  • 0

ws2xe1.jpg


#19 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 listopada 2008 - 11:37

zadnych wniosków - jest prowokacja jest ban, nie pasuje serwerów dostatek.

Co to za teksty do adminów? bezmózg? Zero? I masa innych. Milcz?
Ja mam ze Scarem rozejm, wiec na razie traktuje to poblazliwie. Wiem ze to moze byc nadgorliwosc adminów jak najbardziej z jednej strony, ale z drugiej jest to specjalna zagrywka scara. Ile moge? CZy to juz jest granica czy dalej?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#20 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 listopada 2008 - 09:09

@PBL i Wodny
Ewentualnie "na dworze".

A Ty Wodny nie znasz się i się udzielasz :D
--

Dobra koniec z gramato-ortografo-offtopem.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0