Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tawerna Tp odc.1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#21 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 29 listopada 2008 - 10:16

Byłem trochę zajęty więc nie zaglądałem na forum hehe, ale postaram się teraz odpisać poklei na wszystko :)

@ulti
Taaa ulti ^^ Też napisałęm ffff żeby zbanował HLTV, bo tam jest reklama w nawie, ale widocznie HLTV ma u niego jakieś znajomości, bo może reklamować.
Co do sytuacji z wujkiem, to napisałem to takiej formie, bo miałem faze, więc może coś tam pominąłem ale wszystko jest w logach. Ogólnie ban od wujka jest już zupełnie z ch**a, bo w żadne sposób nie "przeszkadzałem mu w prowadzeniu czynności administracyjnych". Jak siedział na forum z 10min i szukał w regulaminie czegoś za co mógłby mnie zbanować to już sikałęm ale w każdym razie dostarczył mi on jeszcze więcej radości niż ban ffff, na tyle dużo, że jak wydarłem się ze śmiechu to obudziłem matkę :X No ale tak jak mówisz słupa myśleć nie nauczysz ( nie chcę tu nikogo obrażać) To taka ogólna dygresja jak u ultasa.

@miszcz banuff FFFF
To, że powiem na kogoś bot czy lou to zupełnie inna sprawa i niema nic do Twojej niekompetencji.
Podszywanie pod hltv hahahha umarłem, nie wiem jak to możliwe ale 2 raz umarłem dzięki Tobie hahahaha. Hmmm, wg Twojego myślenia to ja bym dał bana Masmixowi na miecha bo reklamuje produkt, a potem jeszcze na 2 miecha za to, że się podszywa pod tenże produkt buahah.

@Owi
Nie jadę po żadnej bandzie i nie balansuje na żadnej granicy. Nick jak każdy inny, nie miałem zamiaru nikogo prowokować, a to że ffff leczy swoje kompleksy poprzez dawanie banów to nie mój problem. I nie cwaniakuje, po prostu zupełnie przez przypadek (uświadomił mi to fukacz) obnażyłem głupotę niektórych.

@Blookers
A nie chciałem zmienić, jakiś czas temu grał typ z takim nickiem i problemów nie było. Zresztą tak jak napisał Milczar pizgać nie jest wulgaryzmem :D

@worms
Wiem, że nie czyni ;o
Słusznego bana powiadasz? To skoro taki mądry jesteś to powiedź co złego miałem w nicku, że dostałem bana na 2h od ffff. A potem powiedź mi w jaki sposób :przeszkadzałem w prowadzeniu czynności administracyjnych"

@Masmix
Tak jak piszesz temat jest o 2 banach, które są wg mnie nie słuszne i o niekompetencji adminów. A nie o moim zachowaniu.

@Owi
Ponownie napiszę, że to nie jest żadna zagrywka aby prowokować. Co do obrażania to już się w miarę kontroluję i nie mówię, że jest wspaniale ale jest lepiej niż było.

I na koniec żebyś nie miał wątpliwości Owi, że chciałem kogokolwiek sprowokować to nawet nie wiedziałem, że jest admin na serwie. A skąd się wziął pomysł na ten genialny nick o który tyle problemu ? Czasami jest taki błąd, że HLTV jest w którymś teamie i pokazuje, że ma fragi i deady. Tak więc wchodzę sobie w nocy na trejna i taka sytuacja właśnie była, żę HLTV "grało" w terro. Po czymś ktoś napisał, że HLTV u nich otwiera hehe. To sobie pomyślałem, że fajne będzie pozabijać jako HLTV :) I tak wyszło jak wyszło. A potem się zaczęła walka, bo co jak co, ale bana za nic sobie wcisnąć nie dam, tym bardziej od FFFF ;F
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#22 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 29 listopada 2008 - 10:27

A potem się zaczęła walka, bo co jak co, ale bana za nic sobie wcisnąć nie dam, tym bardziej od FFFF ;F


A co, on murzyn :mellow:
  • 0

#23 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 29 listopada 2008 - 10:27

Z mojej strony tyle, że jeśli zachowałbyś się podobnie następnym razem i po upomnieniu nicku nie zmienisz to masz bana i tak mimo, że nie ma takiego podpunktu w regulaminie przeginasz konkretnie i nie wiem dlaczego Cie to śmieszy. Jest punkt, że admin ma zawsze rację i tyle. Wypowiedzieli się naczelni Admini tego serwera, więc nie rób już z siebie głupa. Denerwujesz mnie i to strasznie, ale za nic bana byś nie dostał - proste. Potrafię być obiektywny. Dla jasności, nie zależy mi żeby sypać banami z rękawa (staram się polubownie załatwić sprawę), ale jak koleś przegina tak jak Ty to wyraźnie na niego zasługuje. Głupotą to możesz nazwać swoje zachowanie, bo postępujesz jak zakompleksiony 12 latek, który chce za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę i to Ci się udaje. Chcesz kozaczyć to śmiało, ale nie na tym serwerze, bo przeginasz.

Użytkownik FFFF edytował ten post 29 listopada 2008 - 10:27

  • 0
Dołączona grafika

#24 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 listopada 2008 - 10:29

nie no Scar robi dobra robote, sprawdza adminow i ich znajomosc regulaminu :) tylko niech potem troche ochlonie i nie mowi wprost o niekompetencji adminow na serverze bo wiadomo ze cos z tym zrobia.


Milczar....."na dworze" :*


PBL.......nadal sie wkurzasz za ten przegrany mecz z legiOM :*:*

edited by me (Milczar):
i ten z Ruchem dzisiaj :]

Użytkownik MilczaR edytował ten post 29 listopada 2008 - 10:33

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#25 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 29 listopada 2008 - 10:41

FFFF przykro mi to pisac ale post wskazuje na to, ze wg ciebie admin to Bóg - dla mnie niestety jest to osoba zarzadzajaca serwerem i bardziej pomagajaca graczom, niz wywyzszajaca sie wlasnymi prawami, rownie dobrze mozesz dopiepszyc sie do kazdego na serwie nawet mnie ze ci sie moj nick nie podoba"plaj" bo to naruszenie jezyka angielskiego..."pale bo lubie"=reklamuje przemysl tytoniowy w Polsce..a na serwerze przeciez sa dzieci z krzyzem i wodą świecona na niego... takie zachowanie jest chore, a podpisujac sie przy rekrutacji pod regulaminem, "bycie na tym stanowisku" nie zwalnia cie z przestrzegania jego podpunktow. Przestancie kirwa traktowac sie jak guru bo wam sie nózka wkońcu podwinie.

nie tylko gracze,ale i admini pracują na komfort a także postrzeganie serwera z zewnatrz

niestety czytając ostatnio skargi na was ma sie wrażenie, że cofacie sie w rozwoju, Wy nie jestescie tam po to aby doszukiwac sie przewinien zawodnika, ale karac za te ktore sa wyraziste= pilnowac pewnego poziomu gry.


Wiadomo ze Scar lubi podenerwowac, taka ma juz opinie nic tego nie zmieni(nawet jak bedzie cicha myszka co mu nie grozi).



Nie pisze tego posta po to zeby sie zagotowalo,ale po to zebyscie byli troche samokrytyczni. Wiadomo trudne,ale czasem mozna przyznac sie nje?? "ponioslo mnie"

puki co widze tylko rozumowanie typu " to ja jestem admin co sie gnoj bedzie rzucal"

niestety to jest zle. przejzyjcie troszke na oczka.

Użytkownik plaj edytował ten post 29 listopada 2008 - 10:44

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#26 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 29 listopada 2008 - 11:00

@worms
Wiem, że nie czyni ;o
Słusznego bana powiadasz? To skoro taki mądry jesteś to powiedź co złego miałem w nicku, że dostałem bana na 2h od ffff. A potem powiedź mi w jaki sposób :przeszkadzałem w prowadzeniu czynności administracyjnych"


Nie ja cię banowałem więc mnie nie pytaj :D Ja mogę tylko powiedzieć że skoro admin prosi cię o zmianę nicku to mógłbyś to przecież zrobić, nie umrzesz od tego ale ty bardzo lubisz nieść ze sobą "Tsunami" :P
  • 0

#27 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 29 listopada 2008 - 11:08

Śmieszy mnie Twój idiotyzm i tekst o podszywanie się xD
Nick jak nick nie masz za co bana dać, przykro mi. Jak narazie to Ty robisz z siebie głupka. I w d*pie mam to "zwracanie uwagi na siebie"
Denerwuje Cię ? Haha to teraz będę jeszcze bardziej ;o

Aaaa, Ty i polubowne załatwianie spraw ? Przecież Ty dajesz bany za byle gówno i nie jest to tylko moja opinia. Przykro mi :<

@worms, nie chodzi i Tsunami :) Po prostu próbuje coś udowodnić :) Jednak niektórym władza widać uderzyła do głowy.

Użytkownik ScaR edytował ten post 29 listopada 2008 - 11:19

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#28 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 29 listopada 2008 - 11:45

Jest punkt, że admin ma zawsze rację i tyle.

no po prostu rece opadaja. To po co twoim zdaniem wogole jest ten dział? Skoro admin ma zawsze racje to nie ma sensu zeby istnial (ten dział) skoro z gory wiadomo ze admin sie nie myli w swoich decyzjach. Czujesz sie tu jakims nieomylnym bogiem? Jesli tak ci cie rozczaruje panie adminie bo widac że pomyliles sie juz czytajac regulamin a pkt o ktorym mowisz brzmi
Admin na serwerze ma zawsze racje.
i ten pkt nie mowi o tym ze jestes nieomylny tylko o tym zeby na serwie ludzie nie zaczynali sie burzyc jak beda uwazac ze @ zbanowal kogos nieslusznie bo takie sprawy zalatwia sie na forum zeby na serwie mozna bylo normalnie grac a nie siedziec na respach i pisac na say'u co kto mysli o jakims banie. Przez czas jaki spedzilem na serwerowych forach nigdy nie widzialem tak glupiej (desperackiej?) wymowki.

Teraz troche ogolnie. Za rzeczy ktore robil scar to ja bym mu dawno dał perma za wczesniejsze wybryki. Gdyby wrocil z nowym steamem to konto mialby u mnie czyste i moze zachowawylby sie w miarę, jakby wiedzial że odwalajac kolejne szopki bedzie musial wydawac znowu kase na konto. Jakby olał tego bana i juz tu nie gral to tez dobrze bo nie trzebaby sie bylo dluzej z deklem użerac. Byly setki powodow zeby dac mu naprawde dlugiego bana ale danie go za podszywanie sie pod hltv (mimo ze tylko 2h) to chyba najglupsze co moze byc. O banie od wujka ktory byl prawdopodobnie za to ze musial tracic czas czytajac caly regulamin nie wspomne.

FFFF nie znam cie ale jak widzialem na poczatku twoje posty to wydawalo mi sie ze trafil sie ktos myslacy i chyba nawet o tym owiemu napisalem. Znam niestety duzo osob ktorym we łbach sie przewrocilo jak dostali admina i czuja sie nagle jak szlachta wsrod plebsu na serwie, dochodzi do tego ze zwykly gracz nie moze sie do nich nawet odezwac bo jest zaraz tekst "a bana chcesz zarobic?". A jak gracz sobie zażartuje w strone takiego @ to ban juz jest murowany bo pan admin nie pamieta jak byl zwyklym graczem i dbajac o swoje dobre imie zbanuje takiego kogos dla przykladu.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#29 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 30 listopada 2008 - 12:11

od razu mówie scar prowokujesz dałem ci bana za reklame fakt faktem pospieszyłem sie bo nie zobaczyłem ze to ip tawerny;/ ale i tak przeginasz...

moim zdaniem ban w sumie słuszny bo najpierw prowokujesz a potem wszczynasz wojnę na forum wyśmiewając prace administracji ...

Użytkownik susel-Reggae Fan edytował ten post 30 listopada 2008 - 12:16

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#30 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 30 listopada 2008 - 12:17

od razu mówie scar prowokujesz dałem ci bana za reklame fakt faktem pospieszyłem sie bo nie zobaczyłem ze to ip tawerny;/ ale i tak przeginasz...


Hahaha. Wyśmiewam pracę administracji, bo jak admina mają osoby conajwyżej nadające się do kickowania AFK, to co mam robic? No sorry sam z sibie robisz debila dajac bana za reklame własnego serwera..
Ale przyznaję się bez bicia. Teraz to była prowokacja w 101%, ale nawet jeżeli przeginam to Twój problem że robisz coś zanim pomyślisz... I tak wiem jestem złośliwy.

Edit: Sprowadził mnie do podłogi. Fakt ban słuszny reklamowałem Tawernę Tp :(

Edit2: Fakt, że nikt nie musi znać na pamięć ip tawerny więc prowokacja średnia, ale ten ban wzbudził ogólny śmiech na serwie :)

Użytkownik ScaR edytował ten post 30 listopada 2008 - 12:34

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#31 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 30 listopada 2008 - 12:33

ulti człowieku nie wiesz jak jest tylko bazujesz na opiniach innych. Owszem na początku był czas, że doszukiwałem się czegoś za co mógłbym dać bana, ale po jakimś czasie zrozumiałem o co tu chodzi i zawsze przed banem upominam 2 razy wcześniej - nie wiesz jak jest także wypowiadać się nie musisz (parę osób już zauważyło, że jest inaczej, ale na siłę Cie przekonywał nie będę). Zapewniam i Ciebie, i Plaja, i wszystkich innych, że w głowie mi się nie poprzewracało, wszystko jest na swoim miejscu. Nie ma adnotacji na temat podszywania się pod hltv (bo kto o zdrowych zmysłach by to przewidział, że Scar zamiast grać normalnie wyszukuje co raz to nowe fejki żeby tylko podbudzić atmosfere i zwrócić na siebie uwagę), a ja uznałem, że jest to nick nie na miejscu i kropka. Bronie swojego zdania, bo jestem w 100% przekonany co do niego. Przed banem myślę 2 razy co robie, a później dopiero to czynię. Zdarzają się błędy oczywiste, ale tym razem uważam, że go nie popełniłem i nie czuje się jak to nazwałeś pięknie nieomylnym Bogiem.

Scar może najmądrzejszy i nie jestem, ale do idiotyzmu mi daleko wybacz. Denerwuj proszę Cie bardzo byle to mieściło się w regulaminie.

Jeśli macie jakieś wonty, zastrzeżenia, pytania możemy wyjaśnić na PW, bo jeszcze mnie posądzicie, że nabijam posty na forum i piszę nie na temat, tylko odpieram zarzuty, które wobec mnie kierujecie.

Użytkownik FFFF edytował ten post 30 listopada 2008 - 12:36

  • 0
Dołączona grafika

#32 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 30 listopada 2008 - 12:42

Eh ile razy jeszcze będę musiał napisać, że nie chodzi mi o zwracanie na siebie uwagi...
To, że miałem nick HLTV to czysty przypadek, a nie zwracanie na siebie uwagi czy próba wzbudzania jakiegoś zamieszania.
Hmm fakt, przepraszam bo oceniłem w dużym stopniu Ciebie, a nie Twoja prace. Jako człowieka Ciebie nie znam więc już się nie będę wypowiadał i zostanę przy krytykowaniu pracy admina.

I o co chodzi z tym, że ulti bazuje na opiniach innych ? Napisałeś, że admin ma zawsze racje, więc jak mi powiesz, że śmierdzę to śmierdzę tak ? I nie ma dyskusji ? :<
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#33 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 30 listopada 2008 - 12:54

Nie bazuje na zadnych opiniach tylko na fakcie za co dales bana scarowi. Po tym wszystkim to sam juz nie do konca sie orintuje czy za to ze scar sie "podszywal" pod hltv czy za to ze gamesnet.pl mial w nicku ale to nie wazne bo wedlug mnie i jeden i drugi powod mozna o kant d*py rozbic. Mimowolnie wykupujac serwer/hltv w firmie hostingowej bedzie widoczna reklama gdzie ten serw jest wykupiony i nic z tym zrobic nie mozna, wiec banujac kogos kto ma nick jak hltv (czyli z adresem www w nicku) i tak reklama firmy hostujacej bedzie widniala aż do wylaczenia serwa. Po drugie ja wcale nie napisalem ze przewrocilo ci sie w glowie bo masz @ tylko że znam takich ludzi. Fakt ze moze to wygladac jak aluzja w twoja strone ale tego czy tak jest nie wiem bo cie po prostu nie znam. Całkowicie zmienilem co do ciebie zdanie nie dlatego ze dales bana za taka reklame czy tam za podszywanie sie pod hltv, nawet nie za to ze dalej trzymasz sie tego ze zrobiles dobrze.
Jest punkt, że admin ma zawsze rację i tyle.
to zdanie daje jasno do zrozumienia jaki masz poglad bedac adminem i jedynie o to mi chodzi.

Lubie ludzi ktorzy maja swoje zdanie nawet jak jest inne niz moje ale jednoczesnie trzeba umiec udowodnic ze ma sie racje w tym co sie robi a czasami trzeba sie przyznac do bledu (jesli naprawde sie uwaza ze sie go popelnilo).
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#34 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 30 listopada 2008 - 02:21

jeżeli scar by wyzywał jak lubi to robić oczywiscie należałby mu sie ban z miejsca bez żadnego ale.


Ale, że ScaR wybrał inną forme rozrywki (tym razem nieszkodliwą, a wręcz przeciwnie - przynoszącą wiele pożytku i zaskakujące efekty) ban mu sie nie należał.
Sam mu na friends pisalem że to dobry motyw na sprawdzenie wiedzy adminów z zakresu regulainu i sie nie myliłem.
Fakt faktem, że prowokacja była ale imo w jak najbardziej słusznym celu, choć sam o tym nie wiedział bo chciał sie pobawić w zabijanie jako hltv a wyszedł całkiem "szczwany plan" ;]

Użytkownik fukacz edytował ten post 30 listopada 2008 - 02:21

  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#35 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 30 listopada 2008 - 02:29

mi, czytajac to co tu piszecie, do glowy przychodzi na mysl tylko jedno - jak ci wszyscy ktorzy tutaj bardzo glosno tupia nozkami i machaja lapkami sprawdzaja sie w roli adminow i jak oni by sie zachowali gdyby ich sprowokowac, niekoniecznie w taki sam sposob ;]

Użytkownik ReV edytował ten post 30 listopada 2008 - 02:30

  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#36 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 30 listopada 2008 - 03:14

yyyy skar... nie zaczyna sie zdania od " i " :P
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#37 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 30 listopada 2008 - 08:27

to z tym banem troszkę zle napisałem powinno być tak

moim zdaniem ban w 101% słuszny reason zmienić na prowokujesz a czas na 1 dzień może to by cię czegoś nauczyło w co wątpie...

btw scar wybacz ale samym tym tematem(jesteś jego autorem) wzbudzasz na siebie naszą uwagę


fukacz@ a co ma znajomość regulaminu do znajomości IP tawerny ? na necie są setki serwerów z podobnym ip jak tawerna spamiętać choć jeden jest ciężko. a jak admin widzi takie coś w nicku to co ma myśleć "chłopak coś reklamuje to leci na 7 dni...(fakt faktem to była szybka piłka trochę za szybka)" jeszcze dochodzi to tego presja jaką gracze dość często na nas adminach stosują co chwilę słyszę banuj go za to za tamto... szczególnie sie to dzieje jak wchodzisz jako jeden z pierwszych adminów na serwer gdzie jest ogólny chaos albo jesteś na serwerze sam i PTB cię przerzuca do innego teamu który w d*pę dostaje...
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#38 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 30 listopada 2008 - 10:21

przez noc przyszedl mi do glowy jeszcze jedn aspekt, ktory chcialbym wam przedstawic.


Cały ten temat i zamieszanie jaki wywolal do jest dla mnie kompletna piaskownica, albo co gorzej - gimnazjum.

Scar, sprowokowac i potem zakladac takie tematy krytykujac prace adminow jest banalnie latwo, kazdy jeden admin by sie dal sprowokowac, wiec z mojej perspektywy nic nie osiagnales, nic nikomu nie udowoniles, jak wyzej kazdy napisal zwrociles na siebie uwage co jest jedynym twoim sukcesem [znowu]. Wiesz, ze prywatnie nic do ciebie nie mam, lubie z toba grac ale takie zachowanie jest dla mnie zalosne.



Co więcej, pojechales tutaj po CV polowie adminow a najostrzej skrytykowales FFFF. Chcialbym sie do tego odniesc.
Do czego zmierzam [postaram sie w miare jasno napisac].

Sprawa wyglada tak, ze krytykujesz admina za 'nieznajomosc regulaminu'. Ostro naciagane to jest. Wiec chcialbym zarowno Tobie jak i innym ktorzy pod ta krytyka sie podpisuja oznajmic, ze admin to nie tylko regulamin serwera i znanie IP tawerny na pamiec. Admin to przede wszystkim pilnowanie TP, prowadzenie gry jak trzeba i pilnowanie graczy podczas gry [pod katem TP] i FFFF z tych obowiazkow wywiazuje sie bardzo przyzwoicie, a wy tutaj po nim jedziecie, wyzywacie, uznajecie ze nie ma racji piszac 'Jest punkt, że admin ma zawsze rację i tyle' - dla mnie te slowa byly proba zakonczenia jakos tej dennej dyskusji napisane pod wplywem uczucia bezradnosci. Na pewno nikt tutaj nie ma sie za 'nieomylnego boga'. Jednym zdaniem - nie doceniacie pracy admina[ów] lecz tylko w bardzo kontrowersyjny sposob 'sprawdzecie znajomosc regulaminu' i nie weim co twoim zdaniem fukacz dobrego to przynosi.

I proponuje zeby ludzie ktorzy nie graja juz w cs'a w ogole [np. ulti] albo prawie w ogole nie graja na tawernie [fukacz] nie wypowiadali sie na temat pracy adminow bo w d*pie byli i gowno widzieli. I radze wam zaczac doceniac prace co po niektórych, bo takie sytuacje prowadza do tego ze @ odechciewa sie wspolpracy z wami [patrz - ja, will] i kiedys sie obudzicie z 'reka w nocniku' majac samych #SA ktorzy nie maja pojecia co sie na serwie dzieje [z jednym wyjatkiem] i #JA ktorzy dopiero co zlozyli podanie i nie znaja nickow #H@.

Dziekuje.

Ps. bardzo bym chcial zeby will sie tutaj wypowiedzial, ale on juz chyba uznal ze nawetna forum nie warto zagladac ;]

Użytkownik ReV edytował ten post 30 listopada 2008 - 10:29

  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#39 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 30 listopada 2008 - 10:52

Nie będę komentował całej sprawy z tym adresem ip Tawerny, bo Suseł to zinterpretował po swojemu i nie dziwie się, że zbanował. Wyszło na to jak kolejny raz szukasz zaczepki (nie odbierz tego jako atak, tylko stwierdzam fakt).


Ulti zapewniam Cię, że to nie jest pogląd którym się kieruje, bo potrafię przyznać się do błędu, lecz tym razem go nie popełniłem. Nie prowokuje żeby celowo banować. Scar nazywasz mnie mistrzem banuff, ale jak było z Tobą? 2 razy Cie upomniałem, żebyś zmienił nick, następnie kick, później pytanie czy zmienisz i dopiero ban. (także jak widać staram się do rozwiązań polubownych, wbrew temu co mówicie).

Scar nie będę Ci wmawiał, że śmierdzisz, zajmuje się oceną gry i otoczką, wycieczek prywatnych sobie nie urządzam.
Z resztą byłeś adminem to nie wiem dlaczego, teraz utrudniasz im pracę, zamiast skupić się na grze, albo upominać tych graczy, którzy coś przeskrobią.

Poza regulaminem są też sytuacje, że trzeba podjąć decyzje, która nie była przewidziana w żadnym kodeksie i taką podjąłem, w moim mniemaniu mam rację, H@ zgodnie się opowiedzieli za moją interpretacją i Wujka, także nie wiem po co ta głupia dalsza polemika, że uważam się za Boga czy też nie wiadomo kogo.
  • 0
Dołączona grafika

#40 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 30 listopada 2008 - 12:39

Brak mi slow... Powtorze to co napisalem- zalozcie inny topic typu "Permujemy Scara". Scara lubie, "znam go" od KoBy strasznie sie zmienil, tak jak pisal ulti dalbym mu pewnie perma za to zachowanie jakbym gral na serwie. Tak czy tak- daliscie bana na sile, nie przyznajecie sie do bledu- Wasz wybor. Bylo dac tego bana z reasonem - prowokujesz (bo taka jest prawda) zupelnie inaczej by to wygladalo.

Rev - widze, ze Cie boli fakt iz pare osob ma tego SA. Dla mnie nie ma problemu, moge miec range FF, moge byc bez rangi, mysle ze inni SA tez nie beda mieli takiego problemu. Pomysl tylko ze wiekszosc placi za serwer i dlatego tez maja jakies "honory", sam nie zarabiam, wiec dalem tyle co moglem, niedlugo tez wplace na serwer coda. Nie po to zeby miec przywileje tylko po to zeby sie Tawerna rozwijala i tyle.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0