Skocz do zawartości


Zdjęcie

F1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#61 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 06 lutego 2011 - 01:13

mózg mu mają też amputować :lol: pewnie ma drobne złamania a gazety już durnoty piszą żeby szum zrobić a taki boko sierotka w to wierzy :mellow:
a co do wypowiedzi Plaja to kubica często jezdził w rajdach nawet w sezonie w dłuższych przerwach między wyścigami więc ja tu nic dziwnego nie widze w szczególności, że do rozpoczęcia jeszcze nie tak mało czasu zostało no i kto mógł przewidzieć, że mu się takie cuś stanie? uwielbia chłop jeździć i nie może na d*pie usiedzieć to szuka czegoś do roboty :)


stary obrazasz, myslisz ze po co zaznaczylem podobno i dopisalem dwa kolejne zdania? -_-
  • 0
Dołączona grafika

#62 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 06 lutego 2011 - 01:19

http://www.sportmedi...incidente.shtml


intubowali go, wiec to drobnym zlamaniem nie mozna nazwac jak mu wpychaja rurke plastikowa do gardla na glebokosc 30 cm do tchawicy

Użytkownik wodny edytował ten post 06 lutego 2011 - 01:20

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#63 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 06 lutego 2011 - 01:19

@will
biorąc pod uwagę, że team przygotowuje pod niego bolid i ładuje grubą kasę we wszelakie testy, to faktycznie jest bardzo normalne, że Kubica naraża się w mało znaczących zawodach. Ciekawe tylko czy mu tego czasu wystarcz na dokurowanie się (nawet jeśli złamanie jest mało poważne ) już nie wspominając, że teraz trawa jedna z najważniejszych partii przygotowania się do sezonu- testy. Jest to durnota z jego strony, żaden poważny chcący osiągnąć cokolwiek w f1 zawodnik, nie pozwoliłby sobie na coś takiego, nie wspominając już o zespole.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#64 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 06 lutego 2011 - 01:24

ja nie mówie, że to było mądre posunięcie tylko zaznaczam, że już wcześniej jeżdził w takich durnych rajdach i mnie to nie dziwi, że i teraz jechał. zresztą wiedzieli na co piszą. w tym sezonie od początku na pewno nie wystartuje bo jeśli się potwierdzi to złamanie uda to ma chłopak po zawodach.
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#65 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 08 lutego 2011 - 03:58

http://f1.wp.pl/gid,...riazdjecie.html

patrząc na te zdjęcia można powiedzieć, że mimo wszystko Robert miał dużo szczęścia :X

Mam nadzieję, że ten wypadek nie przeszkodzi mu w dalszej karierze w F1 i jeśli nie pod koniec tego sezonu to na pewno w następnym znowu będzie ścigał się na najwyższym poziomie.

Użytkownik abras edytował ten post 08 lutego 2011 - 03:59

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#66 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 08 lutego 2011 - 04:08

W 2003 roku Polak przeżył samochodową kraksę będąc pasażerem. Pierwsze rokowania były równie dramatyczne. Robert doznał skomplikowanego złamania ramienia i jego kariera wisiała na włosku. Było to w przededniu debiutu Polaka w serii F3.... Po operacji chirurgicznej lekarze rokowali, że rekonwalescencja potrwa co najmniej pół roku. Tymczasem Robert Kubica wrócił po niecałych sześciu tygodniach i wziął udział w wyścigu mając w ramieniu 18 śrub przytrzymujących zrastającą się kość! Wyzwaniem była dla niego sama zmiana biegów, ale Kubica wyścig na torze w Norymberdze wygrał! Całe zdarzenie wspomina jako jeden z najważniejszych momentów w swojej karierze.

myślę, że i tym razem nie będziemy musieli długo czekać ;)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#67 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 08 lutego 2011 - 08:22

@plaj
Przytoczę wypowiedź jednego typka z forum stuntpoland:
>>Łatwo się mówi, że nie powinien startować w takich imprezach, aby nie ryzykować. Jeden z fotografów od 20 lat pracujący w F1 powiedział nawet, że to "nieodpowiedzialne i głupie". Jeremy McWillimas, były zawodnik 500ccm i MotoGP odpowiedział krótko: "To częste komentarze ludzi, którzy nie rozumieją z jakiej gliny ulepieni są ściganci". <<

Bo przecież jego pasja się nie liczy, najważniejsze żeby NASZ Robert IM pokazał.
  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#68 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 08 lutego 2011 - 08:28

Wy tam nadal rozczulacie sie nad Nim, na fejsie powstaja grupy "trzymania kciukow za Roberta", a Kubica juz jutro jedzie sobie na testy bolida...

Użytkownik wodny edytował ten post 08 lutego 2011 - 08:28

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#69 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 10 lutego 2011 - 12:44

http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html fajna sprawa ;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#70 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 10 lutego 2011 - 01:25

miły gest motywujący i pocieszający :D
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0