Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wii, Ps3, Xbox


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 13 lutego 2011 - 07:58

no czytałem gdzieś o tym , ale to wszystko plotki jak już mówiłeś. No tak racja, zapomniałem, wiec chyba bardziej na koniec świata wydadzą coś, bo na samym Kinect`cie MS ładnie kasę kroi. No Cena PS3 na początku byłą spora, trzeba przyznać, teraz cena wedlug mnie jest adekwatna do polskich zarobków, w sensie, ze jak chcesz, to pozbierasz trochę i masz tą konsolkę. Mnie ciągnie do konsoli dla wygody, mogę sobie lezec chory i naparzać na tym padzie bezprzewodowo przez neta w coda z innymi graczami. Komputer miec mam, ale nie jestem w stanie wydać na tą chwilę 3000 zł ponad, abym mógl pograć przyzwoicie w wiekszosc tytułów ( muszę całą budę kupować ) a jak sie kupuje kompa to wiadomo, że na przyszłość, ze jak cos wyjdzie to zebysmy nie byli jak to sie mówi w czarnej d*pie. hmm, a z tymi znajomymi to ja mam o tyle problem, że nikt nie gra na konsolkach, tzn. jednego mam kumpla, nadziany gościu wiec z grami nie byłoby problemow, ale ceny używanych gierek naprawde nie są duże.. a zważywszy na multiplayery którę naprawdę sporo podtrzymują na życiu dany tytuł.


EDIT: ale nie ma co sięoszukiwać, że poprzez złamanie zabezpieczeń piracenia PS3 prace Sonego na pewno przyspieszyły.. piractwo nie jest na rękę dla Nich, a przyznajmy, zabezpieczenia naprawde mieli dobre, tyle lat nie złamane, godne podziwu.

Użytkownik B@rtAS edytował ten post 13 lutego 2011 - 08:01

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#22 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 lutego 2011 - 11:57

@Owi
Nie chcę być źle zrozumiany :)
Ja wojny nie prowadzę, bo miałem X360, a teraz mam PS3. Jakość gry jest ta sama. Obydwie platformy mają tę wadę, że potrafią mieć swoje tytuły gier na wyłączność.
Nie namawiam więc wcale do wyboru PS3. Chciałem tylko zaznaczyć, że dzisiaj taki zakup Sonki, a potem oryginalnych gier nie musi robić wcale problemu. Piszę tak dlatego, bo wiem, czemu ludzie nie kupowali tej konsoli - nie dało się piracić.
Jakoś od pół roku ludzie jednak zaczęli się przerzucać na PS3, a ci, którzy w ogóle nie mieli konsoli, zaczęli kupować właśnie tę platformę. Widać, że ludzie nie są już tak biedni jak kiedyś. Znam sporo ludzi z mojego otoczenia, którzy po 2-3 latach posiadania X360 przesiedli się na PS3. Wszyscy jednym głosem twierdzą, że lepiej się ja "prowadzi". To tak jak napisał Mirage, że lepiej mu podpasowała, ta oprawa, menu... Coś jak lepszy fason odzieży, albo milej prowadzący się samochód od poprzedniego.
Przy X360 zostało tylko 2 moich kumpli, i tylko dlatego, że cenią sobie fakt grania na piratach.

Obydwie konsole dadzą taką samą radochę, więc kupujcie to, co wam podejdzie, albo tak jak napisał Owi to, co mają kumple z otoczenia, by móc z nimi pośmigać przez sieć i mieć rotację gier.

@Bartas
Nie licz na nową konsolę w tym roku. Z tego co pamiętam, to i XBOX i PS3 mają wypuszczać nowe cudeńka dopiero jakoś przed 2014.
Jak dobrze pamiętam był projekt, że w 2014 będą takie XBOXy, że będzie Ci stał nad telewizorem, a Ty będziesz do niego mówił - "włącz film taki i taki", "włącz grę", "zesraj się", itp, itp.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 14 lutego 2011 - 12:09

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0