Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dyskusja o CSPM +nowa myszka+ podkladka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 30 września 2007 - 10:35

trochę macie racji... postacie ruszają się bardzo głupio i nienaturalnie... co do grafiki, niektóre mapy są faktycznie jakieś jakby mało "wyraźne"... ale to chyba silnik source tak działa... te efekty "rozmiękczonego powietrza i baśniowej poświaty" i inne takie rzeczy... hl2 też troche taki mało wyraźny jest... tam to nie przeszkadza, bo jest akcja itp. ale ja na to zwróciłem uwagę jak pierwszy raz włączyłem.. ale to chyba kwestia przyzwyczajenia..

włączyłem na nowym kompie css offline... żeby syn zobaczył... pograł trochę i mi się pyta dlaczego ja gram w starą wersję, skoro nowa jest fajniejsza. pytam go co jest fajniejsze.. odpowiedział, że wszystko, jest ładniejsza, lepsze bronie, lepiej strzelają, ładniejsze mapki, granaty, mądrzejsze boty, jednym słowem wszystko... no i on nie będzie już grał w tą stara bo jest głupia... pomyślałem, że skoro młode pokolenie graczy tak ocenia, to już koniec cs 1.6...
  • 0

#22 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 30 września 2007 - 10:52

rahH nie byłbyś sobą gdybyś sie nie pochwaliłfpsami w css... zal. Mi tam grafika nie przeszkadza, jest z 2004 roku wiec na tamten czas byla good n1.
Chociaz postacie tez mnie smieszą :)
Jak byś po raz pierwszy zagral w CSa w wersje css to przy probie gry na 1.6 bys sie uśmiał jak koń.
  • 0
Dołączona grafika

#23 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 30 września 2007 - 12:04

zal co wy macie w bani z tymi fpsami? :| mowiąc o fpsach miałem na mysli to że idealnie mi chodzi source ale i tak puszczam bełta na tą gre!! bo np. gdy mialem starego kompa i mowiłem że css to szajs to ktoś mogł pomyslec że mowie tak dlatego bo mi nie chodzi... czaisz atze? :|

Gdyby pierwszą grą był dla mnie sourc to w ogole bym w niego nie grał. W 1.6 pewnie też bym nie chciał..
Robiać kolejną czesc csa mogli zrobić poprostu dokładniejszą grafike w sensie że wygładzone krawędzie i wycieniowaną a nie psuć klimat i robić z map kraine bajkową dla kicajacych zajaców.

Użytkownik rahH edytował ten post 30 września 2007 - 12:07

  • 0
Dołączona grafika

#24 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 30 września 2007 - 12:41

według mnie cs16 czy css to są strasznie nudne gry... wciąż to samo, te same mapy, takie same rundy do znudzenia... nic się w tej grze nie dzieje.. wchodzę na serwer i już po 3 rundach mi się nudzi, resztę mapy gram bez entuzjazmu... wiem co się stanie z góry... wszyscy wiedzą... po prostu "flaki z olejem"...
na początku przygody z cs'em było fajnie, nie ogarniałem map, zasad i to było ciekawe, był dreszczyk.. teraz wiem co i jak, znam mapy i nic mnie nie zaskakuje... ćwiczenie skilla mnie nie pasjonuje, bo to nudne jest i nic nie wnosi... staty mam w dupie, więc nie mam motywacji...
ktoś mi zadał pytanie "Tyro a Ty czym sie zajmujesz na tawerce, oprocz pisania na forum :P " i trafił w sedno...
pozostało pisanie na forum, skoro gra sie znudziła...
  • 0

#25 Kylo

Kylo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 30 września 2007 - 09:51

Rzeczywiście, zauważyłem, że Tyro prawie w ogóle nie gra na Tawernie. Przedstawił nam motywy swojego wyboru w innym temacie.

Jeśli chodzi o CS'a, to myślę, że nie wymrze, przecież są ludzie, którzy dalej grają w 1.5, a nawet 1.1.
Counter-Strike: Source może i ma lepszą grafikę, zaskakuje detalami i szczegółowością wykonania, ale co z tego, skoro to właśnie Counter-Strike 1.6 nadal ma większą liczbę graczy. Jeśli ktoś ceni sobie grywalność i klimat, to w życiu nie zamieni CS'a na Source'a.

Source po za swoją "pro" grafą ma strasznie słabą mechanikę - no-recoil, "dziwne" bieganie, itd.
Można by tu wymieniać szczerby w silniku source'a.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#26 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 01 października 2007 - 01:21

włączyłem na nowym kompie css offline... żeby syn zobaczył... pograł trochę i mi się pyta dlaczego ja gram w starą wersję, skoro nowa jest fajniejsza. pytam go co jest fajniejsze.. odpowiedział, że wszystko, jest ładniejsza, lepsze bronie, lepiej strzelają, ładniejsze mapki, granaty, mądrzejsze boty, jednym słowem wszystko... no i on nie będzie już grał w tą stara bo jest głupia... pomyślałem, że skoro młode pokolenie graczy tak ocenia, to już koniec cs 1.6...


no właśnie - jest fajniejsza dla dzieci ;]
łatwiej się gra- sadzisz banie w biegu z fullauto .. dla młodszych przeważnie najbardziej liczą się bajery- zbajerowana grafika itp itd
A co do umierania to dopóki będą turnieje, ligi i serwery na 1.6 dotąd cs będzie 'żył' imo
Tyro nudzi Ci się to graj mixy ;p mi ffa się znudziło a mixy chętnie gram ;] chociaż ostatnio se przerwe zrobiłem przez dobre pare dni nie odpalałem nawet stima ;p
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#27 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 01 października 2007 - 01:53

mi ffa się znudziło a mixy chętnie gram ;]

hahaahha dobre... (wiem nie ma to jak konstruktywna wypowiedz ;o ale nie mogłem sie powstrzymac)

/milcz :<

Użytkownik z0nk edytował ten post 01 października 2007 - 10:12

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#28 Rox

Rox

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 43 postów
  • Ską…d:Toruń

Napisano 01 października 2007 - 02:32

Kylo co z tego że w CS 1.5 / 1.1 grają jacyś tam ludzie jak nie ma lig i jakiś wydarzeń większych (jakieś ligi są lecz na pewno nie tyle i takich co w 1.6)
Myślę że 1.6 'umrze' lecz nie w tym roku, ponieważ technologia się rozwija a kompy 'lepsze' na których można spokojnie grać w Source tanieją a dużo osób właśnie z tego powodu nie gra w Source - brak odpowiedniego sprzętu. Sam bym spróbował w Source lecz z moją maszyną... :?
Po screen'ach widziałem jako tako grę CS:S i jeśli chodzi o samą grafikę - nie podoba mi się ta 'cukierkowości'.
Jeśli zaś chodzi o ProMod, hmm... myślę że to taki szum zrobiło na początku "Nowy CS ! Nowy CS ! Grafika z CSS a fizyka gry z CS 1.6 - wow !", podobno to nie produkcja Valve a więc może coś namieszać plany Source'owi nad zdobywaniem graczy. W ProMod także nie grałem, jedynie widziałem ze Screen'ów (z których za dużo się dowiedzieć nie można) lecz mam nadzieję że w końcu CS 1.6 znajdzie odpowiedniego zastępce :]
  • 0
rn: SIMOOON ! aka. Simon :]
Dołączona grafika

#29 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 01 października 2007 - 02:55

2 filmiki co do nowego cs promod

http://pl.youtube.co...&...esports.pl/
http://pl.youtube.co...&...esports.pl/
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#30 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 01 października 2007 - 04:04

Rox mi chodzi idealnie sourc. w ch* fpsow a i tak w ten syf nie mam zamiaru grac. Jedynie promod zobaczyć mozna
  • 0
Dołączona grafika

#31 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 01 października 2007 - 04:41

j.w moglem w niego grac jeszcze i na starszym kompie, teraz to komfortowo, a i tak nie bede! w promoda zas z checia zagram
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#32 Kylo

Kylo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 01 października 2007 - 05:46

Obejrzałem te dwa filmiki (tyle, że na CS.pl) i dla mnie jest to zwykły source, nic więcej. ;/
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#33 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 01 października 2007 - 07:33

bo to jest source, tylko trochę zmodyfikowane... wygląda jak source, i grać się będzie bardziej jak w source... tylko recoil podobny co 1.6 , mapy trochę "posprzątane"...
  • 0

#34 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 01 października 2007 - 07:54

W ESL jest liga 1.5 więc nie gadaj ;] A 1.6 umrze dopiero wtedy kiedy valve o tym zadecyduje bo gracze na pewno go nie porzuca http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#35 Rox

Rox

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 43 postów
  • Ską…d:Toruń

Napisano 01 października 2007 - 08:33

W ESL jest liga 1.5 więc nie gadaj ;] A 1.6 umrze dopiero wtedy kiedy valve o tym zadecyduje bo gracze na pewno go nie porzuca http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif


Wiem że w ESL jest liga 1.5 więc dlatego napisałem także to

(jakieś ligi są lecz na pewno nie tyle i takich co w 1.6)


  • 0
rn: SIMOOON ! aka. Simon :]
Dołączona grafika

#36 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 01 października 2007 - 10:35

Natomiast to co widzę po tych filmikach to to dużo od sourca się nie różni.. Miała być ta sama fizyka, te same modele broni, ten sam rozrzut itp (http://youtube.com/watch?v=uckrSb0O8JQ) tak miał wyglądać w oryginale..
Zniszczyli to tak samo jak sourca...

a miało być tak pięknie... :>
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#37 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 01 października 2007 - 10:53

zmiana musi być bo silnik hl1 nie daje rady... ale mogli po prostu zrobić tak, żeby 1.6 uruchomiło się na silniku source, takie jakie jest teraz. z całym dobytkiem, mapami, modelami, fizyką itp... nowy silnik pozwoliły na stopniowe modyfikacje. lepsze, ładniejsze mapy, modele broni, postaci itp. wtedy zmiana poszłaby ewolucyjnie... ludzie by tworzyli nowe rzeczy, poprawiali stare i jakoś by szło. nikt by nie musiał sie zastanawiać czy warto czy nie.
ale oni wyszli od cs source i nawet jak coś poprawili to i tak pozostanie source... chociaż trzeba mieć nadzieję, że jest lepiej niż myślimy...
  • 0

#38 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 01 października 2007 - 11:15

Nie mogą tak zrobić z 1.6 bo licencja im nie pozwala czy cuś ;p
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#39 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 października 2007 - 07:37

pewnie zwłaszcza to "czy cóś" ;p
teraz to i tak musztarda po obiedzie... więc sprzedawać nerki, płuca - wątroby nie, bo potrzebna do picia - i kupować nowe kompy bo CSPROMOD idzie... w każdym razie podobno..;p

Użytkownik tyro edytował ten post 02 października 2007 - 07:39

  • 0

#40 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 02 października 2007 - 05:39

Btw- na ESWC 2008 bedzie CS 1.6, a NIE BEDZIE sourcaa! I dobrze 1.6 bedzie trwac, a promod sie obada.. pewnie lepszy od sourca, ale tez gowno... ja tam dam mu szanse.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0