Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchar Tawerny #2. - Dyskusja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
110 odpowiedzi w tym temacie

#21 skus

skus

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 kwietnia 2009 - 06:32

tak, tylko tamte odrzuciłeś prawda? Więc te jest nowe ...
  • 0

#22 cin3k

cin3k

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 03 kwietnia 2009 - 08:09

Kiedy bedzie start turnieju? 
Jak widze 19 juz drużyn? Starujemy jak bedzie 32? czy jakiś konkretny termin ?:)
  • 0

#23 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 03 kwietnia 2009 - 08:26

nie ma konkretnego terminu...jak będzie 32 drużyny to dopiero liga ruszy :)
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#24 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 03 kwietnia 2009 - 08:29

przewidywane rozpoczecie rozgrywek jest w 2012 roku:X a tak powaznie to musimy dopracowac pare rzeczy jeszcze ktore nam beda w turnieju potrzebne i wydaje mi sie ze nie bedziemy czekac az do 32 druzyn.. pozyjemy zobaczymy;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#25 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 03 kwietnia 2009 - 08:47

Zastanowcie sie nad tym czy chcecie czekac na 32 druzyny bo jak w koncu sie tyle znajdzie to 10 ktore zapisały sie wczesniej juz o tym moze zapomniec.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#26 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 03 kwietnia 2009 - 08:55

Zastanowcie sie nad tym czy chcecie czekac na 32 druzyny bo jak w koncu sie tyle znajdzie to 10 ktore zapisały sie wczesniej juz o tym moze zapomniec.


dokladnie to samo mowilem ffff, ja mysle ze 24 druzyny wystarczy;] bo wiem ze nigdy sie 32 nie zapisza.. no ale ^_^
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#27 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 03 kwietnia 2009 - 10:06

taaa jazda mocno, bo musimy z palaczem pokazac jak dobrze hajcimy, bo duzo cwiczylismy:)
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#28 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 04 kwietnia 2009 - 09:47

Na chwile obecną mamy 20 drużyn zapisanych, w jednej nie ma gracz godzin, ale można przymknąć już na to oko. Dodatkowo pewnie z singli ktoś się zapisze jeszcze i na steam też mi pisał koleś, że się zapisze. Poczekamy pare dni jak to będzie i działamy, do tego stronkę turniejową trzeba przetestować i zahostować na Tawernie także cierpliwości :)

Użytkownik FFFF edytował ten post 04 kwietnia 2009 - 09:47

  • 0
Dołączona grafika

#29 EE BANAN?

EE BANAN?

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 12:20

ja proponuje Azteca na mapę 2n2:) bardzo fajna mała i łatwa do ogarnięcia mapa dla gry 2n2 :D na pewno bardziej niż D2:)


O i jeszcze jedno:D chciałbym aby było coś takiego ze nie raz jest wiadomo ze nie którzy mogą się nie dostosować do zasad a dokładniej chodzi mi tu o ustawienia gracza:) a że nie mamy AQ ani innych zmyslnych programow:) to na prośbę gracza któregokolwiek jest robiony SS interpa:) aby nie bylo nie domowień:)

SS ma byc zrobiony na zasadzie ja prosze wiec gracz wl konsole wpisuje ex_interp->enter snapshot skrin ma zawierac moja prośbe:) aby nie bylo ze podczas gry zmienil ust.

to tyle z mojej strony:)

Użytkownik EE BANAN? edytował ten post 07 kwietnia 2009 - 12:25

  • 0

#30 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 07 kwietnia 2009 - 09:42

Strona turniejowa ruszyła pod adresem http://tawerna-cs.org/turniej, tam będą wszelkie wyniki meczy, układ grup itp. Olbrzymie podziękowania dla Amćka za przygotowanie systemu ułatwiającego obsługę i dającego estetykę rozgrywkom.

Banan - wpis odnośnie ss dodany do regulaminu turnieju. Co do azteca - odpada. Będzie puacz, że słabo działa. Zostają te mapki które były.
  • 0
Dołączona grafika

#31 EE BANAN?

EE BANAN?

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 08 kwietnia 2009 - 12:30

Yeah dzięki za aprobatę ;) co do azteca to chyba racja nie każdy ma 140 FPSów :P
  • 0

#32 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 17 kwietnia 2009 - 10:45

Apelujemy o rozegranie meczy w jak najszybszym czasie :D termin na pierwszą kolejkę kończy się w niedziele, serwery są gotowe, terminarz, układ grup podany. Teraz zależy od was wszystko, jeden mecz to tylko 30 minut także na pewno znajdziecie tyle czasu żeby zagrać w ten weekend.

Pw, gg, steam do mnie lub willa - wybierzemy mapkę i damy rcon i pw na serwer.

TURNIEJ TAWERNY #2 rozpoczęty!


  • 0
Dołączona grafika

#33 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 19 kwietnia 2009 - 08:32

Dzisiejszego dnia skończyła się pierwsza runda meczy a zarazem rozpoczęła się runda druga! dużo drużyn nie rozegrało swoich meczy, jednak dajemy wam czas do 26 Kwietnia do rozegrania wszystkich meczy! osoby olewające turniej, nie zjawiające się na mecze i nie reagujące na wiadomości swoich przeciwników będą karani banami nawet do paru tygodni!

HF ;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#34 EEKOZA?

EEKOZA?

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 20 kwietnia 2009 - 09:18

mądre posunięcie, zastanawiam się po co ludzie zapisali się do turnieju w którym nie mają czasu na rozegranie meczu który trwa kolo 30 minut.
  • 0

#35 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 20 kwietnia 2009 - 09:36

dokładnie jest to tylko 30 minut lecz jeśli ktoś nie ma czasu to niech się nie zapisuje albo teraz mógłby odejść i powiedzieć, że nie da rady...
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#36 PsychOTBG

PsychOTBG

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 51 postów

Napisano 20 kwietnia 2009 - 07:27

No właśnie ShataN-owi siadł net, i nie będzie mógł grać przez jakiś czas, szukam kogoś żeby się załapał i zagrał ze mną te 2 meczy do niedzieli ...
Jest ktoś chętny?
  • 0

#37 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 21 kwietnia 2009 - 09:56

z przyczyn sprzętowych Shatana w drużynie Psycho, zmienia The Game.
  • 0
Dołączona grafika

#38 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 kwietnia 2009 - 04:21

Na okres turnieju zamówiliśmy serwer 5 slotowy z Pukawka.pl, serwer w szczególności jest dla osób z neo etc;X które maja wysokie pingi na serwerach Owiego. 193.33.177.14:27141 IP serwera, w razie chęci rozegrania na nim meczu pisać do mnie o hasło i rcon;]

;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#39 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 12:54

Brak jakiegokolwiek kontaktu z BAD.COMPANY ...
  • 0

#40 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 01:13

doszly mnie niedawno temu sluchy ze druzyna BAD.COMPANY ma problemy z jednym z graczy, ale jak slyszalem mieli znalesc nowego gracza i skontaktowac sie z wami i rozegrac te mecze.. jak widac lekko mowiac olali to;] jesli do dzisiaj do 17 nie zglosza sie do was to zostaja zdyskwalifikowani i druzyny fragged by oraz Tanie wino rozegraja ze soba jeszcze jeden mecz (zastepczy) aby kazda druzyna miala rozegrane w grupie 2 mecze.. mapa tak jak i w 1 rundzie zostaje wybierana droga eliminacji.
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0