Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzoza


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 16 marca 2009 - 08:28

njuk

05:45-boska akcja , przez kurnik patrzysz na który znajduje się ct(przeskakuje na wentyl) a ty za nim celownikiem . Nikt ci info nie dał , a słyszeć na 100% go nie mogłeś bo all strzelali wokół zresztą ty też. Śmierdzi ta akcja i to ostro...
7:36-dlaczego dalej nie wyczekujesz po zabiciu tego typa ? może przez to że na wh już nikogo tam nie ma.
16:15-to jest śmieszne ciągle przez skrzynki celuje po typach , a jak zabił smile to na prawdę już n/c
17:17-co chwila zerka ilu już typów dworem podchodzi..

jutro obejrzę więcej.

Użytkownik mentos edytował ten post 16 marca 2009 - 08:28

  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#22 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 16 marca 2009 - 08:30

jezu jakbyscie tak banowali typow to ja bym juz tutaj byl z 30 razy zbanowany :X

wiem wiem ot ;] usuncie najwyzej :>

Użytkownik mentos edytował ten post 16 marca 2009 - 08:50
raczj nie krejzi bo ty suaby jestes , nikomu nigdy namyśl nie przyszło żeby cię sprawdzac ...i bez ot.

  • 0

Dołączona grafika


#23 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 16 marca 2009 - 10:18

wrzucic demko na blacklisted.pl dla pewnosci i bedzie wszystko jasne na ten temat :)

Użytkownik ulti edytował ten post 16 marca 2009 - 10:30
na bl są oceniane tylko demka ze steru (jesli chodzic o publiki)

  • 0

Dołączona grafika

#24 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 17 marca 2009 - 08:36

Owi mnie prosil abym to demko ocenil :D

5:40 - niby nic ale nie mogl wiedziec, ze tam CT a juz zza scianki namierzal go nastepnie odrazu do okienka biegnie i odrazu skanuje juz na wentyl bo wie, ze CT na niego skoczyl ( za glosno bylo aby uslyszec to, ze skoczyl na niego ) :X Zobaczcie na ruch celownika jak jeszcze Ct nie widac i nie slychac oO
7:20 - dla mnie czysto, slyszal wielu T idacych wlasnie dworem i wyczekal, nastepnie wyczekanie typa czyste, slychac jak z dachu spadl chociaz ciekawie sie rozglada.
11:35 - niby nic ale jak zauwazymy to terro po cichu idzie :X
13:25 - niby tez nic ale juz zza winkla zanim T granata rzucil mial tam celownik skierowany a potem tylko dokonczyl dzielo.
16:10 - nie no bez jaj ...
17:20 - wydaje sie nierealne, strzela do jednego typa a gdy drugi zza winkla sie pojawia w przeciagu 0.01sekundy juz zostawia starego i za nowego sie bierze :X
20:45 - dziwna sprawa...
22:30 - wchodzi do domku i sie kreci wkolko ?! - scianki oglada gdzie przeciwnicy ?!
25:13 - znowu wychodzi i odrazu strzela i zauwazmy, ze robi tak tylko, gdzie jest wrog bo w innych sytuacjach odrazu wchodzi.
W tej rundzie jest jeszcze ciekawy movement. Kilka rund wczesniej mial dgl'a i smogiem sobie drzwi otworzyl, lecz mu sie zamknely w miedzyczasie pojawili sie dwaj CT od strony dworu wchodzac z m4, wiec zrezygnowal a w tej akcji nei bylo nikogo i tez drzwi sie zamknley i kontynuowal wejscie.

Wg. mnie WH i sie kryje typek ale nie pokusil bym sie jakeigos demka z opisanymi akcjami obejrzec jeszcze.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 17 marca 2009 - 08:42

  • 0

#25 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 17 marca 2009 - 11:24

TO JA SOBIE ZROBILEM AZTEKA:)

4;42-5:06 wbiegasz na bsa, nie zwracasz uwagi gdzie klada pake tylko biegniesz na obieg przez respa ct zeby z drugiej strony kryc , pomijajac to ze w wielu sytuacjach wydajesz sie nadzapobiegliwy to tu cisniesz z kosa caly czas chociaz ct droge ta moglo wybrac zeby dojsc do paki, ale to nie najwazniejsze, po obiegu widzisz ze ct juz na bsie i tu magia zabijasz typa rozbrajacego paczke( nie widzisz go) ale w jaki sposob 2 serie w 1 punkt. Skad wiadome bylo ci ze stoi akurat tam , skoro nawet nie spojzales gdzie pake klada??Poza tym jak skanujesz to czemu ciagle w 1 miejsce??

6:04-6:08 ladnie patrzymy na mórek wybiegamy 1 frag chowamy sie patrzymy pach pach kolejne

6:21 rewelacja jak ty tego figusa tu dojrzales( falstart trochu nje??)

10:14 kolega w rogu to dociagniemy mostem do prawej zeby nas nie widzial, szkoda tylko ze normalny dociagajac do prawej celownikiem krylby lewa strone bo z prawa cie nei widza , a tu pach wychodzimy pach hedzik.

11:37 masakra gosciu co ty sie tak krecisz ciagle?



a na dokladke zamieszczam demko z clan2_fire ;

1:15-1:2x co ty gosciu skrzynki do ciebie mowia czy co ty spradzasz czy jakies kanciaste sa??caln2_fire :)
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#26 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 17 marca 2009 - 11:33

wyreczylem kolege Micro bo mi sie nudzi :

http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=6117
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#27 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 17 marca 2009 - 11:50

wyreczylem kolege Micro bo mi sie nudzi :

http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=6117

Ja się pod to nie podpisuję :-)
  • 0

#28 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 17 marca 2009 - 02:14

Bl1nd z tego co wiem nie Ty tu jesteś od roztrzygania czy jest typ zbanowany czy nie, zostaw obowiązki pogromcom, a Ty zajmij się swoimi sprawami :]
  • 0
Dołączona grafika

#29 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 17 marca 2009 - 02:20

Huehuehue parodia, obejrze se chyba demko z azteca jeszcze

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 17 marca 2009 - 02:21

  • 0

#30 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 17 marca 2009 - 02:20

blind jest zawieszony w prawach admina więc jego decyzje nie są wiązące. Brzoza odbanowany . Sprawa pozostawiona w gestii PC.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#31 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 17 marca 2009 - 10:40

05:40:00 - Wchodzi do blaszaka dopiero wtedy, gdy on jest pusty.
05:42:00 - Na zwolnieniu 1/4 widać wyraźnie, że strzela za wcześnie. Dalej od razu wie, że ct jest na blaszaku i ciągnie za nim celownik, mimo że go jeszcze nie mógł usłyszeć.
07:12:00 - Pełna kontrola otoczenia.
07:23:00 - Wychyla się, zauważa bark jAM'a i cały czas ciągnie full auto w drugie pudło, za którym stoi Zwierzak.
07:33:00 - Usłyszał zeskakującego terrorystę, więc wyczekuje. Nie wziął pod uwagę możliwości oddalenia się przeciwnika. Gdy już go zabił rusza dalej, a przecież mogła pojawić się jeszcze jedna ofiara? Biegnie i próbuje udawać, że się rozgląda. Dalej słychać strzały na pochylni i już na pewno miał dokładne info, ale mimo to dalej usiłuje udawać kalekę.
11:37:00 - Chyba terrorysta idzie cicho po to, żeby nie wiedzieć, że on tam jest? Brzoza jest innego zdania!
13:16:00 - Skąd on wie, że przeciwnik przeszedł na lewą stronę?
13:25:00 - Ostro pojechał po kwadracie.
16:15:00 - Można o tym myśleć, jako o miejscu do skanowania, ale skąd on wiedział, że ten terrorysta akurat kuca?

Masz bana, sprawdź konsolę :-)
  • 0

#32 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 20 lipca 2009 - 12:27

w związku, że są wątpliwości i bRzoza zapewnił mnie, że nie strace czasu temat został otwarty. Jeżeli nie znajdą jednak się dema sprawa zostanie tak jak jest .
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#33 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 22 lipca 2009 - 02:12

nie wiem jak demka chcecie obejrzeć skoro ich nie ma no litości. zamykam temat, jak komuś uda się odzyskać dema z dysku to pw lub gg i otworzę, choć narazie nikomu się nie udało niestety.
  • 0
Dołączona grafika

#34 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 17 sierpnia 2009 - 12:34

Data zdarzenia: dziś
Nick podejrzanego: brz0za
STEAMID: 0:0:14647121
Ewentualny rodzaj czitu: multi/wh
Kto złapał: bl00kers
Link do dema: http://www.blacklist...orum/temat/4528
Link do screena/profil gracza: http://www.blacklist...orum/temat/4528
Czasy i opis podejrzanych akcji:

6:00 dziwne było to nagłe zmienienie tempa, bo biegł tam gdzie czysto spokojnie nie rozglądając się , a gdy t pojawił się przy pochylni(poruszał się na walku) to brzoza nagle zwolnil tempo
13:25 temp 1/4, ta dokładność wydawała mi się zbyt perfekcyjna , nawet jak na wh trochu ajmowo
17:49 dziwne jak czysto nie zaglądasz w miejsca typowe
19:30 hmzz defakto 3 widział, 1 koleś się nie ruszył nawet, więc do zrobienia, 2 no niby czepiając sie mozna by uznać że wyczekał go bo się ruszał, ale no każdy by tak chyba zrobił:) 3 zawodnik no skan w punkt bity.( z przymróżeniem oka uznałbym za clean)
20:53 to jest ciekawe, spokojnie skanuje sobie za kartonem ludzi na górze( i nic w tym nadzwyczajnego), ale zachowanie jak t wbiega w blaszak, zmiana zachowania zainteresowanie blaszakiem( troche za szybkie) i pozniej leci czysto na blaszak(gdyby nie ofca w kanale u mnie nie bylo go widać) to wiadomo jak by akcja się skończyła.

myślałem, że kolega w akcie rehabilitacji będzie z nami na czysto teraz niestety nie ładnie znowusz.

Szkoda i mówię całkiem poważnie.


http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=7482
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0