Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mw2 (Cod6)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#101 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 listopada 2009 - 02:11

dokładnie tak jak mówi Owidiuszek ;]]]]

gra jest wypas jak dla mnie

z minusami sie zgadzam ;]

a z plusów to zarabiste mapki i wiele nowych brooooni i atrybutow ;]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#102 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 17 listopada 2009 - 03:52

ja mam świeże porównanie dwóch gier.. i muszę powiedzieć że mapy nie są tak klimatyczne jak w jedynce. Achivmenty są fajne.. kill streaki i perki tez.. zwlaszcza upgrade'y do nich.. ale jesli mam być szczery.. te nowości nie są warte tej ceny jaką sobie życzą.. radzę i ze szczerym sercem polecam jednak poczekać aż cena spadnie do minimum 80 zł ...
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#103 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 listopada 2009 - 04:47

2 lata mina i mozeee spadnie do 80 ;]] jak cod4 ciagle po 60-90 zl widze ;]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#104 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 17 listopada 2009 - 04:54

allegro.pl klucz za 40 zł możesz wyciągnąć, niby ryzyko ale jednak.
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#105 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 17 listopada 2009 - 04:54

gdzie ty patrzysz 60 zl max :) gra mimo wszystko kasy jest warta. Po grywalności singla, ilości użytych elementów z 1, oemgie no nie oszukujmy się gdyby nie ten samobój w postaci dedyków zawładnęłaby do końca rynkiem..
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#106 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 17 listopada 2009 - 04:55

kurnik COD4 na allegro kosztuje w granicach 40 zl :D a nowego narazie napewno nie kupie bo moge grac normalnie na piracie :D a swoja droga to gra WYMIATA.
  • 0

Dołączona grafika

#107 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 listopada 2009 - 05:09

dobra aleeee ja mowie o sklepach :D na allegro moze i do 80zl zejdzie ale zanim tak sie stanie to mysle ze z pol roku minie ;]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#108 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 17 listopada 2009 - 05:22

mapy wlasnie sa swietne o wiele lepsze niz w cod 4

ale jednak patrzac naniektore odnosze wrazenie ze wzorowali je na mapach powiedzmy z malo gornolotnych onlinowych strzelanek co moim zdaniem sprawia ze nie sa tak grywalne jakby mogly byc
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#109 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 17 listopada 2009 - 10:17

najbardziej co przeszkadza w MW2 to.. LAGI... nawet 1 kreska różnicy wystarczy aby już totalnie zapomnieć o jakichkolwiek hitpointach ... hardcore mode.. jest jako taki.. ale szczerze.. też ma sporo braków ;/ wypuścili jakiś taki produkt na hura.. nie kończąc go.. a na pewno nie dopracowując..
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#110 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 17 listopada 2009 - 11:00

ze tak sie zapytam ile lacznie grales w coda 4 / mw2?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#111 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 17 listopada 2009 - 11:07

wszystko zalezy od tego z kim grasz i jak grasz po 30 min spedzonych z gra nie jestes w stanie nic powiedziec na jej temat

pozatym za hardcore wedlug mnie sie bierze dopiero wtedy jak sie ma obcykane normalne tryby

idac dalej moze i niedomaga ale dynamizmu rozgrywki niczym nie zastapisz a naprawde level designerzy w mw2 pomijajac naprawde zrodla inspiracji dali czadu bo w zadnej onlinowce od dawna nie widzialem tak grywalnych map

dla mnie z polaczenia mw2 i cod4 wyszla by idealna gra w zasadzie mw2 nie wiele brakuje do tego
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#112 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 17 listopada 2009 - 11:30

dumbass raczej to Twoja osobista opinia, bo niestety Mw2 daleko do ideału.
Spędziłem dzisiaj łącznie 10 h bez ustanku na Mw2 na multi.
Wlazlem, sądziłem, że na chwilkę na COD4.. zasiedziałem się na kilka godzin.

Sorry ale MW2 nie jest warte tych pieniędzy na chwile obecną, COD4 rozbija tą grę dynamizmem, sposobem wykonania a przede wszystkim tym, że MW2 nie różni się praktycznie niczym "dobrym" od COD'a.
Ale rozumiem obronę tych, którzy wydali pieniądze na tą grę.. sam bym ją za pewne bronił gdybym ją zakupił, ale patrząc obiektywnie.. niestety MW2 dopóki nie zostanie poprawione jest odstawione na "półeczkę"

Mapy za małe lub za duże, jedno wielkie zlewisko lub burza kontrastów i ból głowy po 3h gry.
System IW dobierania meczy,
częste zwiechy,
czasami lagi,
wywalanie z lobby,
przejęcie serwera po Hoście lub oczekiwanie na zmianę hosta,
i nie ma kompletnie NIC nowego.. za co by warto było wybulić te sto parę złotych..
Bo co nowego można powiedzieć? Kill streaki? bez nich [bez nowych] da sie przezyc
Perki ? No ok niektóre fajne i warto by je mieć w swojej kolekcji,
ale cała reszta, którą wymieniłem wyżej jest na oGROMNe nie..

Jedyne co warte jest jeszcze uwagi, to dodatek do broni, który wskazuje najbliższych przeciwników po uderzeniach serca.
PS: jeszcze tryb capture the flag może zasługiwać na uwagę.. ale te mapy.. "oczo" j**ne za przeproszeniem.. nie pamiętam już jaka gra ostatnio doprowadziła mnie do takiego bólu głowy oO

Oczywiście jest to moja OBIEKTYWNA opinia na temat Mw2, zwłaszcza, że można tą grę w sumie "przetestować" i zdecydować się do zakupu,
PS: a to special ops,po całości przypomina tryb w CS: Condition Zero ...

W skrócie, tak jak byłem pod wrażeniem MULTI COD 4 tak niestety teraz nie jestem jeżeli chodzi o multi w COD6, ironią losu pewnie będzie to, że single będzie dla mnie grywalny xD

Użytkownik noReflex edytował ten post 17 listopada 2009 - 11:32

  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#113 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 17 listopada 2009 - 11:48

ale czy Ci ktos tu napisał ze to jest lepsze od cod4 czy tam bije go na głowie? napisaliśmy ze to pod wieloma względami jest krok w dobrym kierunku.

Ja nadal lubie coda 4 i przegralem tam przeszło 1000 godzin na mutli i wiem co mowie. MW2 poza problemami wynikajacymi z braku dedykow - a w sumie glownei o nich piszesz - nie jest slabsze od poprzedniczki.

To jest więcej tego "dobrego"


zreszta o czym tu gadac wypowiadasz sie jako znawca po 10 godzinach w jedna gre i zapewne tyle samo w druga

i jeszcze wygłaszasz obiektywne opinie

obiektywny - bezstronny, wolny od uprzedzeń; rzeczowy, odpowiadający rzeczywistości; istniejący niezależnie od czyjejkolwiek świadomości.
subiektywny - uwarunkowany przeżyciami i poglądami danego człowieka (podmiotu); indywidualny; stronniczy.



aha i polecam na glowke
Dołączona grafika

Na sraczke tez pomoze bo niechybnie dostaniesz kiedys od tego nadymania i traktowania wszystkiego na mega powaznie



zreszta nie wazne - masz prawo do swego zdania, ale proszę nie wyrazaj tu swoich opinii w sposób kategoryczny nie mając duzej ilosci doswiadczenia.
Dodatkowo nie uwazam aby piracka wersja byla adekwatna do wyrazania opinii o grze online. Co prawda wiele z tych rzeczy ktore wymieniles odnosnie jakosci polaczen itp to jest szczera prawda - ale Ameryki nie odkryles bo pisalismy to powyzej...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#114 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 18 listopada 2009 - 12:10

hm...
kupować, czy nie kupować? oto jest pytanie.

eh... może poczekam do gwiazdki. rodzinka będzie mogła mi sprezentować. zawsze marudzą, że nie mają co mi kupić.

ale co można dać tygryskowi, co ma wszystko i sam nie wie czego by jeszcze chciał. :D
  • 0

#115 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 listopada 2009 - 12:13

ja bym powiedzial brzydko ;P co mozna dac ;)

a powaznie mowiac skoro jeszcze nie kupiles to poczekaj. chociaz moim zdaniem warto - mimo ze nadal bede grac w coda4 rowniez, tymbardziej ze ma byc na tawernie
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#116 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 18 listopada 2009 - 12:14

hm... kupować, czy nie kupować? oto jest pytanie.eh... może poczekam do gwiazdki. rodzinka będzie mogła mi sprezentować. zawsze marudzą, że nie mają co mi kupić.ale co można dać tygryskowi, co ma wszystko i sam nie wie czego by jeszcze chciał. :D

hahahahaha to mój sposób:)



ja bym powiedzial brzydko ;P co mozna dac ;)

a powaznie mowiac skoro jeszcze nie kupiles to poczekaj. chociaz moim zdaniem warto - mimo ze nadal bede grac w coda4 rowniez, tymbardziej ze ma byc na tawernie

i znowu bedzie biegał z tą marna emitacja ak47

Użytkownik plaj edytował ten post 18 listopada 2009 - 12:18

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#117 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 18 listopada 2009 - 07:34

Owi, problem polega na tym, że ludzie czytając Wasze opinie, polecą i kupią grę, która nie jest warta NARAZIE swoich pieniędzy, i lepiej by było dostać ją od kogoś niżeli zakupić samemu za cenę dwóch innych dobrych tytułów.
Obiektywny oznacza BEZSTRONNY, a takowa moja wypowiedź właśnie jest więc nie wiem po co to czepianie się.
Acha i preferuje ibuprom zatoki ;P działa szybciej ;)

A żeby offtopa nie było.
W gre po multiplayerze nie trzeba grać miliona godzin by stwierdzić czy nadaje się do czegoś czy nie,
5h to wystarczający okres czasu aby odblokować 1/4 gry [chociaż u mnie to było 20% multi] i wszystkie tryby rozgrywki.
Więc można się SPOKOJNIE wypowiadać i o jednym tytule i o drugim.
Zwłaszcza, że doświadczenie w grach po necie, KAŻDEGO rodzaju niestety mam ;o [no life <-- </3]

Więc jeżeli macie COD4 to poczekajcie,
jeżeli COD4 nie macie, to wtedy warto zakupić COD6, bo po co Wam 2?

Tyle ode mnie :]
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#118 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 18 listopada 2009 - 08:17

wy tylko o tym multi. tylko fragi was interesują. a grał któryś w single?
jak to wygląda w porównaniu do cod4?
  • 0

#119 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 listopada 2009 - 08:34

Ja grałeem :D Fajne jest - sporo się dzieje. Ogólnie jedna wielka masakra. Bardzo dużo akcji i zamieszania. Na weteranie praktycznie nie ma chwili, aby się zatrzymać i odetchnąć. Kornik jeszcze może opowiedzieć Ci swoje wrażenia ;D Fajny jeszcze jest Special Ops - grałem sobie z dumbassem i kornikiem troche. Oczywiście special ops jest na dwie osoby.
  • 0

#120 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 18 listopada 2009 - 08:39

Tylko, że special ops to jak te tryby w Condition Zero ;D
Nie powiem fajne jest, bo np.
a. dojdź do punktu x i przeżyj [sniperka i usp z tlumikiem ;P]
b. przeżyj atak wroga [siedzisz na dachu z aresnałem broni + predatorem ;P]
c. pogoń snieżnym ciągnikiem :P

i inne.
i tak to prawda, można w dwójkę w co-opie to zagrać, takie o przedłużające zabawę zadania specjalne ;)
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0