Skocz do zawartości


Zdjęcie

Peja - Bitka Na Koncercie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 17 września 2009 - 05:25

Nie bardzo słucham utworów Peji, ale ja tylko chcialem sie odniesc do Amcka wypowiedzi. a zastanow się co bylo gdyby ktoryś z tych 3 typkow zrobił coś co obrażało by drugą drużynę, lub gdyby zamiast tych 3 typkow siedzialo tam np 3 kibiców arki gdynia ;]. Nie mowie ze Peja postąpił właściwie bo jego zachowanie było żenujące, ale ten 15 latek też się wykazał małą ilością rozumu :)

Użytkownik abras edytował ten post 17 września 2009 - 05:25

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#22 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 17 września 2009 - 06:10

Wg. Was kto jest najlepszym raperem w Polsce ?? Hip-hopolowcy tacy jak Mezo, Jeden Osiem L, Sokol, Trzeci Wymiar, ktorzy robia all dla komercji zeby muza wpadla w ucho na dobrym bicie i zeby jej kazdy sluchal dla tego, ze wchodzi w ucho ? Dla mnie Peja byl, jest i bedzie najlepszym raperem w Polsce.


1. lebron no to sie popisales... jesli sokol (WWO) i trzeci wymiar to hiphopolowcy to powiedz mi z jakiego osiedla sie urwales... ?

2. peja najlepszy raper ? H@H@H@ sluchales kiedys ostrego? eldo? warszawski deszcz? molesta? pezet? mam dalej wymieniac?

3. komercja? i co z tego? to jest chore. raper ma grac za darmo? robi zaj**ista muzyke, ktorej ludzie chca sluchac to dalczego ma nie brac za to pieniedzy? w ameryce raperzy kreca rynkiem muzycznym i nikomu to nei przeszkadza... polska mentalnosc ! ci wszyscy, sory za slowo, debile, ktorzy mysla inaczej powinnni zadac sobie zaj**iscie wazne pytanie, czy pracowali by za darmo? dla tych gosci tworzenie rapu to ich praca z tego zyja, wiec kurururururw musza brac za to kase zeby nie umrzec z glodu...

dodam jeszcze kilka linkow tak dla smiechu:
http://demotywatory.pl/68037
http://demotywatory....-zycie-taki-rap
http://demotywatory.pl/170003/Peja
http://demotywatory....-biede-umyslowa

edit. chris dobrze zauwarzyl ;p sry :]

Użytkownik bUa? edytował ten post 17 września 2009 - 06:27

  • 0



#23 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 17 września 2009 - 06:15

nie umieszczaj Eldo koło OSTRego jeśli możesz, przez szacunek dla tego Łodzkiego wykonawcy, bo on nie ma nic wspólnego z true schoolem, który prezentuje Eldo, wręcz odcina się od niego.
Co do reszty raperów się z tobą zgodzę, dodałbym jeszcze Żarego, Tego Typa Mesa i 2czery7, Emila Blefa... i może na razie tyle ;)
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/


#24 BaSior

BaSior

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 302 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 17 września 2009 - 06:19

Zal... Peja = Śmieć...
Gural, Kaczor, Molesta, HG, Borixon, Onar, PIH to sa raperzy a nie jakis peja
  • 0
Wraca monster, zrobię Ci ponownie roller coaster,
nie możesz zapomnieć o mnie, proste, znowu zwiastuje postęp

#25 tris

tris

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 91 postów
  • Ską…d:Łuków

Napisano 17 września 2009 - 06:42

kto te filmiki wogole nagral i wstawil do neta jak by nikt tego nie wstawil to by nic nie bylo...
  • 0
Dołączona grafika

#26 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 17 września 2009 - 06:44

to nie filmiki tylko rodzice tego typa podali peje do sadu o pobicie czy cos tego typu.

Użytkownik bUa? edytował ten post 17 września 2009 - 06:45

  • 0



#27 songoku

songoku

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Ską…d:Rzeszów

Napisano 17 września 2009 - 06:50

według mnie na tego 15latka nie trzeba było zwracać uwagi , ale jednak peja reprezentuje biedę ale umysłową

Użytkownik songoku edytował ten post 17 września 2009 - 06:50

  • 0

#28 Marurban

Marurban

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 17 września 2009 - 06:52

Peja mogl to rozwiazac w inny sposob niz nawoylwanie do rozj**ania 15latka ... Poprosil by go na scene i rozwiazali by to na bity :D
Polecam przeczytac sobie ten artykul: "http://muzyka.interia.pl/hip-hop/news/czy-hip-hop-to-patologia,1369458,2098"
  • 0

#29 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 17 września 2009 - 07:14

Prowokował ma czego chciał :) Widocznie nie wiedział do czego Peja jest zdolny pozdro.

Wiem że utrudniają k***y zawsze się zdarzają
Jak zgadają sie razem w kupie staną to kozaczą
Potem dziwnie się patrzą gdy naj**iesz takiego
Już za psami biega dzwoni mundurem się broni
Konfident znienawidzony świeci węszy niech się boi
Trzeba wystrzegać się gnoji już niedługo będzie po nich
To nie mrzonka słowo pocisk pięści w ruch to dobry odcisk
Na mordzie i psychice bije bo nienawidze
Oczyszczany kamienice poździerane ale krzycze
Zeszmacone charaktery sprzedajecie frajery
Udajecie obywateli którzy obowiązek wypełnili
To dla was te rymy to o was sk***ysyny
Wyrządzasz nam krzywdę to i my ci wyrzadzimy
I damy ci przykład jak te prawo pobchodzimy
Gładko a i z nami nie ma łatwo
Dziń dobry pani sąsiadko j**ana szpiegowska siadko
Mówisz jesteś dobrą matką dobrym człowiekiem
No to powiedz co tu robisz w czym znajdujesz uciechę
Interesuj się sobą a nie wcinasz mi się w eter

skrzywdził go gestami i słowem to ten mu się odpłacił;) zaraz będzie miliard postów że jestem poj**any i c***owy ale mi to zwisa.
  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#30 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 17 września 2009 - 07:19

nie powiem ze jestes taki a taki powiem ze ta sytuacje mogl rozwiazac na 100 innych sposobow, wybral najgorszy z mozliwych, to moze swiadczyc tylko o jednym...

Użytkownik bUa? edytował ten post 17 września 2009 - 07:19

  • 0



#31 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 17 września 2009 - 07:43

Ja jestem ciekawy co zrobią ci krzykacze JP jak ktoremus samochod zniknie albo wroci kiedys do domu i bedzie tam tylko tapeta na scianach. Na straz pozarna pojdziecie czy z "ludzmi ulicy" bedziecie chodzic po parkingach i szukac lub komus skroić? Jak ktos z JP na koszulce kradnie samochód to osoba ktora to zobaczy i doniesie jest frajerem a takich wiadomo ludzie ulicy "nie lubią". A jak kolesiowi z JP na koszulce zwineli samochód to wtedy on sam i jego kumple mają nadzieje że znajdzie sie frajer co widział i pomoze znaleźć czy zaciska sie zeby i mówi "trudno, ważne że nikt na psach nie kablował".

Widze tu paru znawców tematu z hip hopowych osiedli wiec napewno dostane logiczną wyczerpującą odpowiedz.


@edit

bUa dobrze powiedzial, peja wybral jedno z najgorszych rozwiązan a ten dzieciak ma chyba siano we łbie żeby tak robic. Takich bezmozgich napinaczy to myslalem ze tylko na necie mozna spotkac a tu prosze chyba jeden poszedl na koncert.

Użytkownik ulti edytował ten post 17 września 2009 - 07:46

  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#32 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 17 września 2009 - 07:52

Dobry przykład mam u mnie sąsiada, kibic górnika zabrze, buja się w bluzach z napisem JP. Puścił głośno muzykę, sąsiadka stara zadzwoniła po policję, a on oczywiście "j**ał Policję" tekstem: Dobrze panie władzo, zaraz ściszę i już się to nie powtórzy. Jestem Porządny 100% x] albo Jem Pączki!


To co miał powiedzieć 'p*****e was nie ścisze, dajcie mi mandat i zabierzcie na komisariat gdzie dostane baty'? JP to JP, ale bez przesady nie rozróżniacie pojęć. Tu chodzi o milion prowokacji i niesłusznych działań, które były, a nie, że 'o k***a jedzie policja c***e j**ane'. Nie mamy anarchii i mamy prawo do ochrony mienia (przyp. Ultiego) i ich obowiązkiem jest nam pomóc, ale to diametralnie inna sprawa (przynajmniej w ich oczach, ja tam nie wyznaję JotPe, ale wiem jak to jest być prowokowanym). Wiadomo, że jest hipokryzja w tym, że oni mogą komuś zawinąć, a im nie, bo wtedy jest źle.

Abstrah**ąc już od tych samochodów policja kiedyś dużo częściej prowokowała, ostatnimi czasy nagłośnione sprawy śp Czai czy akcji na stacji Krakowa - Mydlniki z kibicami GieKSy dały do myślenia, paru poleciało, paru siedzi i spuścili z tonu gieroje.
  • 0
Dołączona grafika

#33 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 17 września 2009 - 08:07

mamy prawo do ochrony mienia (przyp. Ultiego) i ich obowiązkiem jest nam pomóc

tak tylko że czesto jest tak że żeby mogli pomoc to jest potrzbny ktos kto cos przypadkiem widzial i w tym momencie on "sprzedaje na psach" i wg tego co wszyscy wiemy jak jakas osoba pomoze w złapaniu typka z JP na bluzie to jest frajerem. A ja sie pytam kim jest wtedy jak pomoze w znalezieniu np wczesniej wymienionego samochodu ktory nalezy do typka z JP na bluzie.

W policji jak i wszedzie jest masa cfaniaczków ktorzy nie zawsze robią jak powinni ale jakby ich nie bylo to byłoby jeszcze gorzej.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#34 Marurban

Marurban

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 17 września 2009 - 08:17

Moze slyszeliscie o tych przekretach w jakims tam miescie gdzie wysokiej rangi urzednik przekupiony wybral drozszy przetarg na mycie jakiejs tam drogi. Mimo ze drozsza oferta byla gorsza od tej tanszej. Koles ktory tam pracowal zglosil podejrzenie o zlamanie prawa, jego zwolnili, a po tygodniu ten urzednik stracil robote za machlojki, a ten co nakapowal wrocil do pracy. Jak sam powiedzial albo mial wyjscie isc na paly i zglosic jaka korupcja jest w urzedzie albo modlic sie ze jak wyjdzie sprawa na jaw to cba nie zrobi mu wjazdu. Tutaj podobna sytuacja. Pojdzie to beda mowili ze puszcza z ucha, nie pojdzie to bedzie c*** ze nie pomogl w odzyskaniu tego samochodu(z przyklady).

Użytkownik Marurban edytował ten post 17 września 2009 - 08:17

  • 0

#35 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 04 października 2009 - 03:25

Z tego co czytałem to Peja być może pójdzie na 3 latka do kicia
Moim zdaniem powinien pośiedzieć więcej, ale znając życie nie dojdzie do tego że go wsadzą :D
A wy co o tym myślicie???
  • 0
Dołączona grafika

#36 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 04 października 2009 - 03:36

napewno go nie wsadza, jedynie co tov moze dostac wyrok w nawiasach. szkoda Dołączona grafika

Użytkownik bUa? edytował ten post 04 października 2009 - 03:36

  • 0






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0