Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem Hardkorem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 19 czerwca 2009 - 07:38

Data zdarzenia: 19.06.09r godz 20:00 i pozniej
Nick podejrzanego: Jestem hardkorem [pisane dziwnym sposobem]
STEAMID: STEAM_0:0:25363540
Ewentualny rodzaj czitu: wh/esp
Kto złapał: xXx/ja
Link do dema: załącznik
Link do screena/profil gracza: psycho
Czasy i opis podejrzanych akcji:

nie wiem czemu ale jakoś dziwnie się demo nagrało, w każdym razie

19:35 no wali w ten kurnik ale jaka celność
21:05 chyba ten czas, też skany z d*py w kurnik, wcześniej jeździł za modelem po mapie..

mam tylko te dwie akcje, jak coś to załącze całe demo z nuke. Ban tak czy siak zostaje na 3 dni bo po otrzymaniu (dobrego/niesłusznego) bana zaliczył TK.

http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=7083

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 20 lutego 2010 - 08:20

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#2 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 06:54

Akcja 1. 19:35 - takich akcji jest wiele ze skanowaniem kurnika, aczkolwiek zastanawia mnie to jak gonił gracza *error tym celownikiem gdy ten próbował mu uciec, to było na prawdę dziwne

Akcja 2. 20:40 - zwróćcie uwagę na slow motion jak *zagi podchodzi pod kurnik, a ten ciągle go obserwuje następnie *zagi wszedł po drabinie do góry a ten myszką za nim hehe :] szkoda, że *zagi nie wchodził po cichu ^^

Akcja 3. 21:05 - siedzi sobie nad meinem i czeka na tt, ale wszystko słychać więc tu czysto, następnie wchodzi *zagi przez drzwi i akurat przeładowywał ehh, noi w końcu wchodzi *zagi do tego kurnika, ale podniósł broń i przesuwał się w biegu w głąb kurnika więc też wszystko słychać następnie gdy *jestem hardcorem skończyło się ammo szybko zmienił na USP, no ale cóż to znowu było słychać jak *zagi biegł do niego tym kurnikiem

Dla mnie podejrzana jest jedynie akcja 1 gdy gonił go tym celownikiem. To moja opinia pozdrawiam :)
  • 0

#3 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 22 czerwca 2009 - 08:48

19:35 - akcja n/c jak dokładnie wiedział gdzie error ucieka...

21:05 - Może i slychac bylo , ale tak jak akcja wyzej duża dokładność w śledzeniu gracza :)
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#4 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 22 czerwca 2009 - 09:25

1. 19:30 juz wtedy zaczal celownikiem jechac po modelu gracza z TT dla mnie dziwne jest to ze akurat gdy on chcial wejsc do kurnika TT on dopiero zaczal strzelac a nie wczesniej skanowac:) mozna to jakos wytlumaczyc ale ze on ciagnie ten celownik po tym Terro to masakra:)

2. 20;40 - nic nadzwyczajnego w tej akcji nie ma slychac jak podchodzi do kurnika to wiadomo cel na wyjscie i slychac jak na drabe wchodzi ...jak dla mnie clear:)...

3. 21;05 - zdziwilo mnie to jak sie tam od razu spojrzal gdy zabil tego z dworu przeciez Zagi szedl po cichu tutaj mnie juz cos zdziwilo a dalej no nie wiem fart? tylko tez pelna kontrola w tym kurniku szczegolnie przy zabiciu go

jak dla mnie farci albo jedzie na wh z ta akcja 1 oraz 3 :) Plaj lub Bodziuuu musieliby obejrzec:)

Użytkownik bRzoza edytował ten post 22 czerwca 2009 - 09:26

  • 0

#5 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 22 czerwca 2009 - 10:30

tutaj jest demko z hltv:

Załączone pliki


  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#6 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 26 czerwca 2009 - 06:29

14:00 - dla mnie ta akcja jest podejrzana, wygląda to tak jakby od razu wiedzial dokładnie gdzie jest gość za wejściem do kanału, ale mógł słyszeć/ widzieć kawalek tekstury,
17.30-koniec rundy - idealnie skanuje gościa, gdy wszedł do kurnika, doskonale widzi co sie dzieje na pochylni i przed dolnym bsem. Dla mnie ta akcja to wh.
18.15- idealnie skanuje z góry T, który czeka przed BS.
19.35- 'moje' wh, nic mi tutaj nie pokazywało. W tych skanach kurnika u mnie nie było widać przeciwników.
20.30- było tutaj słychać, że T idzie z dworu, ale następna akcja z kurnikiem, gdzie zmienia na usp pokazuje, że gracz wie za dużo.

Dla mnie akcje 17.30, 18.15 są na wh.


Nie należę do Pogromców czitów, więc moja opinia jest prywatna i nie ma wpływu na ich decyzje.

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#7 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 27 czerwca 2009 - 03:20

17:30 dziwne
18:15 taaaa, ale możliwe
20:52 takie pofalowane te sciany... zwariowales chyba..
21:05 ta słychac gościa, tyle że jezdzi po scianie za nim strasznie


http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=7083
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#8 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 03:20

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód:
złapany / dzięki

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, proszę zaraportuj ten post - moderator bądź administrator rozważy sprawę ponownie.

Pozdrawia załoga TAWERNA[TP]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0