Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam Plan 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#21 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 listopada 2009 - 02:34

przynajmniej bylby sens ciagniecia tego jako calosci
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#22 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 10 listopada 2009 - 02:43

SLS po mojemu chodzi o to że

Kamil może przy okazji grania w inną grę opiekować się serwerem CS i forum na którym by powstały z biegiem czasu nowe działy wtedy by się nie ,,męczył" opiekując sie tylko tym co się przejadło :)
nie chodzi tu o BF2 tylko o taką grę w której Kamil by się poczuł komfortowo ja dałem przykład przy jakim serwerze mogę wesprzeć Kamila i inne osoby które chciałyby zrobić serwer BF2 :]
Więc panowie Kamil powinien zapodać tytuły gier w które mógłby zagrać (może i Tyro by się skusił do powrotu na serwer Tawerna oczywiście na nowy serwer) i zorientować się kto co ma i kto w co by pograł wtedy można dobrać skład organizacyjny i zacząć działać
więc żeby nie zanudzać proponuję Kamilowi i Tyrowi porównania między sobą kto ma jakie tytuły kto w co by pograł potem ankieta (stworzona tylko i wyłącznie na potrzeby Tyra i Owiego)+ deklaracje graczy i jeśli to już nie wypali to wiadomo THE END & BYE BYE all przykre ale prawdziwe
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#23 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 listopada 2009 - 02:50

ale to nie musi mi podpasowac, to nie jest tak zeby ktos mi sie tu przypodobal bo jak nie ebdziecie ze mna grac to ja uciekam

Tu chodzi o to ze dla durnego csa w ktorego nie gram 1,5 roku a tyro 2 lata nie bedziemy sie bawic.

lista gier jest w temacie obok.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#24 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 10 listopada 2009 - 02:59

ale to nie musi mi podpasowac, to nie jest tak zeby ktos mi sie tu przypodobal bo jak nie ebdziecie ze mna grac to ja uciekam


no tak, ale nie bedziesz znowu stawial serwa z gra w ktora grac nie bedziesz :) bo to by sie juz mijalo z celem :P
  • 0

Dołączona grafika

#25 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 listopada 2009 - 03:12

ale tu tez jest inny fakt ze cs nie ma przyszlosci . malo kto z was zauwaza ze w csa z roku na rok gra coraz mniej graczy. Serwerów i graczy (!!!) jest o ponad polowe mniej niz gdy zaczynalismy... Ludzie sie wyrkuszaja. przechodza pojedynczo na nowsze gry. staram sie ich jakos zatrzymac. Widze bezsens zabawy bo za rok, dwa cs sam z siebie przestanie byc samowystarczalny... wiec tym bardziej bez sensu czas tracic i potem nie miec zadnej alternatywy
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#26 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 10 listopada 2009 - 03:44

cs nie ma przyszlosci

zamykac w pizdu wszystko i juz nie meczyc! ja gram w cs... nie ma cs nie ma tawerny.... aaaa ZAMYKAC!!!
  • 0

ws2xe1.jpg


#27 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 03:57

Tu trzeba gry która moze nie jest tak grywalna jak cs ale zeby kazdemu pasowała.Owi ma rację cs powoli sie nudzi
Ale nie ukrywam ze chciałbym zeby było tak jak jest :)
  • 0
Dołączona grafika

#28 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 10 listopada 2009 - 04:02

zamykac w pizdu wszystko i juz nie meczyc! ja gram w cs... nie ma cs nie ma tawerny.... aaaa ZAMYKAC!!!


Otrzeźwiej, a później coś pisz dopiero. Przy wprowadzeniu 'drugiej' gry nikt nie mówi o zamknięciu serwera CS. Chodzi o zamknięcie jako tako Tawerny jeśli druga gra nie pojawi się bądź też nie przyjmie. Chodzi o większy nakład pracy ludzi, jakąś mobilizację, doprowadzenie wreszcie inicjatywy do końca. Jak narazie udała się tu jedna tylko - CS.

Wiadro zimnej wody na łeb i dopiero pisz.
  • 0
Dołączona grafika

#29 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 10 listopada 2009 - 04:06

okok zamydliłem oczy i niech dalej cs rządzi
  • 0

ws2xe1.jpg


#30 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 10 listopada 2009 - 04:10

Faktem jest, że coraz mniej ludzi gra w csa, ale przy stawianiu następnego serwa trzeba by wziąć pod uwaga w co będzie grało dużo ludzi,a nie to w co by chciało pograć 40 czy 50 osob z forum. Dlatego ja bym poczekał pół roku do roku, zobaczył jak będzie sprawa wyglądała z popularnością cs'a i co najważniejsze na co przejdą inni, a następnie uderzyć w tą właśnie grupe. Bo eksperymentowanie z grami w takiej sytuacji jest niedopuszczalne, trzeba postawić na pewniaka.
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#31 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 04:12

Nie rozumiem dlaczego COD 4 nie wypalił może cena na to wpłyneła, nie wiem przecież to fajna gra, grywalność też w miare, ludzie każdemu cs kiedyś sie znudzi!!!
Znam osoby które po 2 latach ruciły cs w cholere, a byli dobrymy graczami :)
  • 0
Dołączona grafika

#32 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 10 listopada 2009 - 04:17

mysle ze COD4 teraz moglby wypalic. gra kosztuje +/- 50 zl. jest juz troche starsza gra i przez ten czas duzo osob ma juz lepsze komputery ( co swojego czasu bylo problemem). cena nie jest wygorowana bo ja kupowalem za tyle CS'a :) wydaje mi sie ze teraz mialoby to duzo wieksze szanse powodzenia.
  • 0

Dołączona grafika

#33 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 04:29

Ja do serwera nie wniosłem nic, poza tym, że po prostu z wami jestem (kilka jakichs lou skladek nie licze) dlatego na tematy przyszlosci sie staram nie wypowiadac. Moge powiedzieć tylko tyle, ze szkoda by bylo, zeby tawerna miala zniknac. Jeśli jednak zdecydowali byście się na jakąś grę w "normalnej" cenie, typu cod, battlefield czy cokolwiek przy czym mozna sie niezle pobawic, postrzelac to zapewne też troche z wami pogram.
  • 0

#34 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 10 listopada 2009 - 05:25

Cóż tak czytałem przez te kilka dnia wcześniejsze tematy, to co Tyro napisał etc.
I tak patrzę na to wszystko no i muszę w końcu powiedzieć;)

Po pierwsze,
CS nie umiera, nie umrze. od Wersji 1.0 jest to gra Multiplayer uznana przez wielu graczy jako JEDYNYM prawdziwym multiplayerem.
Zwykły MOD zmienił wielu ludzi w profesjonalnych graczy,
to COUNTER-STRIKE otworzył naszym najlepszym graczom drzwi do E-Sportu,
TO dzięki Counter-Strike w Polsce ZAISTNIAŁ E-Sport i stał się co raz to bardziej popularny,
CS to gra taktyczna, i można przerabiać ciągle te same taktyki do znudzenia, to na meczu NIGDY nie wiesz czego się można spodziewać po przeciwniku.
CS to gra SPRAWDZONA, niemalże POZBAWIONA błędów, a na PEWNO pozbawiona błędów których nie można wyłaczyć/zabronić używać/trudnych do wykrycia.

Tawerna ma tylko jedną przyszłość,
w Counter-Strike 1.6

Nic nie da postawienie innych serwerów gier, MW2 ludzie będą kupować tylko do multi, które nie daje możliwości postawienia własnego dedykowanego serwera,
COD4 jest świetne ale słyszałem, że również upadło,
dlaczego? Przecież podobno jest TAK WYCHWALANY za swoje multi?
Dlatego, że ma WYMAGANIA a CS jest nadal bardzo dobrze zrobioną pod względem FIZYKI i GRAFIKI grą, ma już WIELE LAT i spisuje się IDEALNIE wszędzie!!

Jeżeli macie dość, to przekażcie serwer tym 12 osobom, niech to stanie się NASZYM problemem aby ten serwer nadal istniał.

Potrzebny ktoś do forum,
portalu, administrowania plikami serwera, samym serwerem, organizowaniu "imprez".
Bez urazy ale po mimo tego, że zrobiliście NAPRAWDĘ WIELE! dla tego serwera [Owi Tyro i inni zaangażowani admini + społeczność] to stwierdzam, że te PRÓBY postawienia czegokolwiek innego bo "CS jest nudny i nie ma przyszłości w CS[?]" prowadzą do nikąd.

Pokażcie mi JAKIKOLWIEK inny serwer gry, który stoi i radzi sobie wyśmienicie o ile chodzi o strzelanki, bo Tawerna nie stanie się raczej kolejnym serwer Private WOW, Lineage 2, Aion i inne,
Tawerna na zawsze pozostanie kojarzona z serwerem/ami FPP i nic na to nie poradzicie.

tyle ode mnie
nRx

ps: i jak palacz mówi, albo CS zostaje albo fakt można to wszystko zamknąć bo tylko z CS wiążę przyszłość tego serwera.
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#35 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 06:02

czytałem kiedyś taką książkę "Ostatni Mohikanin", noReflex bedzie "ostatnim graczem cs" ;]
nie chcę dyskutować na temat walorów "strategicznych" csa, raczej ta gra jest antonimem strategii.

serwer będzie działał co najmniej do końca przyszłych wakacji, bo tyle jest kasy, nikt nie będzie zamykał niczego w ytm momencie.
sprawa dotyczy przyszłości. jeżeli niczego nie postanowimy i nie zrobimy, wkrótce zaprzestaniemy zbierania składek (których i tak część nie płaci) i nie będzie więcej przedłużania serwera. jest trochę czasu, ale nie można zwlekać bo potem będzie za późno.

żeby był cs, musi być coś jeszcze. to jest proste i jasne. nawet jak nie będzie to coś w co ja i/czy Owi będziemy grali, musi to być coś innego niż cs.
jeżeli będziemy sie czymś zajmować, to TP będzie mogła sobie być dopóki ktos będzie na nią płacił, ja nie będzie nic innego to nie mamy powodu się tym wszystkim zajmować. przekazywania nie będzie, to tez jest proste i jasne.
  • 0

#36 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 10 listopada 2009 - 06:29

Witam,
Owi, Tyro chaial bym powiedziec, ze jezeli sie zaangazowaliscie w prowadzenie Tawerny to teraz nie powinniscie wymyslac, bo wam sie gra znudzila. Moim zdaniem server sie trzyam tylko dzieki CS 1.6 przykro mi, ze wam to juz nie sprawia takiej przeyjemnosci jak kiedys ale popatrzcie na to z innej perspektywy, Server ciagle full ... ciezko wbic a o weekendach, swietach juz nie wspomne.
Tak jak napisal noReflex bez CS Tawerna poprostu upadnie.
A co do freelancera moze poprostu powinniscie jakos zareklamowac server w sieci ? Bo nie wiem czy zauwazyliscie, ale nie wszycy gracze Tawerny odwiedzaja forum. Ja z ciekawosci zainstalowalem gre i gralem ale jakos pusty server straszy
Co do platnosci, jezeli utrzymanie servera sprawia duze problemy finansowe, moze najwyzsza pora pomyslec o sponsoringu? Server cieszy sie ogromna popularnoscia mysle, ze nie powinno byc problemow.
PS. Jezeli rzeczywiscie macie dosyc prowadzenia servera to istnieja 2 mozliwosci, albo przekazac server w inne rece jakiegos zafascynowanego i chetnego do pracy gracza albo zamknac server. Ja wiem napewno jedno w CS gram juz od wersji 1.4 i napewno nie przestane grac, znowu tez nie mam klapek na oczach, chetnie w miedzy czasie pogral bym w cos innego/nowego.
pozdrawiam
  • 0
Dołączona grafika

#37 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 10 listopada 2009 - 06:37

ja tam w COD4 jak był serw starałem się pomóc mimo, że byłem nadpobudliwym gnojkiem i traciłem często panowanie nad językiem... teraz wróciłem do grania w COD4 wiec jak coś mogę znów na serwie grać 1v1 tak jak to bywało wtedy ;] a i z reklamą bym coś może wymotał. Jednak w moim przypadku to często są słowa na wiatr bo mam zbyt dużego lenia w pupie żeby coś zrobić ;] Tak więc jak coś mogę pomóc w rozwoju serwa CoD4 MW


@up

Jeżeli powstałby nowy serwer to Tawerny by nikt nie zamknął przecież... ale jak dalej będziemy mieć 20os raz na ruski rok na forum to wkońcu kiedyś adminom odechce się płacenia składek, gracze MOŻE coś będą wpłacać i to wszystko powoli samo upadnie ;]] a co do sponsoringu, nawet nie wiesz ile było prób nawiązania jakiegoś ;] 20? może nawet więcej i jakoś jak nie było tak nie ma ;] tak więc nowy serwer i nowi ludzie dadzą nam jedynie jakieś szanse wybicia się bo teraz już nie ma co konkurować z serwerowniami sponsorowanymi ;]

Nowa gra = nowi ludzie = większe szanse na gupiego sponsora ale wy dalej wiecie swoje że patyki w CS > all
to że kiedyś CS był królem gier MP nie oznacza, że będzie królem wiecznie bo każdy król kiedyś umiera ;]

Użytkownik KoRniK edytował ten post 10 listopada 2009 - 06:42

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#38 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 10 listopada 2009 - 06:54

Ja z ciekawosci zainstalowalem gre i gralem ale jakos pusty server straszyCo do platnosci, jezeli utrzymanie servera sprawia duze problemy finansowe, moze najwyzsza pora pomyslec o sponsoringu? Server cieszy sie ogromna popularnoscia mysle, ze nie powinno byc problemow


Odpowiedzi od firm jak są to negatywne, reszty nie ma. Stwierdzając to raczej ameryki nie odkryłeś o sponsoring tawerna stara się dużo więcej czasu niż tu z nami jesteś(bez obrazy tylko uświadamiam). Tak wszystkie możliwości sponsorów były poruszane=został tylko kapitał zakładowy. Jeśli jednak masz odejście do jakiejś serwerowni i jesteś w stanie to załatwić to się wykaż.
Bez cs'a tawerny by nie było, ale też nie będzie(bo cs się kończy i jak nowa część nie wyjdzie to po prostu zniknie). A panowie nie to że chcą wam łopatkę w postaci serwera ukraść, nie chcą poprostu pozwolić zeby wieloletnia praca poszła na marne w wyniku braku zapału i tych klapaek na ślepiach tej społecznośći. Meczące jest poruszanie przez nich w kólko tego samego tematu, ale do was jednokrotna wypowiedź nie dociera. Albo ktoś zacznie klnąć, lub przedstawi sytuacje tak że czujecie grunt obsuwający się pod stopami, to wtedy dociera. Nawet mi się nie chce p*****ić o tym dlaczego cs nie ma perspektyw dlaczego trzeba założyć coś nowego bo to temat walkowany x razy , a i tak wiekszość ma go głęboko w d*pie. k***a gdyby to było takie proste wszystko-złapcie sponsora , nałapcie nowych użytkowników, bądźcie zawsze na serwerze, naprawiajcie awarie, wszystko na cacy nie ma tak łatwo eot!
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#39 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 10 listopada 2009 - 07:03

Tyro a udowodnij mi to, że CS upada, no proszę.
Bo z tego co widzę to imprezy LANowe są GŁÓWNIE na podstawie gry tak "beznadziejnie strategicznej" jak CS.
KoRniK:
No tak, jakby na to nie patrzeć za te 5-10 lat nie będzie tym królem, ale przez te 5-10 lat żaden FPS mu nie zagrozi, TAKA jest prawda.
A w sumie wystarczyła by jedna sprawa, po lidze na portalu poinformować, że zbieramy na przedłużenie serwera, jakoś u innych mniejszych społeczności CS się to sprawdza, dlaczego nie miało by tutaj?
A tak z czystej przy okazji,
jak myślicie jakie będzie zaangażowanie w kolejne edycje Ligi gdy teraz deklarujecie ZAKOŃCZENIE pracy w 2010 r?
Wątpię by w takiej sytuacji znalazł się jakikolwiek sponsor, który ma 7 miesięczną wizję współpracy z serwerem, który sam nie wie co ma ze sobą począć... ostre słowa, ale są to ostre stwierdzenia na ostrą krytykę.
  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#40 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 10 listopada 2009 - 07:04

Nie sadze ze CS jest krolem, ale jak narazie nie ma nic bardziej interesujacego na rynku, no przykro mi to mowic ale taka jest prawda, zadna inna gra jeszcze tyle sie nie utrzymala z taka grywalnoscia.
Dla waszej wiadomosci ja tez nie gralem tylko w CS, cs raczej sluzyl do odprezenia sie i czasem do wyladowania, tak naprawde mam dluga liste mmo za soba ;]
Co do sponsorignu, rzeczywoscie nie wiedzialem, nie mialem pojecia, nie domyslalem sie ale wydaje mi sie, ze jest to do zrealizowania.
Z mila checia wyprobuje jakas nowa gre i postaram sie dotrzyamc towarzystwa Tawernianej ekipie :) (jezeli bedzie niedroga ofc)
Jednak jezeli server padnie bo plan nr 2 nie wypali to ludzie pojda grac gdzies indziej lub wypelnia luke czasowa czyms innym.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0