Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cheater Z Servera Niezgody


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
125 odpowiedzi w tym temacie

#121 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 grudnia 2009 - 09:15

tak. zostal tylko mecz finalowy w niedzielę o 19:00 i jest juz koniec tej edycji ligi.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#122 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 09:26

dobra, to zagrajcie ten mecz, a potem będzie cały rok na rozstrzygnięcie, kto wiedział, że tamci wiedzieli, a kto wiedział, że nie wiedzieli o czym mieli wiedzieć, a kto wiedział, że oni nie wiedzą, ale im nie powiedział, że powinni wiedzieć, bo nie chciał, żeby się dowiedzieli o tym czego nie wiedzieli.
  • 0

#123 osiol

osiol

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 09:29

Bo już teraz nie wiem czy masz do nas wgląd na ukryte czy jak :D :D :D Dobra mniejsza oto sprawę załatwimy między sobą nie będziemy tutaj bruździć.

Jakby co przepraszam jeszcze raz za zaistniałą sytuację.

I jeszcze jedna sprawa Adix nie wiem skąd jesteś i ciul mnie to obchodzi, ale troszkę kultury byś zachował i siedział cicho jak nie wiesz o co chodzi bo żadne dodatkowe 3 grosze nie są potrzebne. Tylko podburzasz tutaj ludzi. Taka serdeczna rada.

Ponadto jeśli mogę prosić to za porozumieniem stron tak jak i SN jak i Lukmana (o ile aron np. się zgodzi bo to jego temat) bo teraz to tylko między tymi dwoma serwerami się dzieje praktycznie i nic nie wnosi do tematu bo już sprawa się zakończyła o zamknięcie tego tematu.

Użytkownik osiol edytował ten post 03 grudnia 2009 - 09:43

  • 0

#124 aron

aron

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 10:01

Myślę, że wystarczy i Niezgoda poniosła już wystarczającą karę. A lincz nam nie potrzebny.


~~ closed.
  • 0

#125 osiol

osiol

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 10:05

Tu nawet o lincz już nie chodzi a o sam syf co rzutuje na Ligę. Więc jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację.
  • 0

#126 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 grudnia 2009 - 12:18

super, to skoro juz sie nie dowiemy kogo kocha Luis Fernando i czyją córką jest Maria i z kim Ridge bedzie w nastepnym odcinku - to zamykam temat ;) Liczę, że już żadnych rewelacji nie będzie :)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0