Skocz do zawartości


Zdjęcie

asd


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 03 stycznia 2009 - 04:43

Data zdarzenia:przed chwila
Nick podejrzanego:asd
STEAMID:STEAM_0:1:14113806
Ewentualny rodzaj czitu:wh
Kto złapał:zcv
Link do dema:[attachment=2179:TAW_0901...de_cbble.rar] [attachment=2180:TAW_0901..._tawerna.rar]
Link do screena/profil gracza: http://tawerna-cs.org/psycho_tp/player.php?id=304 (troszke mu skill skoczyl ostatnio no ale mlody chlopak ma z 13lat to chlonie wiedze jak gabka)
  • 0

ws2xe1.jpg


#2 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 03 stycznia 2009 - 05:29

moze nie mi oceniac czy ma wh ale jednak z samej ciekawosci zrobilem to sciagnalem demko i wam powiem ze ma wh jest kilka akcji takich ze nie mial prawa widziec a widzial

banowac haxa


@edit:juz go banuje lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />

konio czytaj regulamin prosze cie!!

Zakładający temat nie ma obowiązku rozpisywania czasów i akcji ale bedzie to mile widziane, natomiast każdy następny post musi zawierać już opis w przeciwnym razie bedzie traktowany jako niepotrzebny spam. Wszystkie posty typu "hax" "czit" będą usuwane a ich autorzy karani warnami.


Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 03 stycznia 2009 - 05:38

  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#3 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 03 stycznia 2009 - 06:26

jeden blad moim zdaniem to to ze nei zrobiono mu skrinow tylko temat na forum.. zawsze latwiej wyczaic cos skrinami niz demo a teraz moze zobaczyc temat i offnie jesli cos mial.. zaraz edytuje bo wlasnie ogladam demo i powiem czy na moje slepe oko cos ma czy nje ;x

konio.. wyjdz najlepiej ;]

de_tawerna - czysty.. dla mnie jest to najwiekszy farciarz jaki kiedykolwiek gral na serwie.. dzieciak po drabinie wyjsc nie umie.. w drzwi wejsc nie moze bo sie blokuje na futrynie.. etc ;| z celownikiem nawet prosto biegac nie umie tylko ciagle po ziemi go targa.. nie rozumiem jak mozna miec az takiego farta;/ nie wiem jak 2nd mapa zaraz ogladna ale tawerna czysta.. moze miec tylko no smoka albo 16 bit bo czasem widac ze mu one w ogole nie przeszkadzaja;]

Użytkownik will edytował ten post 03 stycznia 2009 - 06:36

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#4 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 03 stycznia 2009 - 06:54

Wieczorem obejrzę demo niech nikt go nie banuje na razie ! ale ten typ to farciarz z tego co pamiętam. Obejrzę i ocenię ok. 20.
  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#5 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 03 stycznia 2009 - 07:06

ZCV mówił mi żebym mu SS pyknął bo podejrzewał go o 16 bit.Więc ja jako wzorowy adm który słucha wszystkich skarg swoich owieczek postanowiłem mu pyknąć te SS'y lecz żeby zobaczyć czy faktyczne ma on te 16 bit to musiał bym go wychaczyć w smoke'u czego nie udało mi się zrobić :(
  • 0

#6 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 03 stycznia 2009 - 10:30

Chłopak czysty jak łza . Powiem wam tak to , że typek was kara to nie znaczy że ma haxy . Chłopak dużo gra na słuch w niektórych akcjach trochę podobija w niektórych po farci... i tak mu się te fragi jakoś zbierają . Jedynie może mieć 16 bit czego nie stwierdzę po demie. Tutaj tak uwaga do adminów , jest to stały gracz więc jeśli tacy się trafiają a nie wierzycie w ich wyczyny na serwerze od czego jest ten plugin do robienie screenów ? .
Wnioski: Gracz o nicku asd jest czysty( nie wykluczam tego że może mieć 16 bit , ale i tak połowa serwera jedzie na 16 .. ) . Jeśli trafiają się tacy gracze stali jak asd i nie wierzycie w to co wyczyniają na serwerze wystarczy ich ze screnować .
Temat do zamknięcia!
  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#7 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 04 stycznia 2009 - 10:07

Mówiłem to sporo razy że plugin do screenowania nie jest po to by był tylko do kontroli swoich obaw co do gracza oraz administratora ...oczywiście nie powinno się robić screenów za często ale kontrolnie ..oraz w takich sytuacjach jak w tym temacie


temacik można chyba zamknąć
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1