Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cheater Z Servera Niezgody


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
125 odpowiedzi w tym temacie

#101 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 02 grudnia 2009 - 08:56

złączyłem ten temat, temat otwarty
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#102 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 02 grudnia 2009 - 09:04

Kolego, który reprezentujesz Puchatek - nie rozumiem Twojego oburzenia. SN został zdyskwalifikowany z turnieju, Rutex gra w finale, a G4G ma miejsce 3.

Po Waszym spotkaniu niestety nikt nie ocenił jednoznacznie wspomagaczy u gracza 'evil cos tam', nie napisał skargi na forum, aby kompetentne osoby obejrzały jego demo. Po fakcie można sobie gdybać (piszę to bez przekąsu) - nie został złapany bezpośrednio po Waszym meczu to co mieliśmy robić? Oglądać każdego gracza pod kątem oszustwa? Chyba nie do końca. Jeśli miałeś wątpliwości to czemu tego nie zgłosiłeś tutaj?

Skoro jesteście tacy oburzeni to jakie rozwiązanie byście zaproponowali?
  • 0
Dołączona grafika

#103 AdiX

AdiX

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 09:12

W swoim poscie wyraznie napisalem, dlaczego nie umiescilem tu tego dema. Nie bylem wystarczajaco przekonany. Zaufalem innym.

Wybacz jezeli zle zrozumialem decyzje tawerny ale bylem przekonany, ze SN jest dopuszczone o gre o 3cie miejsce. Jest tutaj na forum kilka odpowiedzi adminow i ciezko bylo mi sie polapac na to wychodzi. Dziekuje za wyjasnienie.



Pozdrawiam,

Rozq


  • 0

#104 tier

tier

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 09:45

Wychodzi na to ze player z SN pocinal na WH od dluzszego czasu


  • 0

#105 disiz

disiz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 09:55

Radziłbym następnym razem czytać wcześniejsze posty. Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się jeszcze w jakimś meczu z drużyną puchatka.
Zapomnieliście chyba jak to wasz admin wrzucił screena WH - sam dodawałem go do bl i nikt tego nawet nie komentował.
Bo to tylko gra a kontrola graczy teamu w takim turnieju polega na napisanu: "żeby któremuś nie przyszło do głowy coś odpalić".
Gracze rozsiani są po całej Polsce - nie ma jak strzelić kogoś w potylice gdy zaświerzbią go łapy.

Przy okazji wycofuje się z tych słów:

Dlatego sprójemy namówić drużynę puchatka na rozegranie meczu o 3 miejsce z G4G. Zakładając oczywiście, że te ekipy będą chciały podjąć walkę ze sobą.
Rutex wyszedł z grupy na pierwszym miejscu i wygrał pierwszy mecz fazy pucharowej. Gracze puchatka wyszli z grupy jako drudzy.
To jest jedyne wyjście z tej sytuacji jak dla mnie.

Bo widzę, że panowie i tak do tego dążą - w swoim stylu (który poznaliśmy już po meczu na waszym forum) i jak zwykle z wielkim i honorowym LukMANem na czele.

Zapraszam także wszystkich do spalenia Blood'a i reszty organizatorów na stosie. Wszakże to mecz o najwyższe laury w jakże poważnym, honorowym CS "biznesie".
  • 0

#106 AdiX

AdiX

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 09:57

nvm, nieporozumienie, wybacz owi, plz delete post

wyjasnienie:

zle odczytalem sb, przepraszam owi za problem :)


Użytkownik AdiX edytował ten post 02 grudnia 2009 - 10:23

  • 0

#107 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 02 grudnia 2009 - 10:40

ten brzydki i niedobry pan który tu wszedl i wyrzucil z siebie stek bzdur i nieladnych słów, który dal sobie nick "Twoja Stara"

jego pierwotny adres email to
mati_man2@gmail.com

badz cos bardzo zblizonego (pisze z pamieci gdyz emaila sobie zmienil)

Adres IP rejestracji: 87.205.226.150


Mozecie sprawdzic (pisze do wszystkich adminów) - czy to ktos od was?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#108 KetevaN

KetevaN

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 10:45

Ten niedobry pan wyrzucający stek bzdur był od nas (puchatek), przepraszamy za niego.
  • 0

#109 AdiX

AdiX

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 10:49

Dla wyjasnienia.

Posta pisalem bedac przekonanym o fakcie, iz SN gra dalej o 3cie miejsce i nie odczuwa konsekwencji czynu. Dla mnie taka decyzja wladz tawerny byla niezrozumiala, totez ton mojego postu. Duzo adminow mialo swoje zdanie na ten temat i nie wiedzialem, ktory post byl oficjalny. Przepraszam za nieporozumienie.

Mialem co do tego gracza podejrzenia ale wg. mnie dobrze sie kryl i odpuscilem. Dlatego zarzuty 'dlaczego obudziles sie dopiero teraz' sa bezpodstawne.



disiz nie wiem co ma jedno do drugiego, u nas bylo 2 takich delikwentow, ktorzy wpadli podobnie jak ten z sn, wrzucali screeny z 'dobrymi statami' zeby sie pochwalc z wh on :) tutaj sytuacja tyczy sie meczu, w ktorym zostalo poszkodowanych wiele teamow...

osobiscie ciesze sie jedynie z tego, ze to ja mialem racje, a jestem zly z tego powodu, ze nie podjalem odpowiednich krokow, zeby byc 1 osoba, ktora go zlapie, czlowiek uczy sie na bledach cale zycie...


pozdrawiam,

rozq

Użytkownik AdiX edytował ten post 02 grudnia 2009 - 10:51

  • 0

#110 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 02 grudnia 2009 - 11:17

Ten niedobry pan wyrzucający stek bzdur był od nas (puchatek), przepraszamy za niego.


Jak to stwierdził FFFF w shoutboxie...
Jest to wrecz idealna puenta do calej sytuacji. Jak wy mozecie byc odpowiedzialni za poszczególne jednostki u was? Jak mozecie byc pewni ze nikt nie odstawi numeru? Ze nikt nie wyswiadczy niedzwiedziej przysługi kolegom??
Pewnie najłatwiej jest krzyczeć: "do pieca" w momencie gdy nas sytuacja nie dotyczy ;)

Dlatego prosze wszystkich o wyluzowanie, odpuszczenie sobie tych negatywnych emocji.

Bedziemy bogatsi o doswiadczenia i nastepna edycja uda się na pewno lepiej
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#111 AdiX

AdiX

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 11:36

Bez obrazy ale co Ty porownujesz :)
  • 0

#112 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 02 grudnia 2009 - 11:39

Nie przyrównuję sytuacji bo są diametralnie inne(na innych płaszczyznach), tylko sam fakt niemożności bycia odpowiedzialnym za wszystkich. Fakt tego, ze nie nalezy postrzegac wszystkich przez pryzmat jednej osoby
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#113 AdiX

AdiX

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 11:49

Jak przyjmiesz, ze 7 osob nie zauwazylo dziwnej gry ich odpalonego kolegi :)
  • 0

#114 aron

aron

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 11:52

A ja chcę jeszcze dodać, że gdyby nie spostrzegawczość lukmana , pewnie w finale dostalibyśmy po d*pie - bo jedna odpalona osoba, nawet nie dając info może wygrać cały mecz zabijając kluczowe fragi.


A co do cheatera, administracja Niezgody dobrze wiedziała zaraz po meczu, że gracz evill deads cheatował ponieważ któryś z adminów niezgody wyłapał tego  screena i założyć topić u nich na ukrytem, o tą właśnie sytuacje. Ale cóż tak honorowi gracze jak to wypisują u nas nie mieli odwagi dać info o tym i się przyznać... Aaa mieli wielką nadzieję, że nikt się nie dowie o tym... a że postów nie da się edytować to psikus.

Więc skończ tam ktoś z komentarzami o honorze lukmana jak sami go nie macie.. Mieliście nadzieje, że nikt nie zauważy i spokojnie zagracie finał!

Tyle w tym temacie.

i to info potwierdzone , miałem tego nie pisać żeby już bardziej nie pogrążać - ale jak widze cały czas posty o naszym honorze to się we mnie gotuje.

Użytkownik aron edytował ten post 02 grudnia 2009 - 11:59

  • 0

#115 AdiX

AdiX

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 12:04

No pieknie. Tak jak sadzilem, wszyscy o tym dobrze wiedzieli. Zreszta wystarczy poogladac nasze dema z nimi na hltv. Tam co runde leci dokladne info jak sie poruszamy :) Idealne rotacje :)

Cu SN hajtery.


  • 0

#116 aron

aron

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 12:07

No pieknie. Tak jak sadzilem, wszyscy o tym dobrze wiedzieli. Zreszta wystarczy poogladac nasze dema z nimi na hltv. Tam co runde leci dokladne info jak sie poruszamy :) Idealne rotacje :)

Cu SN hajtery.



Bardzo dobrze o tym wiedzieli pare chwil po meczu :)
  • 0

#117 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 03 grudnia 2009 - 12:10

oho ;/

Takze ja wymiękam i sie nie udzielam w takim razie. Piszcie. Jak juz się napiszecie to zamknę temat....
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#118 osiol

osiol

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 08:59

aron jeśli możesz daj mi info skąd niby masz takie informacje.
  • 0

#119 aron

aron

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 09:03

Nie dam Ci info skąd mam informację ale szokuje mnie to "niby" bo nie jest to niby informacja tylko tak było.
  • 0

#120 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 grudnia 2009 - 09:03

tyle razy mówiłem, że ta gra to patologia, ale nikt mnie nie słucha.

to właściwie jak teraz się sprawy mają, bo ja się pogubiłem.

panuje ktoś nad sytuacją?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1