Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dyskusja o CSPM +nowa myszka+ podkladka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 27 września 2007 - 05:34

Jak pewnie niektórzy wiedzą, padł mi mój Razer Copperhead. Znalazłem na szczęście fakturę i może uda mi się odzyskać 260 zł z Media Markt. Chcę kupić nową myche ogólnie myślałem o IE 3. Z tego co wiem to stoper na niej grał i lepsza od razera i blood chyba kupił? Proszę o opinie + jaką podkładkę dokupić do niej.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#2 Kylo

Kylo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 27 września 2007 - 05:41

O IE 3.0 nie powiem Ci nic, ale ja mam tego razerka, którego planowałem kupić (pro v1.6) i sprawuje się nieźle, to to samo co Diamondback, tyle, że w innej wersji "graficznej"...

Jeśli chodzi o podkładkę, to myślę, że SteelPad Qck zadowoli potrzeby najbardziej wymagających. ;p
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 27 września 2007 - 05:47

masmix dalej gram na ie 3.0, mysz ma taki profil, ze reka sie nie meczy tylko odpoczywa ;] idealne ruchy zero zaciec i skokow, jest bardzo duzo recek tej myszki na necie i opinii. Podkladka do niej to tylko steelpad QcK, najlepsza szmacianka jak dla mnie.
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#4 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 27 września 2007 - 05:51

To jak mi oddadza kase to kupie ie 3 szczegolnie, ze mam naprawde duuza łape http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif Podkładka tylko 40 zl w h4g widze, a co sadzicie o corepadzie do niej ? Nie bylby lepszy?

SteelPad Qck 40 zl

Steelpad QcK Heavy 89

Steelpad QcK mini 25

Pewnie bym bral tego za 40

Użytkownik Masmix edytował ten post 27 września 2007 - 07:05

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#5 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 27 września 2007 - 07:02

mam duza lape i tez kupuje za jakis czas ie 3.0 i stlpada qck ale dużego, nie żadne mini....
  • 0
Dołączona grafika

#6 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 27 września 2007 - 07:24

Ja mam tego za 40 zeta, mam male biurko i bez problemow moge machac myszka ;]
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#7 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 29 września 2007 - 08:16

Dzieki wszystkim za pomoc. Niestety nie dostalem kasy z Media Markt, bo gwarancja od producenta obejmuje okres 2 lat na to, ze naprawiaja myche (badz daja nowa) i wysylaja - na swoj koszt. Moze uda mi sie sprzedac razera to kupie to ie 3, a steelpada chyba tez moge kupic do razerka. Tylko fajnie, bo przez te 3 tygodnie, w ktorych mycha ma byc naprawiona, gra w cs'a to dla mnie zero przyjemnosci i komfortu. :(
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#8 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 29 września 2007 - 08:38

pomysl że ja jeszcze nigdy nie doznałem komfortowej gry w tym bo nie mialem nigdy myszki za wiecej niż 30zł i podkladki 5 zł ;x stoper ma 4 pro myszki spytaj moze ci sprzeda coś =]
  • 0
Dołączona grafika

#9 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 29 września 2007 - 09:07

no i wierz mi od mychy i podkładki skilla nie przybywa... kiedyś miałem taka małą mysz do laptopów i była super, ale padła, kupiłem A4Tech X750 i jest fajna, a kosztuje 85zł, skila mi nie przybyło. no to teraz razem z kompem kupiłem Logitech G5 z jakimiś ciężarkami (pohooy to) i podkładkę steelpad (taką wielką).. mówiąc szczerze nie widzę różnicy... z podkładką czy bez, ta mycha czy tamta jeden diabeł... kwestia przyzwyczajenia, sama mycha nie wyceluje..

sry za offtop bo w temacie mogę tylko powiedzieć, że szkoda kasy...

Użytkownik tyro edytował ten post 29 września 2007 - 09:08

  • 0

#10 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 29 września 2007 - 09:40

Oj jest różnica tyro jest ;]
Co by nie offtopować to ja mam ie30 i jestem zadowolony tylko scroll jest vardzo ale to bardzo w********cy i głośny..
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#11 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 29 września 2007 - 09:55

sry tyro dla ciebie nie ma roznicy ;] ale jak ktos ogarnia i umie sie ustawiać to przy szybkich ruchach takie gowniane myszki nie nadazają poprostu, przeskakują i gubią sie... mi by wystarczył ie 3.0 do solidnej gry mysle... kupie za jakis czas i zobacze. podkladke musze tez kupić wiekszą bo gram na malym sensie i sie nie mieszcze :<
  • 0
Dołączona grafika

#12 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 29 września 2007 - 10:08

Ja tam śmieje sie z tych co wydają po kilkaset zł na myszki, super ślizgacze i super podkładki dla el0 pr0 zero graczy. Naczytaliście sie jakie to one nie są super i ze są przeznaczone dla graczy. Fakt ze drozsza bedzie lepsza ale tylko w parametrach, które niestety są często zbędne, sa tylko chwytem reklamowym. P co te myszki maja niewiadomo jakie wytrzymałosci na przeciążenia czy coś tam, po 10000000dpi i inne bajery jak i tak sie tego nie da w praktyce wykorzystać.

Kiedyś kiedyś mialem kompa celeron 400, 128 ramu z grafiką voodoo 16mb ^^ i karałem w csa 1.5 na kulkowej myszce bez zadnych ale, przy ledwo 25-30fpsach.
Ale kiedys to sie wiecej gralo. Kiedys ta gra miała klimat nawet na takim sprzęcie.

Użytkownik Atze edytował ten post 29 września 2007 - 10:09

  • 0
Dołączona grafika

#13 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 29 września 2007 - 10:09

kasy nie szkoda, bo razera mi juz naprawiaja "za darmo" ... w moim przypadku jak sie przesiadlem na razera to po 2 dniach ogromna roznice zauwazylem, ale to sie zauwaza teraz, jak musialem wrocic na "niska klase myszek" ... nic nie dam rady ubic, chyba ze na farta... nie ma tej precyzji, bum cyk i juz hs :/

Atze jasne, mozna wymiatac na byle jakiej myszce, ale jak grasz 5 miechow na pro sprzecie to wtedy jest ciezko wrocic... + co do parametrow to jest "sranie w banie" bo ie 3 ma 400 dpi, a razer 2000, a gracze lubia ie3. + moim problemem jest to, ze mam duza dlon, a najwygodniej mi sie gra opierajac ja cala na myszce, a razer/ ie3 sa duze

Użytkownik Masmix edytował ten post 29 września 2007 - 10:17

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#14 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 29 września 2007 - 10:31

Teraz cierpisz bo sie przyzwyczaileś do ie. To tak jak po przesiadce do nowego auta, trzeba troche pojezdzic zeby je wyczuć :P

do razera copperheada http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif

Użytkownik Masmix edytował ten post 29 września 2007 - 10:35

  • 0
Dołączona grafika

#15 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 29 września 2007 - 10:54

qr** ie 3.0 jest stare i nikt na niej nie gra bo jest pro elo tylko dlatego bo jest zaj**iscie precyzyjna i kieruje sie nią dokladnie tak jak chce a nie k***a loteria na gownianej myszce... przeskoki zasrane co chwile
  • 0
Dołączona grafika

#16 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 29 września 2007 - 11:11

Tobie zawsze coś przeszkadza być pr0, albo fpsy, lagi, przeskoki albo inne cuda wianki... ;>

Użytkownik tyro edytował ten post 29 września 2007 - 11:11

  • 0

#17 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 29 września 2007 - 11:19

no przeszkadza bo wiem że moge grać lepiej :x a tak sie tylko wqwiam. tylko myszka i podkladka mi potrzebna teraz... ale nie wiem czy jest sens kupywać. cs 1.6 sie konczy i moze lepiej sobie kupic pesa 2008 orginalnego i po necie grac. zapisac sie do jakiejs ligi czy coś ;f
  • 0
Dołączona grafika

#18 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 30 września 2007 - 08:34

też tak myślę "cs 1.6 sie konczy" . wielu młodych stażem graczy przesiadło się na css, bo nie nasiąknęli 1.6 i wolą css, bo grafa i wogóle. młodzi gracze bedą wybierać css lub inne shootery sieciowe, których jest obecnie w hooy. mało kto juz robi mapy i inny stuff do cs16, wszystko nowe jest do css.. wiemy co to jest css, to już nie jest cs, nie ma tego "ducha", tego czegoś co miał cs, a co sprawiało, że tylu ludzi wciągnęło...
widzę, słyszę i czuję, że wielu starych graczy jest już zmęczonych i znudzonych tą grą, grają z przyzwyczajenia i dla towarzystwa... cała nadzieja w promod... choć czytając komentarze w necie, to będzie bardziej css niż cs 1.6..
w ciągu miesiąca zapisało się do cs promod community 20.000 graczy... to o czymś swiadczy.. wszyscy czekają na to w nadziei, że przedłuży fenomen cs'a...

ps.. ale offftoopp... zamknijcie to... ;p

Użytkownik tyro edytował ten post 30 września 2007 - 08:35

  • 0

#19 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 30 września 2007 - 08:53

Nie ma po co zamykac, skoro wywiazala sie ciekawa dyskusja, nawet tytul zmienilem :) . Jak dla mnie jedna rzecz jest dziwna w css- mianowicie grafika. Nie wiem jakos ja od razu jak ja zobaczylem, to mnie odrzucilo (full detale), wiec nie rozumiem co w niej jest fajnego. Np. w takim Insurgency (mod do hl2) czy nawet hl2- grafa mi sie podobala... wiec nie jestem zle nastawiony do samych innowacji, tylko dla mnie source wyglada jak rzygi, a za to promod wlasnie jest dla mnie od strony wizualnej bardzo ladny... Nie wiem, moze dziwny jestem, ale jak dla mnie to grafa w css jest kijowa... (odrzucajac na bok, wszystkie ideologie, ze 1.6> css)
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#20 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 30 września 2007 - 09:35

no wlasnie masmix ja mam takie samo wrazenie. na full wszystko w sourcu mam i domyslnie 160 fps i ch z tego jak to wyglada jak jeden wielki rzyg. Bajkowy rzyg naprawde i nei wiem jak mozna grać dluzej niz pol godziny. Ja 3 razy probowalem w to grac i za kazdym razem po 15 minutacch czulem znudzenie i zmeczenie ta grafą a jednoczesnie smiech z tego jak sie wszyscy poruszają po mapie. Kicajace manekiny strzelają w biegu N/k***a/c żenada. Styl grafy ssie. Nie ma klimatu.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0