Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wii, Ps3, Xbox


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 11 września 2009 - 09:57

od pewnego czasu myślę nad kupnem konsoli i padło na te trzy. Niestety pojęcie o nich mam słabe i tu liczę na waszą pomoc. Chciałbym się zamknąć w 1000 zł. Interesują mnie następujące rzeczy:
1)konsola
2) model
3) dysk
4)funkcjonalność
5)awaryjność
6)prezencja (kobieta moja)

Niebo niech przemówi, pomóżcie.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#2 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 11 września 2009 - 10:13

Jak chcesz siw zamknac w 1k to masz do wyboru xboxa i Wii, chyba że uzywane ps3
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#3 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 11 września 2009 - 10:26

ta przegladam tez malo uzywane sprzety, nie tylko nowe.

Użytkownik plaj edytował ten post 11 września 2009 - 10:26

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#4 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 12 września 2009 - 08:55

bierz xboxa 360 wersja jasper 60gb, zalezy na jaka aukcje trafisz ale mozna kupic za ~1000zł od razu przerobioną no i po necie potem rypiesz na nagrywanych grach. Sa juz mniej awaryjne niz stare wersje.
Kupisz używane ps3 za te ~1000zl a za co potem kupisz gry ? :]
  • 1

#5 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 lutego 2011 - 11:22

Daj spokój Bodziu :)
Czas wyrosnąć z dawnych nawyków i przestać piracić.

Co prawda wątek został poruszony dość dawno, ale na dzisiaj sprawa przedstawia się tak:

Miałem Xklocka i cieszę się, że zamieniłem to na PS3.
Dodam, że wiele osób z mojego otoczenia (osiedle, praca, itd) także zrezygnowali z X360 na rzecz PS3. Wszyscy są zadowoleni.

Klocek ma tylko jeden plus - możliwość przerobienia, dzięki czemu można śmigać w gierki niemalże za darmo. No i jeszcze kontroler do klocka jest niczego sobie.
Sęk w tym, że dzisiaj granie samemu to tylko na krótką metę i lipa. Kwintesencją grania jest tryb online. W PS3 giercowanie przez internet jest darmowe. Nie twierdzę, że granie online na X360 jest drogie (bo zaznaczam, że trzeba opłacać abonament za możliwość grania online), ale żeby móc grać online na klocku, to trzeba go mieć nieprzerobionego. Tu pojawia się wspólna cecha obu konsol - gry trzeba kupić. Ceny w zasadzie się nie różnią. Te na klocka mogą być nawet tańsze, bo rynek wie o piraceniu. Na tym tle PS3 wychodzi lepiej. Poruszanie się po sieci w Soniaku jest banalne, łączenie z innymi tak samo, a gra przez sieć jest wysokiej jakości. Nie ma problemu ze znalezieniem ludzi do gry, bo jest ich mnóstwo. Sonka daje naprawdę sporo.

Gdyby ktoś nadal upierał się za przerobionym X360, to może rozrysuję jak wygląda sprawa finansowa biorąc PS3:
- Nowa gra może być faktycznie droga. Cena może odstraszać, bo może wynieść ponad 200zł. Jednak takie ceny są tylko w hipermarketach, w Saturnach czy MediaMarktach, albo w internecie, gdzie szukają frajerów. W sklepach poświęconym konsolom gry można kupić za rozsądną cenę. Nowości o głośnych tytułach nie przekraczają 180zł. Taka nowość za 2-3 miesiące będzie kosztować 140-150zł. Nie powiem, co stanie się po pół roku. Jeszcze taniej można grę zakupić w necie.
- Ile mamy czasu na grę? Praca, bądź może jeszcze szkoła... i co? Wolny czas, na który także trzeba poświęci inaczej czas, niż grać na konsoli. Przecież życie nie rozkłada się na praca/szkoła - konsola. Zakupujemy jedną, bądź dwie gry (niekoniecznie nowości), a i tak ledwo znajdziemy czas na drugą grę, bo tak może wciągnąć nas ta pierwsza.
- Przechodzimy taką grę i wymieniamy na inną. Wystarczy wybrać się do takiego sklepu czy salonu z konsolami i dopłacić 20-30zł. Po przemyśleniu koszty naprawdę nie są duże, a ile przyjemności jest z grania, choćby właśnie przez sieć. Ja do dzisiaj mam "NHL 11" i "F1 2010", które zakupiłem we wrześniu i napierdzielam w nie przez sieć do dzisiaj.
- Pożyczanie: Jeśli ma się znajomych posiadających także PS3 to ma się kolejne źródło gier. To już tradycja, że ludzie wymieniają się grami, bądź sobie je pożyczają. Powstaje całkiem niezła rotacja. Oczywiście trzeba mieć tych znajomych. U mnie w stolicy nie ma tego problemu. Mam o wiele więcej wiary z PS3 niż z X360 (klocka mają może ze 3 osoby).
Podsumowując:
- średnio 140-160zł na miesiąc za jedną nową grę to niewiele,
- stare i jare gry można kupić poniżej 100zł, a nawet za 50-60zł,
- można zakupić nowe tytuły, ale używane o 50% taniej,
- gdyby wymieniać co miesiąc grę, bądź dwie za 30zł wyjdzie się na tym jeszcze lepiej, niż myślniki wyżej.

Dodać warto, że PS3 wyposażone jest w odtwarzacz Blu-Ray. Gdyby miało to pocieszyć ludzi lubiących kopie, to mam dobrą wiadomość - kopie BR działają :]
Na dysk można także wrzucić filmy ważące wiele GB i je odtworzyć. O miejsce nie ma się co martwić, bo dysk oryginalnie ma 320GB. Można go samemu wyjąć bez straty gwarancji i wsadzić nowy, np. 500GB itd.

Młodzi i tak wybiorą przerobione X360, bo mają kupę czasu i mało kasy, którą wydają na głupotki, w tym i nielegalne używki.

Jak widzicie wszędzie podkreśliłem wyraz CZAS. Jeśli ktoś szanuje czas, bo ma go mało, a także szanuje sobie dobrą zabawę, to nic tylko wybrać PS3.

Pamiętam jak Tyro zachwalał PS3. Na pewno poparłby mnie i rzucił jakimiś argumentami za zakupem tej konsoli.

EDIT:
Najnowsze modele PS3 (2504A i 2504B) są bezawaryjne i mają w sobie super technologię. Są ciche i nie grzeją się.
Nie kupujcie używanych, które nie mają już gwarancji.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 12 lutego 2011 - 11:36

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#6 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 12 lutego 2011 - 11:37

w Marcu szykuje się na konsolkę PS3 z USA :) tanio naprawdę tanio, ale nową chce kupić, mam pewne źródełko, że za 100$ uda sie prawdopodobnie nówkę kupić + 30$ przesyłka wiec na prawde nie wiele..

PS3 wygrywa z klockiem za sprawą pojemniejszych nośników danych jak i także darmowe granie on line. PS3 juz takze mozna przerobic, ale co jak co, obie konsolki są już stare technologicznie.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#7 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 12 lutego 2011 - 11:44

Wymienianie sie grami - to tam wlasnie najbardziej naciagaja ludzi i wala ich na kase.
Teraz pomysl, wydanie ponad 1k na konsole i tyle samo na giery mija sie z celem, w momencie, gdzie coraz glosniej mowi sie o konsolach nowszej generacji. Niestety - konsole wstrzymuja rynek gier, wiele nowych tytulow jest "pocietych", wyglada gorzej niz na PC. Oczywiscie - to nic dziwnego bo konsole maja swoje lata, ale zachecanie kogos do wydania ~1200zl na konsole i zagrania w kilka gierek po 150-200zl gdy zapewne za niedlugo bedzie zapowiedz kolejnych wersji konsoli nie jest najlepszym pomyslem. Sam mam ps2 na ktorym pocinalem bardzo dlugo, myslalem nad x360 i zapewne go kupie, ale musze zaliczyc egzamin, bo jak nie to wtedy warunek bede musial wykupic :(
X360 i PS3 prowadzi odwieczna wojne, nawet nie wiesz ile argumentow wypisalby Ci fanboy za xboxem, a ile przeciw ps3 i na odwrot. Dla mnie w dzisiejszych czasach wydawanie 200zl na gre to czyste nieporozumienie, gdy gre przechodzimy w ~5h (niestety teraz nie liczne gry przechodzi sie dluzej). Multi nie zawsze to wynagradza, tez sie w koncu nudzi i staje sie monotonna rozgrywka. W sumie to jest tylko kilka gier wartych swojej ceny, reszta to pomylka.
Co do F1 - to wielki niewypał. Spodziewałem się czegoś lepszego. Okazuje się, że będzie F1 2k11 czy tam 2012 i tam ma być niby wszystko tip top, ale jak bedzie to kazdy wie, bo zapewne za rok wyjdzie nowsza wersja i tak w kolko. Gran turismo 5 to samo. Tworzyli tyle lat gre, żeby potem 200 samochodom dać widok z kokpitu, a reszte przezucic z gran turismo 4.
Dla mnie z tego wszystkiego wygrywa X360. Nie chodzi o mozliwosc przerobienia, bo jak wiemy Ps3 rowniez mozna przerobic glupim pendrivem, ale pad jest wygodniejszy, forza 3 malo odstaje gran turismo 5, a za nie dlugo wyjdzie Forza 4 ktora pewnie pozamiata konkruencje (a na kolejne GT bedzie trzeba czekac kolejne 5lat), alana mozna porownywac z heavy rain, zalezy od gustu, x ma gearsy, ps ma god of war (ktore tez jest dosyc krotkie w porownaniu do 1 i 2 czesci z ps2).

Co by nie mówić obie konsole sa dobre i nie mozna mowic ze jedna czy druga to kupa. Z tego wszystkiego kupa jest PC, bo nie ma w co pograc.

130$ za nowe ps3 ? Chyba snisz :) nawet w USA nie ma takich cen. A na dodatek gry beda musialy byc w systemie ntcs, u nas nie jest latwo dostac takie giery.

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 12 lutego 2011 - 11:47

  • 1

#8 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 lutego 2011 - 11:45

@Bartas ale uważaj z zakupem konsoli z USA, bo będziesz musiał także sprowadzać gry z USA, gdyż te kupione w Europie (w tym w Polsce) nie pójdą.

Co do złamania PS3 to także uważaj. Tego śmiecia wprowadza się na zawsze do systemu, nie da się go usunąć. Taka konsola wtedy także odpada z gry przez internet.
Ale co racja, to racja. Jeśli ktoś zawsze chciał mieć PS3 i mieć piraty, to konsola już jest złamana i można mieć wiele gier, lecz tylko mając je na twardzielu. No i odbywa się to kosztem braku gry online.

@Bodek
Ja do dzisiaj gram na PS2, mimo posiadania PS3 :)
Co do F1 to racja, że deko jest zrypana, ale tylko tryb na 1 gracza. Gra w sieci jest na najwyższym poziomie.
GT5 także nie okazało się rewelką. Ludzie to kupili, bo są fanami gatunku i grają w to, ale także jest lekkim niewypałem.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 12 lutego 2011 - 11:50

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#9 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 12 lutego 2011 - 11:48

W ps3 nie ma blokady regionalnej na gry tylko na filmy.
@edit
No to widzisz Milczar dowiedziałeś się ode mnie nowej rzeczy. PS3 nigdy nie miało blokady regionalnej na gry.

Użytkownik krejzi edytował ten post 12 lutego 2011 - 11:54

  • 1

Dołączona grafika


#10 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 lutego 2011 - 12:02

Na gry także jest.
No chyba, że nowe modele jej nie posiadają i o tym nie wiem. Starsze miały na bank.

Edit:
Znalazłem info na ten temat. Historia ciekawa, bo początkowo Sony nie dało znać, że konsola nie będzie miała blokady. Stare modele sprzed lat miały w specyfikacji systemy PAL lub NTSC, albo te japońskie coś tam. Dopiero później raczyli poinformować, że blokad nie ma. Brak blokad miał wyeliminować piractwo w PS3. No i trzeba przyznać, że udało im się to.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#11 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 13 lutego 2011 - 01:25

za 130$ bo mam konto na takiej strone i sobie pkt. obniże cenę z 300$ :P tylko filmów nie będę mógł ogladac, a to dla mnie najmniejszy problem. A przeróbka na pendrivie nie zostawia kompletnie śladów w samej konsolce. Jest bezpieczna. teraz czasami nie które nówki sztuki chodzą po 800 zł 120 GB :) pierw Bodzio piszesz, że gry mają te regionalne a potem, że nie ma :D zdecyduj się :P Tylko na filmy jest a reszta to samo :)

Użytkownik B@rtAS edytował ten post 13 lutego 2011 - 01:27

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#12 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 13 lutego 2011 - 01:26

ja mam ps3 i jakos nie mam problemow z kupwaniem gier .... Nie wiem co jest lepsze ale ps3 bardzo mi sie podoba i jestem z tego zadowolony. w Xbox gralem kilka razy, ale caly ten "theme"(soft) poczatkowy itp mnie odstrasza ;] PS3 jakos tak bardziej mi podchodzi. Ale jak ktos chce kupic niech lepiej poczyta czym na prawde sie roznia te konsole.
  • 0
Dołączona grafika

#13 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 13 lutego 2011 - 09:21

mam xboxa ( w sumie dwie sztuki, bo jedna nie wiem jak sie zbanowala;] ) od jakies 3,5 roku i nie narzekam i nie widze tych minusow czy tam przewag co daje milczar.

Moim zdaniem w wojnie xbox360 vs ps3 ne ma zwyciezcy bo kazdy bedzie zachwalac to co ma. Poza tym są to bardzo porownywalne sprzęty. Kazda ma swoje plusy i minusy a koncowy wynik to kwestia glownie osobistych preferencji.


A ja mam w sumie b proste rozwiazanie sytuacji - kup to co maja Twoi kumple. Jezeli wiecej osob ma xklocka - bierz, jezeli wiecej sonke - bierz ps3.
Da Ci to zrodlo gier i wiedzy o ktorym wspomnial milczar plus zawsze lepiej na fife, nba czy bicie mordy lepiej ustawic sie online z kumplem niz z anonimowa osoba...


Aha no i najwazniejsze - w obecnych czasach konsola bez netu to zaledwie pare tytułów na rok ze zdatnym singlem, za to z siecia mozna zagrywac sie miesiacami w jedną pozycję (tak samo jak i na PC gdzie multi potrafi zrobic gre niesmiertelna - cs, quake, cod, wow itp)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#14 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 13 lutego 2011 - 09:31

pierw Bodzio piszesz, że gry mają te regionalne a potem, że nie ma :D zdecyduj się :P Tylko na filmy jest a reszta to samo :)

:lol:

Najlepsze granie to i tak z kims na 2 pady. Nawet w gry z serii lego takie granie jest mega i w 100% > online ;]
btw w microsofcie juz daaawno nie bylo fali banow, w wuj ludzi gra na przeróbce bez lipy, prawda krejzi :D

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 13 lutego 2011 - 09:34

  • 1

#15 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 13 lutego 2011 - 09:58

Tru truuu majkroszit daje dupska i wprowadza te nedzne ap2.5 ;)

Użytkownik krejzi edytował ten post 13 lutego 2011 - 10:02

  • 1

Dołączona grafika


#16 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 13 lutego 2011 - 03:14

Tak wgl. myślalem, że krejzi to bodziu a bodziu to bodziu, bo patrzyłem po avkach, sorry, to krejzi pisał a Ty tam wczesniej i kompletnie pomyliło mi sie... :D co jak co, to teraz z deczka już nie opłaca się kupować konsol, bo pewnie w tym roku wyjdzie nowy klocek i nowy PS, tak wiec, lepiej kaskę juz zbierać :D
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#17 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 13 lutego 2011 - 04:13

no potwierdzenie swych slow zawsze podawaj linki, bo tak to w sumie to ze Ci sie wydaje ze powinno cos wyjsc to malo wnosi do tematu.

Poza tym zawsze nowinki kosztuja krocie (popatrz na pierwsze ceny ps3) wiec tym bardziej malo kogo bedzie na to stac przez pierwszy rok, poltora. Pomijajac kwestie tego ze Europa ma premiery opoznione o pol roku.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#18 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 lutego 2011 - 05:19

Opóźnienie jest bo np. w przypadku PS3 i PSP brakowało konsol, ponieważ zapotrzebowanie na rynku Japońskim było bardzo wysokie, podobnie jak w Stanach, a Europa zawsze dostaje na końcu.
Ceny PS3 jako konsoli do gier były wysokie, ale jako urządzenia multimedialnego nie wypadało tak źle, dużo ludzi kupowało je ze względu na odtwarzacz Blu-Ray, bo konsola oferowała to i wiele więcej za podobne pieniądze co inne odtwarzacze.

@Bartas Nie sądzę, by w tym roku nowa konsola była wydana. Co najwyżej będzie trochę więcej "wycieków" i plotek. Za dużo kasy na nich kroją, żeby już je zabijać.
Według mnie to MS pierwszy wyda nową konsolę, w okolicach jesieni roku 2012.
Czas pokaże.

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 13 lutego 2011 - 05:25
drobne poprawki :X

  • 0
Dołączona grafika

#19 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 13 lutego 2011 - 05:22

u mnie wyszlo na xboxa z prostego powody:X bezproblemowe podlaczenie do monitora... gdzie w sony store na moje pytanie jak podlaczyc ps3 do monitora ludzie zrobili wielkie "eeeeeeeeeee to sie da?"

kiedys tez twierdzilem ze nie ma wygodniejszego pada niz soniacza dopoki nie wzialem xboxowego

a teraz z od strony programowania ps3 praktycznie umieja oprogramowac ludzie z SE jest mocna ale w porownaniu z xem juz nie jest tak fajnie i port na ps3 zajmuje wiecej czasu ktos bedzie chcial wyjasnie dlaczego nie bede pisac bo i tak nikt nie przeczyta:X
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#20 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 13 lutego 2011 - 06:36

Opóźnienie jest bo np. w przypadku PS3 i PSP brakowało konsol, ponieważ zapotrzebowanie na rynku Japońskim było bardzo wysokie, podobnie jak w Stanach, a Europa zawsze dostaje na końcu.
Ceny PS3 jako konsoli do gier były wysokie, ale jako urządzenia multimedialnego nie wypadało tak źle, dużo ludzi kupowało je ze względu na odtwarzacz Blu-Ray, bo konsola oferowała to i wiele więcej za podobne pieniądze co inne odtwarzacze.



Dokladnie, tylko ze ja to pisalem do bartasa odnoszac sie do jego tekstu o tym ze cos wyjdzie w tym roku.
Nawet jezeli by wyszlo to polityka premier plus poczoykowa wysoka cena sprawilaby ze i tak konsola bylaby dostępna dla większości ludzi minimum rok po premierze.

Jezeli ktos chce zakupic konsole to teraz jest dobry czas..


A wlasnie - sony wypuscilo playstation move, a microsoft xbox kinecta wiec nikt nie wyda nowej konsoli dopoki na tym dobrze nie zedra
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0