Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam Plan 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 listopada 2009 - 12:30

mam plan 1 jest w dziale zamknietym, w tym temacie jest opisany plan dzialania w zwiazku z liga i wszelkie zalozenia jakie poczynilem. W tym temacie czynie praktycznie identycznie.

Liga się toczy. Jestem ogolnie zadowolony z jej przebiegu. Jednakze kiedys sie skonczy a sama w sobie nie zapewni nam utrzymania. Podejsciem do Freelancera dla ktorego wiekszosc nawet nie dala szansy zraziliscie tyra, ktory wiecej nie ma ochoty nam pomagac. Podejsciem do portalu na ktory stracilem 2 tygodnie zycia zraziliscie mnie i naprawdę ciężko mi ten projekt dokończyć.

Więc sprawa jest prosta.

Szukam minimum 12 osob. Nie musza byc z administracji. Kazdemu przydziele oddzielne zadanie i kazdego bede rozliczac.

http://www.polskie-serwery.net/podstrona.php?i=oferta&k=dedyki

tu wynajmujemy serwer za 160 zl. I stawiamy grę którą uznacie ze warto postawic (najlepiej wg tej ankiety). Ja moge ostatecznie zajac sie sprawami technicznymi. Wy zajmujecie sie cala reszta - graniem, zapraszaniem ludzi, regulaminami, forum, SKŁADKAMI

Jezeli to nie wypali to najprawdopodobniej skladi zostana zamkniete i tawerna zostanie przedluzona tylko do polowy nastepnego roku. Po czym wszystko bedzie klozet.
Od mojej decyzji nie ma odwołania. Nie ma przekazywania tawerny NIKOMU, nie ma ratowania. Mam dosc roboty i wykładania kasy, żeby kogoś uszczęsliwic, a na koniec dowiedziec sie ze cos jest "z dupy"

Proszę bez idiotycznych postów.
  • 1
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 10 listopada 2009 - 12:40

Owi czy dobrze rozumiem, ze jezeli nastepny projekt niewypali to Tawerna padnie, czy poprostu na tym serwie chcesz postawic serwer cs'a.
  • 0

Dołączona grafika

#3 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 listopada 2009 - 12:41

Tawerna TP zostanie wylaczona, forum zakmniete
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#4 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 12:42

Co do portalu jak pisałem w temacie zajmę się grami - zaniedługo, tak tydzień, góra dwa napiszę recenzję Risen. Ogólnie mogę pomóc tj. reklamowanie, podbijanie publikacji(postami, jaki to serwer świetny itp itd, jakieś składki 10-20 zł miesięcznie no i graniem, o ile będzie warto). Sądze iż to co wyszło z ankiety to zostaje Battlfield, bo MW2 wiadomo nie będzie dedyków to nawet nie ma co kupować i się męczyć, bo gra do multi po prostu będzie beznadziejna, przynajmniej tak się zapowiada na PC'tach. Co do freelancera jest to całkiem niezła odskocznia dla tch którym cs się znudził, a szukają czegoś innego. Osobiście jakoś nie trawię klimatu gry. Ogólnie na grę, reklamę, składki możecie liczyć odemnie, o ile gra będzie w porządku i nie będzie nudna(nie odrzucam tu pomysłu tyra....).

Gracze ! Nie dajmy zniszczyć tego co zostało wypracowane przez tyle lat ! :P

Użytkownik Juri edytował ten post 10 listopada 2009 - 12:46

  • 0

asdasdas


#5 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 10 listopada 2009 - 12:43

http://gamingcrew.pl...?showtopic=5053

pipipipipipi kurczaczki :) odwiedzać!

Użytkownik AmCIEk edytował ten post 11 listopada 2009 - 03:50
pipi?

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#6 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 10 listopada 2009 - 12:51

ale pozostaje teraz jedno zasadnicze pytanie. czy nie moze byc tak jak jest, skoro jest dobrze?? bo przeciez nie kazdy user szuka czegos nowego. tu bylo juz tyle roznych mozliwych opcji na serwery z "czyms innym" i nic z tego nie wyszlo. moze to jest robienie czegos na sile. a potem sa wielkie rozczarowania (niestety).
  • 0

Dołączona grafika

#7 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 12:54

Se lamie se ma odrobine racji... Poza tym w dobie dzisiejszego piracenia w Polsce, ciężko byłoby co kolwiek zrobić chyba że na cracked serwerach... Może jakaś darmowa gra by się sprawdziła? Jakiś battlfield ma być za free zaniedługo czy mi się przesłyszało? To by się wg mnie sprawdziło bo każdy mógłby odpalić i pograć nie płacąc za grę. Poza tym na tym dedyku dałoby radę nawet dwa serwery na upartego postawić 16 slot ;p
  • 0

asdasdas


#8 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 10 listopada 2009 - 12:58

Juri, narazie to proponuję się skupić na jednym serwerze, a już w ogóle na tym zadaniu. Potem będziemy myśleć. :)
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#9 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 listopada 2009 - 01:04

ale pozostaje teraz jedno zasadnicze pytanie. czy nie moze byc tak jak jest, skoro jest dobrze?? bo przeciez nie kazdy user szuka czegos nowego. tu bylo juz tyle roznych mozliwych opcji na serwery z "czyms innym" i nic z tego nie wyszlo. moze to jest robienie czegos na sile. a potem sa wielkie rozczarowania (niestety).


Stary bede chamski na maksa.
  • Ty to robisz to co jest obecnie?
  • Ty zapierdzielasz z serwerami, z forum, z hostingami, z bledami itp?
  • Ty chodzisz jeczysz za ludzmi zeby zaplacili chociaz te pare groszy zeby serwer mial utrzymanie?
  • Ty organizujesz jakies konkursy zeby cokolwiek tych ludzi tu przyciagnelo?
  • Ty wysluchujesz litanii na gg co nie dziala, co sie zepsulo, co bys poprawil, ale nie poprawisz/nie zrobisz bo Ci sie nie chce/ nie umiesz (=== nie chce sie nauczyc)/ nie masz czasu (===nie chce)!!!!!
  • Ty siedzisz i tu na forum ostatnie godizny spedzasz, zeby pomoc obcym osobom a w tym czasie moglbys chociazby odpoczac pracujac 7dni w tygodniu?
I to pytanie nie jest tylko do se lamie se tylko do wszystkich ktorym sie podoba to co jest teraz

Po prostu nie wkurwiajcie mnie prosze...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#10 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 01:19

ale pozostaje teraz jedno zasadnicze pytanie. czy nie moze byc tak jak jest, skoro jest dobrze??


zasadnicze pozostaje pytanie. KOMU jest dobrze?
po tym co Owi napisał jakoś nie sądzę, żeby mu było dobrze. a i wielu innych ludzi, którzy się tu udzielają też nie jest zbytnio szczęśliwa.

Gracze ! Nie dajmy zniszczyć tego co zostało wypracowane przez tyle lat ! :P


Owi, Ty wandalu! nie niszcz tego co chłopaki wypracowali przez tyle lat!

Może jakaś darmowa gra by się sprawdziła? Jakiś battlfield ma być za free zaniedługo czy mi się przesłyszało? To by się wg mnie sprawdziło bo każdy mógłby odpalić i pograć nie płacąc za grę.


a przepraszam, gdzie rozdają serwery za darmo? bo ja nie wiem. może niepotrzebnie tyle lat ciułam te składki?

robiłem to dlatego, żeby jeden z drugim mogli sobie za free pograć. nie ma nic za darmo, za wszystko ktoś musi zapłacić, na tym czy innym serwerze, zawsze jest ktoś, kto płaci. warto by było zauważyć, że część ludzi płaci, żeby inni mogli sobie pograć.


mnie dawno już nie interesuje ten cały cs. siedzę tu z przyzwyczajenia i żeby nie zostawiać Owiego z tym wszystkim samego.
najbardziej mnie dziwi ta konserwa w głowach. tylko ten cs. freelancer moze się nie podobać, nie wszyscy lubia takie giery. ale są dziesiątki innych gier. młodzi ludzie powinni być otwarci, chcieć czegoś nowego. powinniśmy studzić ich zapał, żeby nie uruchamiać co miesiąc innej gry, bo stara im się znudziła. a tu gorzej niż moja ś.p. babcia, która w końcu zaczęła korzystać z kibla w domu, mimo iz twierdziła, że tylko krowy i świnie srają tam gdzie śpią.

teza tematu jest prosta i jasna: albo coś się zmieni, albo papa...
  • 0

#11 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 01:27

Tyro nie chodziło mi o to że rozdają serwery za darmo.... tylko że gracze nie musieli by kupować oryginałów aby grać na serwerze...., bo to byłby główny problem niektórych gier..... A co do "Gracze ! Nie dajmy zniszczyć tego co zostało wypracowane przez tyle lat !" to chodziło mi oczywiście o was, Head Adminów a nie o graczy ^^ Ja tam otwarty jestem, każda inna grywalna gra FPP - okej, strategia - okej też mogę pograć, w MMO też potłukę. Ten freelancer jedynie do mnie po prostu nie przemawia(moje osobiste zdanie)
  • 0

asdasdas


#12 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 10 listopada 2009 - 01:45

sorry Owi, ale czy napisalem ze to jest moja zasluga?? ze, cytuje: zapierdzielasz z serwerami, z forum, z hostingami, z bledami itp?? nie powiedzialem zadnej z tych rzeczy ktore wymieniles wczesniej. ale skoro Ty juz sam z tym nie wyrabiasz to po co chcecie pchac sie w jeszcze cos nowego, co napewno przysporzy duuuzo wiecej problemow niz ten glupi cs. a gwarancji na to ze tym razem projekt wypali nie macie zadnej. oczywiscie nie chce was zniechecac bo nie to jest moim zamiarem, ale mowie to jako gracz ktory zostal czlonkiem tej spolecznosci przez gre COUNTER STRIKE. i mozecie sie na mnie obrazic, ale moim zdaniem nie ma sensu stawiac nic nowego, no chyba ze zaczeloby sie wszystko od poczatku, tak jak bylo z serwem cs, tj. nowe forum, nowa reklama, nowi gracze. bo potem to wyglada tak, ze mam wrazenie, ze wymuszane (tak, nie boje sie tego slowa) jest na nas wspieranie waszych nowych projektow, a uwierzcie mi na slowo, ze wielu ludzi z tad one gowno obchodza. teraz mozecie mnie zjesc
  • 0

Dołączona grafika

#13 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 listopada 2009 - 01:52

pozwole sobie odpowiedzieć we własnym imieniu ale patrząc przez pryzmat Zarządu. Nie było mnie tu od początku, ale jak tylko się tu wkręciłem to wziąłem na siebie trochę obowiązków i robię co mogę żeby:
a) serwer cs rozwijał się jeszcze bardziej,
B) sprowadzać nowe twarze,
c) wykazywać jakieś nowe inicjatywy,
d) nadzorować niższych rangą adminów.

Może Was bawi gra w CS przez 10 lat i będzie bawiła przez kolejne 10. Mnie, Owiego, Tyra i innych zniechęca ta gra. Oni już ją sobie odpuścili, ja tam czasem postrzelam jeszcze. W cs nie ma przyszłości, trzeba iść w inne 'rejony' myśląc o rozwoju i stąd te wszystkie inicjatywy rozwoju - portal, freelancer, cod (przez jakiś okres był), teraz te dedyki. Myślisz, że tym którzy nie grają w to chce się babrać w rozwiązywanie wszystkich problemów? A to serwer sie wiesza, a tu forum padło, a tu antyrasz wariuje itp - co ich to obchodzi skoro nie grają? Pomyśl trochę i postaraj się ich zrozumieć, bo to na prawdę nie jest trudne.

Odnośnie tematu:
Ciężko będzie znaleźć 12 kompetentnych osób biorąc pod uwagę fakt, że przy portalu chętnych było co nie miara, a teraz nie ma komu pisać. Może jestem wariatem, ale jestem i optymistą. Freelancer jest ok, ale tylko jeśli w grze bierze udział większa ilość graczy, bo z botami robić misję dla Liberty czy bawić się w zbieractwo non stop to nuży po jakimś czasie. Jeśli nie Freelancer to może coś innego? Inicjatywa poprawna, może przybędą nowi ludzie. Może... Może wreszcie pomożecie!
  • 0
Dołączona grafika

#14 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 listopada 2009 - 02:01

sorry Owi, ale czy napisalem ze to jest moja zasluga?? ze, cytuje: zapierdzielasz z serwerami, z forum, z hostingami, z bledami itp?? nie powiedzialem zadnej z tych rzeczy ktore wymieniles wczesniej. ale skoro Ty juz sam z tym nie wyrabiasz to po co chcecie pchac sie w jeszcze cos nowego, co napewno przysporzy duuuzo wiecej problemow niz ten glupi cs. a gwarancji na to ze tym razem projekt wypali nie macie zadnej. oczywiscie nie chce was zniechecac bo nie to jest moim zamiarem, ale mowie to jako gracz ktory zostal czlonkiem tej spolecznosci przez gre COUNTER STRIKE. i mozecie sie na mnie obrazic, ale moim zdaniem nie ma sensu stawiac nic nowego, no chyba ze zaczeloby sie wszystko od poczatku, tak jak bylo z serwem cs, tj. nowe forum, nowa reklama, nowi gracze. bo potem to wyglada tak, ze mam wrazenie, ze wymuszane (tak, nie boje sie tego slowa) jest na nas wspieranie waszych nowych projektow, a uwierzcie mi na slowo, ze wielu ludzi z tad one gowno obchodza. teraz mozecie mnie zjesc


ale po co Ciebie zjadac skoro masz racje:)

Wiec wlasnie w tym wypadku ten serwer zostaje zamkniety i tyle.

A co do gówno obchodzenia - wiele z tych osob gówno obchodzi rowniez ten serwer cs i to ze na niego zapieprzamy .Jak nie tu to pojda grac gdzies indziej. I nawet nie wspomagaja tego serwera cs (nie mowiac o innych) a graja tylko dlatego bo maja juz ta gre, badz sie przyzwyczaili a od siebie nie daja NIC A NIC,
Wiec to tym bardziej popiera zdanie powyzej.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#15 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 02:04

@se lamie se: nie będziemy Cię jeść, bo jesteś za stary, żylasty i niesmaczny.

zrozum, ja się przyzwyczaiłem do myśli, że sobie z wami nie pogram, bo mdli mnie od cs'a, a wy nie chcecie ze mną grać w to co mnie interesuje. tak jest od dawna. jestem starym durmiem, który się bawi z dziec.... z młodzieżą w gry.

lubię sobie wieczorami pograć. mam kilka gier, nie tylko freelancer, ale nie widzę szans na serwery, bo albo gra za droga, albo serwer, albo gra ma za duże wymogi. zrobiłem tego freelancera, bo jest za darmo i nie ma wymagań. ale nie chcecie nawet spróbować. trudno. ja mam w co i gdzie grać. więc na co mi te głupie obowiązki, skoro nic z tego nie mam?

Owi tez chciałby pograć, ale nie w csa i tez nie we freelancera. on lubi cod4. raz już próbował zrobić tu serwer, ale nie wyszło.
po co się czymś zajmować, skoro nic się z tego nie ma, tylko głupie obowiązki.

czy któremuś z was chciałoby się spędzać mnóstwo czasu przy czymś co go nie interesuje? nie sądzę.

dlatego Owi próbuje znaleźć kompromis i zrobić coś dla siebie. dość ma tej pańszczyzny. albo będzie coś miał z tego, albo będzie dupa.
  • 0

#16 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 10 listopada 2009 - 02:13

to teraz ja nakreślę :)
Grając w CS udzielałem się na forum/serwie (chyba) sporo gra mnie satysfakcjonowała lecz do pewnego momentu kiedy to stwierdziłem ,,nie gram już tak często żeby bawić się w jakąkolwiek opiekę nad serwerem (adminowanie) i udzielaniem się na forum bo cały czas to samo jest klepane" odszedłem do ,,lamusa"
Grając w CS grałem też (i gram nadal) w BF2 zakupiłem nawet orginała ;P (osiągnięcie :D) ta gra mnie przyciąga zarąbiście się w nią gra tylko potrzeba grono osób z którymi można sobie polatać pojeździć ..
Gry typu COD WOW czy tam coś jeszcze mnie nie kręcą nie powiem że nie grałem ale to była gra na przymus :P
jeśli byłby serwer BF2 pisze się do pomocy tak jak kiedyś pomagałem :) przede wszystkim mam teraz całe dnie wolne (wakacje na moje życzenie) mogę zaangażować się w organizację grywalności na serwie i jakąś tam reklamę serwera co do pieniądzóF ciężko z tym :)

Nie wiem jak Kamil i Tyro oraz reszta osób zapatruje się na serwer BF2 ale mogę powiedzieć z doświadczenia i przerobieniu sporej ilości serwerów to brakuje polskiego normalnego (kultura i bat nad graczami czyt. adm) serwera duża ilość polaczków gra na zagranicznych serwerach i z pewnością chcieli by się osadzić na jakimś polskim serwerze na poziomie który stałby się nr 1 na ich liście serweró :)
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#17 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 02:20

Battlfield 2 napewno byłby dobrą grą, 40 zł na allegro to nie dużo. Ładna grafika nawet a grywalność 8000 graczy aktualnie gra ;p I w dodatku jak widze w Polsce nie ma ŻADNEGO dobrego serwera. BF2 byłby dobrym kierunkiem rozwoju, o ile byśmy kupili. Najlepiej poczekać i mówić ludziom by kupowali i gdzieś za miesiać, przed świętami sporządzić listę osób którzy mają grę i zobaczyć czy wogóle się to opłaci stawiać serwer żeby nie było jak z COD 4 ;p
  • 0

asdasdas


#18 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 10 listopada 2009 - 02:21

no i ja to w pelni rozumiem przeca :) ale ktos musial to kiedys napisac, a ze mam dzisiaj dziwny humor to padlo na mnie. rozumiem tak Owiego jak i Ciebie. po co robic cos wbrew samemu sobie?? Owiemu nie chce sie juz pracowac nad Tawka?? wiec (moim zdaniem) powinien to wszystko przekazac komus innemu kto ma checi, jakies pojecie i bedzie chcial dalej to ciagnac, albo (tak jak juz napisal) zamknac ten rozdzial. a ze raczej takich osob jak Owi i Tyro raczej sie nie znajdzie to... przykro mi to pisac bo spedzilem tu ponad 2 lata, ale niestety kiedys musialo to nastapic. ide pic bo jutro swieto ;x

PS. Tyro obrazilem sie <foch>
  • 0

Dołączona grafika

#19 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 listopada 2009 - 02:27

ale to juz jest dawno postanowione ze nikt nigdy nikomu nie bedzie tawki przekazywac.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#20 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 10 listopada 2009 - 02:30

ale zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa :) skoro juz nie macie sily dalej ciagnac serwa cs, to co by zmienilo postawienie nowego serwa, dajmy tego BF (w ktorego nigdy nie gralem :P ) ?? bo dalej musielibyscie sie za przeproszeniem p*****ic z tym calym burdelem zwiazanym z serwem cs'a :)
  • 0

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0