Skocz do zawartości


Zdjęcie

F1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#41 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 kwietnia 2010 - 08:21

no ta, cholernie solidny jest, niewiele błędów popełnił w swojej profesjonalnej karierze.
  • 0
Dołączona grafika

#42 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 04 kwietnia 2010 - 09:42

sarkazm?
  • 0

#43 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 04 kwietnia 2010 - 11:41

No i w Malezji było tak Mój odnośnik

Użytkownik susel-Reggae Fan edytował ten post 04 kwietnia 2010 - 11:42

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#44 Perzyk

Perzyk

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 27 postów
  • Ską…d:Sława

Napisano 04 kwietnia 2010 - 05:39

A ja gratuluje robercikowi 4 miejsca dzisiaj ! :) Jest wielki ;p
  • 0

#45 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 04 kwietnia 2010 - 07:17

Dla mnie bomba :). Dobry wynik Roberta byle tylko by nie spadł z tego poziomu.
  • 0

#46 Corleone

Corleone

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 kwietnia 2010 - 12:48

no dobry jest napewno wyszło mu na dobre przejscie do Renault
  • 0

#47 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 kwietnia 2010 - 08:21

No i nasz Kubika ruszył z 8 miejsca. Na razie idzie jakoś dobrze :D.
  • 0

#48 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 18 kwietnia 2010 - 09:03

CHAMilton jak zwykle nietykalny :) to wprowadzenie sc za drugim razem to nie wiem czy było śmieszne czy żałosne :sleep:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#49 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 18 kwietnia 2010 - 10:10

Renault wykonuje swietna prace od strony taktycznej, samochody moze jeszcze nie sa najlepsze ale odpowiedznia taktyka nadrabiaja braki, dzisiaj znakomita decyzja o nie zjeżdżaniu na zmiane opon jak na poczatku deszcz zaczął padac. Gdyby nie ten drugi sc to Robert bez problemu dojechałby na 3 pozycji

Użytkownik abras edytował ten post 18 kwietnia 2010 - 10:11

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#50 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 kwietnia 2010 - 10:12

Przez to stracił prawdopodobnie 3 miejsce ;/ ehh Hamilton jest już denerwujący jeździ jak szalony, a do tego jeszcze jak will napisał nietykalny... akcje w boxach są żałosne...
  • 0

#51 Glut3k.

Glut3k.

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 18 kwietnia 2010 - 11:02

No szkoda , ze na tor musiał wjechać SC :/ Gdyby nie to pewnie by było podium :D btw. w końcu Vitek dojechał do mety z punktami :]
  • 0

#52 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 kwietnia 2010 - 02:21

"Kiedy podczas wyścigu o GP Chin Lewis Hamilton próbował wyprzedzić Sebastiana Vettela w alei serwisowej wydawało się, że kierowcy McLarena to zachowanie nie ujdzie na sucho i zostanie ukarany. A jednak. Sędziowie po raz kolejny udowodnili, że nie potrafią podejmować odważnych decyzji i obu kierowcom udzielili jedynie reprymendy." - z wp.pl

No bez jaj ile można ustępować temu Hamiltonowi staje się bezkarny ;/

kurde nie mogę usunąć pogrubienia ;x

Użytkownik Ramzi edytował ten post 18 kwietnia 2010 - 02:21

  • 0

#53 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 18 kwietnia 2010 - 02:27

ja w ogóle nie jestem zdziwiony :) zresztą jak pisałem wyżej, on jest bezkarny ;]
no i drugie głupie zachowanie sędziów to może nie tyle wpuszczenie SC za drugim razem a to, że tak długo on był na torze. poczekali aż końcówka dojedzie do pierwszej czwórki i ruszą od nowa. i to tylko dlatego, że czołówka f1 jechała z tyłu :)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#54 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 31 maja 2010 - 08:53

Ogladaliscie wczorajszy wyscig w Singapurze ? panowie z red bull racing od wczoraj nie sa juz dla siebie kolegami :D. to co zrobil Vettel Webberowi, swiadczy o jego idiotyzmie. wsiadl gowniarz za "kolko" a dokladnie "prostokat" i spieprzyl wyscig . eh najbardziej mi szkoda Webbera bo na jego miejscu pierwsze co zrobilbym po przejechaniu mety, to bym zatrzyml bolid, wysiadl z niego i polecial na Vettela :D . Horner juz powinien wywalic Vettela z ekipy, to juz nie pierwszy taki raz, kiedy przez glupote, dziecinnosc i chec wygrania, powoduje krakse na torze.

Fantastyczny, czysty przejazd Kubicy , 6 miejsce. Szkoda mi jeszcze tego Petrova ( swoja droga, Putin musial sie mocno wkurzyc na Alonso- pewnie juz ma na glowie KGB ;D )

gratulacje dla Hamiltona i jego kolegi z ekipy McLarena, na ostatnich zakretach pokazal swoja klase ;D. fartem wywalczyli sobie te pozycje, no ale coz. na tym polega piekno tego sportu ;]


moze za tydzien uslyszymy Mazurek Dobrowskiego :D

Użytkownik wodny edytował ten post 31 maja 2010 - 08:55

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#55 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 31 maja 2010 - 09:54

Tak popierwszym zdaniu sie zastanawialem czy ten sam wyscig ogladaliśmy :D. Bo ja oglądałem GP w Turcji ;] No ale dalsza część juz mnie upewniła, że było to samo.

Według mnie to wina Vettela, chociaż po reakcji kieownictwa zespołu, miałem wrażenie jakby wyraźnie go faworyzowali, wydawało mi się, że podczas tej próby wyprzedzania dopingowali , vattela aby mu sie powiodlo.
A z Vettelem to nie pierwszy taki przypadek juz. Pamiętne GP z tamtego roku, gdzie Kubica wyprzedzał Vettela i ten w niego uderzył i obaj wypadli.

Do podobnej sytuacji mogło dojśc w pojedynku Hamiltona z Buttonem, gdzie doszło do lekkiego kontaktu, jednak Button wykazał sie rozumem i odpuścił w końcu hamiltonowi.

Co do renault, szkoda, że Robertowi nie udało sie wyprzedzić Rosberga, bo kto wiej jak by się tam pozniej potoczylo. Petrow niestety mial pecha no i nie zapunktował. Strasznie liczyłem, że może popada mocniej deszcz i jakieś niespodzianki będą jeszcze na torze, no ale cóż pokropiło tylko.
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#56 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 czerwca 2010 - 08:44

Singapur czy Istanbul to tylko 10000km roznicy :D

oczywiscie chodzilo mi o Istanbul :D
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#57 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 06 lutego 2011 - 01:01

Kubicy i zespołowi Lotusa składam gratulacje idiotyzmu, a teamowi również mądrości narażania swojego kierowcy tuż przed rozpoczęciem sezonu.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#58 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 06 lutego 2011 - 01:04

O 14 ma być oświadczenie szpitala w jego sprawie. Narazie podobno grozi amputacja ręki, złamana noga w kilku miejscach i jest uśpiony. Ale to tylko plotki. Czekamy na oficjalne info. A tu w miarę przedstawiona sprawa: http://www.f1wm.pl/p...en.php?id=20303
  • 0
Dołączona grafika

#59 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 06 lutego 2011 - 01:11

taaa, a na większości portali pisze, że jest przytomny i trwają badania. Media się prześcigają w domysłach, warto poczekać na oficjalne info. Faktem jest, że ładnie sobie przesrał start F1... Jeden poważny wypadek już przeżył i wyszedł z niego cało, zobaczymy czy teraz też tak będzie...
  • 0
Dołączona grafika

#60 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 06 lutego 2011 - 01:11

mózg mu mają też amputować :lol: pewnie ma drobne złamania a gazety już durnoty piszą żeby szum zrobić a taki boko sierotka w to wierzy :mellow:
a co do wypowiedzi Plaja to kubica często jezdził w rajdach nawet w sezonie w dłuższych przerwach między wyścigami więc ja tu nic dziwnego nie widze w szczególności, że do rozpoczęcia jeszcze nie tak mało czasu zostało no i kto mógł przewidzieć, że mu się takie cuś stanie? uwielbia chłop jeździć i nie może na d*pie usiedzieć to szuka czegoś do roboty :)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0