Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ban] [glosu]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 20 lutego 2009 - 10:54

w 90% przypadkow ''czemu wylaczyles'' ''dawaj nute'' itd ale dobra ja sie nie znam. Od dzis nie puszczam.

co ja baba zeby sie foszyc o byle co ? no thx.

Zwykle ''wylacz.'' wystarcza zebym wylaczyl.

jak mi sie jakis gatunek nie podoba to na forum publicznym nie wyrazam sie o tym gatunku '' ale gowno, co za syf"
czasem dla jaj zeby kogos ze znajomych powkurzac. Rozumiem to ze ktos nie lubi tego czego ja slucham ja tez sam nie lubie hip hopu np.


ale tak jak worms pisal to nie o tym temat dlatego napisalem ze z mojej strony koniec tematu.

ja juz sie tutaj wypowiadac nie zamierzam. eot

mysle ze wyczyscic temat (zrobic inny z tego off topu) i zamknac bo ban dawno minal i sprawa imo rozwiazana.


ps. sorry za moja dziecinnosc

Użytkownik KoRniK edytował ten post 20 lutego 2009 - 10:56

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#42 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 20 lutego 2009 - 10:59

________________________________________________________________________________
______________________


Koniec!!!! kazda skarga i rozpatrywanie jej przeradza sie w klotnie. to nie sa obrady sejmu ! naszym zadaniem jest doprowadzic tego typu tematy do szczesliwego zakonczenia jak w amerykanskim filmie heppi endu. nie jestesmy gowniarstwem, zeby wylapywac jakies nieprawidlowosci w wypowiedziach kolegow i ich ponizac przed cala spolecznoscia Tawerny.

1. Za zdanie "zamknij morde" ban sluszny.
2. Glosu czy pan Vendetta prosil Ciebie o uspokojenie sie: jezeli NIE to o czym my gadamy , jezeli TAK to czas przeprosic Glosek

Jestesmy jedynym takim serverem ktory tak rygorystycznie przestrzega kultury naszych graczy. Ja tez surowo karam za jej brak za co 3/4 graczy mnie nie lubi, trzeba sie przyznac kiedys| ..... pan Vendetta na 100% o tym wiedzial i nie wiem dlaczego w taki sposob zwrocil sie do admina.
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#43 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 20 lutego 2009 - 11:03

WY NAPRAWDĘ MYŚLICIE ŻE TO CHODZI O JAKIEGOŚ 5 MINUTOWEGO BANA ??? HAHAHAHAHA(ban słuszny za sformułowanie ,,zamknij morde" ile to mam razy powtarzać)
CHODZI W TYM PRZYPADKU O ZACHOWANIE ADMINISTRATORA SERWERA !! ZROZUMCIE TO BO JUŻ NIE WIEM JAK Z ulti-m MAMY WAM TO WYKLAROWAĆ

sry za capsa ale jak napiszę dużymi literami to większość WAS to (mam nadzieje ) wreszcie zrozumie

Użytkownik SWIREQ edytował ten post 20 lutego 2009 - 11:05

  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#44 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 20 lutego 2009 - 11:10

Ja nie wiem czy nikt nie widzi że tutaj nie chodzi o tego 5 minutowego bana? Może wyedytuje pierwszy post tego tematu i napisze w nim o banach ktore są w jakis sposob sprowokowane przez admina i gdyby nie zachowanie @ to gracz nie powiedziałby tego co powiedział i byłby spokoj? Wystarczy tylko przymknąć oko na takie rzeczy skierowane do Was samych (jesli w jakis sposob sprowokowaliście) i nie byłoby takich tematów.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#45 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 21 lutego 2009 - 12:11

Urwa gadacie że admin to tak samo gracz tylko z przywilejami ok. Jeżeli byłoby by zamknij morde do kogoś innego też by kolo dostał 5 min. W sumie jako że powiedział to do adma to powinien dostać wiecej. w/e.

Ja jak każdy człowiek też moge chyba raz na 100 gier sobie troche poświrować :X zwłaszcza ze nie tylko ja z admow sie wyglupialem.
Wodny - gościu nic do mnie nie mówił zebym sie uspokoił czy byl ciszej tylko odrazy wyje**ł 'ZAMKNIJ MORDE' z resztą Ven też nie jest święty mnóstwo razy go upominałem żeby nie klnął przez mica jak i na sayu a tu nagle taki wrażliwy.


Co do puszczania nuty jest mute tak ?? Poza tym sporadyczne osoby mowia wylacz bo kornik akurat puszcza nute obojętna typowe forfan i wiekszosc i to spora chce zeby nutka leciala. Ulti nie grasz na serwie dlugo realia sie troche zmienily, pograj troche pozniej sie wypowiadaj. Nawet jezeli to nie ja cos zrobie tylko gracz a do niego jakis gracz sie pluje to tez bana wyrywa bo ja nie rozrozniam adm gracz.

Użytkownik GloSu edytował ten post 21 lutego 2009 - 12:12

  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#46 Vendetta

Vendetta

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 36 postów
  • Ską…d:Ostrowiec Św.

Napisano 21 lutego 2009 - 12:24

nie bylo mnie caly dzien wiec dopiero teraz pisze

zgadzam sie z tym ze moje słowa były przesadzone i niegrzeczne ok przepraszam za niekulturalne zachowanie
nie mniej jednak wielu z was nie dostrzegło o co mi chodzi
nie chodzi mi o czas bana a o to ze bany na tym serwie można wyrwać często bez powodu ten powiedzmy ze był słuszny ale pytanie czy Głosu nie mogł mnie upomniec ? (na serwie bylem od 2 minut) mógł nie zrobił tego dostałem z miejsca bana..bylem akurat wtedy mocno poddenerwowany i dlatego tak powiedziałem.

załozyłem ten temat zeby zwrócic uwage na samowole adminów
sytuacja z dzisiaj rev kicknąl mnie tylko dlatego ze rozmawialem z innym adminem (juz nawet nie wiem z kim)
nie wiem czy mozna dawac kicki za rozmowe...dziwne deczko...
ktoś tu pisał ze jest taka opcja jak "mute" i kto jak kto ale admin powinien o tym wiedziec i jezelu mu nie pasi ze ktos gada to "MUTE" a nie KICK :|

cóz zdziwiłbym sie gdyby Wielki Admin z Tawerny mnie przeprosił bo albo on ma zawsze racje albo on nie ma za co przepraszac ;)
nie tylko gracze powinni dostawac upomnienia ale trzeba pomyśleć o upomnieniach dla adminów...


edit

eeeee Glosu NIGDY nie słyszałem upomnienia o klnięcie od Ciebie bo ja baaaaaaaaardzo zadko kle chyba ze zaliczasz "kurrrrrrr." jako przekleństwo :|

poza tym jak mozesz "czesto" mnie upominac jak sporadycznie gramy w tym samym czasie na serwie ? :|

Użytkownik Vendetta edytował ten post 21 lutego 2009 - 12:27

  • 0

#47 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 21 lutego 2009 - 12:27

OK Vendetta tylko że REV juz dawno nie ma adma. Ja nie przyuwazylem ile jestes na serwie. Jestem w stanie cie zrozumiec i jako ze sie wreszcie wypowiedziales i nie jako wyjasniles sytuacje ja tez cie przeprosze jezeli w twoim odczuciu ban nie sluszny :)


Czesto mialem na mysli kilka razy. Slyszalem jak czasami tam przez mica nadawales. Moze nie kojarzysz bo ostatnio troche na fejkach gralem ale ja cie pamietam :)

Użytkownik GloSu edytował ten post 21 lutego 2009 - 12:28

  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#48 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 21 lutego 2009 - 12:28

i wkoło macieju to samo ..
co do ...


sytuacja z dzisiaj rev kicknąl mnie tylko dlatego ze rozmawialem z innym adminem


ReV nie jest już od jakiegoś czasu adminem

i wkoło macieju to samo ..

nie wiem jak już napisać o co chodzi bo widać że nadal każdy swoje

i wkoło macieju to samo ..
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#49 Vendetta

Vendetta

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 36 postów
  • Ską…d:Ostrowiec Św.

Napisano 21 lutego 2009 - 12:29

jezeli nie rev to nie wiem kto mnie kicknal w kazdym razie rev mi 'wyjaśniał' baaaardzo uprzejmie ze to za gadanie i dlatego sadzilem ze to on


Glosu jezeli uwazasz ze dobrze zrobiłes to spoko masz prawo tak myśleć bo rzeczywiście 'mordy' mają zwierzęta ;) i masz prawo sie czuć urażony

Użytkownik Vendetta edytował ten post 21 lutego 2009 - 12:33

  • 0

#50 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 21 lutego 2009 - 09:17

jezeli ktos naduzywa mica to nie ma chyba nic lepszego niz amx_gag nick :) i po problemie na 10 min. pomaga bardziej niz ban :) a jak denerwuje :P
  • 0

Dołączona grafika

#51 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 21 lutego 2009 - 10:21

sls brawooo wlasnie to chcialem napisac:) mnie zawsze jak gralem i albo napisalem cos glupiego lub powiedzialem to gagged było najwieksza kara:) co do zachowania adminow , nikt od was nie wymaga abyscie siedzieli cichutko, nic sie nie odzywli nie robili beKI, bo to wszystko wpływa, że na serwerze jest fajnie. Chodzi tylko o to, że jeżeli wasze zachowanie komuś nie pasi( bo nie wszystkim musi sie podobac) i dodatkowo zareaaguje jak kolega tekstem "zamknij morde" "zamilcz" "modra tam świnio garbata" , "pysk pajacu", " nie pajacuj" itp, to bądźcie bardziej wyrozumiali momentami na sytuacje, ktore w jakims stopniu zostaly sprowokowane przez was. Badzcie no jak to sie mowi bardziej ludzcy tam :) i jak mowie gagged dziala bardzo pozytywnie , dajesz gaga upominasz a uzytkownik mily jak nigdy pozniej :)
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#52 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 21 lutego 2009 - 10:44

koniec tej farsy, Ulti zamiast przymknąć temat i wyjaśnić swój jakiś tam zatarg z Kornikiem to ciągniesz to jeszcze w temacie, całkiem nie z tym związanym. Dajcie sobie po wirtualnym razie i zachowujcie sie normalnie.

/closed.
  • 0
Dołączona grafika

#53 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 04:23

FFFF przeczytaj cały temat linijka po linijce i zrozum że ten 5minutowy ban był tylko pretekstem żeby poruszyc pewien temat. Zresztą wydaje mi się że wyraznie to napisałem. Możesz się jeszcze spytac plaj’a o co chodzi bo jest to jeden z nielicznych który zrozumiał przekaz.

I nie mam zadnego zatargu z kornikiem tylko on podał identyczną sytuacje w jakiej jest Glosu, tzn że sprowokował kogoś (nieumyslnie) a pozniej jest kick/ban czy co tam jeszcze. Jak dalej nie widzisz związku tego co napisal kornik z tym co zrobił Glosu no to niestety ale lepiej tego wytlumaczyc nie potrafie.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0