Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ban] [glosu]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vendetta

Vendetta

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 36 postów
  • Ską…d:Ostrowiec Św.

Napisano 20 lutego 2009 - 03:04

Mój nick: Ven
Godzina zdarzenia: 14:53
Opis co sie stało sie: opis bana chyba mowi sam za siebie admin zachowywał sie głośno delikatnie mowiąc...wiec powiedzialem zeby się zamknął za co dostalem bana na 5 minut
nie chodzi o czas bana bo jest on krótki ale o sam ban którego miec nie powinienem
  • 0

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 20 lutego 2009 - 03:06

Proszę pisz wg regulaminu. Pomijam fakt, że tutaj nie ma aż takiej palącej potrzeby, nie mniej jednak moglibyśmy dla zasady zamknąć temat.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 Vendetta

Vendetta

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 36 postów
  • Ską…d:Ostrowiec Św.

Napisano 20 lutego 2009 - 03:17

a wg mnie powinno sie troche ogarnac adminow na tym serwie
  • 0

#4 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 20 lutego 2009 - 03:23

dla mnie dziwny ban ale mogles mu powiedziec w kulturalny sposob zeby byl ciszej...nie rozumiem zbytnio bana :) moze Glosu sie wypowie:)
  • 0

#5 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 20 lutego 2009 - 03:24

tzn za zdanie

,,zeby się zamknął "

ban się należy zdanie wykracza poza granice kultury która jest priorytetem na serwerze .. uważam że dziś Głosu troszeczkę jest ,,nie w sosie" i powinien kontrolować siebie i swoje zachowania (jakby co grałem dziś z Głosem który mnie straszył banem :) )
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#6 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 20 lutego 2009 - 03:40

pewnie i tak nikt sie tym nie przejmie co teraz napisze ale przykladowo gralem kiedys na serwie i byla taka sutyacja ze wujek222 nie zdazyl dojsc do paki i ct wygralo wiec napisalem smiejac sie "bana mu za ffa haha:D" po czym Glosu powiedzial "zamilcz gosciu" po cztym spytalem sie czy jesczze mi bana za to da odpowiedzial ze moze dac;]
byla tez taka sytuacja ze bylo 50 sekund do konca rundy koles z paka stal juz na bsie tylko nie mogl podlozyc paki bo CT sie czai.. no to Glosu ofc a @seyu "kladz wkoncu ta pake" spytalem sie go czemu naduzywa tak tego admina(pare osob wstawilo sie zamna;]) to powiedzial zebym milczal bo bana chyce..
raz chcial koeldze dac bana za to ze poszedl razem z nim ta sama droga w tt a nei tak jak on KAZAL reszcie druzyny;]

wydaje mi sie ze admin jest od tego aby robic porzadek a serwie a nie po to aby straszyc ludzi i ulatwiac sobie gre;]

i tak sie nikt tym nie przejmie ale chcialem sie wyzalic;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#7 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 20 lutego 2009 - 03:41

dokladnie bylo tak ze ja cos gadalem i ven powiedzial "zamknij morde" i glosu zbanowal
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#8 Vendetta

Vendetta

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 36 postów
  • Ską…d:Ostrowiec Św.

Napisano 20 lutego 2009 - 03:53

dokladnie bylo tak ze ja cos gadalem i ven powiedzial "zamknij morde" i glosu zbanowal



dokładnie nie ty gadales tylko admin cos spiewal dosc glosno o dziwo bo mic ma zawsze cicho
nie wiedzialem ze mozna śpiewac 'na pale' o.o
  • 0

#9 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 20 lutego 2009 - 03:59

EJ troche przesadzacie generalnie było wesoło na serwie dużo osob gadało ja coś tam możliwe że "śpiewałem" a Ven do mnie " zamknij morde" więc poleciał. Gry sobie nie ułatwiam lecz staram się ją generalnie upłynnić. A to jak gościu biegał po bsie i nie mógł paki położyć to ja bym ją już 5x położył. A to jak cały team gra ffa to ktoś musi dostać te 5 min żeby reszta się ogarnęła. Tyle w temacie.

PS. Świreq nie straszyłem ciebie tylko jakiegoś małolata co sie nie stosownie odzywał po czym okazało się że to ty :) ( może jakiś syntezator albo cos w tym stylu) grałeś na fejku wieć :]


PS2.Chodziło mi o to że nie wiedziałem ze to swireq bo gadał cienkim glosikiem jak jakis dzieciak. Napisałem na @ chacie co to za typ i wszyscy powiedzieli ze to swireq bo tak to tego nie wiedziałem :P

PS3. do willa Czasami blednie oceniasz moje wypowiedzi :] nie zawsze mowie all serio.

Użytkownik GloSu edytował ten post 20 lutego 2009 - 04:11

  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#10 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 20 lutego 2009 - 04:06

"Świreq nie straszyłem ciebie tylko jakiegoś małolata co sie nie stosownie odzywał po czym okazało się że to ty"

nie straszyłem Ciebie tylko Ciebie;d masło maślane;D

P.S Glosu, mniej tekstów "nie tupaj bo Cie zbanuje", "idź bo Cię zbanuje" itd;)

Użytkownik Hellish edytował ten post 20 lutego 2009 - 04:08

  • 0

#11 wujek222

wujek222

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 280 postów
  • Ską…d:Stolica

Napisano 20 lutego 2009 - 04:10

o rany ludzie ale wy robicie burze w szklance wody owszem dziwny ban ale na 5 min powiem szczerze ze jak by ktos tak do mnie powiedzial bylo by na godzine badz 2 a co do glosa kazdy ma lepsze i gorsze dni
ja mam propozycje jak glosu bedzie mial zly dzien niech po prostu czasem pomysli czy wogole sie odzywac itd
A teraz przeproscie sie nawzajem Ven za niemile slowa a Glosu za bana i bedzie wszystko gitera

proponuje zamknac ;]
  • 0

#12 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 20 lutego 2009 - 04:13

Tylko że ja rzadko mam zły dzien tylko głupota ludzi mnie irytuje i staram się coś z tym zrobić. Ja przepraszać nie będe :) bo wg. nie ma za co.
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#13 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 20 lutego 2009 - 04:17

niestosownie ??no w tym momencie to mnie rozbawiłeś słucham co takiego ten ,,małolat" powiedział buhahaha
Głosu jedna rada opanuj się troszkę bo to nie pierwsze takie akcje co pisze will itd przyjdzie czas na rozliczenie i żeby nie było za późno ...

co do bana to ban słuszny bo nikt nie chce by się odnoszono do niego w taki sposób jak Ven powiedział Głosowi ...
Głosu więcej opanowania i postaw się na miejscu zwykłego gracza i pomyśl za jakie zachowanie dostałbyś bana
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#14 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 20 lutego 2009 - 04:18

No teraz ci nie przytocze coś tam wygadywał bo dokładnie nie pamiętam :] ale ja ledwo wszedłem na serwa a ty " jako dzieciak" zaczałeś do mnie jakies glupoty gadac.
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#15 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 20 lutego 2009 - 04:24

dobra panowie spokoj tutaj skarga Vena na Glosu a nie Shatana na Glosu itp koniec tematu jak dla mnie ban 5min za "zamknij morde" i cisza na drugi raz kulturalnie powiedz i tyle;)
  • 0

#16 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 20 lutego 2009 - 04:24

Ciekawy jestem ilu z tych co mowią że ban słuszny by nie powiedziała tak samo będąc zwykłym graczem jakby ktoś śpiewał na serwie. Moze Ven nie zachował sie kulturalnie ale watpie żeby ktos powiedział lub napisał :"przepraszam, móglbys przestac spiewać bo mi to przeszkadza?". Conajmniej "japa bocie" by było. Jest akcja, jest reakcja, był powod dlaczego napisał tak a nie inaczej.

Użytkownik ulti edytował ten post 20 lutego 2009 - 04:26

  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#17 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 20 lutego 2009 - 04:29

Na prawde rozchodzi się o tego bana jakbym dał mu na 2h :X I w symie to ja "może śpiewałem przez kilka sek" ale spoko jak tam chcecie. Ulti btw nie było cie na serwie więc nie wiesz jak było. Pozatym mozńa powiedzieć "skończ"albo żeby się uciszył itp. itd.


Myślę że temat można zamknąc :X

Użytkownik GloSu edytował ten post 20 lutego 2009 - 04:29

  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#18 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 20 lutego 2009 - 04:32

Pozatym mozńa powiedzieć "skończ"albo żeby się uciszył itp. itd.


dokladnie nie ma co tu wiecej FILOZOWAC
imo ban sluszny.
bylem przy tym jak swir robil w balona glosa ale niestety ja glosa nie slysze praktycznie (mic za cicho czy co?)
co do postu willa: nie wiem nie bylo mnie tam
prawda taka ze duzo ludzi narzeka na postawe niektorych adminow... napewno zostanie wszystko zweryfikowane, dobrze ze piszecie skargi bo sami nie jestesmy w stanie wszystkiego wylapac tyle...?

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 20 lutego 2009 - 04:45

  • 0

ws2xe1.jpg


#19 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 20 lutego 2009 - 04:40

Co z tego że mnie nie było? Ty śpiewałes, on powiedzial 'zamknij morde', dales mu bana. Co niby trzeba wiedzieć "wiecej? Tobie przeszkadza piszczacy dzieciak, jemu jak ktos spiewa ale ty mozesz zbanować a on tylko cos powiedziec. Poza tym dwa razy piszesz:
możliwe że "śpiewałem"
"może śpiewałem przez kilka sek"
Nie było to miesiac temu żebys juz zapomniał. A takie tłumaczenie że "moze spiewałem, moze nie" wyraznie pokazuje że krecisz. To pamietasz w koncu czy spiewałes czy nie?
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#20 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 20 lutego 2009 - 04:46

o boze no nic nie spiewal glos tylko ja cos p*****ilem o d*pie marynie do pbl zeby na wodke wpadal lol... ludzie sv_musk 0 :x
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0