Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam Plan 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#41 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 listopada 2009 - 07:10

wystarczy spojrzec na COD4 naprawde jest masa serwerow ~15000 i nie powiesz mi że nie ma gdzie grać ;] a przynajmniej grafika jak dla mnie przyjemniejsza dla oka ;]]] to, że w polsce dalej króluje CS to juz nie wina gry lecz podejscia ludzi ;]]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#42 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 10 listopada 2009 - 07:22

Dokładnie tak jak mirage powiedział na końcu,
Ludzie wypełnią lukę czasu gdzieś lub czymś innym.
Sam też nie gram w CS'a przez te 4-5 lat bez przerwy.
Miałem liczne odejścia i powroty, ostatnia moja przerwa trwała 2 lata i co? Wróciłem.
Nie oznacza to, że to jedyna gra w którą gram.
Dragon Age,
Lineage 2,
CoD4
wiele różnych płatnych i darmowych MMORPG,
aktualnie nawet EVE-Online.
...
ale chyba na teraz zniknę na Dragon Age :P bo jest niesamowite ;D
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#43 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 10 listopada 2009 - 07:24

ja tam bym zostawił serwer do dnia do którego jest zapłacone teraz, kase która jest na GN jakoś wybrać albo sprzedać na allegro za mniejsza cene, żeby ktoś kupił a za to co dostaniemy za to zrobić pierwszy i ostatni zjazd tawerny, nachlać się i miło to wspominać przez reszte życia a nie płakać, że tawerna umarła :D :happy:

@down
wszystko pisane w żartach ofc :) choć myślę, że pomysł nie głupi :D

Użytkownik will edytował ten post 10 listopada 2009 - 07:41

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#44 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 10 listopada 2009 - 07:35

omg will ludzie wykazuja sie tworczoscia, probuja stworzyc cos nowego, zaciekawic innych a tobie tyko ten alkohol w glowie :rolleyes:
@up
wiem wiem, zartuje przeciez :P jednak troche szkoda by bylo tyle pracy wlozyc w to zeby przepic xDD hahahahha

Użytkownik mirage edytował ten post 10 listopada 2009 - 07:43

  • 0
Dołączona grafika

#45 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 listopada 2009 - 07:55

z calym szacunkiem i Mirage i noreflex - nie macie nawet pojecia ile pracy ile wysilku i ile zabiegow kosztowalo nas dosjcie tu gdzie jestesmy. ile bylo prob pozyskania sponsoringów, pracy itp. Robie tu 3ci rok i mam dosc. i tez mam dosc rad od osob które guzik wiedzą o stanie faktycznym. I gówno mnie obchodzi wasze stekanie o tym ze cs jest królem bo nie jest to raz. A dwa Skoro to taka zajebista gra to dlaczego polowa adminow zalega z placeniem skladek. dalczego trzeba za kazdym chodzici i prosic zeby dal te zajebane 10 zl na serwer?


Owi, Tyro chaial bym powiedziec, ze jezeli sie zaangazowaliscie w prowadzenie Tawerny to teraz nie powinniscie wymyslac, bo wam sie gra znudzila.


To nie jest chwila. Z ludzi ktorzy zakladali ten serwer prawie 3 lata temu zostalem ja z tyro. Tego serwera dawno by nie bylo. zresztą nie chce mi sie pisac o historii... szkoda gadac.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#46 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 listopada 2009 - 08:34

Nie wiem naprawde. jakos nie dociera to co chcę przekazac. Praktycznie nikt tego nie zrozumial. Wiec sproboje innymi slowami:

Counter strike to nie jest juz to co kiedys. Mowie z pozycji osoby ktora x czasu temu postanowila zalozyc ten serwer. Pamietam tych ludzi ktorzy byli wczesniej, praktycznie inkt nie pozostal. Pamietam tych ktorzy sie przez ten serwer przewineli. I niestety ale jest tendencja spadkowa - nowi gracze przychodzący na serwer nie rekompensują odejscia tych innych ludzi. Z poczatków serwera nie ma praktycznie nikogo. Z grajacych jest Scar i Shatan, oprocz nich Ja i tyro. Ludzie przychodza i odchodzą co jest normalne. Niestety przychodzi ich mniej niz odchodzi. I chodzi mi tez o ludiz wartosciowych tych których wnosza cos do serwera. Zostają osoby wierne takie jak kornik, ffff, will pbl czy plaj. Jezeli kogos pominalem to sorry. Wypilem dzis troszke. jednakze te osoby same zauwaza ile osob odeszlo i ile tak naprawde przyszlo na ich miejsce. I chociaz nie mam zastrzezen do "nowych" to jednak jest ich mniej. Widac to nawet po podaniach na administratora. Po liczbie skladek nieobligatoryjnyc (poza administracja). Niestety to jest tendencja spadkowa i kazdy to widzi.


Mówicie o tym ze cs króluje, ze nadal będzie rządzic. To proszę bardzo. Zorganizujcie zrzutkę na drugi serwer csa, zorganizujcie zrzutkę na hosting forum - 1grudnia bedzie trzeba zaplacic 300 zl za kolejne 3 miesiace. I tu dotykamy pewnej kwesti. Ze o ile krzykaczy jest duzo to osob chcacych nas wspomoc duzo mniej. i nie mowie tu tylko o finansach ale takze o dzialaniach. Zobaczcie nawet na portal - ile jest osob ktorym zalezy. Zobaczice na system punktowy, ilu osobom sie chcialo zapracowac na slota. Malo tego zobaczcie na przykladowe bany gdzie zaproponowalismy odpracowanie bana artykulem i co? I gówno.

brakuje inicjatyw, brakuje swiezej krwi, brakuje nam kasy równiez. Wyslalismy setki maili do sponsorów niestety zazwyczaj bez odzewu. A uwierzcie mi ze robily to pokolenia róznych adminów. NIC....


Ja również mam dosc. To jest jak praca na etacie. przez wiele lat które ten caly bajzel prowadze nawet na chwile nie pojawila sie osoba mogaca to wszystko w calosci po mnie przejac. mozecie gadac duzo. Mozecie pieprzyc durnoty jak pare postów wyzej, ale naprawde tawerna jest moim "dzieckiem". Zresztą nie tylko moim, ale ciezko mi mowic o odczuciach innych ludzi, bo nie wiem jak oni naprawde ją traktują.... Dlugo o tym opiwiadac, tysiace godzin mam tu spędzone... i naprawde ciezko mi by bylo to ot tak rozwalic.... I uwierzcie mi jej koniec to dla mnie cos strasznego, ale nie zgadzam sie na dalsza taka egzystencje. Nie zgadzam sie na to zeby ja sam nie grajac musial sie prosic ludzi o zorganizowanie czegos, o zebranie pieniedzy na nastepny okres. Powiecie ze jest kasa. A wiecie dlaczego? Bo trujemy o tym an okraglo, bo wylaczamy sloty , zabieramy uprawnienia. inaczej gówno by bylo.

kazdy tutaj uwaza ze wszystko jest takie proste- wiec prosze, zbierzcie ludzi, sprzet, soft, zalozcie swoje serwery. Zobaczycie jaka to bułka z masłem.


I tutaj dotykamy sprawy dodatkowych serwerów. Sprawilyby one ze wilk bylby syty i owca cała. Ja mialbym powód dla którego mialbym to rozwijac, zas cs by pozostal. I wcale nie zmuszam wszystkich od odejscia do csa. Tlyko szukam tych którzy moze szukaja czegos nowego. Nawet sobie sami nie zdajecie sprawy ile osob od nas odeszlo bo je cs znudzil. I wlasnie tych osob szukam...



naprawde smieszy mnie to ze pierdzielicie tutaj o tawernie, o tym csie. A teraz z reka na sercu powiedzcie mi gdzie bedziecie za rok?
zepsuje sie wam komp? chrzanic tawerne
wciagnie was nowa gra? chrzanic tawerne
zajmiecie sie swoim zyciem? chrzanic tawerne
spodoba wam sie inny serwer? Chrzanic tawerne...


a ja mysle o tym co bedzie dalej. o tym co bedzie za rok, za dwa? Mysli ktos z was tutaj o tym? Watpie... szczerze watpie....

Dla mnie tawerna tojest spolczecnosc. To nie jest cs. To sa ludzie. Za wszelka cene staram sie ich zatrzymac.

BEZ ROZWOJU BEDZIE TO NIEMOZLIWE...

Musi byc cos co przyciagnie kazdego. jakis server battlefielda 2, jakis coda4... cos dla milosnikow tego i tamtego. inaczej jestesmy skazani na porazke...




zapraszam teraz wszystkich mądrych o polemikę z tym powyzej....
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#47 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 08:48

Owi aż się wzruszyłem, i masz racje Tawerna to my a nie cs
Ja jak tylko będe mógł bede co miecha wspomagał serwa :)
  • 0
Dołączona grafika

#48 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 listopada 2009 - 08:50

Król lew przemówił i pewnie zapadnie po tym poście błoga cisza. Ja jeszcze dodam od siebie coś. Portal powstał, zaangażowałem się w niego - piszę, sugeruję ludziom, żeby coś na nim pisali, podpowiadam jak ktoś chce, ale nie do końca potrafi. Powiecie mistrz drugiego planu (:D).

95% osób, którym proponowałem 'etat' na portalu kręci nosem - a bo ja nie mam czasu, a bo ja pisać nie umiem.
Tak czasu nie mają, że pół godziny później robią dwugodzinną sesję na TP.
Skoro pisać nie umiecie to jak zdacie maturę? Po coś chodzicie do szkoły, coś musicie umieć w tym życiu.

Zszedłem na inny tor, odbiegłem zdecydowanie od nowych gier na Tawernie, ale skoro dyskusja zeszła na rozwój TEJ społeczności to trzeba poruszyć te wątki.

Mając więcej artykułów - mamy więcej odwiedzin, większą ilość czytelników - lepsze statystyki co ułatwia kontakt i współpracę ze sponsorem. Na chwile obecną niestety 3-4 newsy tygodniowo to max naszych możliwości. Pisze tylko Owi, Plaj, Will, Rapol, Abras. Raz napisał nRx, Guerilla i Amciek.

Gdyby liczba autorów była chociaż dwukrotnie wyższa to byłoby 10 newsów w tygodniu - to jest już jakiś punkt wyjścia, ale robić coś za darmo albo do tego dokładać jeszcze? Nieeeeeee lepiej pona....ć na Tawernie - po co się męczyć i nerwy tracić.

Przypomina to syzyfową pracę - robimy, robimy, robimy. Nikt jednak nie dostrzega, nikt nie szanuje, nikt nie pomoże. Trafią się jednostki reszta ma to wiadomo gdzie. Zamiast marudzić czy obiecywać to choć raz coś zrobić i oblicze się zmieni...
  • 0
Dołączona grafika

#49 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 09:16

Mam pytanie do osob dla ktorych serwer cs1.6 w zupełnosci wystarcza. Ile prowadzilibyście serwer csa gdybyscie od dawna w niego nie grali i nie mieli z tytulu tego prowadzenia zadnych korzysci dla siebie? [mowa o korzysciach w postaci np innego serwera z grą w ktorą byscie grali a nie o korzysciach majatkowych]. Dodatkowo wezcie pod uwage fakt że wykładacie na to swoją kase [np licencja z tego co pamietam jest w calosci oplacana przez tyra] i poswiecacie temu duzo czasu w ktorym moglibyscie robic inne pozyteczniejsze rzeczy. Prowadzenie serwa nie polega tylko na dawaniu i zabieraniu uprawnień @ i podnoszenia serwa jak lezy.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#50 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 10 listopada 2009 - 09:22

Fka napisałem 2 arty :P Więc wypraszam sobie ;)
Owi co do innych serwerów, które można postawić, wielu przemówiło
BF2 lub COD4 [tyle, że COD4 już stał] co zawaliło? brak reklamy? nie wiem.. ale tylko takie opcje były widoczne ...
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#51 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 10 listopada 2009 - 09:25

Fka napisałem 2 arty :P Więc wypraszam sobie ;)Owi co do innych serwerów, które można postawić, wielu przemówiłoBF2 lub COD4 [tyle, że COD4 już stał] co zawaliło? brak reklamy? nie wiem.. ale tylko takie opcje były widoczne ...

zawinił brak graczy, jak zwykle na poczatku był zapał a pózniej po 2 osoby wysiadywały... po statystykach było widać , ale po co wyciagać
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#52 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 listopada 2009 - 09:26

w CoD4 zawalilo to ze pewnym osobom nie chcialo sie siedziec na pustym serwie a i z czasem brak kasy ;]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#53 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 10 listopada 2009 - 09:27

Fka napisałem 2 arty :P Więc wypraszam sobie ;)Owi co do innych serwerów, które można postawić, wielu przemówiłoBF2 lub COD4 [tyle, że COD4 już stał] co zawaliło? brak reklamy? nie wiem.. ale tylko takie opcje były widoczne ...

zawinił brak graczy, jak zwykle na poczatku był zapał a pózniej po 2 osoby wysiadywały... po statystykach było widać , ale po co wyciagać, nie po to ten temat potrzebujemy kase konkretne deklaracje potrzebne sa. nie liczcie ze 160:x=iles bo musimy opłacic wiecej miesięcy zeby to miało sens tak po miechu padnie+ może jak włozycie kase w to to bedziecie tu grać.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#54 wilk

wilk

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 listopada 2009 - 09:30

Nie rozumiem, jest jakies nowe przedsięwziecie, masa ludzi jest "za", zaczynamy wprowadzac tą idee w zycie, gramy, zapraszamy ludzi i nagle BUM i koniec??? juz sie nic nie chce?? to jak WY rozkreciliscie TEN server??? prosze powiedzcie mi moze w ten sposob poznamy odpowiedz na gnebiacy nas problem.


tylko nie zwalac mi winy na kase bo tak naprawde trzeba miec glowe na karku a potem cos w portfelu ;]

Użytkownik wilk edytował ten post 10 listopada 2009 - 09:31

  • 0
Kawasaki Ninja :D

"Wilk jest dziki, wilk jest zły, wilk ma bardzo ostre kły. Kto napotka w lesie wilka, niech na drzewo szybko zmyka"




play hard, go pro

#55 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 09:40

tak bylo z codem:X specjalnie poszedlem kupic orginala gramy gramy i co cyk pyk serwer znikl bo nikogo nie bylo :X
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#56 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 09:42

Bo reklama była do d*py ;d Pamiętam założyłem h.... tematów a nawet nie mogłem podbić tematu, bo to troche tak dziwnie odpowiadać postem na własny post ^^ Nawet dawałem linki do reklam i d*pa nikt nie odpisał ;D
  • 0

asdasdas


#57 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 09:46

No ale wtedy COD ze 100 zł kosztowal myśle ze teraz by było lepiej niż wcześniej :)
  • 0
Dołączona grafika

#58 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 09:47

Nieeee... kosztował około 60-70 zł ;p Sam kupowałem z 6 miesięcy przed startem serwa za 80 zł jakoś ;p

Użytkownik Juri edytował ten post 10 listopada 2009 - 09:47

  • 0

asdasdas


#59 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 10 listopada 2009 - 10:02

napiszę coś do siebie jeszcze bo tak ten COD4 jest nekany ;)

serwer COD4 był to fakt powstał z inicjatywy Owiego z tego co pamiętam podjąłem się opłacania go i oczywiście grania i w jakiś sposób ,,reklamy " na forach przez powiedzmy 1 tydzień było spx ja Owi (bodajże Tyro) stoper Kornik dmb Shatan plaj(osoby wymienione powyżej również wpłacały Tyro wyłożył kase na miesiąc jako prezent i zachente do grywalności) graliśmy jak ktoś miał chwile wolną to zwoływał resztę by grali po tygodniu już nie widziałem sensu by grać dalej wena mnie opuszczała pomaleńku ..
z powodu iż mapy na COD4 są małe jak dla mnie (mówię to z mojego punktu widzenia ) aby się biega jak w CS jakąś taktykę można wykonać ale to nie to co lubię więc coraz mniej wchodziłem na serw ..stoper miał w tamtym czasie sprawy prywatne które nie pozwoliły mu na kontynuację gry (chyba to było w tamtym okresie) plaj dzięki COD4 został doceniony pokazał jaki jest naprawdę spoko typer :) ..
Tyro i Owi zapewne się rozczarowali wiadomo ktoś coś robi organizuje wykłada kasę a to pada

Kornik Shatan plaj Owi oni zostali chyba i grali do końca serwa (raczej dobrze pamiętam)

Mnie COD$ kręcił jak nie miałem 55lvl oraz,, nie przejadły " mi się mapy

Odmiennie jest w BF2 nowe patche nowe mapy nowe możliwości gra sie rozwija ostro jest tania co najważniejsze ale nie ma polskich NORMALNYCH serwerów gram już w to jakiś czas i będę grał bo można bardzo realistycznie pograć (F-16 hamery gaziki helikoptery czołgi transportery i wiele innych pojazdów) oraz przeprowadzać poważne działania strategiczne każdy może sobie dobrać postać w którą chce się wcielić np jako snajper / żołnierz wsparcia/sanitariusz/mechanik itp.. gra powala swoimi możliwościami które oferuje graczowi

Najgorszym mankamentem tej gry jest brak profesjonalnie zorganizowanego serwera (kultura/ porządni gracze/ porządnie dobrana brygada adm)

Odszedłem z @ Tawerny z powodu iż nie grałem/ nie bawiło mnie rozwiązywanie problemów (wyciąganie logów/rozpatrywanie banów itp) bo przecież już nie byłem aktywnym graczem, trafiło sie pare spraw prywatnych które mogłem w jakimś szybszym czasie rozwiązać oraz parę spraw związanych z paroma osobami z serwa ..
Nie miałem ochoty się denerwować na e-sprawy związane z e-życiem i odszedłem ..

Gdybym (piszę czysto retorycznie) teraz miał możliwość powrotu to na pewno nie jako gracz/@ CS bo nei widzę sensu ..fakt nie raz wchodzę na serw(na 15 min max chyba o0 ) ale to rzadkość i chyba święto

Parę osób mówiło SWIREQ wracaj na Tawerne ale ja nie widzę sensu w powrocie bo na Tawernie nic mnie już nie ,,kręci" jedynie po co tu wchodzę to poczytać pogadać na SHOUCIE z paroma osobnikami i to wszystko tzn przyzwyczajenie lub wypełnienie jakiejś małej luki w życiu sprawia że klikam www.Tawerna-cs.org

Kiedyś Owiemu powiedziałem że podziwiam go że on to 3yma jeszcze bo ja już bym zakończył to w piz du z drugiej strony go rozumie za dużo pracy w to włożył w sumie i Bubasowi należy się szacunek bo nie robiła dymu Owiemu żeby odszedł wreszcie od kompa (bynajmniej ja nic o tym nie wiem żeby było odworotnie ;) )

Tyro facet XX lat tworzył Tawerne razem z innymi sam wyłożył kasę z własnej kieszeni mimo że nie znał wszystkich ówczesnych @ od XX miesięcy nie gra już ale i tak nadal bawi się w rachunkowość i opłacanie licencji forum (chyba dobrze pamiętam?)

Więc pisanie zostaw to komuś nie jest na miejscu od razu powinien być ban za brak rozumu

Tyro i Owi potrzebują tego samego co ja ..czego ?

perspektywy na dalsze funkcjonowanie na Tawernie jako nawet zwykły user ..

perspektywą dla rozwoju jest dodatkowy serwer który będzie wstanie ,,zatrzymać " Owiego i Tyra by mogli się opiekować i czerpać PRZEDE WSZYSTKIM SATYSFAKCJE Z GRY NA TAWERNIE! że wchodząc na forum nie będą się dołować że nie grają a najwięcej od nich się wymaga (by to było lepsze / tamto nie ładnie wygląda / to poprawić /Tyro czekam na slota itp itd zwyczajnie puacz)

Kamil i Tyro z chęcią się podejmą dalszej opieki nad społecznością Tawerniaków jeśli sami będą czerpali satysfakcje z gry



więc jeśli Tyro i Owi nie znajdą alternatywy na dalszą męczarnie przy opiece nad Tawerną zamkną ją i to najlepsze rozwiązanie i popieram bo kto by miał ochote męczyć się tyle czasu co oni ? zapewniam 1 może 2 ale to pewnie z 1 miesiąc i puacz i out :)

tak jak pisałem BF2 okej pomogę COD4 brak (poszedł do kolegi a nawet gdyby był to i tak bym nie grał :) ) MW2 nie wiem co to jest CS kupa każdy to wie można pograć max 30 min na 2-3 dni i finito :)
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#60 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 11:00

Kojejny admin poszedł szkoda ze tak w krótkim czasie zrezygnowało parę osób, i własne przez to Tawerna sie rozpada
Powtórze to jeszcze raz tawerna to my a nie cs !!!
Oj szkoda :(
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0