Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchar Tawerny #2. - Dyskusja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
110 odpowiedzi w tym temacie

#41 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 01:35

doszly mnie niedawno temu sluchy ze druzyna BAD.COMPANY ma problemy z jednym z graczy, ale jak slyszalem mieli znalesc nowego gracza i skontaktowac sie z wami i rozegrac te mecze.. jak widac lekko mowiac olali to;] jesli do dzisiaj do 17 nie zglosza sie do was to zostaja zdyskwalifikowani i druzyny fragged by oraz Tanie wino rozegraja ze soba jeszcze jeden mecz (zastepczy) aby kazda druzyna miala rozegrane w grupie 2 mecze.. mapa tak jak i w 1 rundzie zostaje wybierana droga eliminacji.


To ma być żart? Z tanim winem już graliśmy, jeżeli tamci nie chcą się pofatygować to logicznie w/o dla nas...
  • 0

#42 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 02:34

To ma być żart? Z tanim winem już graliśmy, jeżeli tamci nie chcą się pofatygować to logicznie w/o dla nas...


jak chcesz sobie zarty poczytac to na goglach sobie poszukaj ;]

w 3 grupach jest taka sytuacja i nikt nie placze tylko Pan wielebny Micro aka wszystko źle.. ;] i tak pan supcio Micro dostanie sobie 30 rund za free i jaki to on pro nie jest bo dostal walkowera i twardo sobie awansuje a druzyny ktore graja po 2 mecze i maja gorszy bilans malych pktow odpadna bo walkower lepszy jo?

jest to turniej dla zabawy.. jesli tak Ci zle i nie chcesz zagrac jeszcze jednego meczu z nimi bo 30 rund za free wazniejsze!! to se nie graj..
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#43 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 04:55

To możesz nas wykreślić z turnieju, bo właśnie rezygnujemy.
  • 0

#44 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 05:01

Z czego rezygnujesz ? Turtles napewno nie rezygnuje. To 4fun, co wam szkodzi zagrać. Tu chodzi aby pograc ze znajomymi, a pkt i tak dalej to tylko dodatki. Ten turniej jest dla nas - dla graczy, a nie dla regulaminu czy innego gówna. Tak więc nie zawracajcie d*py tylko grajcie :)
  • 0

#45 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 25 kwietnia 2009 - 10:01

zrobić, starać się, a i tak w d*pie mieć najlepiej. Nie bede żali wylewał, bo w tym stanie ciężko, ale brak komentarza niech będzie najlepszym komentarzem do tej sytuacji. Przemyślcie sobie w środku co tu robicie i jak się czują inni, którzy robią dużo więcej od Was widząc takie coś. Bez odbioru
  • 0
Dołączona grafika

#46 EEKOZA?

EEKOZA?

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 26 kwietnia 2009 - 08:08

To możesz nas wykreślić z turnieju, bo właśnie rezygnujemy.

Po cholere się zapisywałeś do tego turnieju? :O
Tu chodzi o grę a Ty byś chciał punkty a free...
  • 0

#47 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 26 kwietnia 2009 - 09:06

Został Wam ostatni dzień na rozegranie meczy, prosić się nie mam zamiaru poszczególnych teamów żeby zagrali swoje mecze. Było powiedziane z góry, kto meczy nie rozegra, bądź oleje sobie sprawe - dostanie bana.

I tak właśnie będzie, za nieodpowiedzialne podejście będzie kara, bo to już są jawne jaja.

Jak zwykle są teamy najlepiej zorganizowane, które potrafią zmieścić się w terminie. Ciężko z nich przykład wziąć?

Z tego co widać teamy BAD COMPANY (zgłaszał mi Jaro, że jego partnerka nie ma czasu - miał znaleźć inną osobę do gry) i ulong (żadnych wieści z ich strony) nie wykazały żadnego zainteresowania, ale spokojnie.
Sprawy drużyn nie mogących rozegrać meczy z tymi dwoma ekipami będą rozpatrzone po konsultacji organizatorów turnieju. Reszta jeśli chce żeby było wszystko ok niech lepiej dziś rozegra te spotkania.
  • 0
Dołączona grafika

#48 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 kwietnia 2009 - 09:33

z 48h w weekend na rozegranie 2 spotkań straciłem chyba 120min :O zostaje 46h wolnego czasu wiec nie wiem w czym problem... wg mnie cały ten turniej powinien trwać 3 dni (piątek - sobota - niedziela)
  • 0

ws2xe1.jpg


#49 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 kwietnia 2009 - 12:02

Jak ktoś ma gdzieś to i 3 dni nic nie dadzą. Można dać te 3 dni , ale efekt będzie taki sam kto chce grać ten rozegra mecze i w 1 dzień. Ludzie raptem 30 min trwa rozegranie jednej mapy to śmiech co odwalają typy... Ogarnijcie sie i zagrajcie to nie gracie o złote gacie :/

GL & HF

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 26 kwietnia 2009 - 12:03

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#50 cin3k

cin3k

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 29 kwietnia 2009 - 01:13

Witam...

Co do turnieju ;/ Jeżeli dostane Bana na tawernie perma to jedynei zasługa erwina... gościu mnie najzwyczjaniej wystawił...

szkoda tylko, że miałem formata jakies 2 tygodnie temu, bo mialem arichum rozmó z Erinwem na teamt turnieju.
Pisałem do niego 1 raz, co jest z turniejem, czemu nie jestesmy wpisani do grup to nie odpisał
Nastpnym razem odpisal, powedział ze zobaczy czemu nie jestesmy wpisani
3 razem napisał ze nie wie co jest zrobione z turniejem.

na stronke lukałem co chwile co z turniejem, czekałem az erwin napisze mi, ze bedzie grali, on mnie zgłaszał wiec niech sie troche zajmuje ;]a tymczasem, wczorajszej nocy dodiaduje sie od will ze bede miał bana bo nie zagrałem w turnieju... 
Niech Erwin wrzuci archiwum z gg to zoabczymy... jego ukarać nie mnie... zlał to... okazuje sie ze on sobie kogos innego wziął no i kto tu jest niepowazny?
jeżeli otrzymam bana to postaram sie wlecieć erwinowi na chate i załatwić co nieco
  • 0

#51 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 29 kwietnia 2009 - 01:46

jeżeli otrzymam bana to postaram sie wlecieć erwinowi na chate i załatwić co nieco


Tym zdaniem mnie lekko rozybales :mellow:
  • 0

#52 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 29 kwietnia 2009 - 09:43

Nie licząc meczy w grupach A i D w których jeden z zespołów w ogóle się nie zjawił, został do rozegrania tylko jeden mecz między Nitric.2on2 a ExtremaL, Blood twierdził żeby dać mu czas do środy.. dzisiaj środa mija, jeśli mecz nie zostanie rozegrany do jutra do 21:00 będzie on uznany jako porażka obu zespołów 0:30 czyli ich stan punktów się nie zmieni zaś małe punkty ulegną zmianie co może mieć dosyć spore znaczenie;]

Drużyny z grupy A tj. Tanie wino i fragged by oraz z grupy D Szczelamy Kapiszonami i Fight? dostaną 3 punkty za wygraną (w/o) zaś ich stan małych punktów nie ulegnie zmianie!

Drużyny ulong i BAD.COMPANY zostaną nagrodzone banami :)

Gracz Lord także sobie troszku odpocznie od Naszych serwerów zaś sytuacja Cinka i Erwina zostanie rozpatrzona ;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#53 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 30 kwietnia 2009 - 02:31

hmmm no dobra niech bedzie, codziennie chce umowic mecz tak jak mamy czas wyznaczony ja z bloodem ale druzyna mjm ciagle nie ma czasu, nie tlumacze sie bo nie o to chodzi, jesli dzisiaj nie rozegramy meczu z ich winy to czemu mamy my tez byc karani?
  • 0

#54 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 30 kwietnia 2009 - 02:39

hmmm no dobra niech bedzie, codziennie chce umowic mecz tak jak mamy czas wyznaczony ja z bloodem ale druzyna mjm ciagle nie ma czasu, nie tlumacze sie bo nie o to chodzi, jesli dzisiaj nie rozegramy meczu z ich winy to czemu mamy my tez byc karani?


ja wam w myślach nie czytam, nie widzę waszych rozmów na gg, nie wiem czy w ogóle ze sobą rozmawiacie.. jest temat z nierozegranymi meczami, chcecie sie umawiać ale przeciwnicy nie chcą to wpisz tam daj jakiś dowód i po kłopocie. poza tym.. na rozegranie meczy były 2 tygodnie.. wybaczcie ale nie chce mi się wierzyć że nie było momentu kiedy wszyscy 4 byliście na kompach i mogliście to spokojnie rozegrać;]

jeśli to udowodnicie że przeciwnik olał to wszystko albo oni sami sie przyznają to wtedy sprawa będzie wyglądała inaczej;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#55 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 30 kwietnia 2009 - 03:53

witam...więc chciałem powiedzieć, że ja jestem gotowy do gry ale niestety miałem starcie z moim 'partnerem' z teamu i odszedł :/ więc nie karajcie drużyny Nitric.2on2 tylko dajcie im win (walkower). Mogłem nie zapisywać się z takim nieodpowiedzialnym graczem. Proszę także o delikatną karę dla mnie ( jeśli w ogóle o niej myślicie) Przepraszam za problem ale dopiero teraz to mi napisał...
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#56 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 30 kwietnia 2009 - 05:39

Nie możesz sobie na szybko kogoś znaleźć i rozegrać tego meczu? pełno jest spoko graczy, tylko trzeba spytać. Ręce opadają czasem na prawdę...
  • 0
Dołączona grafika

#57 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 01 maja 2009 - 12:26

Nie możesz sobie na szybko kogoś znaleźć i rozegrać tego meczu?

nie bo turniej trwa za długo.. można 3 tunieje w 2 tyg zrobić!!
WO reszta i jazda dalej bo czekam na next turniej! i może zgłoszą się tylko te osoby co mogą grac!

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 01 maja 2009 - 12:27

  • 0

ws2xe1.jpg


#58 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 01 maja 2009 - 04:07

ExtremaL - mihu - 1 tydzien bana za olanie ostatniego meczu
mJm - upomnienie (przy kolejnym turnieju za takie coś ban na 2 tygodnie)

BAD.COMPANY - oboje - całkowite olanie turnieju, niby chęć grania dalej, ale nawet nie weszli na forum poinformować nas o tym - naszym zdaniem miesiąc odpoczynku, nikt z nas debili robić nie będzie!
ulong - oboje - jak wyżej.. nawet nie weszli na forum dać znać, że nie grają - miesiąc jak w przypadku wyżej.
Lord z GNL - całkowite olanie turnieju, zero kontaktu, zero info na forum od niego - miesiąc.
Sprawa Cinka i Erwina - Ktoś tu kłamie, nie ma winnego? oboje 2 dni przerwy od serwerów.

Wszyscy ukarani banami gracze dodatkowo nie mogą brać udziału w turniejach organizowanych pod patronatem Tawerny!

Kary można odpracować na forum - konkursy, pisanie poradników, artykułów - zobaczymy chęci z Waszej strony? Skrócimy lub nawet anulujemy.

Została rozlosowana również druga faza turnieju. Drużyny podzielone na 4 grupy, w każdej po 3 pary - wychodzi najlepsza. Obsada do wglądu na stronie turniejowej
-> http://www.tawerna-cs.org/turniej

Czas rozegrania tej fazy upływa w przyszłą niedzielę tj. do 10 maja.

Specjalne podziękowania dla Plaja za pomoc w banowaniu tych co nas na dudka wystrychnęli.

Tradycyjnie serwery u mnie i Willa.

Organizatorzy turnieju - Will & FFFF

Użytkownik FFFF edytował ten post 01 maja 2009 - 04:08

  • 0
Dołączona grafika

#59 cin3k

cin3k

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 03 maja 2009 - 03:51

Sprawa Cinka i Erwina - Ktoś tu kłamie, nie ma winnego? oboje 2 dni przerwy od serwerów.

dobrze ze tylko 2 dni ;] ale fakt ze Erwin zlał sprawe i ma wyj*** na to ;] na gg mnie zablokował po tym jak mu powiedzialem o co chodzi... i kto tu sobie robi jaja?
  • 0

#60 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 03 maja 2009 - 08:40

Przypominam ze 2 faza sie rozpoczęła i trwa do niedzieli tj. 10 maja
Ostrzegamy od razu że tej fazy już przedłużać nie będziemy! mecze nie rozegrane zostaną anulowane a drużyny także ukarane, tak jak to było w fazie 1 ;)
obecnie zostały rozegrane 4 mecze (grupa D już jest zakończona) pozostało 8 meczy do rozegrania. Mam nadzieje że nikogo nie będziemy musieli karać i w miłych nastrojach będziemy mogli przejść do fazy pucharowej!

HF !

------------

@ down

ja chciałem do piątku dać, FFFF dał do niedzieli.. -_- ale dobra niech już grają to do niedzieli;]

Użytkownik will edytował ten post 03 maja 2009 - 08:59

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0